User Tag List

Sayfa 6/7 İlkİlk ... 4567 SonSon
119 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: bayi fiyatından daha ucuza satılan sıfır km araçlar

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nev Hyundai' de sıfır km İ30 1.4 MPI motorlu araç var, beyaz renkte. Araca film cam ve seramik koruma yapmışlar 75000 TL' ye bırakıyorlar. Kredide faiz oranları çok güzel düşünen kaçırmasın derim, tek araç kalmış ellerinde.

Ben krediye bulaşmak istemediğimden almıyorum, düşünen olursa bilgi olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a3 sportback 1.6 tdi sport stronic 147 ye bırakıyorlar. sıfır faizli kredide var. nasıl sizce

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nev Hyundai' de sıfır km İ30 1.4 MPI motorlu araç var, beyaz renkte. Araca film cam ve seramik koruma yapmışlar 75000 TL' ye bırakıyorlar. Kredide faiz oranları çok güzel düşünen kaçırmasın derim, tek araç kalmış ellerinde.

Ben krediye bulaşmak istemediğimden almıyorum, düşünen olursa bilgi olsun.
    Başkan tam ilanlarda dolaşırken gözüme ilişti. Galiba konunun özeti bu. İlan ile bir alakam yoktur.

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @bad cat hiç sıfır araç almadım cahilim o konuda,

bunu şimdi bayiden almak ile bu adamdan almak arasında fark var mı ?

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynen tam olarak budur. Bence şu piyasada mantıklı araç, İ20 1.2 MPI Style paketin boşunu 63.300' e bıraktılar. Bence fiyatları iyi.
    @tolga_kaan abi bayiiden sıfır alırsan kredi kampanyası varsa ondan faydalanabilirsin, ilandaki tarz araç paran peşinse mantıklı. Sadece plaka alınmış oluyor ve sen ikinci sahibi oluyorsun.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siz bide porsche den fiyat alin. Tam adam kazıklama modu arabanın fiyatı 420k euro , pazarlıkla satış fiyatı 320k euro. Almanyada ureten fabrika bukadar kar ile satmiyor o otomobili.
    Porsche Tr de ki en yuksek kari koyan markadir.
    Benim 324€ ya mal ettigim gt3'u 436€ indirimli fiyat vermislerdi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yesil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana 116d lazım led farlı olsun yeter. birazdan bmw bayine gideceğim güzel fiyat verirlerse alabilirim.
    Paylaşırsanız sevinirim. Ne rakam çıkacak merak ediyorum.

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nette gördüm, filolar alıyollamış ucuz ucuz, satıyollamış sonra. Hatta dövlet 1 yaş altı ikinci el araç satışı için en özelinden vergi çıkartacakmış .....
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a3 sportback 1.6 tdi sport stronic 147 ye bırakıyorlar. sıfır faizli kredide var. nasıl sizce
    bence 2. el 1.16 d bakın eğer 0 illa demiyosanız çünkü şuan 0 larının fiyatı baya yüksek. A3 ün 1 le değerleri aynı gibi ama nedense öyle hissetirmiyodu. Audi de içte ve konfor da daha iyi bence.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enes_srb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence 2. el 1.16 d bakın eğer 0 illa demiyosanız çünkü şuan 0 larının fiyatı baya yüksek. A3 ün 1 le değerleri aynı gibi ama nedense öyle hissetirmiyodu. Audi de içte ve konfor da daha iyi bence.
    Daha geçen sordum işte. 165ten konuyu açıyolar zaten. Ee arkadaş, o rakam zaten internet sitesinde de yazıyor diyecektim. Neyse dedim, polemiğe gerek yok. Hani nerde kampanya falan? Dağa kaçtı...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paylaşırsanız sevinirim. Ne rakam çıkacak merak ediyorum.
    116d için pek indirime yanaşmadılar. 118i pure modeli sunroof geri görüş kamera katlanır ayna opsiyonlu 125 bin fiyat verdiler.

Alıntı enes_srb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    audi çok daha kaliteli hissettiriyor. faizsiz kredi kampanyası aklımı çeldi. 146 ya düştüler a3 üde kararsız kaldım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    116d için pek indirime yanaşmadılar. 118i pure modeli sunroof geri görüş kamera katlanır ayna opsiyonlu 125 bin fiyat verdiler.

audi çok daha kaliteli hissettiriyor. faizsiz kredi kampanyası aklımı çeldi. 146 ya düştüler a3 üde kararsız kaldım.
    116d' de sunrooflu bi model için en düşük telaffuz edilen rakam neydi ki? Ya da telaffuz ettiler mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    116d' de sunrooflu bi model için en düşük telaffuz edilen rakam neydi ki? Ya da telaffuz ettiler mi?
    160 170 gibi hatırlıyorum. sahibindende bir tane sıfır km 116d satılıyor daha uygun fiyata. inceleyin düşünüyorsanız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada sıfır comfort golf dizel dsg 122 bine düşüyorlar. liste fiyatı 140 küsurlarda. bir miktar indirimle yüzde 50 lik ötv dilimine düştüğü için avantajlı kalıyor. highline 147 civarı verdikleri fiyat.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2017 Range Rover Vogue

Liste Fiyatı 292.000 Euro , bugün itibariyle kuzenim aldı , alış fiyatı 250.000 euro . 42.000 Euro insiyatif buradan bakınca güzel para

Aynı şekilde Maserati Ghibli FerMas’da liste fiyatı 212.000 Euro , tl bazında bugün 750.000 TL’ye teklif edildi .

Alış ve mailler duruyor tarihleri de günceldir , satış faturası da aynı şekilde birileri güzel ekmek yiyor sonuç olarak

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    160 170 gibi hatırlıyorum. sahibindende bir tane sıfır km 116d satılıyor daha uygun fiyata. inceleyin düşünüyorsanız.
    Onu gördüm. Siyah. Ama sunroof yok işte. Benim açımdan zaten manuel olmayışından 1-0 geride başlıyor. Bi de sunroof yoksa hiç bulaşmam.

Bi diğer husus, 118i ile 116d her zaman birbirine çok yakın rakamlarda olmuşlardır. Otomatik olanları için konuşursak maksimum 10bin lira daha pahalı olurdu 116d. Ne vakit 118i otomatik ile 116d otomatik arasındaki fiyat farkı 40bin oldu anlamadım valla. 118i'ye 125 teklif verdikleri için söylüyorum.
    Valla şaka gibiler.

Berk007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2017 Range Rover Vogue

Liste Fiyatı 292.000 Euro , bugün itibariyle kuzenim aldı , alış fiyatı 250.000 euro . 42.000 Euro insiyatif buradan bakınca güzel para

Aynı şekilde Maserati Ghibli FerMas’da liste fiyatı 212.000 Euro , tl bazında bugün 750.000 TL’ye teklif edildi .

Alış ve mailler duruyor tarihleri de günceldir , satış faturası da aynı şekilde birileri güzel ekmek yiyor sonuç olarak
    Ghibli için yazık o para.
    '06 Honda Civic Turbo '12 Mini Cooper S Roadster
    '02 Honda Civic Type-R-'05 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
    '03 BMW M5-'12 Mercedes SLK 250 AMG-'12 Honda Accord

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Onu gördüm. Siyah. Ama sunroof yok işte. Benim açımdan zaten manuel olmayışından 1-0 geride başlıyor. Bi de sunroof yoksa hiç bulaşmam.

Bi diğer husus, 118i ile 116d her zaman birbirine çok yakın rakamlarda olmuşlardır. Otomatik olanları için konuşursak maksimum 10bin lira daha pahalı olurdu 116d. Ne vakit 118i otomatik ile 116d otomatik arasındaki fiyat farkı 40bin oldu anlamadım valla. 118i'ye 125 teklif verdikleri için söylüyorum.
    Valla şaka gibiler.
    vergisiz fiyatından 4000 tl indirim yapılmış son 2 gün için. aracın vergisiz fiyatı 69.900 gibi bir şeye denk geliyor tam olarak. %60 lık ötv diliminden %50 lik dilime düşüyor. çıplak fiyata yapılan indirimle ötv farkınıda çıkarınca liste fiyatı 151 civarı olan araç 125 lere düşüyor. 1 serisi düşünenler için güzel fiyat aslında. led farlı olsaydı araç ben alırdım kapak jantlarına rağmen.

CeM öZeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu aracın zaten Kasım ayı basında kampanyalı satış rakamı 106 bin tl idi. A3 sportback 1.0 tfsi 116 hp dynamic paket. Daha önce bayilik yapmış biri olarak söyleyim Audide zaten 150-160 bin tl lik bir araçta genel olarak sene içindede 30-35 bin tl gibi indirimler oluyor. Sabit kur anlaşması , kampanyalar vesaire derken fiyatlar düşüyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler