User Tag List

Sayfa 21/22 İlkİlk ... 1119202122 SonSon
404 sonuçtan 381 ile 399 arası

Konu: Barmek Holding Angora Evleri Hüseyin/Armağan Arabul İfşa (@Armageddon)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jet Fadıl'ın ofisine ceza kesmeye gelen maliyecilere parasıyla otel projesinden yer sattığını duymuştum. Bu da damarlarında asil kan olanlara mahsus ayrı bir kabiliyet demek ki.
    Savaş MotorSports

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı erh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun sahip olunan varliklar ve butun imkanlar aileden bagimsiz olusmussa diycek herhangi birsey yok..
    Yanlis bilmiyorsam makarna yiyerek sahip olmustu araclarina. Suanda arkadaslariyla gelistirdigi '' 75 ülkede 1200den fazla yerde haber olan '' elektirikli arabasının yapımındada aile destegi yoktur heralde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir miktar birikimim var, yabancı dolandırıcıya gitmesin isterim. Tanıdık var mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forumda şu mesajı beğenen var yaw
    http://www.techturkey.com/forum/sohb...ml#post8709792

Bir de bunca zamandır cevap yazılmayan konuya her ne hikmetse bu başlık emre ozpeynircinin tweet mesajına ve act youtube paylaşımına eklenince cevap gelir oldu.
    Okumadan imzalamam.....

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Angora Evleri olayında, projeden ev alanlar hariç herkes suçlu... evleri bitiremeyen Barmek de, 1 yerine 3 villa isteyen milletvekilleri de, ruhsatı vermek için abartılı isteklerde bulunan belediye de, temlikli evleri satan bankalar da... ne kadar ilginçtir ki hala Ankara'nın rantı en yüksek projelerinden biri... bürokrasi ve siyaset tarafından önü kesilmese çok rahat biterdi, teslim edilirdi, zaten çok büyük çoğunluğu da teslim edildi bir şekilde sonrasında kurulan kooperatif tarafından ama Evliya arkadaşımız gibi hala çözüm bekleyenler de var... Emlak sektöründe bir proje tökezlediği zaman bir daha ayağa kalkması zor oluyor, rayiç değerler dibe vuruyor eldekileri satsalar da kurtaramıyor ama bedavaya alanlar da 10 katına ulaşan rantın sahibi oluyor, hala daha ülkede maketten satış vadeli satış vs devam ediyor, inşallah hakkınızı alırsınız evinize kavuşursunuz...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet Emek elektriği de inceledim. 2018 yılı bilançosu müthiş. 2017 yılına göre yaklaşık 2M TL düşmüş ama özkaynakları bir anda erimiş gitmiş. Kaçırma yok kaçırma yok.
    Adamların atasporu bu.
    IN BOOST WE TRUST

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı livaneli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir miktar birikimim var, yabancı dolandırıcıya gitmesin isterim. Tanıdık var mı?
    var yönlendirebilirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben böyle durumlarda tek şey söylerim: "eğer gırtlağından bu insanlardan haksız yere alınmış bir kuruş geçmişse, öyle bir hastalık geçir ki, hem kat kat fazlasını harca hem şifa bulama"...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Armageddon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Normalde bir insana birşey anlattığımda anlamasını beklerim. Birkaç kez denerim, olmuyorsa bırakırım.

Bilal’e anlatır gibi anlatayım son kez, bakalım kaç kişi anlayacak...

Ben burda söyledim, son kez tekrar söylüyorum.

- Ben Barmek inşaat şirketinde hiç çalışmadım. Devalüasyon olup sıkıntı yaşandığında öğrenciydim. Nasıl sorumlu ben oluyorum o zaman? Dalga mı geçiyorsunuz benimle?
    - Daha sonra da başka şirketlerde elektrik mühendisi olarak çalıştım. İnşaatın borçlarını ödedik yıllarca.
    - Ne bu forumdaki “evliyayı” ne de ev satılıp sıkıntı yaşayan herhangi birini tanımıyorum. “Armağanı tanıyorum bana o ev sattı, sonra parayı alıp kaçtı” diyen bir Allah’ın kulu varsa çıksın şuraya yüzleşelim. Yoksa kimse kendini kandırmasın.
    - Biri de çıkıp “madem bu adam birsürü adamı dolandırmış, neden kimse bu adamla tanışmamış, suratını dahi görmemiş” diye sormuyor.
    - Evliya hayatında beni hiç görmüş mü? Angoradan ev alıp sıkıntı yaşayan herhangi bir insan beni görmüş mü? Hayır.
    - İnşaat şirketinde herhangi bir yerde yönetimde miymişim? İmzam var mı hiç bir yerde? Kimseye ev satmış mıyım? Para almış mıyım? Şirketin yanından geçmiş miyim? Hayır. Ama sorumlu benim! Hadi ordan!

Aslında sizler de farkındasınız tüm bunların, ama klavye arkasından hiç görmediğiniz birine saldırmak hoşunuza gidiyor.

Ben tek başıma 6 yıl tırnaklarımla kazıya kazıya Elektron projesi üstünde çalışmışım. Bugün dünyanın en iyi firmalarıyla dünyanın en güçlü ve en hızlı otomobilini geliştiriyoruz. Siz mi durduracaksınız beni? Buyrun beklerim! Levrek gücü!!!

Biz 75 ülkede 1200den fazla yerde haber olmuşuz. Daha dün Meksika kanalıyla röportaj yaptık, yayınlanacak yakında. Kendi ülkemizde beni karalayarak nereye varabileceğinizi düşünüyorsunuz? Vizyonunuzu ayakta alkışlıyorum!

Telefon numaram 00491628679125. Benimle derdi olan arasın konuşalım. Hakkı olan varsa da dava açsın yargıda görüşelim. Benim yüzümü görmemiş, benle iki laf etmemiş insanlar eğer benimle ilgili çok sıkıntıları varsa klavye delikanlılığını bıraksınlar, delikanlı gibi arasınlar bana anlatsınlar dertlerini konuşalım ��

Ben arkadaşlarımla birlikte o arabayı yapıp o rekoru kırdığımda da bütün dünyada yine haber olacağız. Siz de grup halinde şimdiden değerlendirin bu durumu, hakkımda ne konuşacağınızı ��

Hadi herkese iyi haftalar.
    Hala Dava açsın diyor yahu..

Adam davayı açmış , ee?

Daha önceki savunmalarında sen demedinmi Babam yıllardır o evlerin mağdurlarının borcunu ödemek için çalışıyor diye.. Aga bunca yıldır çalışıyorsunuz sıra Evliya abinin para ya gelmedimi hala? Kaç kişi var bu şekilde mağdur ettiğiniz de onlarca yıldır ödeye ödeye daha sırayı getiremediniz..

Bi şirketin içini boşaltmışsınız iflas adı altında başka şirket üzerinden hayatınıza , ihalelerinize devam ediyorsunuz birde bu savunmayla yaşıyabiliyorsunuz...

Siz ailecek durumunuzu düzeltmedinizmi aga?

Ülke ülke ihale alıp iş yapmıyomusunuz?

Sen dünyanın en bilmemne arabasını yaparken ailen sefalet içindemi yaşıyor? yoksa aynı hayat standartına devammı ediyor?

ÖDESENİZE ABİ ADAMIN PARASINI....

Yokmu ailecek 150 bin dolarınız?

Bırak arabayı 1 sene sonra yap.. Ama ailenin (hani ben mesul değilim diyorsun ya) kaynağı olduğu şu hesabı kapat abi.. Ayıptır günahtır ya..

Şimdi alttaki cevabını da okudum..

Sizi mağdur eden Barmek ti..

Ama ben Emek elektrikteydim..

Biri batınca öbürünü açmışsınız muhtemelen , aynı ortaklar (belki davalardan dolayı bi kaç kişi ortak gözükmemiş onun yerine daha önce adı geçmeyen aile üyeleri alınmış belli ki) Ve sen bununla gerçekten benim ne bağlantım var diye sorabiliyomusun gerçekten ya?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Emek Elektrik Angora evlerinden eski bir sirketleri, birini kapatıp birini açma durumu yok, bir iş için bulunmustum o firmada, Arabul'lardan kimseyle tanismadik da, Azeri bir üretim yöneticileri vardı hatta..
    Hukuki sorumluluklarinin olmaması vicdani sorumluluklari olmadığı anlamına gelmiyor tabi ki, ama maalesef bizim ülkede hukuk konusunda bilgili taraf zaten güçlü olan taraf olduğu için güçsüz taraf iyice gucsuzlesiyor..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G.U.Z. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emek Elektrik Angora evlerinden eski bir sirketleri, birini kapatıp birini açma durumu yok, bir iş için bulunmustum o firmada, Arabul'lardan kimseyle tanismadik da, Azeri bir üretim yöneticileri vardı hatta..
    Hukuki sorumluluklarinin olmaması vicdani sorumluluklari olmadığı anlamına gelmiyor tabi ki, ama maalesef bizim ülkede hukuk konusunda bilgili taraf zaten güçlü olan taraf olduğu için güçsüz taraf iyice gucsuzlesiyor..
    ilk mesajı tekrar okudum şimdi evet öyleymiş. Emek Elektrik Zaten aynı Holdingin bünyesinde imiş. inşaatın içini boşaltıp diğer şirketler üzerinden devam etmiş işleyiş.

maxima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    babamın borcu olacak. adamın biri gelecek babanın borcu var bak buda belgeleri. bu borcu ödermisin kardeşim dese. ben o zaman cocuktum bişey bilmiyorum deyip işin içinden çıkarım ve tüm yazılan çizilenleri söylenenleri yutarım
    lan taş yerim genede o borçu öderim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @evliya hocam ne kadar sakin adamsın vallahi hayran kalmamak elde değil gerçekten. Ne ağzını bozdun ne üslubunu bozdun. Şu olay benim başıma gelse şu an bu mesajı bile ayakta yazıyordum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o makarna yemiş araba yapmış. Bi de taş mı yiyecek yaw sende alla allaaa
    IN BOOST WE TRUST

Eren G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jeffy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala Dava açsın diyor yahu..

Adam davayı açmış , ee?

Daha önceki savunmalarında sen demedinmi Babam yıllardır o evlerin mağdurlarının borcunu ödemek için çalışıyor diye.. Aga bunca yıldır çalışıyorsunuz sıra Evliya abinin para ya gelmedimi hala? Kaç kişi var bu şekilde mağdur ettiğiniz de onlarca yıldır ödeye ödeye daha sırayı getiremediniz..

Bi şirketin içini boşaltmışsınız iflas adı altında başka şirket üzerinden hayatınıza , ihalelerinize devam ediyorsunuz birde bu savunmayla yaşıyabiliyorsunuz...

Siz ailecek durumunuzu düzeltmedinizmi aga?

Ülke ülke ihale alıp iş yapmıyomusunuz?

Sen dünyanın en bilmemne arabasını yaparken ailen sefalet içindemi yaşıyor? yoksa aynı hayat standartına devammı ediyor?

ÖDESENİZE ABİ ADAMIN PARASINI....

Yokmu ailecek 150 bin dolarınız?

Bırak arabayı 1 sene sonra yap.. Ama ailenin (hani ben mesul değilim diyorsun ya) kaynağı olduğu şu hesabı kapat abi.. Ayıptır günahtır ya..

Şimdi alttaki cevabını da okudum..

Sizi mağdur eden Barmek ti..

Ama ben Emek elektrikteydim..

Biri batınca öbürünü açmışsınız muhtemelen , aynı ortaklar (belki davalardan dolayı bi kaç kişi ortak gözükmemiş onun yerine daha önce adı geçmeyen aile üyeleri alınmış belli ki) Ve sen bununla gerçekten benim ne bağlantım var diye sorabiliyomusun gerçekten ya?
    Ya işte ülkenin içine işlemiş aymazlık ne yapacaksın. Şakşakçıları da eksik olmaz tabi yanından oradan geliyor o özgüven. Münferit olsan arkadaşına 1000 lira borcun olsa ödeyemesen içine dert olur sıkıntı basar ama işte iş ticaret olunca profesyonel yapınca sıkıntı yok.

SOMEONESPECIAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kolombiyadan gelen 4.9 ton kokain için soruşturma açacaklar mı ?

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Benim babam değil onlarca, yüzlerce insanın, tek bir insanın hayatını karartacak bir hareket yapmış olsa buraya gelip "benle alakası yok" diye ahkam kesmeye cidden utanırdım.
    Ha reddi miras yapmışımdır, babamla zerre alakam yoktur, o hakka girilen insanların 1 kuruşu evdeki damacanadaki su olarak bile boğazımdan geçmemiştir, babamla aynı çatı altında büyümemişimdir o zaman ayrı.

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SOMEONESPECIAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kolombiyadan gelen 4.9 ton kokain için soruşturma açacaklar mı ?
    Nerden nereye geldik

Şaka bir yana bu zaman kadar nasıl bir iş yaptınız yada nasıl başarılarınız varda böyşe spor araçlara binebiliyorsunuz. Ben babamda 5 kurus fayda görmedim bindiğim araba c elyse oda karı koca calısıyoruz. Bence bir yerlerde bir yanlıs var.

Demiyormusun babana amcana herkimse bunlar bizim anamıza sövüyor bir *** yedik bunu kapatalım helalleşelim diye. Sen öylesin böylesin demiyorum ama belli birileri bu kadar insanı dolandırmıs ve bu senin en yakınındaki kişiler ve sende bu pastadan ama az ama cok faydalanmıssın. İnsan gurur olmalı.

Ben şunu anlamıyorum etrafındaki eşin dostun arkadaşın eşin hiçmi bir şey demiyor. Sizin aileniz bunları dolandırmıs siz şöylesiniz yarın öbür gün bizede kötülük yaparsınız diye.

Benim çok sevdiğim bir ata sözü var ''Bu gün beni s...nler Yarın sana g.t vermezler senide s...ler'' umarım herkes ektiğini biçer bu dunyada.
    "Vurur yuze ifadesi,emisyonda hilemi yaptin bitanesi" VW BLUEMOTİON

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gokhankenar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @evliya hocam ne kadar sakin adamsın vallahi hayran kalmamak elde değil gerçekten. Ne ağzını bozdun ne üslubunu bozdun. Şu olay benim başıma gelse şu an bu mesajı bile ayakta yazıyordum
    Kullanıcı adı ve karakter uyumu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler