User Tag List

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
114 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Hayal Kırıklığı Yaşatan İlanlar..

Rew - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Özellikle Karadeniz bölgesinden müzdaribim. Belkide o tarafla muhattap olduğumuz içindir. Bilemiyorum. Telefonda konuşuyoruz. Defalarca soruyoruz ''arabanın bir sorunu, sıkıntısı, eksiği var mı ?'' diyoruz. Yok diyor ikna ediyor. Çıkıp gidiyoruz.

+ Trabzon... Araba v8 gibi kükrüyor. Bu ne diyoruz telefonda niye söylemedin diyoruz. Yahu manifold çatlak ne önemi var bir kaynak halleder diyor. O manifold değişti kaynak tutmadı.
    + Başka bir araç. Rize... Tekliyor motor. Niye diyoruz. Tüp ayarından yeğenim 10 liraya hallolur diyor. Kaputu açıyoruz çatır çutur ses geliyor ateşlemeden.
    + Yine başka bir araç. Artvin... Defalarca sorduk bir sıkıntısı var mı diye. Yok denildi. 300 km yol gittik. Arabaya bindik fren tutmuyor. Dayı bu ne diyorum. Yeğenim fren hava yapmış havası alınsın hallolur diyor. Dayı bu modellerde fren hava yapmıyor diyorum. İnanmıyor. Gidiyoruz sanayiye araç westinghouseden aşağı hidrolik süzdürüyor. Ne yaşanmış da nasıl eğilmiş acaba.
    + Samsun... Aracın kmsi 190.000 girilmiş. Boyası falan iyi durumda dışına bakan aldanır. İçinde iki foto var birinde içini uzaktan çekmişler ama dikkatli bakınca km 337.000 km yazıyor. Güncel fotoğraflarda 190k. Km'yi mi düşürdün diyorum telefonda. Yüzüme kapatıyor. Üst üste arıyorum açmıyor. Sms'ten sana araba yok sattım arabayı yazıyor trip atıyor. Yarım saat sonra ilandan o fotoğraf kalkıyor.
    Araç gümrük girişli, Borusan çıkışlıdır...

bozdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rew Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellikle Karadeniz bölgesinden müzdaribim. Belkide o tarafla muhattap olduğumuz içindir. Bilemiyorum. Telefonda konuşuyoruz. Defalarca soruyoruz ''arabanın bir sorunu, sıkıntısı, eksiği var mı ?'' diyoruz. Yok diyor ikna ediyor. Çıkıp gidiyoruz.

+ Trabzon... Araba v8 gibi kükrüyor. Bu ne diyoruz telefonda niye söylemedin diyoruz. Yahu manifold çatlak ne önemi var bir kaynak halleder diyor. O manifold değişti kaynak tutmadı.
    + Başka bir araç. Rize... Tekliyor motor. Niye diyoruz. Tüp ayarından yeğenim 10 liraya hallolur diyor. Kaputu açıyoruz çatır çutur ses geliyor ateşlemeden.
    + Yine başka bir araç. Artvin... Defalarca sorduk bir sıkıntısı var mı diye. Yok denildi. 300 km yol gittik. Arabaya bindik fren tutmuyor. Dayı bu ne diyorum. Yeğenim fren hava yapmış havası alınsın hallolur diyor. Dayı bu modellerde fren hava yapmıyor diyorum. İnanmıyor. Gidiyoruz sanayiye araç westinghouseden aşağı hidrolik süzdürüyor. Ne yaşanmış da nasıl eğilmiş acaba.
    + Samsun... Aracın kmsi 190.000 girilmiş. Boyası falan iyi durumda dışına bakan aldanır. İçinde iki foto var birinde içini uzaktan çekmişler ama dikkatli bakınca km 337.000 km yazıyor. Güncel fotoğraflarda 190k. Km'yi mi düşürdün diyorum telefonda. Yüzüme kapatıyor. Üst üste arıyorum açmıyor. Sms'ten sana araba yok sattım arabayı yazıyor trip atıyor. Yarım saat sonra ilandan o fotoğraf kalkıyor.
    Şansınıza size de tam seçmece olanlar denk gelmiş. Allah sabır versin.

"Gezenadam'ı bende yeni öğrendim. Güzel hizmete benziyor, uzun yol gitmektense 200 lira verilir.

Rew - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bozdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şansınıza size de tam seçmece olanlar denk gelmiş. Allah sabır versin.

"Gezenadam'ı bende yeni öğrendim. Güzel hizmete benziyor, uzun yol gitmektense 200 lira verilir.
    Sırf şu gibi adamlar yüzünden Karadeniz insanına karşı ön yargı oluştu içimde bir tane normal adamı denk gelmedi bana. Dediğiniz gibi gezen adam hizmetini bende daha yeni öğrendim gayet güzelmiş yaygınlaşır umarım
    Araç gümrük girişli, Borusan çıkışlıdır...

Rec.O - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gezen adam bana samimi gelmiyor sonuçta eksperin eline bakıyor. Eksperde ne arabaları boyasız hatasız diyen veya neler yapan eksperler duydum gördüm. 2.cisi bende yerin göre araba alıyorm satıyorum, siteden 2-3 arkadaşa araba sattım adamlar kaç defa aradı dediğin harici bişey cıkmadı Allah razı olsun diye.Ben araç satarken adama whatsappdan tüm kusurlarını atıyorum hatta aracın o anki halini kirli bile olsa video çekip gönderiyorum. En basitinden siteden harun var 106 ya ona vermiş adam geldi lafıma itimat etti tavan altı boyalı dedim araca göstermek istemedi ben zorla göstertdirdim, araba 3 parça boyalı cıktı Biz böyle ince düşünürken aynısnı görememek hem insanı cıldırtıyor hemde çok üzüyor.
    AP Type-R

Rec.O - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada teşekkürler konu başlığını aynen böyle yazmıştım
    AP Type-R

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mutlu Değerli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    insanda biraz Allah korkusu olur bu nedir ya

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu üsluptaki adamların alayının arabası pert.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

sahnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Benim eski arabam sadece kaput değişik dendi.
    Ön taraf komple değişti sol kule değişti.Ki şase numarasını sağ kuleye çaktılar bu yüzden ayrıca sol direkten de sağlam kazası var uzak durulması gerekir
    LASTİK YAK RUHUNU DEĞİL...

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu an ilanlarda ilan başlığında kazasız hatasız yazan bir 106GTI var. 2 yıl önce 5 parça değişikti, sonradan bu sayı artmış da olabilir. Ekspertize sokan nice insan daha hayal kırıklığı yaşayacak.

3-4 yıl önce İzmir'de büyük sayılabilecek bir galeriden f10 520d almaya gittim. İlanda 80 bin km olarak yazılan arabanın gerçekte 140 bin km olduğunu öğrenince, hele bir de savunma olarak, "napabiliriz abi eleman yanlış girmiş ilanı" deyince bizim için de güzel bir hayal kırıklığı olmuştu zamanında

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

1 ay önce bu araca bakmaya gittim telefonda şöyle iyi böyle güzel falan neyse araca bakmaya gittik ustamla geçen diyaloglar;
    Ben:Sunroof tam açılmıyor yarıda kalıyor
    Galerici:Tırnağında ufak bi sorun var 50 liralık masraf vakit yok
    Ben:Tavanda paslanmalar var
    Galerici:2002 model araba ama boyasız o yüzden var
    Ben:Torpido kapağı kırık(kronik sorun B6-B7 A4 lerde)
    Galerici:Siparişini verdik biz onun daha gelmedi gelince ben sana gönderirim.
    Ben:Koltuklarda sökükler var kapı döşemelerinde sarkma var
    Galerici:Yaa onlar 300 liralık işler ama vaktim yok yoksa sıfır gibi yaparım ben bu arabayı
    Ben:Merkezi kilit vakumunda sorun var sanırım bagaj kapağı kapılar açılmıyor
    Galerici: Valla ben böyle aldım biz lüx araç satıyoruz bunu gittim aldım geldim 2002 model arabanın sağına soluna bakmadım bile uzaktan baktım diri duruyodu aldım geldim.Kolay iş kilitçi 50 liraya halleder.
    Ben: Motorda yağ kaçakları var motor yeni yapılmış demiştin
    Galerici:Contadan kaçırıyordur çok bir masraf değil

Ustam ağzını dahi açmadı o gidelim diye bakış attıkça ben soru sordum en son olay takas muhabbetine geldi 98 A3'üm gerçekten onun aracına göre çok çok daha temiz değişmeyen bagajı değiştirdi sorunsuz motoru tekliyor yaptı üste 13.000 lira istedi Hayırlı işler dedik çıktık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı sahnnn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Benim eski arabam sadece kaput değişik dendi.
    Ön taraf komple değişti sol kule değişti.Ki şase numarasını sağ kuleye çaktılar bu yüzden ayrıca sol direkten de sağlam kazası var uzak durulması gerekir

ilna linki yerine resim daha mantıklı olur.

ayrıca nüfus memuru sanırım bütün tuşlara bakarak bölüm geçmeye çalışmış.

OMTechJr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilna linki yerine resim daha mantıklı olur.

ayrıca nüfus memuru sanırım bütün tuşlara bakarak bölüm geçmeye çalışmış.
    Zannım o ki Recep telefon numarasını nato kleranslı bir enkripsiyon uzmanı edasıyla soyadına gizlemiş. Cüharasından bir fırt daha çekip oldu bu iş demiş. Be like Recep.

OMTechJr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zannim o ki Recep telefon numarasini nato kleransli bir enkripsiyon uzmani edasiyla soyadina gizlemis. Cugarasindan bir firt daha cekip oldu bu is demis. Tesekkurler Recep. Be like Recep.

Not : Edit yok, turkce karakter basmiyor, kusura bakmayın.

taytay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkanokan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an ilanlarda ilan başlığında kazasız hatasız yazan bir 106GTI var. 2 yıl önce 5 parça değişikti, sonradan bu sayı artmış da olabilir. Ekspertize sokan nice insan daha hayal kırıklığı yaşayacak.

3-4 yıl önce İzmir'de büyük sayılabilecek bir galeriden f10 520d almaya gittim. İlanda 80 bin km olarak yazılan arabanın gerçekte 140 bin km olduğunu öğrenince, hele bir de savunma olarak, "napabiliriz abi eleman yanlış girmiş ilanı" deyince bizim için de güzel bir hayal kırıklığı olmuştu zamanında
    Klasik galerici yalanı dükkana soktuktan sonra müşteriyi her türlü saplarım düşüncesi

ta_one - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abıler bu ılandakı arac benım kaza yaptıgım arac kazalı sekılde 27 ye sattım benden alan arkadas topladı 42 ye sattı bu sahıslarda 46 yazmıslar kazalı fotolarını eklıyorum

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilanı paylaşmak yerine ekran görüntüsünü eklerseniz daha kalıcı olabilir;

CemBerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlanın açıklamasının güzelliğine bak ya SADECE ön 3 parça değişik yazmış. Neyse değişeni yazmış yine de ama başka nokta hatasız demiş kapı???

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilanı paylaşmak yerine ekran görüntüsünü eklerseniz daha kalıcı olabilir;
    "sıfır kokusu üstünde durmaktadir" hahaha

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler