User Tag List

Sayfa 11/22 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
404 sonuçtan 191 ile 209 arası

Konu: Barmek Holding Angora Evleri Hüseyin/Armağan Arabul İfşa (@Armageddon)

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şirketiniz canla başla para ödemeye çalışıyor,babanız kanser oluyor,anneniz vefat ediyor, siz Camaro ve Corvette alıp proje yapıyorsunuz. Üstelik bunları gerektiğinde makarna yiyerek ve kredi ödeyerek yapıyorsunuz...

Pek inandırıcı gelmiyor kusura bakmayın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sert@ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadığım bu goygoyun sebebi nedir ? Yazanların çoğu bu evlerin nerde olduğu ve maddi boyutunun ne kadar büyük olduğu konusunda fikri yok.
    Olay mahkemelere intikal etmiş ve @evliya kazanmış hak yerini bulmuş tabii bu süreçte para pul olmuş. Ama şuan yapılabilcek birşey varmı ? Emlak sektöründe olduğumuz için benimde bu siteden bir sürü tanıdığım mağdur var ancak yapacak birşey yok. Bankalar bile her yıl dolandırılıp veya iflas veren şirketler yüzünden milyonlarca dolar para kaybediyor ve parayı kaptırdıkları kişiyi lüks yaşantısını canlı canlı görüp birşey yapamıyor. Sanki bu konu açılana kadar kimse bu tarz olayları duymamış görmemiş başına gelmemiş. Yılların faizi, şuanki evlerin değeri ve mağdur sayısına bakarasak değil corvette veya camaro bugatti chiron satılsa kimsenin mağduriyeti gideremez. Unutmayın her koyun kendi bacağın asılır ancak şuanki muhabbette başka koyun asılmaya kalkılıyo belki sizinde başınıza bu durumun benzeri gelebilir bilemezsiniz...
    Ne diyelim umarım @evliya ve diğer kişiler en kısa sürede yaşadıkları maddi manevi zararları en kısa sürede karşılanır.
    Anladığım kadarı ile firma yıllardır mahkeme kararını uygulamıyor. Hak yerini henüz bulmamış.
    Okumadan imzalamam.....

erh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet bu olay senin yuzunden olmamis onu anladik. Ne sen calisandin nede mudur.. evet anladik sen yapmadin soyadin arabul diye bundan sorumlu tutulmak istemiyormusun? Guzel bi tercih bencede.. fakat madem oyle, reddi miras talebinde bulunabilirsin. Dersin ki arabul ailesinin sorumlu oldugu tum miras ve borclardan kendi haklarimdan feragat ediyorum. Bunu dermisin? Bence demessin.. maasli calismis olabilirsin fakat sirkein sahiplerinin bu surec edindigi morastan da hak sahibisin. Neyi var neyi yok beni ilgilendirmez. Bu kadar sure boyunca bu sirket parakazanamayip aile de birbirikim yapamamissa zaten kaybedecegin bisey olmaz. Eger varsa da demekkimaasli calismak bisey ifade etmiyor ztn gereken birikim aileden mevcut

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Armageddon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sana da "lüks otomobiller alan biri olarak" açık açık laf sokulmasına rağmen umursamayıp bana bu konuda ikidir giydirdiğin için benim konuma sevindiğini düşündüm. İlkinde cevap vermedim fakat ikincisi yetti... Bir akıllı sen değilsin Murat

"Fazla mal haramsız olmaz" lafını umursamadığına göre halinden memnun olduğun kesin tabi. O yüzden adamlık konusunu falan konuşmayalım en iyisi.

Dış kapının mandallarıyla derdi olmayan da istenmeyen tüy gibi her yerde bitmez. Ne burda, ne paylaşım yaptığım diğer mecralarda. Tek akıllı sen değilsin
    Haha,sen nasıl bır ezıksın yahu,acımak bıle fazla sana...
    Sen kendıne yandas arıyorsun ama yarası olan gocunur akıllı gecınen kişi... Ben ustume alınmıyorsam ve sen buna alınıyorsan,acıca da ıtıraf edıyorsan benden ne beklıyorsun?
    Haram yemedıgım ıcın olabılır mı umursamamam adamın karekokü,zeka timsali? Ok,yaran acık secık belli ama herkesı kendın gıbı sanma....
    Hahah,her satırında akıl ve zekadan bahseden kişi kendını bu kadar ele verır.
    Eee ne demısler,kişi kendınden bılır işi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler her iki tarafı da tanımam, konu sahibine çok geçmiş olsun zararı en kısa zamanda karşılanır umarım, armağan konu sahibine yardımcı olacağını söylemiş karşı tarafta teşekkür etmiş, bundan sonra arabul tarafı sözünde durup konu sahibinin zararını karşılamazsa yazılır çizilir yerden yere vurulur. Şuan burada kimse armağanın yerinde olmak istemez. Çok keskin lüzümsuz yazılar var fazla mal haramsız olmaz, haram yiyen ss e biner gibi, boktan yazılar. Şimdi arabul tarafı maduriyeti gidermek için adım atmazsa ve zararı karşılamazsa o zaman yazılanlar doğrudur.Peki ya zarar karşılanırsa ? o zaman ne olacak ? yazarken aile durumunu sürekli ifşa etmek bel altı vurmak oluyor.

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Düze çıkamayınca başkalarına saldırmak
    Değişik

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haha,sen nasıl bır ezıksın yahu,acımak bıle fazla sana...
    Sen kendıne yandas arıyorsun ama yarası olan gocunur akıllı gecınen kişi... Ben ustume alınmıyorsam ve sen buna alınıyorsan,acıca da ıtıraf edıyorsan benden ne beklıyorsun?
    Haram yemedıgım ıcın olabılır mı umursamamam adamın karekokü,zeka timsali? Ok,yaran acık secık belli ama herkesı kendın gıbı sanma....
    Hahah,her satırında akıl ve zekadan bahseden kişi kendını bu kadar ele verır.
    Eee ne demısler,kişi kendınden bılır işi...
    Sen şaka mısın? Ben üstüme alınıyorum, sen alınmıyorsun o yüzden ben suçluyum öyle mi? Bana sorulan soruya cevap verdiğimde gocunuyor mu oluyorum, senin kafan mı iyi?

Konu zaten benim adıma açılmış, üstüme alınacak durum mu var? Sense konuya girmesen tamam görmedin diyeceğim de adamlar açık açık “Lüks arabaya binen kesin haram para yemiştir” yazmasına rağmen onları görmezden gelip “adama bak hala konuyu okuyor” vb yazıp aklınca bana giydirip duruyorsun. Aynı facete kendi süper zekanla postlarımın altında yırtık dondan çıkar gibi yazdığın yorumlar gibi. Tribünlere oynama konusunda bir numarasın da forumdaki herkesi de aptal yerine koyma istersen…

Yandaş mı arıyorum? Senin yandaşlığın olmaz olsun dalga mı geçiyorsun? Bana destek olacaklar zaten telefonla, mesajla destek olduklarını belirtiyorlar. Burda bu kadar saçma sapan laf dönerken tutup kurtlar sofrasına atılmaları için neden yok.

Artık sana da laf yetiştirmeye niyetim yok, kendini hiç yorma Mike

On yaşında Camaro, Corvette alma konusuna bu kadar takıp dramatize eden arkadaşlara da önerim 10-15 yıl sonra böyle araç almak istiyorlarsa şimdi 1.6 bir araç alıp krediyle gitgide büyütebilirler aracı, ben öyle yaptım. Zor oldu evet, ama olabiliyor. Sanki modifiye dünyasında bir tek ben yemeden içmeden kesip araba modifiyesi yaptım. Benim bildiğim birçok insan var üstüne giysi almayıp arabasına egzoz alan. Burda yazan arkadaşların hiç para sıkıntısı yokmuş demek ki ne güzel.

Öte yandan, ben mağdur olan beyfendiye yardımcı olmak için elimden geleni yaptım, konunun takipçisi olmaya da devam edeceğim. Bu konuyla ilgilenmesem ve rahatsızlık duymasam burda bu kadar açıklama yapmaz, durumun neden böyle olduğunu araştırıp sizlerle de paylaşmazdım.

Şirketlerle ve yıllardır şirketleri yönetim biçimini eleştirdiğim ailemle (ki bu eleştirileri de facebookta yayınlamak zorunda kalmıştım önceden, gören görmüştür) tamamen yollarımı ayırdım, benim bile alacağım var dememe rağmen hala mirastan feragat edeceğini sanmıyorum vb. yazanlar var, herkese tek tek 50 kez aynı cevabı yazamayacağım. Facebookta da bunu zaten zamanında açıklamıştım, görenler gördü.

Facebooku ve instagramı da kapattım evet, çünkü oralarda benim özel hayatım var ve bu konu açıldıktan sonra bu hesaplar üstünden benim eşimi rahatsız eden şerefsizler oldu, onlar için de zaten gereği yapılıyor. Bu hesaplar benim hatamı arayan, hayatımı araştıran çakalların araştırma mecrası da değil. Hesapları kaçıp topuladı vb yazanlara da topuk hediye ediyorum.

Bundan sonra bana sorulan sorulara cevap veremeyeceğimi belirtmek isterim çünkü önceki yazılarımda konuyla ilgili sorulabilecek her türlü soruya cevabımı verdim ve aynı şeyleri tekrar tekrar konuşmanın anlamı yok. Forumdan da çıkıyorum, herkese iyi forumlar.
    Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emek elektriğin ceo şu sensin , yönetim kurulu başkanıda baban. Buda mı gol değil ?

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Forum yönetimi

Aslında referandum yapmalı

Üyelik atımı konusunda

Birisi en ufak düZenbanzlığı çıktığı an atatürk bayrağa saygısızlık yaptığı an

Üyeliğin silinmesi üzerine

Yoksa etraf lağam kokuyor yakışmıyor

Ne kadar dolandırıcılık konusu açılmış olan varsa atılsın

Burası temiz kalsın bari ülke moka batmış
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu bir kenara atın da, Yiğit kadar tehlikeli adam görmedim

Adam sazan avı yaptı resmen konuda
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ulan bu nedir ya, sırf şu etiketleri okuyacağım diye tekrar tekrar giriyorum konuya.

Bu arada mağdur arkadaşlardan özür dilerim. Gırgır şamata yapmak hiç doğru değil aslında bu konuda ama belliki çok uzun yıllar geçmiş artık gülmeleri de gerekir biraz.

It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yahu dun halisaha macindan donuste gece ayiptir soylemesi pilav yedik , 16tl tuttu 15 verdik 1tl helal olsun dedi adamcagiz ama ben bugun arada 1 aklima geliyor da donuste vereyim diyorum uzerimizde kalmasin diye , bu kul hakkindan korkmuyor mu yahu insanlar? elbette mal mulk guzel hepimiz isteriz ama yastiga kafami koydugumda icim rahat etmeyecekse o arabaya motora yata bindigimde icim ciz eder, elim ayagim titrer yahu. vallahi insanlarin suratlari kece olmus...

spor arabaya da sadece haramla binilmez arkadaslar, insanlari tanimadan etmeden zul altinda birakmayin. anasi babasi dadisindan da kalabilir, illa herkes calip cirpiyor olamaz ama elbette insan ister istemez kusku duyuyor.

konu sahibine de gecmisler olsun. ben emekli oldugumda ölmüs olmazsam belki o kadar para alacagim. dusuncesi bile korkunc. allah sabir versin , kendim de hukuk magduru oldugum icin sanmiyorum ama insallah parasini geri alir.

armageddon sana da tavsiyem, gercekten artik yazma. hem sen hem diger kullanicilar icin. eger tam tamamiyle kendini burda ifsa edebilecek belgen varsa sun ortaya, yoksa hic baslama tekrar. adam bak magdurum demis ve masaya koymus. ortada da bir mahkeme sonucu var ve bu insan oyle soyadim tutuyo sadece bilmemnesinin bilmemnesi diyebilecegin bir kisi degil.
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @wolrath sanırım sen Yiğit'i tanımıyorsun, bildiğin ironi veya laf sokma tarzı bir şey yapmış orada, kendisi zaten fakir değil. Aynı 6-7 yarış arabası alıp bindiği donemleride oldu yani ciddi söylese o laf kendine giderdi zaten.

Kubilay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evliya bey çok geçmiş olsun. Umarım mağduriyetiniz en kısa sürede çözülür. Allah sabır versin çok üzücü insanın birikiminin böyle kolay bir şekilde yok olması.

Barmek holding ismini ve angora evlerini duymamıştım, araştırınca geçmişte büyük işler yapmış bir firma olduğu görülüyor. Bu mağduriyetin tam olarak sebebi nedir? Yani evlerin bitmemiş olması mı, aynı evin birden fazla sahibi olması mı? Bir de holdinge bağlı emek elektrik galiba, azerbaycanda batmış ve borçlarını da barmek inşaat üstlenmiş derken farklı olaylar var gibi işin içinde. Holdinge bağlı diğer kurumlar işler durumda görünüyor ama gelir gider bilemiyoruz, toplam mağdur sayısı ne kadar, toplam ödenmemiş mebla ne kadar ki 16 senedir herhangi bi şey yapılmamış, insan iyi düşünemiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı evliya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabi ki özellikle kendisini tanıyan arkadaşlardan ricam, kendisine bu konuyu iletin. Varsa savunmasını ben de duymak istiyorum.
    Mevcut durumda size satılan evde başkası yaşıyor mu?
    Okumadan imzalamam.....

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @ evliya şimdi kazanılmış davanız var karşı tarafında hali vakti yerinde (Allah daha çok versin) mallarına tedbir koyduramıyor musunuz? kazanılan davanın bu konuyu neden çözemiyor.

Sormamın sebebi bende YEŞİL İNŞAAT'IN YAPTIĞI INNOVIA 4 MAĞDURLARINDANIM ve paramı yada evimi kurtarma derdindeyim bu konuda bilgilerinizi paylaşır mısınız?

http://www.techturkey.com/forum/sohb...mpanya-11.html

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @wolrath sanırım sen Yiğit'i tanımıyorsun, bildiğin ironi veya laf sokma tarzı bir şey yapmış orada, kendisi zaten fakir değil. Aynı 6-7 yarış arabası alıp bindiği donemleride oldu yani ciddi söylese o laf kendine giderdi zaten.
    Değil Yiğit'i forumda hemen hemen kimseyi tanımıyorum. Ama böyle bir cümle yazınca aklıma ilk 997TT, ozans falan geldi.
    Okumadan imzalamam.....

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mevcut durumda size satılan evde başkası yaşıyor mu?
    Sanırım musterılere projeden satılan evler teslım edılmeden once sırket bu evlerıı ıpotek ederek kredı cekıyor odeyemıyınce banka baskasına satmıs vs orda ısler karısmıs sanırım teslıme kadar kımsenın haberı olmadıgından

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

SK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım musterılere projeden satılan evler teslım edılmeden once sırket bu evlerıı ıpotek ederek kredı cekıyor odeyemıyınce banka baskasına satmıs vs orda ısler karısmıs sanırım teslıme kadar kımsenın haberı olmadıgından
    konuyu güzel özetlemişsin abi burda dolandırıcılık yok ama mağdur etme olayı var ama yıllardır mağdur olunca dolandırılmış kadar olmuş insanlar şirketin bence bugün teker teker sattıkları evleri yani sözde satıp karşılığında ev vermedikleri müşterilerine para iadesi veya bir proje yapıp ev vermesi lazım projede kaç ev var kaç kişi mağdur bilmiyorum ama yanlış olan şirketin yıllardır insanları oyalıp dolandırıcı sıfatına düşmesi
    16’Bmw 320i 40th Year Edition
    23’Dacia Duster 1.33tce Journey

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler