User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
72 sonuçtan 58 ile 72 arası

Konu: Dogus Oto tanidigi olan ? Garanti problemi.

01ayk01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Agent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    0533 141 11 84 / Metin KUL - Kendisi öz kardeşim olur ve doğu oto maslak audi de çalışıyor. Müsait olduğun zaman bir ara sor varsa oluru mutlaka yardımcı olacaktır.

2012 Polo GTI aracım vardı, tüm bakımlarını eksiksiz zamanında serviste yaptırmıştım ve hiçbir mod yoktu araçta. Direksiyondan tık tık ses geliyordu tam turda, 1 lira almadan direksiyon kutusu servosu vs.. 4500 tl lik parçayı yaptılar. 2. viteste hafif titreme yapıyor diye kavramayı değiştirdiler, geri viteste tak diye ses geliyordu şanzuman takazonu değiştiler vs.. bence herkes önce bi kendi harketlerine ve arabaya nasıl baktığına baksın sonra servisi suçlasın. Adam arabayı stage 2 yapmış şanzumanı kırmış yazılımı silip servise gelmiş. Bu adamlarda salak değil, aynı araçlar gereçler kendilerinde de var. Bakıyorlar araca önceden yazılım atılmış vs.. birçok parça değişmiş. Şimdi bu adam bunu nasıl yapsın, hacı babanın tekkesi mi burası ?

Kaldı ki aynı şekilde şuan ki aracım 2015 cm S in 13.000 km de aldım, araç borusana İstinye çıkışlı ve 2016 da yıllığına girmiş. Ben aracı aldığımda yıllık bakımı gelmişti, ışık yanıyordu. Aldığım gibi borusana gittim bende bakımını yaptım 1600 tl para verdim ama 1 hafta sonra akü ışığı yandı, götürdüm şokladılar geçmedi. Bir daha gittiğim de 1400 tl lik jel aküyü iyi niyet garantisinden 750 tl ye verdiler.

Önce iyi niyetli ve dürüst olacaksın, hakkın varsa hakkını illaki alırsın. Yoksa karşılıklı kavganın sinir harbinden öteye gidenini görmedim.
    Abi tesekkur ederim yarin mesai saatleri icerisinde kendisini aricam bilgi almak icin , tekrardan tesekkurler.
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tatmin olan arkadaslar olarak elele tutuşup titreyerek boşalalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzatılmış garantiye ek ücret ödemenize gerek yok diye düşünüyorum.

2011 model DSG'li 1.4 TSI Passat'ım 64.000 kmde DSG arızası verdi.
    Hem 50.000 hem de 60.000 bakımları dışarıda yapılmıştı. Yetkili servise aracı götürdüğümde 60.000 bakımını tekrar burada yapalım, o şekilde de kayıtlara işlersek iyi niyet garantisine girer bilgisi verilmişti.
    Kavrama, şanzıman değişimi ve bakım için toplamda 750 TL ödemiştim.
    Sanzimandan dolayi olan sorunlari , kolay bi sekilde cozuyorlar. Amcamin oglunda 2011 passat var benzinli otomatik. Tup bile takili arabada ama yinede sanzimani sifirladilar. 160.000 km de idi araba

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Shadow_Dancer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    leonun 3. yıl bakımı geldi 710 lira, sadece yag ve filtre degişimi.. uzatılmış garanti almıştım onun yüzü suyu hürmetine devam.
    valla coopere borusana goturmek yerine haftaya maslak ayn den randevu aldım aradaki farkla dp yapıtıcam

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

_AS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    araç farzet ki grey market... Doğuş garanti uygulamayacak mı yani araca? Borusan davaları kaybetti şimdi e.şşek gibi bakıyorlar mesela... bir kaç örneği genele yayarak şu iyi bu kötü diyoruz, aynı Doğuş Porsche nin bile yüzüne bakmıyor yeri geliyor diyorum, sonuç olarak hiç biri diğerinden daha iyi ya da kötü değil ve de hiç biri iyi niyetli değil ben inanmıyorum...
    Yanlış bildiğiniz bir konu var, garanti uzatmayı doğuş yapmıyor hatta abartıyım biraz alakası bile yok diyebilirim.
    Garanti uzatmayı VDF sigorta acenteliği üzerinden Allianz sigorta yapmakta.

Ve adamların şartı bu açık ve net bir şekilde ki sonuna kadarda haklılar.

o araçta şuan bir sıkıntı olsaydı ve garantisi bitmiş olup servise gelseydi güncel hiçbir bakımına uğramamış halde, o zaman doğuşun iyi niyet garantisine laf edebilirdik. Öyle bir durumda da büyük ihtimal yapılacak şey "güncel bir bakım yapalım iyi niyete başvuralım" cevabı verilecekti doğuştan.

garantisi biten araçta garanti uzatımı yapıldığında aynı araç hasara geliyormuş gibi oluyor. Uzatılmış garantinin karşılaması gereken tutarların hepsi Allianz a iletiliyor onlarda onay verdikten sonra yapıyor. "bakımlar düzenli mi?" diye soran VDF sigorta ve Allianz'tır.

Yoksa doğuşta ister uzatılmış garanti yapılsın her bakımına bağlı kalsın diye.

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    VW servislerinden genelde sikayet edilir ama ben katılmıyorum. 5 ay önce 2012 dsg rocco aldım ve 5 ay sonra mekatronik arızası verdi. Aracı 108 binde ALTUR a götürdüm tanıdıgımda vardı. Gitmisken KM den dolayı, sorun olmamasına ragmen bir de kavrama degistirttim. Arac önceki sahibinden servis bakımlı oldugu icin hem mekatronik hem kavrama iyi niyetten karsılandı sadece cok cuzi bi miktar iscilik verdim.
    Kısacası VW lerde arac servis bakımlıysa 5 yıldan sonra bile aracın her türlü aksamı iyi niyetten karsılanıyor. Bide tanıdık varsa cok daha kolay yürüyor isler.

_AS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başta sorulan sorunun cevabı'da: Doğuş Oto'da tanıdık olması birşeyi değiştirmez. VDF veya Allianz'ta tanıdık olması gerekir.
    Ama bence imkansıza yakın bir şey sorun olduğunda muhtemelen bakım geçmişini isteyecekler doğuştan sigortayı yapan yer.

aposport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Doğuş mu? İnsanın yaşama sevincini alır bunlar. Sağolun kalsın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı _AS_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış bildiğiniz bir konu var, garanti uzatmayı doğuş yapmıyor hatta abartıyım biraz alakası bile yok diyebilirim.
    Garanti uzatmayı VDF sigorta acenteliği üzerinden Allianz sigorta yapmakta.

Ve adamların şartı bu açık ve net bir şekilde ki sonuna kadarda haklılar.

o araçta şuan bir sıkıntı olsaydı ve garantisi bitmiş olup servise gelseydi güncel hiçbir bakımına uğramamış halde, o zaman doğuşun iyi niyet garantisine laf edebilirdik. Öyle bir durumda da büyük ihtimal yapılacak şey "güncel bir bakım yapalım iyi niyete başvuralım" cevabı verilecekti doğuştan.

garantisi biten araçta garanti uzatımı yapıldığında aynı araç hasara geliyormuş gibi oluyor. Uzatılmış garantinin karşılaması gereken tutarların hepsi Allianz a iletiliyor onlarda onay verdikten sonra yapıyor. "bakımlar düzenli mi?" diye soran VDF sigorta ve Allianz'tır.

Yoksa doğuşta ister uzatılmış garanti yapılsın her bakımına bağlı kalsın diye.
    Bunu yeni duydum ordaki elaman bundan bahsetmemisti hic. Tesekkur ederim verdiginiz bilgiler icin

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Audi Garanti Plus avantajlarla doludur...

Çünkü Audi Garanti Plus korumasındaki aracınızın 5 yıl boyunca, garanti kapsamı içindeki arızaları, yetkili servislerde orijinal parça ve işçilik güvencesi ile yaptırırsınız. Audi Garanti Plus garantinizi, dilerseniz vdf’nin kredi ürünleri ile aynı kredi planında birleştirebilirsiniz. Ayrıca Audi Garanti Plus aracınızı satarken alıcıya devredebilir, böylece aracınızın ikinci el değeri artmış olur. Audi Garanti Plus’ınızı aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren 24 aylık süre içerisinde satın alabilirsiniz.

Araç fiyatları aracın beygir gücüne göre belirlenmektedir.

Siz de hayatınızı kolaylaştıracak ve standartlarınızı koruyacak bir garantinin kapsamına girin, aracınızı Audi Garanti Plus ’a sahip ayrıcalıklı araçlardan biri yapın...

Audi Garanti Plus Hangi Hallerde Geçerlidir?

Fabrika garantisinin bitimini takiben +3 yıla kadar,

Aracın tüm periyodik bakımlarının zamanında ve Audi yetkili servislerde yapılması halinde,

Aracın Audi Garanti Plus garanti koşullarına uygun kullanılması durumunda,

Audi Garanti Plus Garantisi kapsamında belirtilen teminatlar dahilinde,

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde,

Audi Garanti Plus Hangi Hallerde Geçerli Değildir?

Aracın bir veya birden fazla periyodik bakımının yetkili servislerde yapılmaması durumunda,

Aracın Audi Garanti Plus garanti koşullarına uygun olarak kullanılmaması halinde,

Sürücü hatalarından kaynaklanan arızalarda,

Audi Garanti Plus | VDF Volkswagen Doğuş Finans

Garanti Uzatma Fiyatları.

uzatilmis-garanti-fiyat-listesi | VDF Volkswagen Doğuş Finans
    Seat IBIZA FR

HkN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzatılmış garantiyi yapan Allianz sigortadır. Mekanik kasko gibi bir durumdur.

Bakım kesin şarttır. Defalarca denedik vermiyorlar bakım eksiğine.

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Audi Garanti Plus avantajlarla doludur...

Çünkü Audi Garanti Plus korumasındaki aracınızın 5 yıl boyunca, garanti kapsamı içindeki arızaları, yetkili servislerde orijinal parça ve işçilik güvencesi ile yaptırırsınız. Audi Garanti Plus garantinizi, dilerseniz vdf’nin kredi ürünleri ile aynı kredi planında birleştirebilirsiniz. Ayrıca Audi Garanti Plus aracınızı satarken alıcıya devredebilir, böylece aracınızın ikinci el değeri artmış olur. Audi Garanti Plus’ınızı aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren 24 aylık süre içerisinde satın alabilirsiniz.

Araç fiyatları aracın beygir gücüne göre belirlenmektedir.

Siz de hayatınızı kolaylaştıracak ve standartlarınızı koruyacak bir garantinin kapsamına girin, aracınızı Audi Garanti Plus ’a sahip ayrıcalıklı araçlardan biri yapın...

Audi Garanti Plus Hangi Hallerde Geçerlidir?

Fabrika garantisinin bitimini takiben +3 yıla kadar,

Aracın tüm periyodik bakımlarının zamanında ve Audi yetkili servislerde yapılması halinde,

Aracın Audi Garanti Plus garanti koşullarına uygun kullanılması durumunda,

Audi Garanti Plus Garantisi kapsamında belirtilen teminatlar dahilinde,

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde,

Audi Garanti Plus Hangi Hallerde Geçerli Değildir?

Aracın bir veya birden fazla periyodik bakımının yetkili servislerde yapılmaması durumunda,

Aracın Audi Garanti Plus garanti koşullarına uygun olarak kullanılmaması halinde,

Sürücü hatalarından kaynaklanan arızalarda,

Audi Garanti Plus | VDF Volkswagen Doğuş Finans

Garanti Uzatma Fiyatları.

uzatilmis-garanti-fiyat-listesi | VDF Volkswagen Doğuş Finans
    Koyu yaptığım yerler her şeyi açıklıyor.
    Diyelim ki dsg kırıldı, ki kırılıyor yani başarısız narin bişey.
    Adam kullanıcı hatası deyip çıkacaktır işin içinden.
    Araç sürekli kamerayla falan kontrol edilmeli ve kayda alınmalı nasıl kullanıldığını kanıtlamak için.

Ha benim işime yarıyor, mesela sırf manuel vites otomobil sürebildiğim için, piyasadaki bakış açısı da bir acayip olduğu için, 2013 dsg polo parasına manuel 2009 TTye binebiliyorum. Ya da A5e.

Bunlar güzel şeyler, inşallah tüketici kitlesi şimdi önem verdiği gereksiz şeylere önem vermeye devam eder
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

by_speedvw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya bu servis ücretleri pahalı diyen arkadaşlar reno yu arayıp bir clio nun periyodik bakım fiyatını sorsunlar bakalım
    PD 130

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o araca gplus yapılamaz hiçbir şekilde. bundan sonra ki bakımlar nizami yapılırsa yine iyi niyetten yararlanabilir.

bakımlar 15.000 km de bir ya da yılda bir defa 0 km alırken bayyii söylememişmiş imkansız. Araç teslimatından önce servis danışmanı ile tanıştırma olayı var VAG'da. Servis danışmanı bilgisini verir. Hadi geçtim garanti ve kullanım kitapçığında yazar.

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HkN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

biliyoruz canım. ama sen yine gönder belki bölgeci iyi gününde olunca süprizler olmuyor değil.

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı HkN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Makine kırılması sigortası yapılıyor Hakanım

Özel şartlar ile de sınırları çiziliyor ondan dolayı yapamazsınız

Bide biliyorsun Toyota için uzatılmış garanti yapıyoruz
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler