User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
44 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Telefon tavsiyesi

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Silence45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Apple'larda düşmedikten sonra kolay kolay bir şey olduğunu görmedim hor kullanılmadıktan sonra. Aklınızda olsun, temiz cihaz olduktan sonra her türlü alınır fiyatına göre.
    Saplantı olmuş işte bir kere yine de garanti süreci var olsun istiyor insan isterse titanyum kaplamalı olsun her şeyi. İlgilenmeyeceklerini de bilsem en kötü garanti olmamasından iyidir diyor insan.

Gg'de 6s 32 gb apple tr garanti 2500 tl. Alınır mı?

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Saplantı olmuş işte bir kere yine de garanti süreci var olsun istiyor insan isterse titanyum kaplamalı olsun her şeyi. İlgilenmeyeceklerini de bilsem en kötü garanti olmamasından iyidir diyor insan.

Gg'de 6s 32 gb apple tr garanti 2500 tl. Alınır mı?

7 32gb 12-13 ay garantisi vardı arkadaşıma 2200tl ye aldık 2-3 ay oluyor zaten şuan sıfır 7 32gb 3100tl iken 2500 tl 6s e çok para

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

yigitblr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2100 lira civarına ithalatci garantili Huawei P10 alinabilir

emreaydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kendim ip6 kullanıyorum ama o fiyatlara iphone ikinci el olur gibi , gördüğüm en iyi android piyasada çok bilinmemesine rağmen OnePlus 5 hepsiburadada satışı var 2300 civarı olması lazım , tam fiyat performans cihazı yakın arkadaşım 1.5 yıldır kullanıyor ne kasma var ne bir şey..

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a7 2017 al o paraya fiyat\performans en iyisi. Ön kamerası devrim.
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

Mert- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende aynı senin gibi 2000 bütçe koymuştum kendime ve iPhone 6 alacaktım. Fakat sonra one Plus 5 ve mi6 videolarını izledim iPhone almaktan vazgeçtim. One Plus 'ı büyük diye tercih etmedim 5.5inç kullanmak istemedim ve mi6 satın aldım 2 hafta önce. İyiki de almışım diyorum çok memnunum.

Tek dezavantajı biraz ağır ve milletin söylediği gece çekimi yetersiz muhabbeti. Gerçi henüz denemedim cart curt foto çeken biri değilim.

Malzeme kalitesi, işletim sistemi arayüzü benim çok hoşuma gitti, her şeyi kişiselleştirebiliyorsun ios gibi sıkıcı değil.

Ben 6gb ram, 128gb Hafiza, seramik kasa 2150 ye satın aldım. Dist. Garantili.

Dist. Olayını takmam diyorsan tavsiye ederim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mert- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende aynı senin gibi 2000 bütçe koymuştum kendime ve iPhone 6 alacaktım. Fakat sonra one Plus 5 ve mi6 videolarını izledim iPhone almaktan vazgeçtim. One Plus 'ı büyük diye tercih etmedim 5.5inç kullanmak istemedim ve mi6 satın aldım 2 hafta önce. İyiki de almışım diyorum çok memnunum.

Tek dezavantajı biraz ağır ve milletin söylediği gece çekimi yetersiz muhabbeti. Gerçi henüz denemedim cart curt foto çeken biri değilim.

Malzeme kalitesi, işletim sistemi arayüzü benim çok hoşuma gitti, her şeyi kişiselleştirebiliyorsun ios gibi sıkıcı değil.

Ben 6gb ram, 128gb Hafiza, seramik kasa 2150 ye satın aldım. Dist. Garantili.

Dist. Olayını takmam diyorsan tavsiye ederim.
    Fiyatına göre daha iyisini veren yok. Orası net. Ama paralel servislerden birinde çalışan bir arkadaşım küçük büyük bir çok sorunu olduğundan bahsetti telefonun. Başa gelmezse sorun yok ama gelirse de o servisler ve kurumsal olmayan firmalar ile muhatap süreci pişman ettirir beni. Ondan çekiniyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yigitblr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2100 lira civarına ithalatci garantili Huawei P10 alinabilir
    Hocam dikkate alayım ama sanırım dist garantili ürün alırsam oklar mi 6 yönünde.

Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    7 32gb 12-13 ay garantisi vardı arkadaşıma 2200tl ye aldık 2-3 ay oluyor zaten şuan sıfır 7 32gb 3100tl iken 2500 tl 6s e çok para
    Geçen sene bu zam muhabbeti gelmeden önce eşime 16 gb 6s'i 2300 tl gibi bir rakama aldıktan sonra aynı telefona tek farkla 32 gb olarak 2500 tl vermek zaten itici geliyor. Ama tuhaf da bir şekilde iphonelar alış fiyatına yakın ikinci el piyasasına sahip.

Alıntı emreaydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendim ip6 kullanıyorum ama o fiyatlara iphone ikinci el olur gibi , gördüğüm en iyi android piyasada çok bilinmemesine rağmen OnePlus 5 hepsiburadada satışı var 2300 civarı olması lazım , tam fiyat performans cihazı yakın arkadaşım 1.5 yıldır kullanıyor ne kasma var ne bir şey..
    Jelly screen sorunu var diyorlar nette baktım bayağı da bundan muzdarip kullanıcı var. Hele yetkili servis parça da yokken vs vs. Yeni serisi geliyormuş ama o da 2700 civarı. Benim gözümde telefona verilecek paranın üstü.

Alıntı Mutlu Değerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    a7 2017 al o paraya fiyat\performans en iyisi. Ön kamerası devrim.
    A7 2017 uygun denk gelirse aslında sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek en mantıklı telefon. Önce mi 6 mı A7 mi ayrımı yapıyordum. Şimdi acaba iphone'a geçilmeli mi diyorum. Diğer yandan Huawei, htc modelleri derken kafalar bir milyon. Arz talep eğrimin nasıl olması gerektiğine net bir şekilde karar veremediğim için hala oturtamıyorum. Ama 2000 tl üstü vermeye niyetli değilim.

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    samsung s8 plus kullanıyorum.Cihazımın ufak arızasını yok sayar isek gayet başarılı.Öncesinde s7 edge kullanıyordum.İnanılmaz memnundum.Bence Iphone tercih etmemelisin
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

İzzet Göçmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    7 Den asagı alınmaz ıphone de 6 kullandım 2 sene ios 11 geldi 4.gün sattımm telefonu bariz yavasladı gittim Gm 5plus aldım 990 tl ye suanda o dahi cok hizli ve sarjı daha iyi tamam stabilize güzel ama hızlı sarj vs yok bu telefonda anladım önemini Mi6 Bakardım sizin yerinizde olsam

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2000 civarına 0 s7 de bakilabilir. Kullanırken memnundum.

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iphone7 bence en mantıklı olan.
    Seat IBIZA FR

berkaym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O fiyatalara 6s öneriririm bende ilk çıktığından ber kullanıyorum yanınada smart battery case aldım orjinal daha hiç bozulmadı bile iphone en rahatı bence her konuda

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eski olsa da ben de 6s öneririm, stabil olduğunu düşünüyorum ...
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Düşün taşın aynı bütçelerde dün gidip 1900 tl ye sifir TR garantili iphone 6 aldık.
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

onre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben sana alfa aldırdım sen de bana 6s aldıracaksın gerçi ben alma dedim de aldırdım hahahaha

Stabilitesi ve ürünün arkasında durmaları bayağı iyi. O yönden oldukça cazip geliyor. Bakalım fikrim değişirse belki garanti süresi içinde bir 6s alabilirim.
    İyi ki aldırmışsın abi Alma dediğinde başıma ne iş açar diye okumadığım forum makale kalmadı sayende epey Alfa bilgisi biriktirdim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6s veya a7'den biri olacak arkadaşlar teşekkür ederim yorumlar için.

Alıntı onre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi ki aldırmışsın abi Alma dediğinde başıma ne iş açar diye okumadığım forum makale kalmadı sayende epey Alfa bilgisi biriktirdim
    Eyvallah kardeşim biliyorsun. Bi ara konusunu aç da görelim güzelliği göremedik daha biliyorsun

onre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    6s veya a7'den biri olacak arkadaşlar teşekkür ederim yorumlar için.

Eyvallah kardeşim biliyorsun. Bi ara konusunu aç da görelim güzelliği göremedik daha biliyorsun
    Yakın zamanda açcam abi gözümü tırmalayan bi kaç detay vardı onları yeni halledebildim. Bi kaç eksik daha var kafamda onlarıda halledip açacağım

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni konu açıp forumu kirletmek istemediğim için buradan sormak istedim.

Anneme yeni bir telefon alıcam. Senelerdir hep samsung kullanıyor. Telefonda sadece arama, whatsapp, fotoğraf çekme, instagram ve kelimelik oyununu kullanıyor. Yani çok fazla özellik gerekmiyor fakat samsunglarda da çok çabuk yıpranma vs. oluyor. Özellik kullanmadığından iphone onun için daha kullanışlı ama alışık olmadığı için istemiyor.

Şuan note3 kullanıyor ama artık telefon beni bırak diyor. Samsunglarda da dolu model var. Fiyat performans olarak önerebileceğiniz model nedir? Kriterimiz ekranın geniş olması.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler