User Tag List

Sayfa 22/22 İlkİlk ... 12202122
404 sonuçtan 400 ile 404 arası

Konu: Barmek Holding Angora Evleri Hüseyin/Armağan Arabul İfşa (@Armageddon)

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sıradan değil, 2300 HP'lik dünyanın en hızlı elektrikli arabası gibi projelere kalkışan hem mühendis hem de tüccar birisi için en büyük ceza bugün Google'a isminin arattırıldığında bu konunun en üstte çıkmasıdır. Bence ilk mesajda yazan herşeyin İngilizce / Almanca / İspanyolca dillerine tercüme edilip, mesajın altına eklenmesi faydalı olur. Nasıl ki geçen PPR konusu da benzer şekilde kısmen de olsa çözüldü, yabancıların bilmesi ya da bilme ihtimali dahi yurtdışında yaşayan birisi üzerindeki baskıyı artırır.

Hayır benim anlamadığım halihazırda ikna edemediğin topluluğa karşı uzun zaman sonra ortaya çıkıp aynı şeyleri farklı cümlelerle anlatarak, öncekine tamamen zıt bir sonuç beklemek neyin kafası? Haa tamam o zaman yaa, olur öyle ya ponçik, biz de sen takmışsın o borcu sandık yaa affet reyiz filan mı dememizi bekliyordun?

Adam da zaten benim paramı sen aldın demiyor, senin ailen aldı diyor. Buna iftira diyebiliyor musun hayır, borcu inkar edebiliyor musun hayır, zira adamın elinde kapı gibi mahkeme ilamı var. Adam belki benim 150 bin dolarım, dönüp dolaşıp senin cebine ya da 546186765 hp corvettinin kaput altına girmiş olabilir diyor. Sense kalıp burada bin ilmidim, bibim aldi, zitin kilp krizi gicirdi, cık kitiyiz" diye cevap vermeye kalkıyorsun. Zaten burası da bireyselleşmenin üst sırada olduğu Almanya'ydı, 18 yaşında evden çıktın, bir daha babandan para almadın da kalkıp suçun şahsiliği ilkesine dayanıyorsun.

Hadi %0000000.1 dahi dediğine paralel birşey olma ihtimali varsa, yani babandan her konuda ayrısın, koy kardeşim buraya E-devletten aldığın SGK maaş dökümünü ya da şirket ortağısın ya Yıllık Gelir Vergisi Beyannamelerini, de ki tamamen kendi kazancımla yaptım o arabaları, görelim.

Yapman gereken en basitinden corvetini satıp, konu sahibinin zararını giderip, süresiz bir gizlilik sözleşmesi imzalamak ve konuyu da rica ile kaldırtıp soyisminin üzerinden bu lekeyi kaldırtmakken, noldu öncelikle ben de dahil senden 10 yaş küçük adamlar seninle taşşak geçti ve ismin artık bu foruma kazındı. Bilemiyorum belki ileride üreteceğin araba çok büyük potansiyel vaat ederse ve bu potansiyeli hayata dökmek için yatırımcı ararsan, elbet buradaki yazı da kişisel dosyanın içine girecektir. Senin için babasına çekmiş olabilir, "like father like son" derlerse, işte o zaman böylesine ufak bir miktar için neleri kaybetme ihtimalin var oynat bakalım.

Ha bu alacak benim olsaydı ve ben de dünyaları yakmış olsaydım hazır SP'de gündemdeyken, kendisine "tahsil edersen yarısı senin olsun, helali de hoş olsun" diye mesaj atardım ya da benzeri bir kanal arardım. Çünkü TR'de geçmiş gayrimenkul mağduriyet örnekleri incelenirse bur borcun ödenmesi imkansız. Hele ki böylesine bir ekonomi ve kara ekonomi geleceğinde. Barmek İnşaat ayağa kalkacakta, gelir elde edecekte, evet ya bizim mağdur ettiğimiz insanlar vardı, mağduriyetlerini giderelim diyecekte borçlarını ödeyecek, ölme eşeğim ölme.

Neyse, #150BinDolarNerede

--------------------

@evliya, bir hususu merak ediyorum. Avukatınız en başında dava miktarınca menkul/gayrimenkul üzerlerine ihtiyadi tedbir talep etmedi mi? Ettiyse, kabul mu edilmedi? Kabul edilmeme kararına karşı itiraz edildi mi? Çünkü ihtiyadi tedbir talebiniz talep edilse ve tedbir kabul olsa, dava sonuna kadar haklarınız korunmuş olurdu ve hakkınızı çok rahatça alırdınız.
    "Korkmadık, savaştık"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ara sıra düşünürüm ulan birinden 50-100tl borç aldım da unutmuşumdur, karşı tarafta önemsemediğinden söylemez v.s diye aklıma geliyor .. Millet arlanmıyor vay arkadaş..
    İllegali hiç düşünmem de bu meblağlar beni yanlış yapmaya itebilirdi..
    Sabrınızdan dolayı kutluyorum, umarım olumlu bir sonuç alırsınız..
    Şaka gibi, adam resmen benim firmam değil, firmamızın alt firması dolandırmış olabilir diyor.. Ben mi kaba tarafından anlıyorum.. Yazık..

gokayy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı maxima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    babamın borcu olacak. adamın biri gelecek babanın borcu var bak buda belgeleri. bu borcu ödermisin kardeşim dese. ben o zaman cocuktum bişey bilmiyorum deyip işin içinden çıkarım ve tüm yazılan çizilenleri söylenenleri yutarım
    lan taş yerim genede o borçu öderim.
    Bunun için şeref lazım para değil zaten
    1998 106 XR "sold"

2007 207 GT "sold"

2015 F20 LCi 1.20i

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hep mağdurlar hep ya ��

Şu önceki "küçük çaplı" oto modifiye parça dolandırıcısı da özelden numara verip gelsene yapraaaaaaaam der ama forumda bin tane bahane sıralıyordu..

Annem öldü, babam sıçtı, tam parayı verecektim devlet el koydu, bizde kimsenin parası kalmaz, biz paranıza mı çöktük vesaire..

Burada da başka boyutu görüyoruz ne yapalım yazık, para toplayıp yardım edin, takdir edeceğinize eleştiriyorlar ya hayret bişey ��

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hep mağdurlar hep ya ��

Şu önceki "küçük çaplı" oto modifiye parça dolandırıcısı da özelden numara verip gelsene yapraaaaaaaam der ama forumda bin tane bahane sıralıyordu..

Annem öldü, babam sıçtı, tam parayı verecektim devlet el koydu, bizde kimsenin parası kalmaz, biz paranıza mı çöktük vesaire..

Burada da başka boyutu görüyoruz ne yapalım yazık, para toplayıp yardım edin, takdir edeceğinize eleştiriyorlar ya hayret bişey ��
    bu konuyu açmasaydın ödeyecektim dedi galiba bir ara. ben mi yanlış hatırlıyorum? neyse bunun için zaman israfı yapıp, eksi mesajlara bakamayacağım
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler