User Tag List

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
114 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Hayal Kırıklığı Yaşatan İlanlar..

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tuner faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    309.000 KM'demiymiş ama yazılan 30.900
    Gel de dövme

weST.27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar, AŞAĞIDA SAHİBİNDEN İLAN NUMARASI PAYLAŞMIŞ OLDUĞUM araca ve sahibine dikkat edin !. Arabanın resimleri çok önceden çekilmiş, TAVANDAKİ KAPLAMA neden olduğu belli değil ve en adisi, arabanın 4 bir yanında derin neredeyse 1 mm genişliğinde tırnağın girebildiği çizikler mevcut. Sağ çamurluktan arka cama kadar komple çizik ve sağ kapı ile çamurluk arasında el genişliğinde büyük bir göcük var.
    Sol tarafta kapılarda çizikler derin olarak yine mvcut.
    4 jant neredeyse komple çizik durumda.
    Ön tamponun sol tarafı bir yere sürtülmüş ve marşpiyeller çizik+çatlak durumda.
    Sağ ön koltuk üzerinde yırtık, direksiyonda deri dökülmeleri el freninde yırtılmalar mevcut.
    lastikleri berbat durumda ve sağ ön lastik bombe yapmış.
    Sahibi denen ahlaksız herif ile anlaştık hiç bir sorunu yok çiziği yok denildi ve ankaradan yalovaya bu şeref yoksunu adam yüzünden gittim sonuç hüsran, sahibine sakın ha sakın kapora göndermeyin. Üstüne konmaya çalışıyor, kendisi boyacı, bütün expertizleri tanıyor.
    28-29 a verilse bile alınmaz aman dikkat uzak durun !
    Sahibinden ilan numarası: 525814838
    Opel Corsa 1.3 CDTI Sport 2008 Model 35.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gumuş Gri renk - 525814838

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı weST.27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, AŞAĞIDA SAHİBİNDEN İLAN NUMARASI PAYLAŞMIŞ OLDUĞUM araca ve sahibine dikkat edin !. Arabanın resimleri çok önceden çekilmiş, TAVANDAKİ KAPLAMA neden olduğu belli değil ve en adisi, arabanın 4 bir yanında derin neredeyse 1 mm genişliğinde tırnağın girebildiği çizikler mevcut. Sağ çamurluktan arka cama kadar komple çizik ve sağ kapı ile çamurluk arasında el genişliğinde büyük bir göcük var.
    Sol tarafta kapılarda çizikler derin olarak yine mvcut.
    4 jant neredeyse komple çizik durumda.
    Ön tamponun sol tarafı bir yere sürtülmüş ve marşpiyeller çizik+çatlak durumda.
    Sağ ön koltuk üzerinde yırtık, direksiyonda deri dökülmeleri el freninde yırtılmalar mevcut.
    lastikleri berbat durumda ve sağ ön lastik bombe yapmış.
    Sahibi denen ahlaksız herif ile anlaştık hiç bir sorunu yok çiziği yok denildi ve ankaradan yalovaya bu şeref yoksunu adam yüzünden gittim sonuç hüsran, sahibine sakın ha sakın kapora göndermeyin. Üstüne konmaya çalışıyor, kendisi boyacı, bütün expertizleri tanıyor.
    28-29 a verilse bile alınmaz aman dikkat uzak durun !
    Sahibinden ilan numarası: 525814838
    Opel Corsa 1.3 CDTI Sport 2008 Model 35.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gumuş Gri renk - 525814838
    Gezen adamı kullansaydınız daha az stres yapardınız

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Corsa d tr grubunda paylaşan siz miydiniz? Aracı çok merak ettim yalovadayım zaten gidip gerçekten görmek istiyorum. Düşünen varsa yardımcı olurum

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Citroen C5 2.0 HDi Exclusive 2006 Model 32.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gumuş Gri renk - 521642953

Dün bu araca bakmaya gittiler adamlar kayseriden antalyaya,

sağ ön cam ve Arka cam orj değil, adaptif farlar ve far yıkama çalışmıyor. arka kolçak kırık.

Otomatik aynalar kapanmıyor, klima çalışmıyor. Marşpiyeller akıllı vida dolu.

Enejktör diplerinden mazot kaçağı var. fiyat 28 demişti birde.

Nasip o ya gittiler alanya dan çiçek gibi bir araç bulup aldılar

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı merdal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en iyisini yapmışsınız. biz yeni proje üstünde çalışıyoruz. bazı markalarla anlaşmak üzereyiz. proje şu; özel siparişle fabrikadan araçları boyanmamış olarak alıp alıcıya teslim ediyoruz. fabrikanın dahi boyamadığı 0 boya araç satışı çok yakında. burdan da talep toplamayı düşünüyoruz yakında.
    boş zmaanlarda nerde çıkıyorsun stand up için ? bütün parçaları 160 mikron çıkıp 3 parçası 230 240 mikron çıkan arabayı alır mısın ? esprilerini kendine sakla

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı douu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    boş zmaanlarda nerde çıkıyorsun stand up için ? bütün parçaları 160 mikron çıkıp 3 parçası 230 240 mikron çıkan arabayı alır mısın ? esprilerini kendine sakla
    araba ankaradaysa alırım istanbuldaysa almam. manisadaysa bi düşünürüm.

raja52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkes gezenadamı önermiş. Gezenadam gerçekten başarılı bir proje. Fakat onlara da sonsuz güvenmeyin. Gezen adama Kayseri'den bir Seat Toledo 1.9 TDI baktırmıştım. Bakılma esnasında video da atıyorlar hatta whatsapptan. Aracı arıza tespit cihazına bağladılar, orada turboda hata olduğu çıktı. Arızayı sildiler. Tamam sorun düzeldi arıza kaydı yok dediler Hoş tabi ben bunu farkedip satıcıyla anlaşırken bir turbo revizyon parasını düştüm. Aracı alıp ilk 4.vitese atışımda turbo korumaya girdi Neyseki dikkat edip önlemimi almıştım. Gezen adama konuyu yazdım, bir istekte bulunmadım ama umurlarında bile olmadı. Geçiştirdiler.

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    araba ankaradaysa alırım istanbuldaysa almam. manisadaysa bi düşünürüm.
    İstanbul'dan almayıp Manisa'dakini düşünebilmek @douu 'nun stand up teorisini onaylar nitelikte
    -Fırat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebeloghy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul'dan almayıp Manisa'dakini düşünebilmek @douu 'nun stand up teorisini onaylar nitelikte
    bu şekilde yazmamın sebebi herkesin kafasında bazı kalıplar var ve dışına çıkmıyor. 3 parça boyalı arabayı alır mısın? demiş arkadaş. alırım neden almıyım. bakılır alınır. 3 parça boyalı arabayı kimse almıcaksa çöpe atsın o zaman sahipleri. Bu şekilde boyalı araba alınır mı? istanbuldan araba alınır mı? kafalarıyla araba alınıp satılmaz.

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu şekilde yazmamın sebebi herkesin kafasında bazı kalıplar var ve dışına çıkmıyor. 3 parça boyalı arabayı alır mısın? demiş arkadaş. alırım neden almıyım. bakılır alınır. 3 parça boyalı arabayı kimse almıcaksa çöpe atsın o zaman sahipleri. Bu şekilde boyalı araba alınır mı? istanbuldan araba alınır mı? kafalarıyla araba alınıp satılmaz.
    Ben yanlış anlamışım o zaman, kinayeyi kaçırmışım kusura bakmayın. Kazası büyük olmadıkça değişenli boyalı arabayı alırım, donanımına ve bakım durumuna + para veririm ama değişensizlik boyasızlık bir anlık olaya bakar. Değişensiz boyasız diye para sayıp gelirsin eve, gece durduğu yerde vururlar; gitti çöpe..
    -Fırat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebeloghy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yanlış anlamışım o zaman, kinayeyi kaçırmışım kusura bakmayın. Kazası büyük olmadıkça değişenli boyalı arabayı alırım, donanımına ve bakım durumuna + para veririm ama değişensizlik boyasızlık bir anlık olaya bakar. Değişensiz boyasız diye para sayıp gelirsin eve, gece durduğu yerde vururlar; gitti çöpe..
    aynen dediğiniz gibi kaza farklı bir şey, boya farklı bir şey. açıkçası ben çizik boyası kötü arabaya bineceğime gider boyatırım. alırken de boyasına değil ne kazası var diye bakarım.

douu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    biraderim. 145 bin tlye 3 parça boyalı araba mı alırsın ? tamamen boyasız araba mı alırsın. donanım model km bütün kriterler aynı.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Volkswagen Passat 1.4 TSi Exclusive 2010 Model 61.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gri renk - 531595397
    sunroof lu araba seçtim. değişen var ama boyasız hatasız yazmış bide sunroof seçmiş. bunun gibi daha nicesi. şimdi bu araba gerçekten temiz olsa bile siz güvenip bu arabayı alırmısınız ? valla ben ne kadar temiz olsada dürüstlük yoksa direkt vazgeçerim.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Volkswagen Passat 1.4 TSi Exclusive 2010 Model 61.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gri renk - 531595397
    sunroof lu araba seçtim. değişen var ama boyasız hatasız yazmış bide sunroof seçmiş. bunun gibi daha nicesi. şimdi bu araba gerçekten temiz olsa bile siz güvenip bu arabayı alırmısınız ? valla ben ne kadar temiz olsada dürüstlük yoksa direkt vazgeçerim.
    Bazen kendisi otomatik seçiyor abi, adamın suçu olmayabilir

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazen kendisi otomatik seçiyor abi, adamın suçu olmayabilir
    bu adamda sunrofu geçtik diyelim hatasız değişenli olduğu için
    ama sunroofu bi xenonu olmayan şeyleri seçen çok ahmak var maalesef.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu adamda sunrofu geçtik diyelim hatasız değişenli olduğu için
    ama sunroofu bi xenonu olmayan şeyleri seçen çok ahmak var maalesef.
    Ben bu konuda hatasız, boyasız, sıfır gibi diye paylaşılan araçtan 5 liraya yakın tramer 2 parça da değişen çıktı dedim yerin dibine soktular beni valla abi

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben araç ararken özellikle tavan altı komple boyalı bakıyorum. Boyasiza 10 fazla verip dangozun biri sürtünce uykum mu kaçsın? Ağır kaza olmasın. Motor şanzıman iyiyse kaçırmam. Değişenli arabaya 'hatasiz" yazan esnaf arkadaşa da hatasız kul da araba da olmaz hatirlatmasini yapmak isterim
    SWAT

Melih-Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    66 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorumları hayretle okudum. Bizim millet 15-20 yaşındaki arabalarda sıfır kondiyonu arıyor bir de uygun fiyata
    App plaka ve pleksik plakalık için ulaşabilirsiniz. Ailenizin Plakacısı

www.instagram.com/kokumerkezi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler