User Tag List

Sayfa 5/22 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
404 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Barmek Holding Angora Evleri Hüseyin/Armağan Arabul İfşa (@Armageddon)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün cuma asıl ben onu merak ediyorum en ön saftalarmı acaba ?

anıl turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    camaro vs ferrari mevzusunu okurken duygulanmadım değil...
    yeri gelmişken...

"Hep böyle neşeli misin?" sorusu üzerine hayatından örnekler veren Erol, bir anda duygulanarak ağlamaya başladı. Erol'un kendisini duygulandıran yanıtı ise şöyleydi: "Aslında ben çok gülerim ama bir o kadar da hüzünlü bir insanım. Mesela bir gün arabayla giderken, yanımdaki otobüse baktım, tıkış tıkıştı! Yağmur da yağıyordu, hava çok soğuktu. O an otobüse daha fazla bakamadım ve kafamı çevirdim. Gözyaşlarıma hakim olamadım. Çünkü ben o otobüsteki insanların ne düşündüğünü çok iyi biliyorum. Ben de otobüse biniyordum. Dragos'tan binip, Mecidiyeköy'e geçiyordum ve bir saat sürüyordu. O yüzden obüstekilerin ne hissettiğini iyi biliyorum.

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Lan bende 250 bine ferrari varken yarısına kredi çeksemi diye düşünüyordum ahuhahshshs Şimdi ticarete atılabilirim ferrari alamadım kredi ile minim var derim

Şaka bir yana şahsınıza bu soruların yöneltilmesi çalışan olduğunuzdan değil sizin imza yetkisi ve söz sahibi olduğunuz şirkete dava açılıp kazanılmasından dolayıdır. 2015 te kaybettiğiniz davayıda sizden saklayan bir avukatınız varsa yolunuzu ayırmayı tavsiye ediyorum.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    camaro vs ferrari mevzusunu okurken duygulanmadım değil...
    hepimizi duygulandırdı malesef zr1 e çevirilen araba ve mütevazi setup lu camaro yapmak hepimiz için kolay işler ama Ferrari zor iş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Danışmanlık hizmetleri verdiğimizi söylemiş miydim?

1 - Isterseniz Jr Trump’ı dolandırın hiç farketmez yanımıza gelin en uygun ücretlerle size sahip çıkalım ( ölüm Allah ın emri hüseyin kardeş )

2 - Dolandırıldınız mı ? Adres belli ama sicilinizi bozmak mı istemiyorsunuz ? Yine çözüm bir tık uzağınızda www.adamvurduralım.com kurumsal sitemizden size en uygun çakalımızı seçin çok makul fiyatlarla içeride sizin adınıza ona biz bakalım . ( ziyaret etmenize bile gerek yok - 4 kendisine , 4 ailesine )

Mert- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu kadar ergenin içinde inci sözlükte hissettim kendimi. yok reserved yok planned falan. adamın yüz binleri gitmiş o psikoloji ile buna sebep olanlara ulaşmaya çalışıyor, bir de bunları okuyordur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlis olan birseyleri savunmak icin illa magdurlardan biri olmam mi gerekiyor?

Ayrica tesekkurler ama biz baskasiyla calismiyoruz. Kendi dolandiricimiz var. Gonul koyuyor sonra.
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

1 - Isterseniz Jr Trump’ı dolandırın hiç farketmez yanımıza gelin en uygun ücretlerle size sahip çıkalım ( ölüm Allah ın emri hüseyin kardeş )

2 - Dolandırıldınız mı ? Adres belli ama sicilinizi bozmak mı istemiyorsunuz ? Yine çözüm bir tık uzağınızda www.adamvurduralım.com kurumsal sitemizden size en uygun çakalımızı seçin çok makul fiyatlarla içeride sizin adınıza ona biz bakalım . ( ziyaret etmenize bile gerek yok - 4 kendisine , 4 ailesine )
    adam vurduralım?
    Her iki mana da mı kullanıyorsun tek bir mana mı?
    O sen olsan bari

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Angora Evleri Ankara için kanayan yaradır, hala daha konutların tapusu yok, villa alan nerdeyse çatı dahil söküp atıyor her şeyi yeniden yaptırıyor, yeni projelere göre çok kullanışsız vs vs listenin teknik kısmı uzar gider, buna rağmen güncel fiyatlar bilmem kaç milyon usd, o da çok ilginç...

Armağan'ı çoğumuz tanırız Ankara'da, bu işler olduğunda sanırım üniversitede olması lazım, şirketteki rolü etkisi yetkisi nedir bilemiyorum ama Angora Evlerindeki durum öyle tek kişinin yapabileceği bir olay değildi zaten, bu arada sitenin kurucuları o dönemin milletvekilleri, işin siyasi tarafları da var mı bilemiyorum ama çok kişi mağdur oldu orası kesin, konuyu yazan arkadaşa büyük geçmiş olsun, çok zor bir olay, olmayan bir şeyin borcunu ödemek...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam vurduralım?
    Her iki mana da mı kullanıyorsun tek bir mana mı?
    O sen olsan bari
    Dolandırıcılık konularımızda vurdurmak genel de silahlı olan kısım ile başlayıp tercihlere göre diğer vurdurma yönlerine doğru gidiyor 5.sayfaya kadar iyi bile dayandı

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Selam. Sirketinizden daha once kursun dokturtme hizmeti satin almistik ama gerekli verime ulasamadik. Simdi de siktirtmak istiyoruz ama musteri memnuniyeti altinda iyiniyet garantisi olarak free upgrade veriyor musunuz?
    "Korkmadık, savaştık"

BuRaK_eFe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaş pist günleri için açılan konuda 106 cı bir arkadaşı ezik diye adlandırmıştı. Hatta ss kullananlara özel birgün yapılsın vs gibi parayla ezmişti o arkadaşı vs vs o zamanlar hiç kredi ile ss aldığını söylemeyen arkadaşın bugün krediden bahsetmesi çok ironik..ö
    #RenaultSport Clio-R

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dolandırıcılık konularımızda vurdurmak genel de silahlı olan kısım ile başlayıp tercihlere göre diğer vurdurma yönlerine doğru gidiyor 5.sayfaya kadar iyi bile dayandı
    Referans istenirse veririz

By CrAzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Umarım en kısa sürede açıklığa kavuşur.Verilen para 2017 Türkiyesinde ciddi bir miktar,kimse sokakta bulmuyor.Geçmiş olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı picasso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hali hazırda corvetiniz ve camaronuz var bizim bildiğimiz satıp arkaşın mağduriyetini giderebilirsiniz.
    Bu iyi bir teklif bence @Armageddon ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Referans istenirse veririz
    p.m. gönderildi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Para bir tarafta, mal bir tarafta.. ikisini de bir arada görmeden bir ticaret yapacağımı hiç sanmıyorum..
    Maketten milyon $ lık ev almak.. Nasıl işler anlamıyorum.. Çek çük.. Ticaretin doğasına aykırı.. Hele bu devirde..
    Abi sen parayı gönder ben sana göndercem fln saçma sapan işler dolandırılmaya müsait olunca adiler affetmiyor normal..

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı semprimena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu iyi bir teklif bence @Armageddon ?
    Sanirim arkadas, bu sirketten gelen parayla hic birsey yapmamis, kendi sartlari ile okumus, mezun olduktan sonra kendi imkanlari ile is bulup, ordan kazandigi parayla bunlari almis, yani arabalarin durumdan haberi yok, oyuzden pek sanmiyrum.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    p.m. gönderildi
    @MK8800 Akşama bi tahsilat işi geldi komisyonu güzel bi kişi belden aşağı yaralamalı. Kimi gönderelim

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim babamın sebep olduğu bir mağduriyet olacak, insanlar intihar edecek kanser olacak vs ben sokağa bile çıkamazdım herhalde.

Ailenin imkanlarıyla hayatını en güzel şekilde sürdürüyorsun, sonra iş ailenin borcuna gelince o kısım beni ilgilendirmez diyorsun, bu nasıl iş?

Ben olsam şu an bindiğim arabayı bugün satar, buraya da aslanlar gibi yazardım Evliya'nın mağduriyetini giderdim diye.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler