User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
59 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Acil! Dubaiden Facetimeli İphone 7 Alımı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Doları önceden alman tabi ki güzel ama bu yelefonu ucuza getirdiğin anlamına gelmiyor. Şuan o doları bozsan 2500 lira yapar. 200 de kayıt ücreti koy etti 2700. İstanbul doğubanktan bu fiyatlara çok tahat facetimelı alırdın ya da üstüne 300 falan daha ekleyip direkt 2 yıl garantili alırdın herhangi bir teknoloji mağazasından. Apple storeda bile 3.299₺ ama geçti artık güle güle kullan

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forumun moral bozma timi iş başında

Dolandırıldınız mı? Dalgamızı geçeriz.

Kazık mı yediniz, kâr ettiğinizi mi düşünüyorsunuz? Ne kadar büyük bir kazık yediğinizi size gösterelim!

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Drive Fast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cihaz 32lik ama yazdığım fiyat kredi karti komisyonu falan ile beraber ona ben karışmam ben nakit vermişim gitmiş karttan çektirmiş beni ilgilendirmiyor bide ben doları cok daha önceden aldim alet bana 2200 tl civarina geldi esnaf adamız herşeyi hesapliyoruz arkadaş oradan beni arayip pazarlik yaptirabilseydi müşterilerimde çalışan arapcasi olan tezgahtarlari verecektim telefona ben o kadar parada vermezdim 2 bine kapatmayi düşünüyordum kismet olmadı
    Sizin için karlı alışveriş olmuş o zaman yine, banada Dubaiden 7+ geldi 32GB, kaydıyla 2950 ye geldi, burda 4400 TL idi ozaman.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı burak_2885 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doları önceden alman tabi ki güzel ama bu yelefonu ucuza getirdiğin anlamına gelmiyor. Şuan o doları bozsan 2500 lira yapar. 200 de kayıt ücreti koy etti 2700. İstanbul doğubanktan bu fiyatlara çok tahat facetimelı alırdın ya da üstüne 300 falan daha ekleyip direkt 2 yıl garantili alırdın herhangi bir teknoloji mağazasından. Apple storeda bile 3.299₺ ama geçti artık güle güle kullan
    Ya abi 2200 liraya iphone7 aldim iste daha ne zorluyonuz ya
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

volkan_gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyla direk alakalı değil ama, Amerika' dan full payment olarak alınan AT&T veya T-mobile cihazları burada çalışıyor mu?
    diyemedim ya la

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sprint ve verizon oluyormus ama gecen hafta ny store da calisan bu sekilde nakit x alsaniz bile unlock yok dedi, bende beklemedeyim.
    Dubai cidden pahaliya gelmis, burda guncel kurla zaten o rakama kutu acilmamis bulunur yada 300fazla verip alinirdi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G_TT_I Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sprint ve verizon oluyormus ama gecen hafta ny store da calisan bu sekilde nakit x alsaniz bile unlock yok dedi, bende beklemedeyim.
    Dubai cidden pahaliya gelmis, burda guncel kurla zaten o rakama kutu acilmamis bulunur yada 300fazla verip alinirdi
    Ben operatörleri tam tersi diye biliyordum, kafam karıştı valla.
    diyemedim ya la

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G_TT_I Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi doğubank ta sordum onlarda döviz e bağlı fiyat veriyorlar bide ben aslinda note 5 ten yola ciktim çünkü onlar 1500 liraya geliyordu az daha koyim 6 alayim az daha koyayim 6s alayim az daha az daha diye diye 7 aldik imkan olsaydi buradan alacaktim zaten
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Drive Fast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi doğubank ta sordum onlarda döviz e bağlı fiyat veriyorlar bide ben aslinda note 5 ten yola ciktim çünkü onlar 1500 liraya geliyordu az daha koyim 6 alayim az daha koyayim 6s alayim az daha az daha diye diye 7 aldik imkan olsaydi buradan alacaktim zaten
    Gule gule kullan belli bir donem sonra zaten kiralamis gibi oluyorsun, kullandigin baki

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben aldım usa'dan iphone x 64 gb, 4200TL, ye perşembe elimde olucak, 1865 ve 1901 olanların tr'de garantisi var, 1902 olanların yok. ona göre alın, 17 aralıkta tekrar gidicek arkadaşım onda da saat almayı düşünüyorum
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı volkan_gs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyla direk alakalı değil ama, Amerika' dan full payment olarak alınan AT&T veya T-mobile cihazları burada çalışıyor mu?
    calisiyior , odemeler bitince arayin ulock yapiyorlar ondan sorna serbest.
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı blumenberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben aldım usa'dan iphone x 64 gb, 4200TL, ye perşembe elimde olucak, 1865 ve 1901 olanların tr'de garantisi var, 1902 olanların yok. ona göre alın, 17 aralıkta tekrar gidicek arkadaşım onda da saat almayı düşünüyorum
    Siz hangi operatörünkini aldınız, model numarası neye göre değişkenlik gösteriyor?

Alıntı Eriador Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    calisiyior , odemeler bitince arayin ulock yapiyorlar ondan sorna serbest.
    Full payment alınacak, kontratsız gözükecek sanırım, hangi operatorü tercih edelim?
    diyemedim ya la

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mesela AT&T için 64GB Space Gray MQAJ2LL/A gözüküyor, 1901 kodu, bunu tercih edebiliriz sanırım
    diyemedim ya la

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Full payment derken biraz daha acarmisin ? Siz odemeli planli alip ( 250 $ + ilk ay fatura si verip ) kontratli almaktan mi bahsediyorsunuz ? yoksa direk odiyerek alicakmisiniz ? direk odiyerek alicaksaniz BestBuy yada Apple'dan alin hic operatoru karistirmayin ama dedigim gibi kontratli alip kontrat bitmeden actirmak isterseniz Sprint aciyor telefonu odemesi bitmeden . T-mobile ile konusun ben ulkeme gidicem ulkemde kullaicam dediginiz an telefnu aciyorlar ama bunu belirtmeniz lazim yoksa kutudan ciktigi gibi calismiyor.
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    * Sprint acmiyor ( du degismis olabilir ) ama T-Mobile aciyor . 2 arkadasim daha kontratlari bitmeden TR ye getirdier telefonlari ve kullandilar.

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı volkan_gs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verizon haric hicbiri calismaz Tr de ( egerki att yda tmobile tarafindan unlocked yapilmadiysa )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı blumenberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi eyaletten aldindi? Apple store mu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eriador Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Full payment derken biraz daha acarmisin ? Siz odemeli planli alip ( 250 $ + ilk ay fatura si verip ) kontratli almaktan mi bahsediyorsunuz ? yoksa direk odiyerek alicakmisiniz ? direk odiyerek alicaksaniz BestBuy yada Apple'dan alin hic operatoru karistirmayin ama dedigim gibi kontratli alip kontrat bitmeden actirmak isterseniz Sprint aciyor telefonu odemesi bitmeden . T-mobile ile konusun ben ulkeme gidicem ulkemde kullaicam dediginiz an telefnu aciyorlar ama bunu belirtmeniz lazim yoksa kutudan ciktigi gibi calismiyor.
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verizon haric hicbiri calismaz Tr de ( egerki att yda tmobile tarafindan unlocked yapilmadiysa )

Bu şekilde mesela, tüm ücreti ödesek dahi şu an factory unlocked / sim free olarak satmıyor apple store veya best buy.

Unlocked ancak yinede operatör seçtiriyor, bunlardan hangisini seçeceğimiz konusunda kafam karışık benim.

iphone 8 için direk kilitsiz satılıyor;

diyemedim ya la

35AB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konu dışı ama merak ettim neden Dubai'de Facetime yasak?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler