User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
45 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: 1000 -1500 TL aralığı akıllı telefon önerisi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Xiaomi redmi note 4 kullaniyorum, s8 satip buna gectim memnunum.

ayter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mi 6 4gb ram versiyonunu öneririm. 1750 tl fiyatı bütçeni biraz aşıyor ama tam f/p cihazı .chipset snapdragon 835 note 8 ile aynı.8 mp ön kamera ve arkada 2 adet 12 mp kamera var.bokeh efekti falan gayet iyi.

irfanakbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Xiaomi Mi 5S öneririm, kesinlikle parasını sonuna kadar hak eden bi cihaz.
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı tayreep_john Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben olsam tek tercihim galaxy a3 2017 -2018 olurdu bence çok başarılı telefon yanlış hatırlamıyorsam birtek hızlı şarj özelliği yoktu.
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diğer markalarda daha özellikli cihazlar var fakat ben samsung j5 pro aldım 1500 e memnunum özellikle şarjı baya baya iyi gidiyo. Kamerası da fena değil 13 arka 13 ön var. Kamerası iphone 6s ten iyi 7 den biraz kötü . Ekran ı 5.2 inch. Superamoled.

Ama oyun falan oynanıyosa sürekli dığer markalara bakın derim . Ram i ve hafızası daha iyi telefonlar mevcut .
    Alıntı STP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    htc 10 der gecerım
    Alıntı Eray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Xiaomi mi 5s var bende gayet memnunum ben parasına göre şaşırtıcı performans sergiliyor telefon. DH forumda çok temiz garantili Xiaomi mi 6 larda düşüyor bu paralara kovalamak lazım aslında
    Alıntı Kutluhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lenova p2 4 günde sarjı zor bitiyor. ekran 5.5inç , kamera 13mp gayet güzel çekiyor. ram 4 gb sarjı bitsin diye ne kadar oyun varsa oynuyoruz bence yeterli takılma vs. yok. parmak izi okuyucu falan filan fiyatına göre mükemmel telefon. geçen hafta 1400TL. ilen bu hafta 1700TL. oldu teknosa'da..
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asus zenfone 3 laser var şirket hattı olarak kullanıyordum çift hatlı olduğu için kendi hattımı da taktım. Android sevmesem de herşeyi işimi görüyor kamerası çok iyi tavsiye ederim.
    Alıntı atituti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eski bile olsa gm 5plus öneririm , bu zamana kadar tüm telefonları kullandım bir bunda mutlu oldum
    Alıntı onn_dear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samsung J7 Prime f/p derim.
    Alıntı barakuda26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1650 civarına 32 gb 5se alırdım ben olsam, ekran belirttiğinizden küçük ama bence iyi telefon.
    Alıntı S-works Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 19 Ay garantili Note 5 aldım. 1600 TL ye. Garantili 2. el alabilirsin. Faturası olan bir ürün alıp, satıcıdan da (Fatura sahibi) telefonu şu kişiye şu fiyata sattım diye yazılı belge alarak işi daha garantiye almış olursun. Bir önceki telefonum yine 2. el aldığım note 4 dü. Ekranı kırılınca yenisini aldım
    Alıntı oztk24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lenovo k6 note kullanıyorum, yaklaşık 4 ay oldu, tavsiye ederim
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lenovo p1 vibe aldım bir kaç ay önce ancak pek memnun değilim, şimdiki aklım olsa biraz daha para verip iphone 5se alırdım.
    Alıntı A.Kepez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    xiaomi nin herhangi bir modelini almak mantıklı. 900 tl ye redmi note 4x aldım 5.5 inç ekran 32gb hafıza ve en önemlisi 4100 mah batarya bir günü çok rahat çıkarıyor. kronik sıkıntı donma vs yok. alırken sd625 modeli olmalı yalnız 4g sıkıntısı olmaması için
    Alıntı bosporuss06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O Paralara alabiliyorsan htc 10 al.Külçe gibi telefon....
    Alıntı fussy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    xiaomi iyidir büyüklük sorun olmazsa mi max 2 bakılabilir.
    Alıntı GökhanAkarsu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnternet üzerinden ben Samsung galaxy C7 aldım . çokta memnunum . mükemmel bir telefon
    tasarım olarak hız vs.

fiyatıda 1310 lira
    Alıntı CorsaLover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Xiaomi redmi note 4 kullaniyorum, s8 satip buna gectim memnunum.
    Alıntı ayter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mi 6 4gb ram versiyonunu öneririm. 1750 tl fiyatı bütçeni biraz aşıyor ama tam f/p cihazı .chipset snapdragon 835 note 8 ile aynı.8 mp ön kamera ve arkada 2 adet 12 mp kamera var.bokeh efekti falan gayet iyi.
    Arkadaşlar tevsiyeleriniz için çok tesekkur ederim. Haftasonu önerdiginiz telefonları tek tek inceleyip karar vericem bizim burada 1 tane telefoncu var onda da 5-10 tane telefon var muhtemelen sipariş üzerine getiriyor telefonları olmazsa netten bilindik alışveriş sitelerinden sipariş vericem tekrardan teşekkürler.
    profsyoneller yüksek hacimli motor kullanır.acemilerse ufak motor.benim 1.3 dizel tercihim ise tamamen ekomnomik sebepler.

''eski E36 mın şasesi sızlasın''

VETTE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 gün önce asus zenfone 4 max aldım bataryası çok başarıli.fiyatı 1.500tl değerlendirmenizi öneririm

VETTE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Batarya 4 gün gider dediler hadi be dedim su an o telefondanyaziyorum sark daha yüzde 60 olmadi

TechTurkey Maxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı VETTE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 gün önce asus zenfone 4 max aldım bataryası çok başarıli.fiyatı 1.500tl değerlendirmenizi öneririm
    Alıntı VETTE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Batarya 4 gün gider dediler hadi be dedim su an o telefondanyaziyorum sark daha yüzde 60 olmadi
    Alıntı Maxi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkürler.
    profsyoneller yüksek hacimli motor kullanır.acemilerse ufak motor.benim 1.3 dizel tercihim ise tamamen ekomnomik sebepler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar bu kadar çok seçenek arasında, incelemem sonucu açıkcası 2 telefon arasında kaldım maddi durumdan dolayı telefonu almak için 1 hafta beklemem gerekiyor bu süre zarfında kararımı verip İnşallah telefonu alıcam. sizce hangisini alayım?

1.seçenek:

Lenovo P2 32gb/4gb ram/2.0ghz octa core işlemci/5.5 inç ekran/pil:5100/ FİYAT: 1399 TL

2.seçenek:

Samsung Galaxy J7 MAX 32gb/4gb ram/2.4ghz octa core işlemci/5.7 inç ekran/pil:3300/ FİYAT:1230 TL

mhmtyyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende aradım ama bulamadım bu fiyat aralığında ya da benim aradığım özellikleri taşımıyor.Telefon piyasası çok yüksek.İsteğin telefonu bulman dileğiyle...
    Yok mu ya şöyle ucuz araba alabileceğimiz bir yer...

burakk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı irfanakbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu kadar çok seçenek arasında, incelemem sonucu açıkcası 2 telefon arasında kaldım maddi durumdan dolayı telefonu almak için 1 hafta beklemem gerekiyor bu süre zarfında kararımı verip İnşallah telefonu alıcam. sizce hangisini alayım?

1.seçenek:

Lenovo P2 32gb/4gb ram/2.0ghz octa core işlemci/5.5 inç ekran/pil:5100/ FİYAT: 1399 TL

2.seçenek:

Samsung Galaxy J7 MAX 32gb/4gb ram/2.4ghz octa core işlemci/5.7 inç ekran/pil:3300/ FİYAT:1230 TL
    İkisi arasında Samsung tercih ederdim ben gerek garanti durumu olsun gerek satmak istediğinizde değer düşüşü olsun.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lenovo sahibi olarak kesinlikle Samsung alırdım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mhmtyyl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende aradım ama bulamadım bu fiyat aralığında ya da benim aradığım özellikleri taşımıyor.Telefon piyasası çok yüksek.İsteğin telefonu bulman dileğiyle...
    Fiyatlar bencede yuksek butcemizin yettiği kadarıyla kafamiza yatan en iyi telefona bakıyorum, şuanki neredeyse kullanılmaz bir hal aldı yukarıda belirttiğim Samsung veya lenovo modeli ihtiyaclatimi karşılar diye düşünüyorum.

Alıntı burakk. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İkisi arasında Samsung tercih ederdim ben gerek garanti durumu olsun gerek satmak istediğinizde değer düşüşü olsun.
    Samsung da beğendiğim telefon modeli ithalatçı firma garantili
    bu konuda bir sıkıntı yasatirmi bilemiyorum. ekran ve işlemci olarak lenovo dan iyi fakat pil olarak lenovo daha iyi. Keşke pil durumu 5100 mah olsaydı hic tereddütsüz Samsung derdim. Telefon al-sat yapmıyorum yani değer kaybı benim için çokta mühim değil kullanıcıyım, bozulana kadar kullanırım.
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lenovo sahibi olarak kesinlikle Samsung alırdım
    Sizdeki p1 modeli sanırım öyle yazmistiniz. Bizim bir arkadasta p2 var çok memnun olduğunu söylüyor özelliklede şarj konusunda hem hızlı doluyor hem de kolay kolay bitmiyor diyor. O biraz düşeşe getirdi telefonu 11.11 mevzusunda 1250 gibi bir fiyata almıştı.şuan en uygunu 1400 TL.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Maxi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu model ithalatçı firma garantili olduğu için garanti yönünden herhangi bir problem yaşarmiyiz? Birde 2 link atmişsiniz biri tek sim kartli diğeri çift sim kartlı modeli sanırım. Sizdeki hangisi? Batarya durumu nasıl hocam ekran ve işlemci baya büyük 3300 mah lık batarya kaldiriyormu bu sistemi?

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ithalatcı garanti ile ilgili çok sorun yaşayan var, bi o kadar yaşamayanda.

b.arica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    J7 Max'ı özelliklerini görünce iPhone 6'yı satasım geldi. Fakat neredeyse 8 yıldır Apple kullanıyorum android işletim sistemine alışabilir miyim bilmiyorum.

Absinthe. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ortalama 400-500 daha koyup 2.el Huawei TR garantili P10 öneririm. Mi 6 ile P10 arasında kalmıştım. Garanti ve kameradan dolayı tercihim Huawei oldu. 17 Gündür kullanıyorum. İphone 6'dan geçtim, çok memnunum.

3rk4n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Xiaomi mi5s kullanıyorum 6 7 aydır son derece memnunum performans kasa kalitesi ekran falan bence süper denebilir. Snapdragon 821li 3gb ramlı.
    1.6tdi.
    Ecutech.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    xiaomi leri baya övüyorlar benim iphone 6 da artık yavaslıkta yerlerde surunuyor, xiaomi ye gecebilirim heran
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

delta0o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    huawei g8 öneririm kesinlikle sadece video çekim sesi kötüdür geri kalan herseyı bu fıyata alınabılecek en ıyı tel ozellıklerıdır.Parmak ızı koyucu dahi vardır
    TeKS@S

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler