User Tag List

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
99 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Erdem durmuş dolandırıcı!!!

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler anlama zorlugu cektiginiz durum nedir? Bmw cilerin hepsi beni anladi, pc laptop telefon vs degil bu alinan satilan, BMW mtech parcalarin fiyatlari 20 yildir bellidir, bunun global degerinin %20 sine almaya calisan kisi piyango bileti almistir, cikarsa ne mutlu... Ben dolandiriciya suc bulmaz olur muyum adam zaten suclu, dolandirici, siz de bu adamlara arkanizi donmeyin diyorum cok mu abes?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

fatihdurutuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmişte binlerce lira dolandırıldıktan sonra konunaçan arkadaşlarda olmuştu burada neredeyse onlarda suçlu çıkarılıcaktı orada da dolandıran şerefsizleri dolaylı yoldan savunanlar oldu... Dolandıranlara bi sempati var sanırım. Çok yorum yapmak istemiyorum niyetimi anlayan zaten anlamış demekki anlamak için prof olmak gerekmiyormuş 5 bilinmeyenli denklem çözmüyoruz burada. Ayrıca konu google da çıkıyor ben amacıma ulaştım. Asayişde arkadaşım vardı isim ve soy isim teyit edildi hesap numarasından yani isim dolandırıcıya ait çıkıyor ama iletişime geçtiğimiz telefon numarası farklı kişiye ait arkadaşım bunlar teşkilat uğraşmaya değmez dedi. Tekrardan konunun amacını anlayan herkese teşekkürler.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fatihdurutuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmişte binlerce lira dolandırıldıktan sonra konunaçan arkadaşlarda olmuştu burada neredeyse onlarda suçlu çıkarılıcaktı orada da dolandıran şerefsizleri dolaylı yoldan savunanlar oldu... Dolandıranlara bi sempati var sanırım. Çok yorum yapmak istemiyorum niyetimi anlayan zaten anlamış demekki anlamak için prof olmak gerekmiyormuş 5 bilinmeyenli denklem çözmüyoruz burada. Ayrıca konu google da çıkıyor ben amacıma ulaştım. Asayişde arkadaşım vardı isim ve soy isim teyit edildi hesap numarasından yani isim dolandırıcıya ait çıkıyor ama iletişime geçtiğimiz telefon numarası farklı kişiye ait arkadaşım bunlar teşkilat uğraşmaya değmez dedi. Tekrardan konunun amacını anlayan herkese teşekkürler.
    forumun tanınmış kişisi değilsin o yüzden abartılı tepkiler yapılıyor. Sadece karşılaştırma olsun diye''Arenimo'' aren abi'yi örnek veriyorum meblağ önemli değil,hadi önemli olsun 150 tl değil de 1500 olsun onun başına gelseydi sana verilen tepkilerin yarısı verilmezdi.

Burası Turkish delight adamım.

ucuza araba bulup onun üzerinden ekmek yemeye gelince bir şey yok,sen ekmeğini yemeye kalkışırsan suçlu sensin dolandırılsan bile . Ancak şu konuda haklı olabilir herkes ,bir malın ederi bellidir çok altındaysa bile bile lades olmuşsundur ama abartmaya da gerek yok. Sen görevini yapmışsın ad soyad bildirdin yarın öbür gün kimsenin başına gelmesin.
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumun tanınmış kişisi değilsin o yüzden abartılı tepkiler yapılıyor. Sadece karşılaştırma olsun diye''Arenimo'' aren abi'yi örnek veriyorum meblağ önemli değil,hadi önemli olsun 150 tl değil de 1500 olsun onun başına gelseydi sana verilen tepkilerin yarısı verilmezdi.

Burası Turkish delight adamım.

ucuza araba bulup onun üzerinden ekmek yemeye gelince bir şey yok,sen ekmeğini yemeye kalkışırsan suçlu sensin dolandırılsan bile . Ancak şu konuda haklı olabilir herkes ,bir malın ederi bellidir çok altındaysa bile bile lades olmuşsundur ama abartmaya da gerek yok. Sen görevini yapmışsın ad soyad bildirdin yarın öbür gün kimsenin başına gelmesin.
    Söylediklerine kelime kelime katılıyorum. Bile bile lades konusunda zaten konunun en başında yaptım açıklamayı. Bmw ye kıyısından köşesinden ilgisi olan herkes parça fiyatlarını zaten bilir. Rakam 150 değilde 300 olsa yine bedava olurdu ama ben kalkıp riske girip hiç bir şekilde kendimi garanti altına almadan para göndermezdim...

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1000 liraya m50b25 var diyen satici DOLANDİRİCİdir, dolandiricinin alninda yazmaz, siz uyanik olacaksiniz.. Satan dolandiriciyi tanimadigimiza gore, buraya uye olmus bizlerden fikir bekleyenlere uyanik olun derken yanlis anlasilmis olabiriz, hele ki BMW ve M aksesuarlarda hala daha dolandiricilarin teknikleri ayniyken kendinizi riske atmayin, o kupon tutmaz... Mercedes direksiyonu ya da audi tamponunda dolandirilma ihtimaliniz cok daha dusuk.. SOK SOK SOK ters 1 sanziman 1500 lira, M tamp 350 lira, 25 akismetre 150 lira liste uzar gider, aldanmayin... Daha ne kadar akil vereyim size! Sizin akliniz daha ustubse dolandirilmayin o zaman...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben biraz açık açık konuşacağım bu gün yine çataçat günümdeyim..

Konuyu açan arkadaş üzerine alınmasın direkt ona değildir bu yazdıklarım, önce bunu söyleyeyim..
    Bu konu ile benzer durumlardaki insanların düşünce yapısı, mantalitesi, o tip insanların meşrebidir benim kastım..

X kişisinin bir ürüne ihtiyacı olup, ikinci el ürün arıyorken; 10 liralık malın 1 liraya satılması ile durumu ile karşılaşmışsa burada 2 seçenek karşımıza çıkar.

1- Satıcı kişi dolandırıcı, parayı alıp kaybolacak.
    2-Mal çalıntı, çaldığı/çaldırdığı ürünü nakite çevirmek istiyor.

Üçüncü bir şık yok. Türkiyede yaşayıp, "eli sıkıştığı için" o ürünü kimse ederinin 1/10 fiyatına satmaz. (işte bi @turbo&quattro gibi Türkiyedeki insanların ne olduğunu unutmuş, "insan olmuş" kişiler var, onlar istisna tabi )

Yukarıda yazdığım 2 seçenek dışında başka türlü o fiyatın aşağılarda olması mümkün değil.

"Adamın eli sıkıştı galiba.." düşüncesi, kişinin olayı kendine şirin gösterme çabasıdır.. Ucuz etin yahnisi demişler zamanında kazık yiyenler..

Dolandırıldıysan, "Kendim ettim kendim buldum" şarkısını mırıldanmaya başlarsın. Uyanıklığın sonunda böyle risklerin olabileceği unutulmamalı..

Bu tip dolandırıcılar, herkesin karşısına çıktı, çıkmaya da devam edecek. Önceden vardı, bundan sonra da olacak. Bile bile lades demenin anlamı nedir anlamam..

Öte yandan 2nci şık olarak; malın çalıntı olduğu ihtimalini bile bile satın alıyorsan, (ki o en acısıdır bu durum) hırsızdan farkın yok demektir. Hırsızlık malı satın alarak o hırsızlığın oluşmasına çanak tutuyorsun demektir.

Hele bir de satın aldığın ürünün hırsızlık malı olduğunu bile bile, "malı ucuza kapattım, bu mala x TL verecek enayi parası yok bende" diye söylenerek gezersen, o daha büyük şerefsizliktir.

"Karma" diye bir şey var.
    "Etme bulma dünyası", "Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste", "Ne ekersen onu biçersin" atasözleri de aynı şeyi anlatır..

Para kaybetmek vs değil sorun. Azıcık korkun yahu.. Dolandırıcıdan korkmuyorsanız başkasının ahı olan şeyi satın almaktan korkun.. Bu gün yaptığınız "uyanıklığın" zaman sonra kendinizden, ailenizden, çıkacağını bilin de ondan korkun.. Çocuğunuz varsa, 746 kere daha korkun.. Yapmayın bunu..

Aslında yapılan şey uyanıklık değil.. Aslında yapılan şey, bizzat hırsızlığın daniskasıdır.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla Türkiye'de her şey ederinin çok çok üstünde olduğu için,uygun fiyata akıllıca yaklaşmak yanlış bir şey değil. Arkadaş keşke umduğunu bulsaydı ben sevinirdim kendi adıma.

iki gün sonra polo 150 bin olacak,bırakalım artık hakkı hukuku ülkede öyle bir şey kalmadı. Herkes istediği gibi atını koşturabilir.
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Konuyu açan arkadaş üzerine alınmasın direkt ona değildir bu yazdıklarım, önce bunu söyleyeyim..
    Bu konu ile benzer durumlardaki insanların düşünce yapısı, mantalitesi, o tip insanların meşrebidir benim kastım..

X kişisinin bir ürüne ihtiyacı olup, ikinci el ürün arıyorken; 10 liralık malın 1 liraya satılması ile durumu ile karşılaşmışsa burada 2 seçenek karşımıza çıkar.

Üçüncü bir şık yok. Türkiyede yaşayıp, "eli sıkıştığı için" o ürünü kimse ederinin 1/10 fiyatına satmaz. (işte bi @turbo&quattro gibi Türkiyedeki insanların ne olduğunu unutmuş, "insan olmuş" kişiler var, onlar istisna tabi )

Yukarıda yazdığım 2 seçenek dışında başka türlü o fiyatın aşağılarda olması mümkün değil.

"Adamın eli sıkıştı galiba.." düşüncesi, kişinin olayı kendine şirin gösterme çabasıdır.. Ucuz etin yahnisi demişler zamanında kazık yiyenler..

Dolandırıldıysan, "Kendim ettim kendim buldum" şarkısını mırıldanmaya başlarsın. Uyanıklığın sonunda böyle risklerin olabileceği unutulmamalı..

Bu tip dolandırıcılar, herkesin karşısına çıktı, çıkmaya da devam edecek. Önceden vardı, bundan sonra da olacak. Bile bile lades demenin anlamı nedir anlamam..

Öte yandan 2nci şık olarak; malın çalıntı olduğu ihtimalini bile bile satın alıyorsan, (ki o en acısıdır bu durum) hırsızdan farkın yok demektir. Hırsızlık malı satın alarak o hırsızlığın oluşmasına çanak tutuyorsun demektir.

Hele bir de satın aldığın ürünün hırsızlık malı olduğunu bile bile, "malı ucuza kapattım, bu mala x TL verecek enayi parası yok bende" diye söylenerek gezersen, o daha büyük şerefsizliktir.

"Etme bulma dünyası", "Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste", "Ne ekersen onu biçersin" atasözleri de aynı şeyi anlatır..

Para kaybetmek vs değil sorun. Azıcık korkun yahu.. Dolandırıcıdan korkmuyorsanız başkasının ahı olan şeyi satın almaktan korkun.. Bu gün yaptığınız "uyanıklığın" zaman sonra kendinizden, ailenizden, çıkacağını bilin de ondan korkun.. Çocuğunuz varsa, 746 kere daha korkun.. Yapmayın bunu..

Aslında yapılan şey uyanıklık değil.. Aslında yapılan şey, bizzat hırsızlığın daniskasıdır.
    ben hırsızlık kısmına hiç girmek istemedim, ***** herkes üzerine alınıyor, Ankara Şaşmaz'da belki 1000 tane araba durur dışarıda, hırsızlar en çok ne çalar bir araştırsınlar bakalım... Arkadaşım kendinden çalınan büyük ekranı (BMW), bilmem kaç paraya sahibindende buldu, baktı mal onun (bu işin ustasıdır)... adamı polise yakalatıyordu son anda ayıktı hırsız... şimdi bunları hiç bilmiyormuş gibi, ben dahil bu olayları anlatıp uyaran kişiler olarak neredeyse dolandırıcı yandaşı ilan edileceğiz... 300 liraya Iphone alana hıyar gidince haber olması gibi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Abi söylediklerinde katıldığım noktalar da var katılmadıklarım da. Senin mantığınla ilerlersen tüm galericiler ,tüm telefoncular,tüm emlakcılar mütahitler hırsız. Kendi başımdan geçen bir olay anlatayım.Yakın bir arkadaşım bir otomobil acentesinde 2.el yetkilisi geçtiğimiz sene bir bayan önden kazalı bir jazz ı değişim için arkadaşıma sunmuş ve onlarda araca 20bin teklif etmiş aracın piyasa değeri 30 32 bin civarında ve onlarında işine gelmediği için almamışlar ve tesadüfen bana söyledi bende aracı çalıştığım yerde bir abimize otomatik araç aradığı için ona aldım. Kazasına vs bakmadan açıkcası expere bile sokmadım ve araçta sadece kaput değişik çıktı. Şuan 35 bin civarında. Şimdi bu durumda yapılan şey ne oluyor hırsızlık mı ? Başka bir örnek daha vereyim. Elimde bir takım azev jant vardı hiç kullanılmamış lastikleri sıfır. Almaya kalksan 2000 liraya alamazsın internete koydum satılmadı bir arkadaşım çok yakın değil istedi 300 tl ye verdim... alan arkadaş satamadığımı görüp mü aldı oda mı hırsız veya uyanık? Bu ülkede binlerce insan internet başında ucuz a bulduğu ürünleri alıp satarak para kazanıyor,ev geçindiriyor emin olun sayısız davul direksiyon sayısız bmw genç klasik grubu aksesuar ve yedek parçaları elindeki ürünün değerini bilmiyenler tarafından bedava paralara satılıyor, tüm bunları alan insanlar hırsız mı? Ben üniversite okurken aileme yük olmamak adına çok ürün aldım sattım mesela gözlerim kızarana kadar parça arıyordum ve buluyordum bu zamana kadar parça aldığım her kişi ile de hala dostluğumu devam ettiririm saolsunlar şehir dışında çok yardımcı olmuşlukları vardır. Bence bazı konularda milletce bakış açımızı değiştirmeliyiz. Telefondan yazdığım için yazım kurallarına ve kelimelere dikkat edemedim kusura bakmayın...

eser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Erdem Durmuş adındaki şahıs techturkey e üyemi?
    Alıntı diyadin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kanka fotoyla alakası yok,araba canlı bakınca sıfır gibi.2012 model 106 gti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eser Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdem Durmuş adındaki şahıs techturkey e üyemi?
    Hayır değil ben isim tanınsın başka bir arkadaş gördüğü zaman hatırlasın diye özellikle bu şekilde yazdım.

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlamadığım birşey var. Satıcının ismini google'a yazınca ya sonuç çıkmazsa o zaman nolcak?

5 yıl'a yakın bir süredir sosyal medya hesabı kullanmıyorum. face, twitter vb. şeyler yok bende.

tam bir hayalet gibi internette izim yok. ben şimdi bişey satarken isim ve soyisimden bulamıcaksanız nolcak?
    Yaparsan yanında yandaş garantili
    Forumda severler öyle işi

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1000 liraya m50b25 var diyen satici DOLANDİRİCİdir, dolandiricinin alninda yazmaz, siz uyanik olacaksiniz.. Satan dolandiriciyi tanimadigimiza gore, buraya uye olmus bizlerden fikir bekleyenlere uyanik olun derken yanlis anlasilmis olabiriz, hele ki BMW ve M aksesuarlarda hala daha dolandiricilarin teknikleri ayniyken kendinizi riske atmayin, o kupon tutmaz... Mercedes direksiyonu ya da audi tamponunda dolandirilma ihtimaliniz cok daha dusuk.. SOK SOK SOK ters 1 sanziman 1500 lira, M tamp 350 lira, 25 akismetre 150 lira liste uzar gider, aldanmayin... Daha ne kadar akil vereyim size! Sizin akliniz daha ustubse dolandirilmayin o zaman...

her ucuz satan dolandırıcı değil , ben 70 liraya gerçek momo direksiyon aldım , 150 liraya 1500 liralık spoileri aldım , 1000 liraya 3000 liralık intercooler aldım düşüyor takip ederseniz ama önemli olan elden almak , bir diğeride daha önceden alışveriş yaptıgınız kişilerden almak... Letgo da bi bayan cd çalar deck satıyor... Bizim burada maltepe tarafında 50 lira yazmış dükkanı kapatıyorlar dükkanda çalan cd çalarmış herlade abi bi gittim üst düzey hi-end cd çalar deck.. Piyasası en kötü 700 lira.. Hemen aldım Düşüyor yani düşnüyor değil.. Ayrıca tecrübeli olmak yani telefonda konuşurken bile karşı tarafından ses tonundan anlayabilmekde çok önemli.. 15 senedir netten alışveriş yapıyorum 1 lira bile dolandırılmadım ha şuna da katılıyorum 150 lira bu şekilde dolandırılsam gelip de konu açmam soguk su içerim üstüne.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her ucuz satan dolandırıcı değil , ben 70 liraya gerçek momo direksiyon aldım , 150 liraya 1500 liralık spoileri aldım , 1000 liraya 3000 liralık intercooler aldım düşüyor takip ederseniz ama önemli olan elden almak , bir diğeride daha önceden alışveriş yaptıgınız kişilerden almak... Letgo da bi bayan cd çalar deck satıyor... Bizim burada maltepe tarafında 50 lira yazmış dükkanı kapatıyorlar dükkanda çalan cd çalarmış herlade abi bi gittim üst düzey hi-end cd çalar deck.. Piyasası en kötü 700 lira.. Hemen aldım Düşüyor yani düşnüyor değil.. Ayrıca tecrübeli olmak yani telefonda konuşurken bile karşı tarafından ses tonundan anlayabilmekde çok önemli.. 15 senedir netten alışveriş yapıyorum 1 lira bile dolandırılmadım ha şuna da katılıyorum 150 lira bu şekilde dolandırılsam gelip de konu açmam soguk su içerim üstüne.
    Letgo özellikle çok denk geliyor dediğiniz gibi şeyler. Sosyal medya hesabım yok face vs gibi. Hesabım olan tek site burası kitlesi de baya geniş gördüğüm kadarı ile. İnş işe yarar olmuştur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BMW ve özellikle M parçaları için yazdığımı 3997. kez belirtiyorum...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fatihdurutuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi söylediklerinde katıldığım noktalar da var katılmadıklarım da. Senin mantığınla ilerlersen tüm galericiler ,tüm telefoncular,tüm emlakcılar mütahitler hırsız. Kendi başımdan geçen bir olay anlatayım.Yakın bir arkadaşım bir otomobil acentesinde 2.el yetkilisi geçtiğimiz sene bir bayan önden kazalı bir jazz ı değişim için arkadaşıma sunmuş ve onlarda araca 20bin teklif etmiş aracın piyasa değeri 30 32 bin civarında ve onlarında işine gelmediği için almamışlar ve tesadüfen bana söyledi bende aracı çalıştığım yerde bir abimize otomatik araç aradığı için ona aldım. Kazasına vs bakmadan açıkcası expere bile sokmadım ve araçta sadece kaput değişik çıktı. Şuan 35 bin civarında. Şimdi bu durumda yapılan şey ne oluyor hırsızlık mı ? Başka bir örnek daha vereyim. Elimde bir takım azev jant vardı hiç kullanılmamış lastikleri sıfır. Almaya kalksan 2000 liraya alamazsın internete koydum satılmadı bir arkadaşım çok yakın değil istedi 300 tl ye verdim... alan arkadaş satamadığımı görüp mü aldı oda mı hırsız veya uyanık? Bu ülkede binlerce insan internet başında ucuz a bulduğu ürünleri alıp satarak para kazanıyor,ev geçindiriyor emin olun sayısız davul direksiyon sayısız bmw genç klasik grubu aksesuar ve yedek parçaları elindeki ürünün değerini bilmiyenler tarafından bedava paralara satılıyor, tüm bunları alan insanlar hırsız mı? Ben üniversite okurken aileme yük olmamak adına çok ürün aldım sattım mesela gözlerim kızarana kadar parça arıyordum ve buluyordum bu zamana kadar parça aldığım her kişi ile de hala dostluğumu devam ettiririm saolsunlar şehir dışında çok yardımcı olmuşlukları vardır. Bence bazı konularda milletce bakış açımızı değiştirmeliyiz. Telefondan yazdığım için yazım kurallarına ve kelimelere dikkat edemedim kusura bakmayın...
    Bu yazdıklarımı sana yazmadım onun tekrar altını çizeyim.
    Hiç mi ucuz olmaz, yahu olur neden olmasın.

O verdiğin örnek otomobil. Değeri de o piyasa değeri otomobili 30bin değil de 5 bin liraya satıyor olsalar, vay kıstırdım ucuza diye mi düşünürsün, yoksa kesin çalıntı mı dersin. Ya da çalıntı olduğunu bile bile alır ve sözüm ona uyanıklık mı yaparsın.. Ben bu durumdan bahsediyorum. Ben elma diyorum sen armut..

Jant olayında ise, kendin diyorsun.. İnternete koydum, satamadım.. Sonra arkadaşıma 300 TL ye verdim.
    İnternete 300 TL ye neden vermedin? Bir şekilde paraya çevirmek istedin, evden kalabalık gitsin istedin, 3e 5 e bakmadın sattın. Bunlar çok ekstrem örnekler.. Ben çok farklı şeylerden bahsediyorum.

İnternette BMW ler için NBT ler var.. M direksiyonlar var, M vites topuzları var, hayalet ekranlar var.. Bunların hepsi de kazalı arabadan mı çıkma denildiği gibi?
    %99 çalıntı mal..
    F30 40ncı yılların çoğu patlatılmış durumda sırf bu parçalar için..
    Keza F10 ların orjinal NBT si olanların çoğu patlatılmış durumda..
    1000 TL ye NBT satıyorlar.. 500 TLye M direksiyon satıyorlar. Fiyatlar bağırıyor ben çalıntıyım diye.. Bunu bile bile alanlar şerefsizdir diyorum çok da anlaşılır konuşuyorum.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BMW ve özellikle M parçaları için yazdığımı 3997. kez belirtiyorum...
    Birde su sekilde anlat istersen abi 200 TL lik banknotu 20 TL ye almaya calismak
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Keza F10 ların orjinal NBT si olanların çoğu patlatılmış durumda..
    1000 TL ye NBT satıyorlar.. 500 TLye M direksiyon satıyorlar. Fiyatlar bağırıyor ben çalıntıyım diye.. Bunu bile bile alanlar şerefsizdir diyorum çok da anlaşılır konuşuyorum.
    hırsızın hiç mi suçu yok?
    belki sıkışmıştır??
    hepsi hırkız mı???
    ucuza düşürmüş olabilemez mi????

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler