User Tag List

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
113 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Aracımı Sevemiyorum!

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ecoboost focustan sonra düz motor sıfır powershift focusa ekmek veresim gelmiyor. Güya ikisi de aynı araba ama uçurumlar var.

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yaşın genç iken keyif aldığın şeyleri yap.. Boşver birikimi mirikimi.. Mal değil keyif, anı biriktir.
    35'e vardığında zaten hayat seni uzaklaştıracak keyif aldıklarından, o zaman binersin 1.2 araca..

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    24 yaşında iken bu kadar ileriyi düşünme bence,evlenene kadar nasıl içine sinicekse öyle yaşa kimseye de kulak asma.

Evlendikten sonra zaten dizel polo jetta bilimum türevini aldırıcaklar sana.
    Bir araba alıcaksın ; kaynana , kayınpeder kayınco baldız gibi gereksiz bütün akrabalar fikir beyan edecek,
    manitan tesiri altında kalıcak,arabadan zerre anlamayan tipler etrafında dolaşıcak ve şunları diyecek ;

-enişte polo alsana bak az yakıyo
    -damat jetta alsana bak geniş geniş

Sonra bir kaldırımda oturup ağlayacaksın benim gibi.
    médiocrité partout

Ertekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sevemiyoran boşan sevdiğini al be kardeşim.

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de bu durumun farklı bir halindeyim.

Ev almak için arabamı sattım. Şu an altımda yine araba var ama uğraşamadıktan sonra, parça kovalamadıktan sonra keyif vermiyor. Varsın otoparkta yatsın haftada bir kez bineyim ama keyifle kullandığım, üzerine neler yapabilirim diye kafa yorduğum bir arabam olsun diyorum hep.

O yüzden bence kendinize dürüstçe bir liste çıkartın. Bir arabada ne olsun istiyorsunuz? Hız mı, konfor mu, görsellik mi, ilgi çekicilik mi? Buna göre kendinize bir liste çıkartın. Ondan sonra bu kriterlere uyan araçları listeleyin. Bu sırada elinizdeki aracı satın ve gözünüze kestirdiğiniz aracı satın alın. Megane2 mi kullandınız, gidin Clio Rs alın onun da tadına bakın mesela.

Yukarıda çok güzel ifade edilmiş, araba bir yatırım aracı değildir.

Sonuç, satın.

FreeCaptiv3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Octane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yukarıda yazılanlar doğru.
    Bugün arka freni kampana 1.4 dizel polo 100bin tl. Alanın gerçekten aklından şüphem var. Megane 4 120 lira olmuş, golf 150 lira.
    Fakat bu işler buralara gelmeden protesto edilmeliydi. Sıfır araç alınmamalıydı. Baktılar ki ötvye zam geldikçe, kur farkı fiyata yansıdıkça millet iyice sıfır araç almaya başladı. Normalde tam tersi olmalıydı, yani elalemin 2007 f430 aldığı paraya biz burada neden polo alıyoruz yaris alıyoruz, üstelik onda biri maaşımızla, bunu sorgulamak lazımdı.
    Burada ne anlatıyorum? Şunu: bu durum olmayan otomobil kültürüyle birleşince halkın her kesiminde bir sıkıntı yarattı. Basitçe ikiye bölündük yine her zaman olduğu gibi, büyük çoğunluk bu şekilde 1.0 1.2 1.4 araçlara 100bin, 1.6 araçlara ise 300bin tllere varan para harcadığı için, bunu meşru kılmaya ve genel geçer doğru yapmaya çalışıyor. Çünkü mesela adam 0km 418i almış 300bin tlye, ben yanında 2008 TT ile durunca yediremiyor, çünkü benim arabam onunkinin 3te biri parası. Üstelik 5 katı da araba. Üstelik her gün bozulsa bile aradaki 200bin tlyi harcayamıyorum.
    Bir de benim gibiler var, gidip 50bin tlye 100bin kmde captiva alır boyasız, 80 90a TT alır, 45e focus alır, 35e celyse alır 24e 2000model new beetle alır anasına verir.
    Fakat biz bu toplumda istenmeyiz. Çünkü çekememezlik bu ülkede bir hastalık.
    Komşum beni polise şikayet etmişti, 5 tane aracım bir de motosikletim var diye. Eve geç saatlerde giriyor bir sürü arabası şeyi var hep başka lüks araçlar bazen alıp bırakıyor falan demiş.
    5 aracımın toplam fiyatı onun 3 serisi ile eşit ama. Orası önemli değil onun için, çünkü kendisi 1.6 arabaya 300bin verdi ya ben kesin uyuşturucu satıyorum.
    Bunun gibi cahillikler, insanları toplumsal baskı altında bırakıyor. Evlenirken bile eşiniz demedi mi ya şu araba da eskidi yenileyelim bilmem ne.
    Durum aslında çok basit.
    Otomobiller makinelerdir.
    Nasıl ki sitenizdeki jeneratörün model yılının bir önemi yoksa bunun da önemi yoktur, eğer ki artık çürüyecek kadar eski değilse.
    Keza çürüse bile restore edilebilir şeylerdir makineler, çürüyen yere yeni panel kaynatırsın olur gider. Çalışmayan parçayı değiştirirsin çalışır.
    Uzun oldu ama bu konu hakkında saatlerce konuşabilirim. Sizin neden clio aldığınız ve çevrenizdekilerin neden böyle bir şey söylediklerine kendi açımdan bir açıklamayla dahil oldum, kusura bakmayın.
    Sizin içinizde de benim gibi petrolheadlik mevcut.
    Ben şu sıralar ae86mı bitirmek üzereyim. Bitince gelin buyurun bir gezelim. Tekrar içinizdeki o ateşi yakabileceğini düşünüyorum ae86nın.
    Herkesin yaptığını yapmak her zaman mantıklı değildir.
    Cevabınız için çok teşekkür ederim. Sanırım bu konu, benim gibi bir çok arkadaşın da muzdarip olduğu bir konu. Şu an itibariyle mevcut aracımı satmaya ve ruhlu bir otomobil satın almaya karar verdim. Tekrar teşekkür ederim. Bu arada ben de Ankara'dayım en azından sömestr ve yaz tatillerinde. Buluşup bir çay - kahve içebiliriz

Alıntı 220T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani öyle bir anlatmışsınız ki zorla evlendirilmişsiniz gibi.3-4 sene çok uzun zaman.Bir daha hızlı bir araba alacak veya kullanacak durumunuz olmayabilir.Vakitlice isteklerinize yönelin.
    Sanırım öyle oldu biraz, zorla evlendirildik Teşekkür ederim..

Alıntı -ER- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanıyorum Otomobil bizler için araç dan çok amaç halini almış ve bu bizim mutluluğumuzu ve eğlencemizi etkiliyor. Ruhumuza o mutlulupu veren bir otoomil olması lazım ekonomi yapacaksan bile keyif alacağım bir otomobil olması lazım yoksa yapmıyım o ekonomiyi ki zaten yamıyorum

Kesinlikle sevmeden keyif haz almadan bir araca binmem istemdiğim bişeyi almış olmak için almam da almıyorum. Eski olsun ama keyifli olsun ynei olacak diye ruhsuz bir araca binmeyi düşünemiyorum.
    Bir nevi zorunllu masturbasyon gibi hiç gerek yok neden yaptığım ne için yaptığımı fark etmeden sadece yapılmış olmak için yapılan birşeyse o sürüş zevk vermiyorsa bana o aracı sürmek istemiyorum.

Dur-kalk trafik hariç yavaş trafik olsa dahi aracımı sürmekten haz alıyorum değişik bişey bence byle yaparsan araçtan ve sürüşten zevk alacağını düşünüyorum.
    Zaten petrolhead olmasaydın böyle bi düşüncen olmazdı
    İşte babamın eski Megane 1'i bile çok daha ruhlu ve içten. Bu yeni otomobillerde ruh yok derlerdi de inanmazdım. Bir musibet bin nasihatten iyi gerçekten. Teşekkür ederim.

Alıntı Gökhan Kavuştu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun sizde değil hocam, yeni üretilen otomobillerin geneli "ruhsuz" maalesef. Naçizane tavsiyem arabanızı satıp yavaş yavaş toplayacağınız bir araba alın. Bu şekilde araba toplayan birkaç öğretmen üyemiz var forumda. Hepsi de hallerinden çok memnunlar gördüğüm kadarıyla.
    Benzeri konulara rastladım. Sanırım benim de onlardan biri olmam gerekiyorken, emekli lise müdürü moduna girmişim

Alıntı mechanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kadar da petrolheadsiniz.. himf.
    Hahaha Teşekkürler

Alıntı uniquel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arac ile Araba arasındaki fark bu iste.

Seninle aynı durumu ben yasadim.
    2016 mayıs ayında E36 coupe mi sattıktan sonra, hem birikim olsun hem de ekonomik olsun diye gittim dizel Leon tek kapı aldım. Yay jant fim yazılım spoiler vs derken yapcak bisey kalmadı.

Cumartesi günleri kafa dagitiyim arabamın surasını burasını sokeyim temizliyim, ebay'den parca kovaliyim diyen ben,

bir anda

cila bile atmaya erinen bi adam haline geldim. Yeni aracların hicbir degeri yok. Cunku emek yok. Emek harcıcak yeri yok. Parasını veriyosun yayı jantı ıvırı zıvırı alıyosun. Ama olay bu degil.

Senin suan icinde bulundugun durumu ben Leon'dan ayrıldıgımda arabasız kaldıgım donemde anladım. Can sıkıntısından sanayiye gidip milletin arabasının orasıyla burasıyla ugrasmaya basladıgımda anladım. Bize arac degil, araba lazımmış.

Bu durumda ben ne yaptım peki... Leon'un parasıyla gittim E46 Coupe aldım. Varsın dizel kadar ekonomik olmasın, umrumda degil.
    Herkesin bir hobisi olmalı. Bizim gibi insanların da hobisi arabaları. Onlardan vazgecmeyin. Onlarla ugrasırken aldıgınız terapinin bedeli paha bicilemez.
    Konularınızı yakınen takip eden birisiydim. Cidden verdiğiniz emeklere imrenerek bakıyordum. Sanırım benim de aklımdaki otomobil E46 kasa bir BMW. Umarım gönlüme göre bir otomobil bulabilirim

Alıntı eregli42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Temiz clio,symbol,palio,corsa kovalamak yerine temiz e30 kovalama sebebime bir çok mesajda değinilmiş bir kez daha gelmeyeceğiz dünyaya sevdiğimiz istediğimiz şeylerin peşinden gitmeliyiz. 1991 bmw dediğimde ya onunla uğraşılır mı modelli bişey al bin diyenlere sen al ona bin diyorum umarım en kısa zamanda hisli ruhlu bir araba sahibi olursunuz
    İşte bu, işte bu! Teşekkür ediyorum. Modelin hiç ama hiç önemi yok, önemli olan ruh!

Alıntı drago Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ecoboost focustan sonra düz motor sıfır powershift focusa ekmek veresim gelmiyor. Güya ikisi de aynı araba ama uçurumlar var.
    Teşekkürler cevabınız için

Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaşın genç iken keyif aldığın şeyleri yap.. Boşver birikimi mirikimi.. Mal değil keyif, anı biriktir.
    35'e vardığında zaten hayat seni uzaklaştıracak keyif aldıklarından, o zaman binersin 1.2 araca..
    Bunu zamanında babama anlatamadım, otur birikim yap otur biriktir paranı diye diye mutsuz bir adam haline geldim. Ama artık mutlu olma vakti! Teşekkürler.

Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    24 yaşında iken bu kadar ileriyi düşünme bence,evlenene kadar nasıl içine sinicekse öyle yaşa kimseye de kulak asma.

Evlendikten sonra zaten dizel polo jetta bilimum türevini aldırıcaklar sana.
    Bir araba alıcaksın ; kaynana , kayınpeder kayınco baldız gibi gereksiz bütün akrabalar fikir beyan edecek,
    manitan tesiri altında kalıcak,arabadan zerre anlamayan tipler etrafında dolaşıcak ve şunları diyecek ;

-enişte polo alsana bak az yakıyo
    -damat jetta alsana bak geniş geniş

Sonra bir kaldırımda oturup ağlayacaksın benim gibi.
    Çok güzel bir yorum, teşekkür ediyorum. Öyle haklısınız ki. Yaşımın bu kadar genç olmasına rağmen hala on sene sonrayı düşünüyorum. Sanırım erken yaşlanıp öleceğim
    Alıntı Ertekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevemiyoran boşan sevdiğini al be kardeşim.
    Teşekkürler, boşanma davasını ***** siteye açıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bu durumun farklı bir halindeyim.

Ev almak için arabamı sattım. Şu an altımda yine araba var ama uğraşamadıktan sonra, parça kovalamadıktan sonra keyif vermiyor. Varsın otoparkta yatsın haftada bir kez bineyim ama keyifle kullandığım, üzerine neler yapabilirim diye kafa yorduğum bir arabam olsun diyorum hep.

O yüzden bence kendinize dürüstçe bir liste çıkartın. Bir arabada ne olsun istiyorsunuz? Hız mı, konfor mu, görsellik mi, ilgi çekicilik mi? Buna göre kendinize bir liste çıkartın. Ondan sonra bu kriterlere uyan araçları listeleyin. Bu sırada elinizdeki aracı satın ve gözünüze kestirdiğiniz aracı satın alın. Megane2 mi kullandınız, gidin Clio Rs alın onun da tadına bakın mesela.

Yukarıda çok güzel ifade edilmiş, araba bir yatırım aracı değildir.

Sonuç, satın.
    Mesajınızı sonradan gördüğüm için flood yapacağım, kusura bakmayın

Benim araçların konusunu takip eden birisiniz. Oradan tanıyorum sizi yani kullanıcı adı hiç yabancı gelmedi . Listeyi yapmaktan ziyade, aradığım şey beni yansıtması. Yani onunla oturup uğraşabileceğim, hafta sonları gezmekten keyif alabileceğim yani bir nevi "Built not bought" ruhlu bir otomobil istiyorum

Çok mu oldum ne!

KMR2-GT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KMR2-GT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Coupe'nin tadına baktım ama gönlümde hep bir F7R sevdası yatıyordu Denesek mi ne

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evlendin çoluk çocuk olacak 4 kapı araba al diye diye aldırdılar 4 yıl oldu hala çocuk yok yakın dönemde de niyetim yok
    O nedenle söylenenleri dinleme keyfin ve bütçene uygun bişey al geç derim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R.I.P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evlendin çoluk çocuk olacak 4 kapı araba al diye diye aldırdılar 4 yıl oldu hala çocuk yok yakın dönemde de niyetim yok
    O nedenle söylenenleri dinleme keyfin ve bütçene uygun bişey al geç derim
    Şimdiden başladılar, ne evlilik vardı ne başka bir şey, (hoş bir kız arkadaşım vardı, evlenme arefesinde idik, düğüne kadar para birikir diye almıştım sonra kız da gitti kaldık öyle) aldım ama pişman oldum daha sonra. Biraz daha karakterli araba almanın zamanı geldi

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    İşe girdim, kredi çekip GC8 aldım 1 seneye yakın kullandım. Eşim (o zaman sevgiliyiz) çok hızlı bu araba, çok gürültülü hem dedi sattım Subaru Forester S-Turbo aldım.

S-Turboyu da 1 sene kadar kullandım. Pist yarışlarına girmek istiyorum diye onu satıp Megane RS aldım.

Evdeki hesap çarşıya uymadı astarı yüzünü geçti, zaten yeni evlenmişim borç harç piste giremedim. Madem piste giremiyorum tekrar Subaruya döneyim dedim ve 2005 model WRX aldım.

Piyango bana vurdu ve komple motor yaptırdım, 20bin liraya yakın masraf yaptım. Bu araba bize uğursuz geldi satalım dedik ve sattım. Sonra 2013 Octavia aldım.

Octavia önceki arabalarıma göre o kadar sessiz ve o kadar konforlu ki çok sinirlendim 1 sene kadar da onu kullandım. Madem aile arabasına bineceğiz bari borca girip güzel bişeyler alalım deyip E90 320d aldım.

Şu an onu kullanıyorum. Mutlu muyum çok şükür ama.... o GC8'i satmayacaktım

Demem o ki evlenmeden, barklanmadan, ülke iyice b.k olmadan imkan varken kalbinden geçen arabayı al.

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hep aynıyız kardeşim 301 1.6 hdı var bendede, type r polo gti lardan sonra değme keyfime sadece yakıt alırken mutlu oluyorum.

KMR2-GT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende vtı vardı sattım fluence aldım bunalıma girdim.yanına f7raldım mutlu oldum kendıme geldım.az daha mutlu olmak ıstıyorum o yuzden f7r ı satmam lazım.kısacası gel sana vereyim megane ı bende yoluma bakım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı altugkocer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşe girdim, kredi çekip GC8 aldım 1 seneye yakın kullandım. Eşim (o zaman sevgiliyiz) çok hızlı bu araba, çok gürültülü hem dedi sattım Subaru Forester S-Turbo aldım.

S-Turboyu da 1 sene kadar kullandım. Pist yarışlarına girmek istiyorum diye onu satıp Megane RS aldım.

Evdeki hesap çarşıya uymadı astarı yüzünü geçti, zaten yeni evlenmişim borç harç piste giremedim. Madem piste giremiyorum tekrar Subaruya döneyim dedim ve 2005 model WRX aldım.

Piyango bana vurdu ve komple motor yaptırdım, 20bin liraya yakın masraf yaptım. Bu araba bize uğursuz geldi satalım dedik ve sattım. Sonra 2013 Octavia aldım.

Octavia önceki arabalarıma göre o kadar sessiz ve o kadar konforlu ki çok sinirlendim 1 sene kadar da onu kullandım. Madem aile arabasına bineceğiz bari borca girip güzel bişeyler alalım deyip E90 320d aldım.

Şu an onu kullanıyorum. Mutlu muyum çok şükür ama.... o GC8'i satmayacaktım

Demem o ki evlenmeden, barklanmadan, ülke iyice b.k olmadan imkan varken kalbinden geçen arabayı al.
    Aklımdan ve kalbimden bir çok araba geçiyor, Meg2 RS bunlardan biri ama çekinmiyor değilim. Dediğiniz gibi henüz evlenmeden bazı şeyleri olabildiğince tecrübe etmek gerekli

Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hep aynıyız kardeşim 301 1.6 hdı var bendede, type r polo gti lardan sonra değme keyfime sadece yakıt alırken mutlu oluyorum.
    1,2 alırken ben de öyle olacağını sanmıştım ama araç uzun yolda 5,5 yakıyor. Düzgün kullanılan 3,20i de aynı şekilde yaktıktan sonra ne yapayım böyle arabayı!

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mezar vadeli,100 bine Sümbül alırsan dürüstsün,yarı parasına Mercedes'e binersen gayrimeşrusun. Welcome to Turkey! @Octane
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 220T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mezar vadeli,100 bine Sümbül alırsan dürüstsün,yarı parasına Mercedes'e binersen gayrimeşrusun. Welcome to Turkey! @Octane
    Haha çok haklısınız Ne yazık ki anlatamıyoruz bu durumu diğerlerine!

BAT9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her şeyin yenisi arabaların ve dostun eskisi. Ben de eski arabalara hayran biriyim, yav şimdi ki arabaların göstergesine bakasın bile gelmiyor dijital gösterge midir nedir sadelikten uzak karma karışık bir şey sırf bu yüzden bile çoğu yeni araba alınmaz vallahi.

Arabalar o kadar teknolojik ki, çok yeni bir arabaya binsem çözmem 1 seneyi alır diye düşünüyorum, keşke teknoloji bu kadar girmeseydi arabaların içine. Teknoloji genel olarak genel yaşamda da çok şeyin ruhunu aldı götürdü. En basitinden bir kontağı çevirmek var bir de start&stop olayı. İnsan kontağı çevirirken gaz vermeyi bile özlüyor.

Araba zaten asla mantıkla alınmamalı bir iş için alınmıyorsa veya benzer bir şey yoksa. Mantıklı geliyor diye beğenmediğiniz bir işi yapamazsınız veya bir ürünü alamazsınız ki alsanız veya yapsanız bile mutlu olamasınız. Sanıyorum bütçeyi toparladığımda 90-2000 arası bir araba bakarım. Sorun çıkarsa bile insan sevdiği şeyle uğraşırken bile mutlu oluyor, gönülden isteyerek uğraşırım.

Ya sevdiğin işi yapacaksın ya da yaptığın işi seveceksin derler bilirsiniz. 2. ihtimalin bir kesinliği yok, deneme-yanılma yoluna da başvurmaya gerek yok bence 1.ihtimalın kesinliği varken.

O yüzden sevdiğiniz arabayı alın. Aldığınız arabayı sevmeye çalışmayın zorla güzellik olmaz.
    Hayat kısa yarının garantisi yok mutlu yaşamak varken elinizde imkan varken de mutlu yaşamayı tercih edin

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben o motorla zevk almistim Hemde 225hplik aracimi sattiktan sonra

Ama ufacik tefecik degisik bir araba ile...

Atarlanan bir hondaciyida delirtmistim ankara donusu

Velhasil... Arabadan zevk almak farkli parametrelere bagli... Bazen ender bulunmasi, bazen mekanik olmasi, bazen ufak bazen guclu olmasina bagli...

Ben cok keyif aldim o motor ile bu kasanin birlesiminden... Ama clio daha agir ve performans olarak tat vermez muhtemelen...

Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler