User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: 8L A3 1.8T Arayanlar önce bu konuyu okusun

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

8L A3 1.8T Arayanlar önce bu konuyu okusun

Arkadaşlar uzun zamandır iş yoğunluğum sebebiyle foruma giriş yapamıyordum lakin kadim dostum @drago nun uyarısıyla bu konuyu açmayı boynumun borcu olarak gördüm.

Beni eski tanıyanlar hatırlar, 2012 yılında başlayıp 2013 yılında biten bir 2001 model Audi A3 1.8T maceram olmuştu. Ben aracı aldıktan çok sonra, kendim satma arifesindeyken aracın kilometresinin düşürüldüğünü öğrendim, ve aracı kadranda göründüğü kadarıyla ya 155 ya da 156 bin km'de sattım (gerçek km değerini asla öğrenemedim). Şu an benim eski aracım tekrardan satılık ve fotoğraflarda ciddi temiz görünmekte. Ben aracı satarken aracın tek sorunu kilometresinin düşürülmüş olması da değildi üstelik. Benden sonra 1 yıl geçmeden araç 2 kere el değiştirdi, sonra uzunca bir süre ortalarda görünmedi. İki gün önce tekrar sahibinden.com'da satılık olarak gördüm aracı ve kilometresi 156 bin görünüyordu. Az önce siteye baktığımda satılıklarda göremedim ancak aracın plakası 06 D 2xxx rengi siyah. Dikkatli olun derim.

Forum yönetiminden ricam, konuyu özellikle herkesin görmesi için sohbete açtım, maksat bizden birilerinin başı yanmasın. Eğer hala yanlış yerde ise lütfen görülebilecek bir yere taşıyın.
    öyle işte.

Aykut106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bnde 2010 dan beri 18t kullaniyorum.Cogu a3 ve s3 u takip ediyorum ara ara.km ler genelde hep ayni aralikta��
    T r u t h i n e n g i n e e r i n g

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Aykut106 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bnde 2010 dan beri 18t kullaniyorum.Cogu a3 ve s3 u takip ediyorum ara ara.km ler genelde hep ayni aralikta��
    ülke piyasasında zaten araba km'leri ileri gitmiyo, ya yerinde sayıyo ya da geri gidiyo, nasıl oluyosa!!! Ben satarken de araba gayet temizdi, hala daha temiz ve diri görünüyo, özellikle bu yüzden bu konuyu açma ihtiyacı hissettim. Aracın ben aldığımda veya ben satarken ne durumda olduğunu merak eden olursa özelden cevaplarım, buraya yazmak nahoş olur düşüncesindeyim zira.
    öyle işte.

Aykut106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen haklisin bide genel olarak 200000km uzerinde araba yok zaten.
    T r u t h i n e n g i n e e r i n g

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    güzel düşünce aynı durum benımde basıma geldi bu forumdan bir arkadaşa 308cc sattım bursadan izmire aracım 3. buji hatası vermişti ve servise gittiğimde 10bn tl gibi bir bedel çıkardılar fakat bursada 400 TL ye bir hortum değiştirdiler bundan sonra 1 yıl kadar aracımla gayet güzel günler geçirdim ve yaklaşık 7-8 bın km yaptım.

aracı sattıktan 1 hafta sonra telefon geldi ve arıza verdiğini söyledi ve bende yukarıda yazdığım gibi açıkladım akabinde arkadaşım masrafını yaptı ve gene bursaya sattmış.

işin özü bu araç gene satılıklarda 16JHU ... plakalı problemi yok gibi duruyor şu anda fakat geçmişi böyledir dileyen için özelden daha detayını açıklarım

emrullahkrtpe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    siz söyleyince bir bakayım dedim de ilanlarda bi tane siyah 06 d 2xxx plakalı 1.8t otomatik var ankarada o muydu sizin araç?

zx6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    siz aracınızı satarken alan arkadaşa bu aracın kmsi düşürlmüş diye belirttinizmi ?
    Kawasaki zx6r
    Nissan 350Z
    The Beetle

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zx6r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siz aracınızı satarken alan arkadaşa bu aracın kmsi düşürlmüş diye belirttinizmi ?
    Belirtti çok komik bir rakama aracı bıraktı hatta

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçenlerde önce 24.000TL den ilana girdi 2 gün sonra ilandan kalktı daha sonra şimdiki ilan sahibi ilan açtı detaylı temizlik vs. yapılmış olarak sanırım yeni aldı ve güzel karla satıyor araç hakkında daha detaylı bilgiyi pm alabilirmiyim ? Bende niyetlenmiştim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 hafta once peugeot 407 mi izmirden biri geldi aldi 248 binde sattim , 4 gun sonra ilanda gordum 205 bine cekmisler serefsizler.hep var olacak tipler bunlar yapacak bisey yok

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araçta zımba gibi duruyor hakikaten. Kimin günahına girecekler kim bilir. Ülkenin çivisi çıkmış

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Su km dusurmek gelismis herhangibir ulkede kimsenin aklina gelmez ama ne pislik varsa bizden cikiyor maalesef.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben 2014'te sıfır aldığım otomobili 2016'da muayene gelmeden 198 binde sattım. İçi dışı çok aşırı temizdi. 19 bin kmde ilana girdi ve satıldı.

Alan kişi birlik vakfı üyesiydi. Notere giderken namazı kaçırmayayım diyip camiye girmişti beklemiştim. Kardeşim mutlaka bir akşam iftara gel diye yalvarmıştı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar uzun zamandır iş yoğunluğum sebebiyle foruma giriş yapamıyordum lakin kadim dostum @drago nun uyarısıyla bu konuyu açmayı boynumun borcu olarak gördüm.

Beni eski tanıyanlar hatırlar, 2012 yılında başlayıp 2013 yılında biten bir 2001 model Audi A3 1.8T maceram olmuştu. Ben aracı aldıktan çok sonra, kendim satma arifesindeyken aracın kilometresinin düşürüldüğünü öğrendim, ve aracı kadranda göründüğü kadarıyla ya 155 ya da 156 bin km'de sattım (gerçek km değerini asla öğrenemedim). Şu an benim eski aracım tekrardan satılık ve fotoğraflarda ciddi temiz görünmekte. Ben aracı satarken aracın tek sorunu kilometresinin düşürülmüş olması da değildi üstelik. Benden sonra 1 yıl geçmeden araç 2 kere el değiştirdi, sonra uzunca bir süre ortalarda görünmedi. İki gün önce tekrar sahibinden.com'da satılık olarak gördüm aracı ve kilometresi 156 bin görünüyordu. Az önce siteye baktığımda satılıklarda göremedim ancak aracın plakası 06 D 2xxx rengi siyah. Dikkatli olun derim.

Forum yönetiminden ricam, konuyu özellikle herkesin görmesi için sohbete açtım, maksat bizden birilerinin başı yanmasın. Eğer hala yanlış yerde ise lütfen görülebilecek bir yere taşıyın.
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Okumadan imzalamam.....

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 hafta önce Ankara’daydım sanayide denk geldiğin diyalog

Abi bizim işi ayarlayalım
    Nasıl ayarlayalım
    1700 km ye ayarlayalım
    Araç kiralık
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ilani acan kisi km dusurmeden haberi olmadigini, ay once aldigini almadan 1 ay once muayene yapildigini, aracin bildigi sorunlarini alicilara anlattigini, aldigi kisinin de bu durumdan haberi olmadigini dusundugunu soyledi
    (Muayene kaydini da yolladi bana, ama ricasi uzerine foruma koyamiyorum)
    Bundan sonraki alicilara km hakkinda da bilgi verecegini noter evragina da imzali not dusurecegini soyledi ayrica..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emrullahkrtpe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siz söyleyince bir bakayım dedim de ilanlarda bi tane siyah 06 d 2xxx plakalı 1.8t otomatik var ankarada o muydu sizin araç?
    ta kendisi.

Alıntı zx6r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @drago zaten cevaplamış ama ben de cevaplayayım, satarken nesi var nesi yoksa belirttim ben. Hatta ilana da yazmıştım.
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tuner faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçenlerde önce 24.000TL den ilana girdi 2 gün sonra ilandan kalktı daha sonra şimdiki ilan sahibi ilan açtı detaylı temizlik vs. yapılmış olarak sanırım yeni aldı ve güzel karla satıyor araç hakkında daha detaylı bilgiyi pm alabilirmiyim ? Bende niyetlenmiştim.
    pm yolluyorum.

Alıntı G.U.Z. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ilani acan kisi km dusurmeden haberi olmadigini, ay once aldigini almadan 1 ay once muayene yapildigini, aracin bildigi sorunlarini alicilara anlattigini, aldigi kisinin de bu durumdan haberi olmadigini dusundugunu soyledi
    (Muayene kaydini da yolladi bana, ama ricasi uzerine foruma koyamiyorum)
    Bundan sonraki alicilara km hakkinda da bilgi verecegini noter evragina da imzali not dusurecegini soyledi ayrica..
    Hocam dediğim gibi, araç benden sonra takip edebildiğim kadarıyla 3 kere el değiştirdi. Ben satarken gerekli açıklamaları yaptım, hoş, ayrıca açıklama yapmama da gerek yoktu çünkü ilanda yazmıştım her şeyini. Benim aracı sattığım kişiden sonra kime ne bilgi verildi kısmına takdir edersiniz ki yorum yapamam.
    öyle işte.

sekizsilindir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tuv'de km kaydı yokmu bunların, nasıl dusuruyorlar korkmadan

group b ___

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler