User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
48 sonuçtan 39 ile 48 arası

Konu: 2017'nin "En"leri...

Vtec21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Muz Cumhuriyeti...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birisi birisini fena benzetmiş...

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beni en çok üzen..

Üstünden aylar geçti hala inanamıyorum.Uzun süredir ağlamamıştım yine kötü oldum.Naptın baboş ya...
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

En üzücü haberlerden birisiydi. Mekanı cennet olsun. Güzel insandı. Özlüyoruz.

_driver_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yılsonu kampanyası olarak gelen
    Gmg versus Evr
    Alıntı mesutt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skodaya tam kocaman oha diodum ki driver abi içimi okudu
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saxoda sertleşme kronik pompayı kontrol edin.

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    (Bana göre )2017 yılının;

En iyi dizisi: Çukur (İdris Baba, Yamaç, Vartolu ve hayran kitlesi oluşturan yardımcı oyuncuları ve senaryosuyla bu sene başka hiçbir dizi başladığı günden itibaren her hafta sürekli aratan reytinge sahip olmadı.)

En iyi Türk filmi: Ayla (Abartılmış yada iyi sunulmuş değil, gerçekten Türk sinema sanatının bu yılki en iyi filmi. Oscar listesi falan zor ama ülkemizden ve çevreden hak ettiği ödülleri almaya başladı.)

En iyi akıllı telefonu: Samsung Note 8 (Iphone X sentetik testlerde rakibini alt etmeyi başarsada Samsung bütünüyle iyi bir iş çıkarmış.)

En iyi performans otomobili: Porsche 911 GT2 RS (6.47.3 ile Nurburgring RWD rekorunu, şok etkisi yaratan Huracan Performantenin elinden kısa sürede aldı ve açık farkla öne geçti. Araç performans, sürüş ve sunduğu zevk anlamında Top Gear, Auto Car, Evo ve Car otoritelerinin hemen hepsinden tam not almayı başardı.)

En iyi hot hatch otomobili: Civic Type-R (Yine İngiliz yayınlarının bu klasmanda gözdesi olan ve grubundan her daim zirvede çıkan araç FK8 kod adlı Honda temsilcisi oldu. Önden çekiş limitlerini yeniden yazdı ve meşhur pistin rekoruyla başarısını taçlandırdı.)

En hayal kırıklığı yaratan otomobil tasarımı: Audi A8 (Özellikle otonom sürüş konusunda gelinen son noktayı temsil etse ve her ne kadar diğer teknolojileriyle Alman firmanın teknik gücünü göstersede tasarımı birçok kişiyi hayal kırıklığına uğrattı.)

En çok göze sokulan otomobil modeli: Peugeot 3008 (Yıllardır tüm yazılı yayınları ayırım yapmadan takip ediyorum. Yıl sonuna geldik ama çıktığı günden bu yana bu aracın konusunun olmadığı bir sayı görmedim. Test, tanıtım, ödül, karşılaştırmalı test, yorum köşesi vs ne varsa, her derginin her sayısında 3008le ilgili mutlaka bir konu olurmu arkadaş, evet olurmuş. Yinede satış adetlerinde Qashqai ve Tiguana yaklaşamadı.)

En büyük felaketi: Irma Kasırgası (Birçok aracın ulaşamadığı 210 km/s hızla gelen kasırga sebebiyle 5.6 milyon insan evlerinden tahliye edildi. Karayip bölgeleride dahil 50den fazla kişinin ölümüne sebep oldu. Florida eyaleti ayağa kalkmak için yeniden yapılanıyor. Zarar: 290 milyar dolar!)

En sansasyonel ismi: Reza Zarrab (Yorumsuz.)

En iyi futbol takımı: Real Madrid (Efsane yıldız Zidane önderliğinde gelen Şampiyonlar Ligi, UEFA Süper Kupa ve La Liga şampiyonluklarının üzerine başka bir takımın adını koymak olmaz. )

En iyi futbolcusu: Cristiano Ronaldo (Takımının kupaları kaldırmasında en büyük paya sahip Portekizli yıldız, geçen hafta 5. Kez altın top ödülününde sahibi olmayı başardı ve Lionel Messiyi bu konuda yakalamış oldu. Geçtiğimiz günlerde dünyanın gelmiş geçmiş en iyi fubolcusu olduğunu iddia etti.)

En iyi Türk takımı: Beşiktaş (Bu yıl üst üste 2. Kez Süper Lig şampiyonluğunu kazanan Beşiktaş, Şampiyonlar Ligindede Türk takımları arasından başka bir boyuta geçiş yaptı. Gruplarda 3 deplasman maçınıda kazanan Kara Kartallar, bir Şampiyonlar Ligi sezonunda grup aşamasında alınabilecek en yüksek puanı elde eden, namağlup ve lider olarak gruptan çıkan ilk ve tek Türk takımı olmayı başardı.)

En çok duyulan kelimesi: Zam! (Yorumsuz.)

En şok edici birlikteliği: Sıla-Ahmet Kural (Kimse inanamadı. Erkeksi tavrı ve sivri yapısıyla dikkat çeken Sıla, komedide halkın içinden çıkan isim Ahmet Kuralla el ele görüntülendiğinde çoğu kişi bunun bir şaka yada trol olduğunu zannettti ama ne aylardan Nisandı nede bu ayın 1. günüydü.)

AyrtonSenna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=mert_can 41;8416814]En büyük ilişki : Makarna ile corvette ilişkisi

Yılın satışı : Üstte verilmiş fotoğrafı

Kanka makarna değil o Fettucuni Alfredo veya Penne biz fakir halkın dilinden yazmış makarna diye hey yavrum hey
    Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 2.0Tquattro Manuel B7-Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 1.8Tquattro Manuel B6
    Garanti Otomotiv Bosch Car Service
    Kaporta&Mekanik&2.EL

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    [QUOTE=AyrtonSenna;8420312]
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En büyük ilişki : Makarna ile corvette ilişkisi

Yılın satışı : Üstte verilmiş fotoğrafı

Kanka makarna değil o Fettucuni Alfredo veya Penne biz fakir halkın dilinden yazmış makarna diye hey yavrum hey
    Sende haklısın kanka son zamamlarda iktidar olmak isteyende corvette yüklemek isteyende makarnaya yöneliyor var bir hayır
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu yılın en büyük kaybıdır bu ADAM

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En hızlı iki fwd n/a kapışması akıllara kazındı

EKK24 vs Terminator CRX (arac ici GoPro) - YouTube

Ek k24 vs b20 CRX Turkiye - YouTube
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler