User Tag List

Sayfa 8/17 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
305 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: RangeRover Sport Motor Yatak Sardı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    olay nerelere gelmiş arkadaş zaten mağdur servis kötü niyetli olabilir araç problemli olabilir ama zaten mağdur olana yüklenmeye gerek var mı?

ayrıca herkes herşeyi çok iyi bilmek zorunda değil ısrar da edilmemeli yetkili serviste de sanayide de yamuk yapan insanlar mevcut. al birini vur ötekisine. Ama unutmayın yetkili serviste yapılan işlemde en azından muhatap, fatura, kamera kaydı, servis kaydı birebir mevcut.

Gene yazayım bence dava falan uğraşmayın birşey çıkmaz. arabayı bu hali ile satın sonuçta km nedeniyle alan olur. Alan kişi işten anladığı için tamir ettirir satar. Her markada problem olur.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olay nerelere gelmiş arkadaş zaten mağdur servis kötü niyetli olabilir araç problemli olabilir ama zaten mağdur olana yüklenmeye gerek var mı?

ayrıca herkes herşeyi çok iyi bilmek zorunda değil ısrar da edilmemeli yetkili serviste de sanayide de yamuk yapan insanlar mevcut. al birini vur ötekisine. Ama unutmayın yetkili serviste yapılan işlemde en azından muhatap, fatura, kamera kaydı, servis kaydı birebir mevcut.

Gene yazayım bence dava falan uğraşmayın birşey çıkmaz. arabayı bu hali ile satın sonuçta km nedeniyle alan olur. Alan kişi işten anladığı için tamir ettirir satar. Her markada problem olur.
    hocam yüklenme kısmının neden olduğuna bakmak lazım, Borusan maalesef böyle, arkasında durmaz, ömür boyu da götürsen iyi niyete sokmaz, piyasada daha uygun bulunabilir yazmışız bunda bir yanlışlık var mı? alınan cevaplar ortada, siz ne bilirsinize gelmiş olay, sonrasında ise insanlar bildikleri anlatmışlar, servisle olan kendi sorunlarını bu konuya uyarlamışlar... herhalde TR de satılan tek RR bu değil, Borusan'a giden tek kişiler de bunlar değil...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

@Mehmetmert buraya gel hele yiğidim. Doğuş Oto çalışanı senin aracınla test diye gezmeye nasıl gittiğini üzerine senin nasıl hakarete maruz kaldığını ve firmanın nasıl çamura yattığını bu abi'ye hele bi anlat.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Mehmetmert buraya gel hele yiğidim. Doğuş Oto çalışanı senin aracınla test diye gezmeye nasıl gittiğini üzerine senin nasıl hakarete maruz kaldığını ve firmanın nasıl çamura yattığını bu abi'ye hele bi anlat.
    sıfır aldığımız F30 3.20d GT Xdrive'ın transfer kutusu arızalandı, garantiden değişti, garanti bittikten sonra bir daha arızalandı, ne yaptı Borusan? bizde şu kadar aracınız var, sürekli müşterisiniz, zaten aynı arızadan bir kere değişmişiz, gelin halledelim mi dedi sizce? dışarıda 10bin TL olan transfer kutusuna 8bin euro verildi, yani şimdinin parası 40 bin tl... adamlar motora 100bin istemiş, arkadaş haklı mı? biz ne kadar haklıysak o da haklı ama Borusan'da sökmüyor işte, şimdi ne demeliydik arkadaşa??? baldızımın arabası 3 sefer parktaki ufak vurmalar sebebiyle Borusan'da boyandı, 2 çamurluk ve 1 tampon, ben aracı satarken es kaza hasar sorgularken 40 bin tl hasar gördüm, 8 bin tl yedek anahtar, 32bin tl boya- kaporta... aracı ilandan çektim bunun üzerine, yani burada gerçekleri anlatınca mı suç yoksa gerçekten Borusan'ı sadece konuyu yazan kişi mi biliyor ?

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    oysa meşhur sözde

ilk sahibi Range Rover'e biner

ikinci sahibine Range Rover biner

demişlerdi...

geçmiş olsun can sıkıcı bi durum
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sıfır aldığımız F30 3.20d GT Xdrive'ın transfer kutusu arızalandı, garantiden değişti, garanti bittikten sonra bir daha arızalandı, ne yaptı Borusan? bizde şu kadar aracınız var, sürekli müşterisiniz, zaten aynı arızadan bir kere değişmişiz, gelin halledelim mi dedi sizce? dışarıda 10bin TL olan transfer kutusuna 8bin euro verildi, yani şimdinin parası 40 bin tl... adamlar motora 100bin istemiş, arkadaş haklı mı? biz ne kadar haklıysak o da haklı ama Borusan'da sökmüyor işte, şimdi ne demeliydik arkadaşa??? baldızımın arabası 3 sefer parktaki ufak vurmalar sebebiyle Borusan'da boyandı, 2 çamurluk ve 1 tampon, ben aracı satarken es kaza hasar sorgularken 40 bin tl hasar gördüm, 8 bin tl yedek anahtar, 32bin tl boya- kaporta... aracı ilandan çektim bunun üzerine, yani burada gerçekleri anlatınca mı suç yoksa gerçekten Borusan'ı sadece konuyu yazan kişi mi biliyor ?
    Konuya yazan kişi biliyor abi sadece. 74 bin servis bakımlı bak 74 bin abi 74 bin km diyorum hala anlayamadınız mı? 74 bin 45 bin mil eder

O abi saksı değil koskoca Reynç Rovır kullancısı

CaNeR44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oysa meşhur sözde

ilk sahibi Range Rover'e biner

ikinci sahibine Range Rover biner

demişlerdi...

geçmiş olsun can sıkıcı bi durum

arkadaşın tek suçu 2010 da aldığı aracı 5 6 sene keyifli keyifli binip artık satması gerekmiş olmasıydı araç uzun süreli kullanılınca kendini ikinci sahibinde hissedip infilak etmek istemiş olabilir bu söze göre

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rr binip indirim beklemek... kusura bakmayında 140 post olmuş ama kaldıramayacağınız külfiyetlerin altına girmeyin.He ben para vermem mezarlık isiyle ugrasiyorum derseniz change yapınız.Borusan aynı borusan 273672 sayfada yazsak aynı yazarak kurtaramayız.
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

SK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuyu toplayalım
    1-aracınız borusan çıkışlı mı ? sıfır alıdm demişsiniz ama nerden ?
    2-garantiniz belli bir kmye kadar olsa atıyorum 5yıl 100 km ye kadar dava açın ama aksi takdirde kazanmanız çok zor abi
    3-bence şuan yapıcağınız tekşey uzlaşmak borusanla motor parasını pazarlık edin makul fiyatlara çekmeye çalışın eğer borusan yanaşmıyosa yapacak birşey yok borusanda.
    4-biz sizin yerinizde olsak aracı özel servise çeker motorunu yaptırırız ve satarız en az masrafla araçta bu şekilde kurtulursunuz düşük km range her zaman emsalinden daha iyi para yapar
    yani tekrar geçmiş olsun diyorum acele etmeyin yanlış kararlar vermeyin arabayı mahkeme sürecinde 2-3 sene yatırıp daha çok zarar edersiniz bence
    16’Bmw 320i 40th Year Edition
    23’Dacia Duster 1.33tce Journey

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CaNeR44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşın tek suçu 2010 da aldığı aracı 5 6 sene keyifli keyifli binip artık satması gerekmiş olmasıydı araç uzun süreli kullanılınca kendini ikinci sahibinde hissedip infilak etmek istemiş olabilir bu söze göre
    aynen öyle belli bir yaştan sonra km düşük de olsa belki çakallığa da kaçabilir ama satılması lazım el değiştirse maddi manevi yükü hafiflerdi arabanın

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SK10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen öyle belli bir yaştan sonra km düşük de olsa belki çakallığa da kaçabilir ama satılması lazım el değiştirse maddi manevi yükü hafiflerdi arabanın
    Adam gibi yaptırıp satabilir zor birsey degil,rr sahibi sonucta bozuk mal satmak adamlığa sığmaz.Yaşattığı yaşarsın arabadan kurtulucam derken kendisinden yakinindan ailesinden cikar acisi.Hic hos bir durum değil.
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yasindavulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam gibi yaptırıp satabilir zor birsey degil,rr sahibi sonucta bozuk mal satmak adamlığa sığmaz.Yaşattığı yaşarsın arabadan kurtulucam derken kendisinden yakinindan ailesinden cikar acisi.Hic hos bir durum değil.
    yok be abi bu halde zaten kime satıcan anca esnaf alır toplar yok parasına ama şu olay olmadan satılsaymış mesela şimdi bu sahibi 2017 si ile mutlu mesut geziyodu

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eger DogusOtodan bahsediyorsak, porschenin sanziman arizasini bulamadilar,elektronik lsd kontrolu icin makineye baglayamadilar ben bagladim teyp kodunu sildiler ne oldugunu bulamadilar beni teypciye gonderdiler daha sayayim mi? Haa unuttum bak, bana parca listesi cikarttilar odemesini yaptim bir kagit imzalamami istediler, uzeribde sadece parca kodlari var, bu ne dedim, parca yanlis gelirse sorumlu sizsiniz bastan kabul ediyorsunuz dediler
    oharraa

otoparka gittim.kia marka aracıma sıkı sıkı sarıldım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Er34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2015 renault symbol şirket aracı kullanıyorum. Filo kiralamadan.
    Direksiyonda soyulmalar vardı. 80bin km bakımda bana hiç sormadan sıfır simit takmışlar.
    Teneke diye dalga geçtiğimiz araca bu yapılıyorsa premiumda tartışılacak bir şey olmamalı.
    Çok iyi bir noktaya değinmişsiniz. 5 yaşına gelmiş megane'ımda iyi niyetten defalarca direksiyon ve vites derileri, bir kez yarı deri koltuğun minderi (Yıpranmadan dolayı), cd çalar, elektronik fren mekanizma arka fren aktüatörü (3bin lira civarı), gündüz farı ısısından dolayı ufak çaplı kararma(kılcak ağaç şeklinde) yapan ön iki far, kapı gergi zımbırtıları vs daha aklıma gelmeyen bir çok parça değişti. Bunların hepsi garanti bittikten sonra olmuştu. Garanti kapsamında da triger zinciri değişmişti (30küsür binde).

Şuan bmw kullanıyorum ve bmw kullanıcıları olarak grubumuz var. Borusan kesinlikle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmıyor. İyi niyet diye bir şey yok. Garanti kapsamında olan aracım için bile sorunlar yaşadım. Aynı şekilde mercedes'te de müşteri memnuniyeti sıfır. Garantisi yeni biten aracın perdesinden gelen tıkırtıya bakmak için para istemek nedir? Mengerler bostancı kadar paragöz bir kuruluş görmedim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam yüklenme kısmının neden olduğuna bakmak lazım, Borusan maalesef böyle, arkasında durmaz, ömür boyu da götürsen iyi niyete sokmaz, piyasada daha uygun bulunabilir yazmışız bunda bir yanlışlık var mı? alınan cevaplar ortada, siz ne bilirsinize gelmiş olay, sonrasında ise insanlar bildikleri anlatmışlar, servisle olan kendi sorunlarını bu konuya uyarlamışlar... herhalde TR de satılan tek RR bu değil, Borusan'a giden tek kişiler de bunlar değil...
    bakın karşıda bir mağduriyet yaşayan var o yüzden yol gösterip uzatmamak en güzeli.

Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne demek istediğinizi anlamadım ama (eğer sanayide veya yetkili serviste çalışmıyorsanız) sanayide de yetkili serviste de sizden fazla zaman geçirmişimdir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    bakın karşıda bir mağduriyet yaşayan var o yüzden yol gösterip uzatmamak en güzeli.

Ne demek istediğinizi anlamadım ama (eğer sanayide veya yetkili serviste çalışmıyorsanız) sanayide de yetkili serviste de sizden fazla zaman geçirmişimdir.
    O arkadaşın mevzu uzun kendisi anlatmak isterse anlatır ama yetkili servis çalışanından hakaret işitmişti kamera ile kayıtlı belgeli.
    Benden daha fazla geçmemiştir zamanınız eminim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ozel servisler kupadan ayrilmis RR dolu, motor bekliyor... Borusan gibi firma ne yazik ki ana firmadan zarari karsilayamayacaksa silecek bile degistirmiyor birakin motoru, gecmis olsun ama mahkeme de acsaniz sonuc degismeyecekktir, garanti uzatma paketlerini bu yuzden satiyorlar, gerci o zaman da 'kullanici hatasi' der yine ugrastirirdi..
    Bilen benim BMW ciligimi bilir, kardesim saydigim bir dostumun iyi bir BMW servisi de var ama ben ailedeki BMW leri kesinlikle goturmem oraya, gitsinler Borusana derim bazen kendim gotururum, insanlardaki bu 'yetkili servis' mantigini bazen asamazsiniz, her isi onlar bilir, ozel servis Borusandan daha mi iyi bilecek??? Ya yan sanayi taktiysa ya degismemis parcayi yazdiysa??? İste bu sekilde dusunup de 'yetkili servise' gidenler yetkili kisilerce opuldugunde de araya hic girmemek lazim, iki tarafin avukatlari halleder bu isleri...
    Alıntı myk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görende sanayide Ahmet ustanın Mehmet ustanın kimseyi öpmediğini zanneder. Sanayide daha büyük skandallar mevcut. Araştırıp bakabilirsiniz. En azından şuanda karşımızda dava açabileceğimiz bir muhatabımız var. Elimizde bakımlara dair belgele var. Yine ilginç bir bakış açısı ile karşı karşıyayız. Bi bitmediniz yahu

haklısınız, ben de mümkün olduğunca bu forumda yol gösterici olmaya çalışırım, yazdıklarımda farklı bir şey mi var ki aldığım cevap 'bir bitmediniz!' oluyor?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    land rover ların tüm motorlarında bu durum geçerli mi? benzinli v8 leri, 2.7 dizelleride bu şekilde mi? tüm motorları mı tamir edlemiyor bu şekilde. discovery 3 ler sorunsuz deniliyor genel olarak. bende ileride düşünüyordum ama bulaşmamak mı lazım acaba?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam geçmiş olsun mahkemeyede verseniz bence bi şey değişmeyecek,zaten garantisi bitmiş arabanın,iyi niyet garantisinde tamamen bölge müdürünün insiyatifinde,
    çoğu arkadaşımız özel servislerin iletişim yerlerini isimlerini yazmış onlarla irtibat kurun,yada motor hasarlı şekilde aracınızı satın.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler