User Tag List

Sayfa 12/22 İlkİlk ... 21011121314 ... SonSon
404 sonuçtan 210 ile 228 arası

Konu: Barmek Holding Angora Evleri Hüseyin/Armağan Arabul İfşa (@Armageddon)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Insanlari aptal yerine koymamak lazim. Benim de ailemin sirketi var, durumumuz iyi sukur. Sirketin maasli calisaniyim ben de. Bu sirketin maasli calisani olmam, sirketin olanaklarindan faydalanmam; babamin parasini yemem oluyor kaba tabirle. Calissam da calismasam da bu para geliyor, ingilterede ya da kanada da okurken de geliyor.. Bu sirketler bir gun batarsa ben kendimi sorumlu hissederim. Demek istedigim; arkadaslar gonderdi sirketlerinizin isimlerini vs. bu sirketler sifirdan kurulmadi, hersey hukuk ya da kagit ustunde islemiyor, evet kimse sizden hicbirsey alamaz, kagit ustunde o batan sirketlerden alacaginiz da olabilir. Bunlari mahkeme yer, benim bildigim gayet luks araclara bindiginiz, bu araclarin bandrolleri, modifikasyonlari, kisaca yurutme masraflari, tv de gordugum yarislara katildiginiz ve bu challenge yarislarinin sezonluk bedellerini de az cok bildigim icin, parayi kolay harcadiginizi dusunuyorum. Belki yaniliyorumdur bir yandan da sizi tebrik ediyorum. Bu bataktan bu durumlara tirnaklarinizla kaziya kaziya gelmissiniz. Benim ailem de insaat sirketi sahibi, 2-3 daha sirketi var, dizelden baska araca binmezler..Tercih meselesi tabi ki kimseyi baglamaz.

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Artik sadece F1 de yaziyorum, Sohbeti es geciyorum seviye distinguished icin. Bu konuda ilk sayfayi okuduktan sonra yaziyorum bu msg I ( kim bilir digerleri nasil ? ) orada kaybolan emek , yatirim , para var ! Inci sozlukteki ergwn konulari gibi reserve , yer kapim ne demek ? Bokunu cikardiniz biraz beyninizi kullanin yazin saygisiz insanlar siz ev sahibi olucam derken o kadar para kaybedin ? Rug sagliniz nasil olucak ? Birde o sinirle bu aptal Ergen msglsrinuul kobuda gormek ? Ayip! Ayip
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Armağanı da tanırım, projeyi de bilirim... dediğim gibi çok kişi mağdur oldu Angora da, binlerce konuttan bahsediyorum bu arada 50-100 değil, çok büyük projeydi, başta Çankaya belediyesi olmak üzere bürokrasi bir sürü engel çıkarttı oraya, aslen milletvekillerinin tahsisini aldığı bir alandı, Barmek de müteahhitliğini yapıyordu, o yıllarda ben de bir şirkette çalışıyordum patronlarım 3 tane villa almışlardı, herhalde 5-6 sene geç de olsa 4 duvar alabildiklerine şükredip neredeyse komple yıktırıp tekrar yaptırdılar, evin neresini tutsan elinde kalıyordu, fakat ilginçtir ki o evler katlayarak prim yapmaya başladı yani şu anda o rezil kaba hali ve yapısız olarak 2milyon TL nin üzerinde...

hadi benim kendi firmam hiç bir şeyden kaçamıyorum ne borç ne harç ama aile şirketlerinde işler göründüğü gibi olmuyor işte... eşim de şirket ortağı kendi ailesinde, şirket de öyle 2 masa 1 masa değil, Ankara vergi rekortmeni olmuş bir şirketler topluluğu, bazen oraya imza at şuraya vekalet ver vs diyorlar, her seferinde uyarıyorum ama kız ne yapabilir ki, vekalet vermem mi diyecek imza atmam mı diyecek? o da sadece maaş alıyor şirketten şaka değil ama ev olsun araba olsun sıkıntı olmadan alınıyor bir şekilde, yarın Allah korusun bir sıkıntı olsa üzerine ne düşer bilmiyorum, o nedenle burda Armağana sövüp saymanın ego tatmini haricinde kimseye faydası olmaz, zaten mevzu 2 araba satıp hesap kapatılacak şekilde olsaydı o iş Armağana bile kalmadan kapatılırdı ama benim bildiğim çok sayıda kişi var mağdur olan...

konuyu açan arkadaşımız inşallah sorununu çözer, davayı kazanmış, umarım tahsil edebilecek de bir durumu olur, kimse kimsede o kadar para bırakmamalı...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sinirle tek bir nefesle telden yazdigim icin hatalar olmus , ama msg gitmistir eminim
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bülent yanlış hatırlamıyorsam angora iktidar milletvekillerinin ön ayak olması ile kurulmuştu. daha sonra seçimler de iktidar değişince problem başlamıştı.

Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Armağanı da tanırım, projeyi de bilirim... dediğim gibi çok kişi mağdur oldu Angora da, binlerce konuttan bahsediyorum bu arada 50-100 değil, çok büyük projeydi, başta Çankaya belediyesi olmak üzere bürokrasi bir sürü engel çıkarttı oraya, aslen milletvekillerinin tahsisini aldığı bir alandı, Barmek de müteahhitliğini yapıyordu, o yıllarda ben de bir şirkette çalışıyordum patronlarım 3 tane villa almışlardı, herhalde 5-6 sene geç de olsa 4 duvar alabildiklerine şükredip neredeyse komple yıktırıp tekrar yaptırdılar, evin neresini tutsan elinde kalıyordu, fakat ilginçtir ki o evler katlayarak prim yapmaya başladı yani şu anda o rezil kaba hali ve yapısız olarak 2milyon TL nin üzerinde...

hadi benim kendi firmam hiç bir şeyden kaçamıyorum ne borç ne harç ama aile şirketlerinde işler göründüğü gibi olmuyor işte... eşim de şirket ortağı kendi ailesinde, şirket de öyle 2 masa 1 masa değil, Ankara vergi rekortmeni olmuş bir şirketler topluluğu, bazen oraya imza at şuraya vekalet ver vs diyorlar, her seferinde uyarıyorum ama kız ne yapabilir ki, vekalet vermem mi diyecek imza atmam mı diyecek? o da sadece maaş alıyor şirketten şaka değil ama ev olsun araba olsun sıkıntı olmadan alınıyor bir şekilde, yarın Allah korusun bir sıkıntı olsa üzerine ne düşer bilmiyorum, o nedenle burda Armağana sövüp saymanın ego tatmini haricinde kimseye faydası olmaz, zaten mevzu 2 araba satıp hesap kapatılacak şekilde olsaydı o iş Armağana bile kalmadan kapatılırdı ama benim bildiğim çok sayıda kişi var mağdur olan...

konuyu açan arkadaşımız inşallah sorununu çözer, davayı kazanmış, umarım tahsil edebilecek de bir durumu olur, kimse kimsede o kadar para bırakmamalı...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dayı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bülent yanlış hatırlamıyorsam angora iktidar milletvekillerinin ön ayak olması ile kurulmuştu. daha sonra seçimler de iktidar değişince problem başlamıştı.
    aynen abi, ama üyeler karışıktı her partiden vardı... ortada Jet Fadıl gibi sadece maket yoktu, çok ciddi projeydi hatta o yıllardaki en büyük projeydi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cok lüx araç plakası sorguluyoruz emin olun bazı araçların sicili ekg gibi çıkıyor 7 8 sayfa icra haciz rehin cok azının üstü temiz çoğı icralık rehinli emin olun mağdur abimiz de inşallah bir an önce parasına kavuşur benim o kadar param gitse yerimde duramazdım herhalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eriador Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artik sadece F1 de yaziyorum, Sohbeti es geciyorum seviye distinguished icin. Bu konuda ilk sayfayi okuduktan sonra yaziyorum bu msg I ( kim bilir digerleri nasil ? ) orada kaybolan emek , yatirim , para var ! Inci sozlukteki ergwn konulari gibi reserve , yer kapim ne demek ? Bokunu cikardiniz biraz beyninizi kullanin yazin saygisiz insanlar siz ev sahibi olucam derken o kadar para kaybedin ? Rug sagliniz nasil olucak ? Birde o sinirle bu aptal Ergen msglsrinuul kobuda gormek ? Ayip! Ayip
    Bu konuda katılıyorum. Rezerve ne demek ya? Edit yok ki forumda. Neyi rezerve edip sonradan kullanacaksın?
    Konuyu ilk okuyanlardan olduğunu ima için mi bu çocukca olay?
    Okumadan imzalamam.....

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oncekı yazdıgımı kısaca tekrarlayım; sırketler batabılır,ceklerı yazılabılır yada sırket yonetıcılere hacız gelebılır hatta bebegının yatagını bıle haczedebılırler.
    Tıcarettır,olur. Konuyu nasıl ele alınıp yonetıldıgı onemlı. Amaaa,ınsanları magdur ederek yada sahtekarlıga basvurarak ısten sıyrılmak yada çıkar saglamanın adı cok baska.
    Ben bılmyordum,yetkım yok yada sırket yonetıcısı degılım safsatalarına gırmedım bıle.
    Haram paranın ustunde oturanların yazıları bellı zaten.
    Kacıncı forumdan cıkısdı,habıre cıkıyor gelıyor...

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz 600bin tl diyoruz ama evlerin şu anki değeri 2 milyon TL imiş.
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oncekı yazdıgımı kısaca tekrarlayım; sırketler batabılır,ceklerı yazılabılır yada sırket yonetıcılere hacız gelebılır hatta bebegının yatagını bıle haczedebılırler.
    Tıcarettır,olur. Konuyu nasıl ele alınıp yonetıldıgı onemlı. Amaaa,ınsanları magdur ederek yada sahtekarlıga basvurarak ısten sıyrılmak yada çıkar saglamanın adı cok baska.
    Ben bılmyordum,yetkım yok yada sırket yonetıcısı degılım safsatalarına gırmedım bıle.
    Haram paranın ustunde oturanların yazıları bellı zaten.
    Kacıncı forumdan cıkısdı,habıre cıkıyor gelıyor...
    Forum bağımlılık yapıyor abi
    Lüleburgazdan bi arkadaş "ismi lazım değil " yeni yeni üyeliklerle geliyodu
    O yüzden o biraz zor

SmT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda katılıyorum. Rezerve ne demek ya? Edit yok ki forumda. Neyi rezerve edip sonradan kullanacaksın?
    Konuyu ilk okuyanlardan olduğunu ima için mi bu çocukca olay?
    Bu forumda espri kabiliyeti çok yüksek arkadaşlar var,yeri ve zamanında nokta atış yapıp güldürüyorlar birde onlara özenip eline yüzüne bulaştıran tayfa var,yazık...Sene bilmem kaç olmuş her dikkat çeken konuya hala reserved,çekirdek falan yazıyorlar,yaratıcılık yeteneği yok bari duyduklarımızı taklit edelim mantığı,bide hepsini geçtim bahse konu olay iç parçalayan cinsten,komikliğin yeri değil..

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    O değilde benim takıldığım bir durum var yazılarımdan anlaşılmıştır zaten karşıt olduğumu ancak birinin eşine yazmak nasıl terbiyesizliktir bu her konuda söyleniyor bu kişileri ifşalayın uzaklaştıralım böyle bir şey olmaz olmamalı tamam nerden tutsan elinde kalıyorda bu kadar olmaz. Adam zaten istediği kadar ağlasın davayı kaybetmiş o parayı verecek bir şekilde.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O değilde benim takıldığım bir durum var yazılarımdan anlaşılmıştır zaten karşıt olduğumu ancak birinin eşine yazmak nasıl terbiyesizliktir bu her konuda söyleniyor bu kişileri ifşalayın uzaklaştıralım böyle bir şey olmaz olmamalı tamam nerden tutsan elinde kalıyorda bu kadar olmaz. Adam zaten istediği kadar ağlasın davayı kaybetmiş o parayı verecek bir şekilde.
    Aynen ticari mağduriyet bir yana ama aramızda böyle ***** çocukları varsa adı,soyadı,fotoğrafı ile konuya yazalım yerlerini bilsinler

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kim kimin eşine yazmış merak ettim valla ? isim karalamakla işim olmazda armageddonla ilgili garip bir durum benimde basima geldi ( kendisini yuzyuze hic gormedim tanimadim forumlardan biliyorum)

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Eşine yazan oç kimse buraya yazmaz

Da

İşim şu boyutu empati kuralım

Sizin 650.000 tl niz gitse ne yapardınız diye bir konu açsak

Mikail soda fabrikasından girer başkası nerden çıkar bilemem

Ne ekersen onu biçersin diye bir söz varya ahanda cuk
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet beyler put your hands up

Musiguns - Armageddon - YouTube
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben forumda bulunan kimsenin böyle bir şey yaptığını sanmıyorum, Armageddon a hiç güvenmiyorum. Makarna korvet dedi orda gözümde yalancı oldu. Aramızda öylesi varsa zaten dislariz biz ama makarna ile korvet alanın lafıyla gaza gelmeyin.....
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Armageddon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Facebooku ve instagramı da kapattım evet, çünkü oralarda benim özel hayatım var ve bu konu açıldıktan sonra bu hesaplar üstünden benim eşimi rahatsız eden şerefsizler oldu, onlar için de zaten gereği yapılıyor. Bu hesaplar benim hatamı arayan, hayatımı araştıran çakalların araştırma mecrası da değil. Hesapları kaçıp topuladı vb yazanlara da topuk hediye ediyorum.
    bu siteden olduğunu sanmıyorum face ve instagram demiş...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler