User Tag List

Sayfa 10/22 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
404 sonuçtan 172 ile 190 arası

Konu: Barmek Holding Angora Evleri Hüseyin/Armağan Arabul İfşa (@Armageddon)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyla ilgili 2-3 mesaj yazdım. Corvettei satalı 3 yıl olduğunu anlaman için daha kaç mesaj gerekiyor?
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı McKrop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mağdurun ödediği para 2001 yılında 150.000USD. Peki şimdi karar çıksa mağduriyetin karşılanacağı söylense bugünün kuruna göre mi o yılın kuruna göre mi geri ödeme yapılır?

Eğer 2001 yılının kur hesabına göre yapılırsa (6 sıfır atılmamış zaman):
    2001 Mayıs Ayı En Yüksek USD Satış Fiyatı: 1.211.960,00 TL

bu hesaba bakarsak; 150.000USD yaklaşık 183bin TL yapar 2001 yılı kur hesabına göre. Yani mağdur ettiği söylenen kişi kendi corvette'ini satarak bu mağduriyeti giderebilir. Kalan parayla kendisine 98 model tekrar corvette alabilir

Konuyla ilgili 2-3 mesaj yazdım. Corvettei satalı 3 yıl olduğunu anlaman için daha kaç mesaj gerekiyor?
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Tayfun-E30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hay sen çok yaşa!

Bakıyorum da çekirdekler, rezerveler, buralar değerlenirler reklamlar vs...

Beyler adamın 600.000 TL helal parası uçmuş, geyik yapılacak yer değil burası.
    burası inci sözlükmü? yönetim olarak mesaj atmak için atanlara, saçma sapan goygoy yapanlara bir yaptırım uygulamanızı öneriyorum..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle mağdur kişiye mağdur kişiye çok geçmiş olsun diliyorum. Maddi durumunuzu bilmiyorum ama kendi adıma düşününceben 600k tl dolandırılsam ölene kadar g.. toplayamazdım herhalde tekrardan çok çok geçmiş olsun. Dolandıran şirketin ortağının oğlu olan kişiyede söylemek istediğim birkaç şey var. Evet işlerin içinde bulunmaya bilirsiniz bu işi sizde yapmamış olabilirsiniz. Ama biraz vicdanlı bir kişi olarak düşündüğünüz de hiç mi rahatsızlık duymuyorsunuz. Bu vatandaş size 150 bin dolar ödemiş ve eline geçen hiçbirşey yok. Bu ödenen paralar sizin okul taksidinize arabanızın kredisine, aracınızın yakıtına , evinizin kirasına yada kredisine bir şekilde gitti değil mi? Ve size hakkını helal etmeyen bir insan var. Bunu ciddi şekilde soruyorum hiç mi vicdanınız sızlamıyor rahatsızlık duymuyorsunuz? Şahsen babamın ortak olduğu şirket böyle bir olaya karış sa ve ben o şirketten ekmek yemiş olsam beni alakadar etmiyor şirket ile aşalakam yok demek yerine maddiyatımın yettiği çerçevede mağdura elimden geleni yapardım yada yapacağımı vaad ederdim. Gece yastığa kafanızı koyduğunuzda içiniz rahat ediyorsa bu yazdıklarımı hiç kaale almayın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı buraek4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle mağdur kişiye mağdur kişiye çok geçmiş olsun diliyorum. Maddi durumunuzu bilmiyorum ama kendi adıma düşününceben 600k tl dolandırılsam ölene kadar g.. toplayamazdım herhalde tekrardan çok çok geçmiş olsun. Dolandıran şirketin ortağının oğlu olan kişiyede söylemek istediğim birkaç şey var. Evet işlerin içinde bulunmaya bilirsiniz bu işi sizde yapmamış olabilirsiniz. Ama biraz vicdanlı bir kişi olarak düşündüğünüz de hiç mi rahatsızlık duymuyorsunuz. Bu vatandaş size 150 bin dolar ödemiş ve eline geçen hiçbirşey yok. Bu ödenen paralar sizin okul taksidinize arabanızın kredisine, aracınızın yakıtına , evinizin kirasına yada kredisine bir şekilde gitti değil mi? Ve size hakkını helal etmeyen bir insan var. Bunu ciddi şekilde soruyorum hiç mi vicdanınız sızlamıyor rahatsızlık duymuyorsunuz? Şahsen babamın ortak olduğu şirket böyle bir olaya karış sa ve ben o şirketten ekmek yemiş olsam beni alakadar etmiyor şirket ile aşalakam yok demek yerine maddiyatımın yettiği çerçevede mağdura elimden geleni yapardım yada yapacağımı vaad ederdim. Gece yastığa kafanızı koyduğunuzda içiniz rahat ediyorsa bu yazdıklarımı hiç kaale almayın.
    Yazdıklarımı okumadığınız veya gözden kaçırdığınız besbelli. Buna verebileceğim cevabı önceden verdim zaten.

Talih.b16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Armageddon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen şimdi bana dolandırıcı mı demek istiyorsun?
    Vallaha kardeşim tarafsız yazayım ben.
    Burda bu işi yaptık insanları madur ettik borcu ödemeye çalıyoruz desen, araçlarımızı sattık falan desen bizide dolandırdılar desen çalışıp ödemeye çalışıyoruz desen kimse sana burda birşey diyemez.
    Ama sen bu süreçte, 2001 den sonra SS arabalar alıp extrem projeler yaparsan burda sana herkez tepki gösterir.
    Birde maaşla yaptım kredi çektim dersen konu buralara kadar gelir.

Birde başka yerlerden yapılan alıntılar (ekşi ) 2003 de zaten sıkıntılı olduğunuzu yazıyor. Demekki inşaat patlayınca para başka yerlere aktı, akmasa komple patlar direk şirketler batar sende o extrem maaşı alıp o araçları yapamazdın.

Yani parayı ödemeden, siz para harcamaya devam etmişsiniz bunuda araçlardan s1000 lerde falan anlayabiliyoruz, gayet aşikar.
    Konuda hasta olan insanlara geçmiş olsun, ölene olmuş sıkıntıdan onada allah rahmet eylesin.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı mechanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Barmek Foreign Trade Inc. This user is not rated
    Rate this User
    Mr Armagan Arabul, General Manager
    Esenboga Yolu 23.km Akyurt
    Ankara, 06750
    Turkey

Armagan Arabul
    Former Director at Emek Elektrik Endustrisi AS

Member of the Board of Directors
    Şirket AdıBARIŞ ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş.

General Manager
    Şirket AdıETL Foreign Trade Inc.

Global Sales & Marketing Manager
    Şirket AdıEMEK ELEKTRIK ENDUSTRISI A.S. 2006

bu bilgiler LinkedIn den alinmistir.
    İyimiş

Görmedim duymadım bilmiyorum

Yazık valla

Ne takip ederdik projeyi nerden bileceksin
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=evliya;8412385]
    Öncelikle büyük geçmiş olsun.

Mevcut durumda size satılan villa da başka biri yaşıyor mu?

Nette 934 villa 918 daire diyor ve *aş*klı siyasetçilerin de adı geçiyor ev almak için başvuran. Bunlara özel şeyler yapılmıştır muhtemelen.
    Okumadan imzalamam.....

emir91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar gerçekten bu konunun forumda çözülebileceğine inanıyormusunuz ortada zaten adli bir vaka var onlarca mağdur varmış söylenene göre tabiki arkadaşımızın maduriyeti karşılansın ama bu işin sonu çıkmaz yol...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyimiş

Görmedim duymadım bilmiyorum

Yazık valla

Ne takip ederdik projeyi nerden bileceksin

ELEKTRON INNOVATIV TECHNOLOGIEN GmbH
    Founder & Director
    Company NameELEKTRON INNOVATIV TECHNOLOGIEN GmbH
    Dates EmployedJul 2017 – Present Employment Duration5 mos
    LocationDresden, Saxony, Germany

BARIŞ ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş.
    Member of the Board of Directors
    Company NameBARIŞ ELEKTRİK ENDÜSTRİSİ A.Ş.
    Dates EmployedJan 2015 – Present Employment Duration2 yrs 11 mos
    LocationAnkara, Turkey

VAEST Silikon ve Kompozit Uygulamaları A.Ş.
    Deputy General Manager / Sales and Marketing Manager
    Company NameVAEST Silikon ve Kompozit Uygulamaları A.Ş.
    Dates EmployedJan 2013 – Sep 2015 Employment Duration2 yrs 9 mos
    LocationAnkara, Türkiye

ETL Foreign Trade Inc.
    General Manager
    Company NameETL Foreign Trade Inc.
    Dates EmployedJan 2009 – Dec 2012 Employment Duration4 yrs

EMEK ELEKTRIK ENDUSTRISI A.S.
    Global Sales & Marketing Manager
    Company NameEMEK ELEKTRIK ENDUSTRISI A.S.
    Dates EmployedJan 2006 – Dec 2009 Employment Duration4 yrs
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Talih.b16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallaha kardeşim tarafsız yazayım ben.
    Burda bu işi yaptık insanları madur ettik borcu ödemeye çalıyoruz desen, araçlarımızı sattık falan desen bizide dolandırdılar desen çalışıp ödemeye çalışıyoruz desen kimse sana burda birşey diyemez.
    Ama sen bu süreçte, 2001 den sonra SS arabalar alıp extrem projeler yaparsan burda sana herkez tepki gösterir.
    Birde maaşla yaptım kredi çektim dersen konu buralara kadar gelir.

Birde başka yerlerden yapılan alıntılar (ekşi ) 2003 de zaten sıkıntılı olduğunuzu yazıyor. Demekki inşaat patlayınca para başka yerlere aktı, akmasa komple patlar direk şirketler batar sende o extrem maaşı alıp o araçları yapamazdın.

Yani parayı ödemeden, siz para harcamaya devam etmişsiniz bunuda araçlardan s1000 lerde falan anlayabiliyoruz, gayet aşikar.
    Konuda hasta olan insanlara geçmiş olsun, ölene olmuş sıkıntıdan onada allah rahmet eylesin.
    Valla kardeşim yazdığın herşeye cevabımı önceden yazdım. Ben karşımdaki insana 50 kez aynı şeyi anlatmam, bir süre sonra vazgeçerim.

Benim yazdıklarım ve önceden cevapladıklarımı ANLARSAN yazdıkların şeyleri zaten cevapladığımı görürsün.

Saçma sapan yorumları kaale almayacağım ergen muhabbetiyle uğraşamam.

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    lüks arabaya binen herkes haram paraylamı biniyor? Öyle birşey okudum konuda.
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin parmağı tetikte

Talih.b16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla kardeşim yazdığın herşeye cevabımı önceden yazdım. Ben karşımdaki insana 50 kez aynı şeyi anlatmam, bir süre sonra vazgeçerim.

Benim yazdıklarım ve önceden cevapladıklarımı ANLARSAN yazdıkların şeyleri zaten cevapladığımı görürsün.

Saçma sapan yorumları kaale almayacağım ergen muhabbetiyle uğraşamam.
    Ben cevaplamadın demedimki?
    İnsanlar bunlara takılmış, yorumlar bu yüzden böyle.

Senin verdiğin cevaplara dahada kızdılar yüklendiler.
    Neyse herkese geçmiş olsun isallah çözülür.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet suçlanan arkadaşın da haksız yorumları var ama biraz abartıyorsunuz sanki gençler. Özellikle başkalarının acılarını daha çok alevlendiriyor bir çok yazılan.

Kim şirketin sahibi kim değil bizi ilgilendirmez. Umarız mağdur arkadaş ya yaptığı ödemeyi geri alır ya da istediği evi. Böylece en azından ailesine huzur gelir.

Baba parası ile sahip olup diğer insanları hor gören herkes o hor gördüğü adamın durumuna düşmeden göçmesin bu dünyadan ama her lüks arabaya binen adama haram yemiştir takısını takmak çok kötü bi niyetten gelmiyor mu?

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim anlamadığım bu goygoyun sebebi nedir ? Yazanların çoğu bu evlerin nerde olduğu ve maddi boyutunun ne kadar büyük olduğu konusunda fikri yok.
    Olay mahkemelere intikal etmiş ve @evliya kazanmış hak yerini bulmuş tabii bu süreçte para pul olmuş. Ama şuan yapılabilcek birşey varmı ? Emlak sektöründe olduğumuz için benimde bu siteden bir sürü tanıdığım mağdur var ancak yapacak birşey yok. Bankalar bile her yıl dolandırılıp veya iflas veren şirketler yüzünden milyonlarca dolar para kaybediyor ve parayı kaptırdıkları kişiyi lüks yaşantısını canlı canlı görüp birşey yapamıyor. Sanki bu konu açılana kadar kimse bu tarz olayları duymamış görmemiş başına gelmemiş. Yılların faizi, şuanki evlerin değeri ve mağdur sayısına bakarasak değil corvette veya camaro bugatti chiron satılsa kimsenin mağduriyeti gideremez. Unutmayın her koyun kendi bacağın asılır ancak şuanki muhabbette başka koyun asılmaya kalkılıyo belki sizinde başınıza bu durumun benzeri gelebilir bilemezsiniz...
    Ne diyelim umarım @evliya ve diğer kişiler en kısa sürede yaşadıkları maddi manevi zararları en kısa sürede karşılanır.
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Murat sen bu konuyu baya sevdin sanırım. Ferrarilere, Porschelere falan binen biri olarak senin de bir yerlerden para çarpmış olman gerekiyor bu konuda yazılanlara göre.

Adamlık gösterme konusunu sen mi öğreteceksin bana? Sen kimsin pardon? Kuyruk acın var sanırım ki yazdıklarımı okuyup ANLAMANA rağmen işine gelmiyor, benimle bir derdin mi var.... Sana da iyi forumlar
    Neden sevıneyım,sadece "1" sebeb soyle? (Tabı ınsan kendınden bılır ısı,sen sevınırdın,acık net demek kı)
    Para carpan dusunsun,ben halımden memnunum. Carpanları er yada gec goruyoruz,ipligı pazara dusuyor. Kımının hemen kımının zamanla....
    Ben sana bır halt ogretecek degılım,adamlık zaten aıleden ogrenılır,sonradan "adam" olunmaz. Ben senın aıle mensubun olmadıgıma gore,ne bu heves?
    Benım ne kuyruk acım olabılır kı? Her zaman dımdık duran kuyrugum var,senın kı baya acı cekmıs kı baskalarınıda oyle gormen dogal...
    Benım dıs kapının mandallarıyla derdım olmaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sen şimdi bana dolandırıcı mı demek istiyorsun?
    Baya kaliteli bi takımla olta atmışsın gerçekten tebrik ederim. Aile mesleğine devam edememe sebebin gayet açık.

Yazdıklarından çok net bir şekilde küçükken haberin olmadığını sonradan olmasına rağmen umursamadığını sonradan umursama nedeninin 'kredi ile' corvette in üstünün üstünü alamadığından sebep olduğunu anlayabiliyoruz.

En son olarak arkasına sığınabileceğin tek bir sütun kalır o da '' Hiçbir şey yapamazsınız ''

Tabi avukat aracılığı ile bunu kayıtlara geçecek hiçbir yerde yazmayacak kadar yönlendirmeli zekaya mevcutsun.

Umarım uzuuuun süreler yaşarsın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden sevıneyım,sadece "1" sebeb soyle? (Tabı ınsan kendınden bılır ısı,sen sevınırdın,acık net demek kı)
    Para carpan dusunsun,ben halımden memnunum. Carpanları er yada gec goruyoruz,ipligı pazara dusuyor. Kımının hemen kımının zamanla....
    Ben sana bır halt ogretecek degılım,adamlık zaten aıleden ogrenılır,sonradan "adam" olunmaz. Ben senın aıle mensubun olmadıgıma gore,ne bu heves?
    Benım ne kuyruk acım olabılır kı? Her zaman dımdık duran kuyrugum var,senın kı baya acı cekmıs kı baskalarınıda oyle gormen dogal...
    Benım dıs kapının mandallarıyla derdım olmaz.
    Sana da "lüks otomobiller alan biri olarak" açık açık laf sokulmasına rağmen umursamayıp bana bu konuda ikidir giydirdiğin için benim konuma sevindiğini düşündüm. İlkinde cevap vermedim fakat ikincisi yetti... Bir akıllı sen değilsin Murat

"Fazla mal haramsız olmaz" lafını umursamadığına göre halinden memnun olduğun kesin tabi. O yüzden adamlık konusunu falan konuşmayalım en iyisi.

Dış kapının mandallarıyla derdi olmayan da istenmeyen tüy gibi her yerde bitmez. Ne burda, ne paylaşım yaptığım diğer mecralarda. Tek akıllı sen değilsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı evliya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Armageddon
    Armağan Bey,
    Keşke sizin yazdığınız gibi mağduriyetimizi gidermek için birşeyler yapılsaydı. Bahsettiğiniz 11 yıl sonra protokolden kastınız nedir anlayamadım? Bizimle bir protokol imzalanmadı, tam tersine bütün iletişim çabalarımız karşılıksız kaldı. Telefonlarımıza cevap verilmedi. Uzun araştırmalar sonucu Emek Elektrik çalışanlarından Erol Bey'in mail adresini bulup durumu yazdığım maile bile cevap alamadım. Kendisiyle yaptığım telefon görüşmesinde yapılacak birşeyin olmadığına yönelik bir cevap aldım. Şirketleriniz dediğiniz gibi mağduriyetimizi gidermeye değil, bizleri başlarından savmaya çalışıyor.
    Ayrıca sizin şahsınıza yönelik suçlama, karalama ya da imalarda bulunmuyorum; yaşadıklarımı, mahkeme sonucunu, resmi evrakı paylaşıyorum. Beni mağdur eden şirket sizin de parçası olduğunuz bir AİLENİN şirketidir. Kazancı da sizindir, borcu da sizindir. Her ne kadar maaşla çalıştığınızı söyleseniz de..
    Mahkeme kararının kesinleşme tarihi 2015'tir. 2015'te de üniversite öğrencisi değildiniz sanırım. Arabul ailesinin boğazından tek bir haram lokma geçmemiştir diyorsunuz. Şunu belirteyim size ödediğim ve karşılığını alamadığım 150.000 USD'ı ben helal etmiyorum. Ev vaadiyle insanların parasını alıp, iki kişiye birden satan insanların gizli hesapları mı olur, yalılarda mı yaşar orasını ben bilemem, bilmek de istemem.
    Benim kazanılmış bir davam var, karşımda da Ferrari'si olmadığına üzülüp, Corvette ve Camaro'suyla idare etmek zorunda kalan maaşlı bir çalışan var. Ben de çok üzgünüm gerçekten.
    Biz de batmis sirketin maasli calisani olup fully built atmosferik corvette ve turbo camaro yapmak, bunlar yapilirken gundelik kosturmaya da yanina arac istiyoruz mecburen

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler