User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
44 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Telefon tavsiyesi

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Telefon tavsiyesi

Herkese selam. Halihazırda Bf iğrenç geçiyor ve çok masraf çıkarmıyorken bi sorum var. Yaklaşık 3 yıldır sony z2 kullanıyorum. Garantisi bitmeye yakın servise gönderdim ufak tefek bir kaç sorunundan dolayı.Hem o sorunlar hallolmadı hem de başka şeyler çıktı. İki üç geri gönderdim ancak baktım ki mağdur olan ben oluyorum artık tiksinip kullanmaya başladım.

Şimdi de kendi kendine açılıp kapanıyor şarj yerinde de sorun var sanırım şarj etmiyor bazen. Telefon tamircilerine telefonu düzeltmeyip daha çok bozsunlar diye para vermek yerine artık yeni bi telefon almayı düşünüyorum.

Gözümdeki telefon değeri 2000 tl civarı. Bu cihazı statü göstergesi olarak görmediğim için marka modelden bağımsız olarak fiyat performans ürünü arıyorum. Özellikle servis hizmeti iyi olan bir marka olması tek isteğim. Onda da iphone hariç memnun kalan yok gibi.

Bu fiyat bandında öncelik mi 6. Tavsiye eder misiniz kullanan var mı? Talebimi karşılar mi? İthalatçı garantisi = garantisiz ürün mu? Nereden alınmalı?

Teşekkürler.

Kullanıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eğer ithalatçı garantili istenmiyorsa samsung türkiye garantili note 5 bulunabilir o fiyata yada A7

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kullanıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer ithalatçı garantili istenmiyorsa samsung türkiye garantili note 5 bulunabilir o fiyata yada A7
    Peki inceleyeyim. Şu ithalatçı ile alabilirsiniz sorun yaşamazsınız denilmedigi müddetçe bu şekilde tercih etmeye çalışacağım.

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selam. Halihazırda Bf iğrenç geçiyor ve çok masraf çıkarmıyorken bi sorum var. Yaklaşık 3 yıldır sony z2 kullanıyorum. Garantisi bitmeye yakın servise gönderdim ufak tefek bir kaç sorunundan dolayı.Hem o sorunlar hallolmadı hem de başka şeyler çıktı. İki üç geri gönderdim ancak baktım ki mağdur olan ben oluyorum artık tiksinip kullanmaya başladım.

Şimdi de kendi kendine açılıp kapanıyor şarj yerinde de sorun var sanırım şarj etmiyor bazen. Telefon tamircilerine telefonu düzeltmeyip daha çok bozsunlar diye para vermek yerine artık yeni bi telefon almayı düşünüyorum.

Gözümdeki telefon değeri 2000 tl civarı. Bu cihazı statü göstergesi olarak görmediğim için marka modelden bağımsız olarak fiyat performans ürünü arıyorum. Özellikle servis hizmeti iyi olan bir marka olması tek isteğim. Onda da iphone hariç memnun kalan yok gibi.

Bu fiyat bandında öncelik mi 6. Tavsiye eder misiniz kullanan var mı? Talebimi karşılar mi? İthalatçı garantisi = garantisiz ürün mu? Nereden alınmalı?

Teşekkürler.
    Mi6'nın çok alınabilecek seçeneği yok zaten. Fiyatların garantili/garantisiz çok yakın olduğunu düşünürsek hiç yoktan iyidir diyip ithalatçı garantili bir cihaz almak mantıklı. Onun haricinde Oneplus5 Mi6'dan bir tık daha iyi ama fiyat olarakta bir tık daha yüksek O fiyatlara olmasa da az daha yukarı çıkıp iPhone 6S'te düşünülebilir android cephesinde bu iki telefon gayet iyiler. Oneplus 5T duyuruldu ve hatta geldi diyebiliriz ancak fiyatı 2700 bandında gezecek gibi. En mantıklı tercihler şuan için bu telefonlar gözüküyor. Mi6'nın gece çekim performansı kötü onun haricinde pek bir sıkıntı olduğunu duymadım.

SK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İphone tavsiye ederim 6s plus bulunabilir 2000 tl gibi rakamlara ios 10 la çok memnun kaldığım bir telefondur 6s plus şimdi 7 kullanıyorum aradaki farka değer bi home tuşu var geri kalan herşey aynı
    16’Bmw 320i 40th Year Edition
    23’Dacia Duster 1.33tce Journey

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Xiaomi nin turkiyede ithalatını yapıp garanti veren var fakat resmi olarak tr bulunmayan bir marka olduğu için servis konusunda yorum yapması zor

onun dışında cihaz çok çok iyi

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet mi6'nin tek falsosu düşük ışıkta çekim kalitesi kötüymüş. Onun haricinde tam fiyat performans ürünü gibi duruyor. Hiç yoktan iyidir deyip yine de ithalatçı garantili alacağım ancak umarım cihazdan yana şansım iyi olur da uğraşmam. Zira vereceğim ücretten ziyade uğraşmak zor geliyor.

6s'i eşime almıştım. Arada yazılımla sapıtıyor olsa da bariz kaliteli ve oturaklı. Ayrıca şu anki telefonuma göre bağlantı hızı falan da farkediyor. Ancak yine de antipatim var iphone'a karşı hatta ikinci el satılan 6s'lere baktım. 2300e eşime almıştım teknosadan. Şimdi 2100e garantisi bitmiş telefon var ilanda. Öyle bir ürünü almak daha büyük risk benim için.

2000 tlyi geçmek istemiyorum çünkü telefona veririm dediğim Max tutar bu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kullanıcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edit geri gelsin,

Samsung garantili a7 mi yoksa ithalatçı garantili mi 6 mı?

tiMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mi5 kullanıyorum konuya burdan gireyim telefon ucuz aga, benchmarkı iyi donanımsal yazılımsal iyi ama ekran kalitesi eh üh, dayanıklılık eh üh yani bi koysan yamulan telefon. Gece kamerası kör değil idare eder iş görür. Ben 1000 tlye aldığım için memnunum ama 2k fiyata çıksaydım one plus 5 alırdım
    mal da yalan mülk de yalan gel biraz da sen oyalan.

otomotiv mühendisi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende 3 senedir z2 kullanıyordum mi6 aldım tavsiye ederim , 1 hafta oldu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Onurkk06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende 3 senedir z2 kullanıyordum mi6 aldım tavsiye ederim , 1 hafta oldu
    Aynı yoldan gidelim diyorsun. Fiyat ve aldığınız yer, ayrıca garanti durumu öğrenebilir miyim?

Alıntı tiMachine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mi5 kullanıyorum konuya burdan gireyim telefon ucuz aga, benchmarkı iyi donanımsal yazılımsal iyi ama ekran kalitesi eh üh, dayanıklılık eh üh yani bi koysan yamulan telefon. Gece kamerası kör değil idare eder iş görür. Ben 1000 tlye aldığım için memnunum ama 2k fiyata çıksaydım one plus 5 alırdım
    Onun için de jelly screen sorunu var diyorlar. Mi 6'nin da düşündüren kısmı ithalatçı garanti kısmı.

Samsung a7'de ise çok farklı değil deniyor garanti hizmetleri için. Ayrıca super amoled hd 2. Sene sonunda burn in oluyormuş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı yoldan gidelim diyorsun. Fiyat ve aldığınız yer, ayrıca garanti durumu öğrenebilir miyim?

Onun için de jelly screen sorunu var diyorlar. Mi 6'nin da düşündüren kısmı ithalatçı garanti kısmı.

Samsung a7'de ise çok farklı değil deniyor garanti hizmetleri için. Ayrıca super amoled hd 2. Sene sonunda burn in oluyormuş.
    Delta garantili 128 gb 1850 ye aldım n11 den 11 indirimlerinden delta garantili inşallah garantilik bi durum olmaz diye ümit ediyorum

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Halihazırda iphone 6 kullanıcısıyım cihazı güncellemedim, pil ve performans gayet stabil. Yani hala geçerli sayılır ancak öncelik sıfır almaksa üst üste çıkan modellerden dolayı şu an değer kaybetmeye çok müsait. F/P cihazı benim gözümde önce asus zenfone ve xiaomi ama teknik servis garanti vs bilgim yok.
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı butcede abime telefon bakıyoruz. Iphone 6 ya daha yakınız. Android ler garanti bitince saçmalamaya başlıyor.
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mi6 kullanıyorum geçen ay aldım sorusu olan varsa telefon hakkında cevaplarım

onre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi eğer bütçenin üzerine çıkabilirsen kesinlikle iPhone tavsiye ederim. 6s veya 6s Plus alınabilir. iPhoneden önce iyi bi android kullanıcısıydım iPhone karşı baya da ön yargım vardı ama kullandıktan sonra tamamen düşüncelerim değişti. Kullanım kolaylığı, kalitesi, stabilitesi tercih etmek için kesinlikle yetiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Onurkk06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Delta garantili 128 gb 1850 ye aldım n11 den 11 indirimlerinden delta garantili inşallah garantilik bi durum olmaz diye ümit ediyorum
    Orada arkadaşım olmasına rağmen sorun yaşadıktan sonra bir kaç kez düşünüyorum almadan önce.

Alıntı yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halihazırda iphone 6 kullanıcısıyım cihazı güncellemedim, pil ve performans gayet stabil. Yani hala geçerli sayılır ancak öncelik sıfır almaksa üst üste çıkan modellerden dolayı şu an değer kaybetmeye çok müsait. F/P cihazı benim gözümde önce asus zenfone ve xiaomi ama teknik servis garanti vs bilgim yok.
    Sıkıntı da o. Çok iyi cihazlar ama servis ağı yok. İthalatçı firmalar her şeye kullanıcı hatası demeye endeksli. Haliyle çekiniyorum.

Alıntı onn_dear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı butcede abime telefon bakıyoruz. Iphone 6 ya daha yakınız. Android ler garanti bitince saçmalamaya başlıyor.
    Eşim kullanıyor ve oldukça memnun. Ancak onlara da geçen senenin sıfır fiyatı isteniyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi eğer bütçenin üzerine çıkabilirsen kesinlikle iPhone tavsiye ederim. 6s veya 6s Plus alınabilir. iPhoneden önce iyi bi android kullanıcısıydım iPhone karşı baya da ön yargım vardı ama kullandıktan sonra tamamen düşüncelerim değişti. Kullanım kolaylığı, kalitesi, stabilitesi tercih etmek için kesinlikle yetiyor.
    Ben sana alfa aldırdım sen de bana 6s aldıracaksın gerçi ben alma dedim de aldırdım hahahaha

Stabilitesi ve ürünün arkasında durmaları bayağı iyi. O yönden oldukça cazip geliyor. Bakalım fikrim değişirse belki garanti süresi içinde bir 6s alabilirim.

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben sana alfa aldırdım sen de bana 6s aldıracaksın gerçi ben alma dedim de aldırdım hahahaha

Stabilitesi ve ürünün arkasında durmaları bayağı iyi. O yönden oldukça cazip geliyor. Bakalım fikrim değişirse belki garanti süresi içinde bir 6s alabilirim.
    Apple'larda düşmedikten sonra kolay kolay bir şey olduğunu görmedim hor kullanılmadıktan sonra. Aklınızda olsun, temiz cihaz olduktan sonra her türlü alınır fiyatına göre.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler