User Tag List

Sayfa 14/22 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
404 sonuçtan 248 ile 266 arası

Konu: Barmek Holding Angora Evleri Hüseyin/Armağan Arabul İfşa (@Armageddon)

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı evliya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Armageddon
    Armağan Bey'le özelden yazıştığımız doğrudur. Kendisi benden telefon numaramı istedi, ailenin diğer üyelerinden biri tarafından aranacağımı söyledi. Ancak 16 yıllık gelenek bozulmadı, yine aranmadım... Mağduriyetimi gidermek yönünde bir çaba göremedim.

Yalnız Armağan Bey'in bahsettiği gibi 'ben öğrenciydim, haberim yok' şeklindeki yazısına karşılık, o yıllarda Beyaz Enerji davasında Hüseyin Arabul'un muhasebecisinin ifadesinde Armağan Bey'in de bu işlerin içinde olduğu belirtiliyor: Evlerin satışları için alınan paralar Armağan Bey'in emanetine veriliyormuş! Armağan Bey'in Angora Evlerinde tapu sahibi olduğu belirtiliyor.

Son olarak batık Barmek İnşaat'ın kardeş şirketleri Emek Elektrik A.Ş ve Barış Savunma Endüstri A.Ş 2017 yılında verdikleri demeçte 70 milyon dolar tutarında yeni bir yatırıma hazırlandığını ifade ediyor. Keşke yatırım planlamadan önce, daha önce mağdur ettikleri insanların hakkı ödemeyi de düşünselerdi..
    Yatırımın linki:
    2. Osb'ye Savunma Sanayi Yatırımı - Erzurum Haberleri

Armağan Bey'in Angora Evleri'yle olan ilişkisi:

haber linki: ‘Beyaz Enerji’de tutukluluğa devam
    Bunun gıbı onlarca iplik pazara serıldı ama ısıne gelmeyenlerı cevaplama,sonra "avukat" kelımesının ardına saklanarak mılletı tehdıt et. Iyımıs be...
    Yahu elle tutulur seylere,ozellıkle magdur kişiye verecek cevabın yoksa neden bu kadar sıvıyorsun.? Bu kadar kendı ayagına "ustuste" sıkan gormedım.
    Alt tarafı forum,buradan cıkıyorum(kı dogru idi) dıyorsun ama yıne donuyorsun... Demek kı yazılanlar yada yazanlar senın ıcın kıymetlı,belkıde forumun kendısı.
    En kotu karar,kararsızlıktan ıyıdır.

ssdriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adami tanimam etmem ihale bende kaldi facebook konusundan cikmasaydin ordan devam ederdik. Benim.olmadigim ortamda arkamdan atip tutmak nerden cikti anlamadim ki. Ha konunun benle uzaktan yakindan alakasi da yok. Siz bence insanlari tehdit etmek yerine konuya odaklanin da milletin 2.5 trilyon parasi buharlasmis yazik gunah...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı evliya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Armageddon
    Armağan Bey'le özelden yazıştığımız doğrudur. Kendisi benden telefon numaramı istedi, ailenin diğer üyelerinden biri tarafından aranacağımı söyledi. Ancak 16 yıllık gelenek bozulmadı, yine aranmadım... Mağduriyetimi gidermek yönünde bir çaba göremedim.

Yalnız Armağan Bey'in bahsettiği gibi 'ben öğrenciydim, haberim yok' şeklindeki yazısına karşılık, o yıllarda Beyaz Enerji davasında Hüseyin Arabul'un muhasebecisinin ifadesinde Armağan Bey'in de bu işlerin içinde olduğu belirtiliyor: Evlerin satışları için alınan paralar Armağan Bey'in emanetine veriliyormuş! Armağan Bey'in Angora Evlerinde tapu sahibi olduğu belirtiliyor.

Son olarak batık Barmek İnşaat'ın kardeş şirketleri Emek Elektrik A.Ş ve Barış Savunma Endüstri A.Ş 2017 yılında verdikleri demeçte 70 milyon dolar tutarında yeni bir yatırıma hazırlandığını ifade ediyor. Keşke yatırım planlamadan önce, daha önce mağdur ettikleri insanların hakkı ödemeyi de düşünselerdi..
    Yatırımın linki:
    2. Osb'ye Savunma Sanayi Yatırımı - Erzurum Haberleri

Armağan Bey'in Angora Evleri'yle olan ilişkisi:

haber linki: ‘Beyaz Enerji’de tutukluluğa devam
    şu yazılanların üstüne gerçekten ülke hukukunda sıkıntılar olduğu konusunda ne kadar haklı olduğumuzu görüyoruz
    10bin kişilik forum hukukuna gelecek olursak en azından hak etmeyen birinden forum bazında itibarı elinden alındı
    2.1 trilyon o evlerin şu anki değeri ss e binseniz ne olur lineaya bilseniz ne olur her şey gün yüzü gibi ortada

size de selamlar avukat bey allah hayırlı kazançlar versin !!
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

vectra-tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ticarette herşey olur., Kriz olur batılır ki öyle bir durum olursa alacağın üzerine su içilir yeri gelir.

Bu konu öyle değil su götürür bir tarafı da yok.,

@evliya bey, direkt olarak Dolandırıcılıktan dava açmayı denedinizmi? Bu iş normal borç alacak meselesi değil çünki kasıtlı olarak aynı evin 2 kişiye satılması olayı var..

google'da yazılınca " Arabul " ailesi , çıkan sonuçlar hiç hoş değil... Bu nedir arkadaş Rüşvet verme suçundan yargılanmak,ihaleye fesat karıştırmak vs. bir sürü iddia var anasını satayım.. Birde Süleyman Demirel adı geçyiyor onu gördüm, hani şu sabah kahvaltısında sadece 14 Çeşit peynir yiyen..!!!
    "Denenmişi Denemek Ahmaklıktır!"

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Armageddon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim yeniden konuya yazı yazmam için yapılan şerefsizlikler artık yetti!

Puroyu bırak hayatımda bir kez sigara içtiğimi gören, viski içtiğimi gören varsa kendimi kameralar karşısında Boğaziçi köprüsünden atarım! Sen benim purolu viskili fotoğrafımı gördüğüne annen kardeşin eşin üstüne yemin eder misin?

Ben yazdıklarım için ederim!

Karıma laf ettiler diyorum yazılanlara bak! Sen ve senin gibiler yüzünden sosyal medyadan çıktığımı anlamayanın aklına da şaşarım!

Amacınız beni kışkırtmak farkındayım ama bu iş burada bitmeyecek. Hukuki hakkım saklı falan değil. Bana bu şekilde hakaret edip aşağılayan herkes hesap verecek!

Bu arada beni seven arkadaşlarımdan da rica ediyorum lütfen "senin hakkında şunu yazdılar," falan diye mesaj atmayın. Avukatım zaten ilgileniyor bu forumla, ben bu kadar kişisel saldırı karşısında kendimi gerçekten zor tutuyorum çünkü...

Bundan sonraki kişisel saldırıların hepsini iade ediyorum, gerekenlerle mahkemede hesaplaşacağız!
    Tutmayın küçük enişteyi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ssdriver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adami tanimam etmem ihale bende kaldi facebook konusundan cikmasaydin ordan devam ederdik. Benim.olmadigim ortamda arkamdan atip tutmak nerden cikti anlamadim ki. Ha konunun benle uzaktan yakindan alakasi da yok. Siz bence insanlari tehdit etmek yerine konuya odaklanin da milletin 2.5 trilyon parasi buharlasmis yazik gunah...
    1 kişinin evi 2 milyon ediyormuş güncel fiyatlarla. Başka birileri daha varsa?
    Okumadan imzalamam.....

ssdriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 kişinin evi 2 milyon ediyormuş güncel fiyatlarla. Başka birileri daha varsa?
    Hee gelir simdi 2.5milyon etmiyosa surdan atlarim burdan ziplarim diye. Sosyal medyayi kapatinca foto da bulamadik zaten ��

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dikkat edelim hakları saklıymış..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kacıncı donuş bu? Donmedolaba bındık,forumca ızlıyoruz...
    Rezil olunur,her ınsan hata yapar ama sıvamak bambaska bırsey....
    Tebrık ederım tekrar.
    “Türkiye’de her şey olabilirsiniz... Ama rezil olamazsınız...”
    Murathan Mungan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Magdur arkadasa tesekkur ediyorum, elalemin parasiyla burda hava atan kisinin foyasini aciga cikarttigi icin.m

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Şimdi benim aklıma takılan bir soru var ? Davayı kaybettiğini armağan beye söylemeyen avukat foruma davamı açıcak umarım kazandığını armağan beye söylerde armağan beyde borçlarını ödemek için parasını toplar.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Avukatin olan meslektas arkadasim umarim sana oncelikli olarak savciligin forumdan ip adreslerini talep edecegini, kisinin yurtdisinda olmasi veya vpn kullanilmasi veya forum yonetiminin yurtdisi ipsi vermesi durumunda acacagin hakaret davasina ait fiiliin yurtdisinda gerceklestigi kabul edileceginin, mahkemeninn yurtidisinda hangi makamlara yazi yazilacagi, ozel yetki kurallarinca hangi mahkemenin yetkili olacagini, bu zamana siyasi olmayan kac davadaki kac mahkemenin yurt disindaki makamlara yazi yazdigini, yazsa bile kacina, ne kadar zamanda geri donus yapildigini, acacagin davanin kac yilda kacinci celsesinde karara baglanacagini, velev ki kisi tr olsa bile hakaret sucunun ust sinirinin 2 yil oldugunu ve kisinin gecmiste sabika kaydi yoksa en fazla alacaginin hagb yani erteleme olacaginin, actigin davayi ciddiye alip takipcisi olan birisinin kazanmasi halinde sana cikmasi muhtemel karsi vekalet ucretinden ve kendisinin senden alacagi miktar konusunda seni detaylica bilgilendirip yapabilecegin en iyi seyin umursamamak oldugunu ancak almanyadaki sirketini arastirmak, yatirim yapmak veya hakkinda bilgi sahibi olmak isteyenin ismini her google aramasinda buraya ugrayacagindan, sana isnat edilen suclamalar ile trde rahatca dolasabilirken, bunu bir almana nasil acikla(ma)yacagindan insallah bahsetmistir.
    "Korkmadık, savaştık"

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avukatin olan meslektas arkadasim umarim sana oncelikli olarak savciligin forumdan ip adreslerini talep edecegini, kisinin yurtdisinda olmasi veya vpn kullanilmasi veya forum yonetiminin yurtdisi ipsi vermesi durumunda acacagin hakaret davasina ait fiiliin yurtdisinda gerceklestigi kabul edileceginin, mahkemeninn yurtidisinda hangi makamlara yazi yazilacagi, ozel yetki kurallarinca hangi mahkemenin yetkili olacagini, bu zamana siyasi olmayan kac davadaki kac mahkemenin yurt disindaki makamlara yazi yazdigini, yazsa bile kacina, ne kadar zamanda geri donus yapildigini, acacagin davanin kac yilda kacinci celsesinde karara baglanacagini, velev ki kisi tr olsa bile hakaret sucunun ust sinirinin 2 yil oldugunu ve kisinin gecmiste sabika kaydi yoksa en fazla alacaginin hagb yani erteleme olacaginin, actigin davayi ciddiye alip takipcisi olan birisinin kazanmasi halinde sana cikmasi muhtemel karsi vekalet ucretinden ve kendisinin senden alacagi miktar konusunda seni detaylica bilgilendirip yapabilecegin en iyi seyin umursamamak oldugunu ancak almanyadaki sirketini arastirmak, yatirim yapmak veya hakkinda bilgi sahibi olmak isteyenin ismini her google aramasinda buraya ugrayacagindan, sana isnat edilen suclamalar ile trde rahatca dolasabilirken, bunu bir almana nasil acikla(ma)yacagindan insallah bahsetmistir.
    Ha bir de zamanasimi olgusu var dikkate alinmasi gereken tabi ki.
    "Korkmadık, savaştık"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allağ daha chock wersin

BMW Car Club Turkey - Uye Aracları
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allağ daha chock wersin

BMW Car Club Turkey - Uye Aracları
    Kornet ve kamaro öncesi sanırım.....
    Okumadan imzalamam.....

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    118 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    İnsanda biraz yüz olur be.. Utanma olur, ar olur, haya olur..

Sülalen 10'larca kişinin hakkına girmiş, mahkemece kanıtlanmış.. Sülalenin iç ettigi paralar senin gırtlağından geçmiş, sülalen yüzünden mağdur olan insanlar ortada..

Tüm bunlar alenen ortada iken vık vık dava açarım, dava açarım. Siktir git ne açıyorsan aç, bu siktir için bana da aç.. 3-5 bin kazanır makarna yemekten aç kalmış, yeterli derecede beslenememiş beynine güzel bir pirzola sofrası kurar da protein yollarsın..

Türk Hukuk sistemini bilmem ana ilahi adalet bir yerlerde tecelli eder.. Eder de verir sülalen kanına girdiği insanların hesabını.. Ve o haram lokmalar sen dahil kimlerin boğazından geçti ise artık..

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ssdriver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mahkemeye dava açacak giderken fiyonk makarna almayı unutma hemen ödersin tazminatı
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2. Beyaz Enerji'de tahliye yok - Son Dakika Haberler
    Beyaz Enerji Operasyonu kapsamında, zamanında Hüseyin Arabul’un da adının geçtiği birçok insan gözaltına alınmış.Yukarıdaki haber linkine göre Tedaş’ta yapılan yolsuzluk konu bu davaya, özetle Armağan Arabul üzerine tapulu bir ev, Barmek Holding’in muhasebecisi Sungun’un iddiasına göre Tedaş genel müdür vekili tarafından, toplamda 107 bin dolar ve 26 bin mark bedel ile alınmış(paralar önce emanete bırakılıyor).Ayrıca Sungun, bu paraların Armağan Arabul’a teslim edildiğini söylüyor.

Hüseyin Arabul ise evi vermediklerini söylüyor, mahkeme başkanı bunları(Hüseyin Arabul’un evi vermediklerini söylemesini) anımsatınca da Sungun, “ben olanları anlatıyorum efendim, onu ben bilemem” diyor.Muhasebeci ve Hüseyin Arabul arasında ifadelerin farklı olmasından dolayı, mahkeme Armağan Arabul üzerine tapulu olan evin, kime ait olduğu ve kim tarafından kullanıldığının tespitini istiyor, tüm bu olaylar 1999’da gerçekleşmekte.(Beyaz Enerji Operasyonu ise 2001 yıllarında gündeme geliyor)

Şirketin yönetim kurulunda bulunmuyor olmanız, kağıt üzerinde yetkinizin olmaması hiçbir şeyden haberiniz olmadığı, hiçbir şeyi bilmediğiniz anlamına gelmez.Bir ailede, aile üyeleri normal şartlar altında birbirlerinin çoğu şeyini bilirler, buna meslek sırrı, ticari sırlar gibi şeyler de dahil ki görüldüğü üzere, bazı şeylerin kıyısından köşesinden sizin de adınız çıkıyor, medyaya yansımış onlarca haber var.

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler, 2001’de Azerbaycan ile yapılan 25 yıllık sözleşmenin ardından sözleşme yükümlülüklerini yerine getirmemek, ihaleye fesat karıştırmak, yetki aşımı gibi türlü nedenlerle Hüseyin Arabul, Azerbaycan’da yargılanmış.Dönemin Azerbaycan ekonomi bakanı Haydar Babayev, Barmek’le ilgili ciddi usülsüzlükler ve yolsuzluklar bulunduğunu söylemiş, hesapları dondurma kararı almışlar.Dondurma kararının Türk medyasına düştüğü tarih de temmuz 2006.
    Hüseyin Arabul, 5 yıl hapis cezası alıyor ve bu 1 milyon 617 bin dolar adli para cezasına çevriliyor dava kapsamında, ve ülke dışına çıkma yasağı getiriliyor.3 yıl aradan sonra Azerbaycan bu yasağı kaldırıyor.Bu cezalara da eylül 2007’de hükmolunmuş.(5 yıl hapis cezası ve çıkış yasağı)Sorunu uluslararası tahkimde çözüyor Hüseyin Arabul ve Azerbaycan, tahkim olması şu anlama geliyor ki ortada bir çeşit arabuluculuk var ve gerçekten, sözleşmenin ihlali, sözleşme maddelerinin yanlış yorumlanması gibi ortada kanıtlanmış bir sorun var.3 yıl aradan sonra 2009’da, tahkimle beraber Hüseyin Arabul’un sınırdışına çıkma yasağı da ortadan kalkmış.

Ortada bu kadar sıkıntılı durum varken, araştırdıkça daha da dallanıp budaklanan bir durum söz konusuyken, ağzımızdan tek lokma haram geçmemiştir, şöyledir böyledir diyerek insanların inanmasını beklemek doğru değildir.Bu kadar insan haklı olarak sizden bilgi belge istiyor ve bunları yaşam tarzınızla, veya gördüğü duyduğu şeylerle eşleştirebilmeyi bekliyor.Ortada mağdurlar ve ellerinde onanmış ve kesinleşmiş bir mahkeme kararı da bulunmakta.Kaldı ki Beyaz Enerji Operasyonu asker eliyle fitili ateşlenmiş, dönemin siyasileri tarafından örtülmeye çalışılan, kirli çamaşırların döküldüğü, zamanın hükümetini ve vekillerini sıkıntıya sokan, bir şekilde üstü kapatılmış bir dava konusu.Buradan çıkacak yargı sonucu bile insanları ikna etmek konusunda yetersiz gelebilir.(şu linki özellikle incelemenizi tavsiye ederim Be-yaz Ener-ji Ope-ras-yo-nu-’nu yu-ru-ten-le-rin ba-şı-na ne gel-di? – Prof. Dr. Ahmet SALTIK ) Paylaşmak zorunda olmasanız bile eğer paylaşmayacaksanız, bütün bu durumlar karşısında, sizin hakkınızda “iyi düşünemeyen” insanları da eleştirmenizin doğru olduğunu düşünmüyorum, tehdit eder gibi olan tavrınızla özellikle.

Bilgileri aldığım linkleri de şuraya bırakayım, isteyenler incelesin ben özet geçtim;
    Azerbaycan'da Barmek'e şok karar- Arşiv - Milliyet.com.tr

Yeni Şafak - Son Dakika - Barmek Azerbaycan'ın banka hesapları donduruldu 4.7.2006

Azerbaycan Arabul'a Turkiye kap1s1n1 act1 - Ekonomi - T24

zx6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forum adminlerinden ricam bu armağanmıdır hediyemidir sürpriz yumurtamı herneyse nick'ini değiştirseler

Bknz; Armageddon ----> Haramgeddon veya Tokatgeddon süper olur

Ayrıca evliya abi show tv de iyi bir pozisyonda çalışan aile dostumuz var istersen kendisine rica edeyim seninle irtibata geçsin güzel bir haber yapın bütün türkiye duysun bu köy yumurtasını
    Kawasaki zx6r
    Nissan 350Z
    The Beetle

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler