User Tag List

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
113 sonuçtan 96 ile 113 arası

Konu: Aracımı Sevemiyorum!

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sadık Özyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Intercoolerın arabası var
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya sonradan 1.4 tsi 160 lığın tc sc sini alıp swap yapıcaktım ama araba 2 ye bölündü.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sadık Özyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya sonradan 1.4 tsi 160 lığın tc sc sini alıp swap yapıcaktım ama araba 2 ye bölündü.
    Intercooler sadece motoru değil şaseyi de soğutacak güçteydi, araç -235 derece santigrat sıcaklığa dayanamadı ve subzero fatalitysi ikiye bölündü.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkes sadığı makaraya sardı o zamanlar ama o en sevdiği işi yaptı mutlu oldu. Yani mutluluk görecelidir. Anı yaşayın

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes sadığı makaraya sardı o zamanlar ama o en sevdiği işi yaptı mutlu oldu. Yani mutluluk görecelidir. Anı yaşayın
    Sağ ol dostum Dünyada insanları takıp canımı mı sıkayım , ne eylendim , bebek sahilde gezerken lambodaki kız oha arabaya bak yaptı. apaçi damgası yemedim sanki stage 43943 +++ bir araba gibi bakıyorlardı.

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ah be Onurum ah be güzel kardeşim, 8 yıldır kendime ait arabam oluyor. Evvelinde babamın reno 12 lerinin içinde büyüdük. Yolda da kaldık yakıtımızda bitti sanayidede akşamı ettik hatta sabahı. Banada ordan bulaştı bu hastalık. Üstelik benimkisi belkide bir level üstü sayılır zira aldığım arabada reno amblemi yoksa kendimi suç işlemiş gibi hisseder oldum bir dönem. Ha yaşım 35 şimdi farklımı dersen pek değil. Eski arabalarda arkadaşlarında söylediği gibi ruh vardı. Bir de böyle karmaşık sistemler dokununca arıza ışığı yakan elektronik aksamlar yoktu. Bir arabaya bindiğinde markası ne olursa olsun bir kokusu vardı kendine has. Şimdilerde d segment araçlarda dahi ağır bir deri kimyasalı yada plastik kokusu oluyor. Ha çıkan araçların hepsi güzel belkide kaliteli ama birşeylerin yenisi veya pahalısı değil insanı mutlu eden. Hobisi araba olan herkesin kapısına bir tane ailesiyle bineceği bir tane de şahsına münhasır kurcalayabileceği bozmaktan korkmayacağı bir arabası olması lazım. Hem hobi hem aile bir arada çok zor oluyor. Ben şu anda bu ikiliyi bir arada yürütmeye çalışıyorum zorlansamda. Ama eşime açtım durumumu döktüm içimde ne kadar kurt varsa. Maddi durumumdan tutta aldığım zevke kadar. Nihayetinde benim mutluluğum evdekilere yansıdı. İnanmazsın ben her gün kızacak bişeyler bulan adamım 3 gündür (yeni arabamı aldım alalı) dünya umrumda değil. eve gidince gülüyorum etrafımdakilerinde yüzü gülüyor.

Aldığın araç iyi hoş ama amaç olacak karakteri yok. Amaç dediğin şeyde kendince sağını solunu söküp boyatmak değiştirmek diğer bir tabirle ama basit ama detaylı modifiye etmek. sonra bozup farklısını yapmak. Çünkü yakışır gider yapacağın her şey. ilk arabanın coupe kasa olmasıda bu sıkıntıyı yaşamana sebep bence. O kasa araçlar karakterli ve trafikte diğerlerinden hemen sıyrılıp ben burdayım farklıyım diyor. Bizleri temelde mutlu eden şey farklı olmak. sokakta 50 tane clioyu 10 dk lık yürüyüşte farklı renklerde görebilirsin ama coupe nadiren karşına çıkar çıktığındada şöyle bir kafayı çevirip bakmadan edemezsin. Babam bile nefret eder arabamdan ama yolda başka görse bi döner bakar. Benim en nefret ettiğim şeydir akıl almak ki akıl almayı bıraktım özellikle maddi konularda. Lakin sorduğun için söyleyeyim naçizane fikrimi. Yapacağın şey gayet basit. Sen uçan kaçan arabadan ziyade gideri orta halli olsun ama karakterli olsun yoldaki teneke yığınlarından farklı olsun istiyorsun. Öylede bir araba alacaksın. Ama 1,6 coupe olur ama f7r olur ama rsi rs vti gti vs olur. karakterli ve öyle sağda solda mantar gibi karşına çıkacak arabalardan almamak senin ilacın. Ben 6. kez f7r aldım. Biliyorum yine uğraştıracak şeyler olacak. Belki ot kadar bişeyi göremeyen ustalar yüzünden sövüp sayacağım ama finalde direksiyonuna geçince mutlu edecek beni. Allah hakkında hayırlısını versin.

FreeCaptiv3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PULAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah be Onurum ah be güzel kardeşim, 8 yıldır kendime ait arabam oluyor. Evvelinde babamın reno 12 lerinin içinde büyüdük. Yolda da kaldık yakıtımızda bitti sanayidede akşamı ettik hatta sabahı. Banada ordan bulaştı bu hastalık. Üstelik benimkisi belkide bir level üstü sayılır zira aldığım arabada reno amblemi yoksa kendimi suç işlemiş gibi hisseder oldum bir dönem. Ha yaşım 35 şimdi farklımı dersen pek değil. Eski arabalarda arkadaşlarında söylediği gibi ruh vardı. Bir de böyle karmaşık sistemler dokununca arıza ışığı yakan elektronik aksamlar yoktu. Bir arabaya bindiğinde markası ne olursa olsun bir kokusu vardı kendine has. Şimdilerde d segment araçlarda dahi ağır bir deri kimyasalı yada plastik kokusu oluyor. Ha çıkan araçların hepsi güzel belkide kaliteli ama birşeylerin yenisi veya pahalısı değil insanı mutlu eden. Hobisi araba olan herkesin kapısına bir tane ailesiyle bineceği bir tane de şahsına münhasır kurcalayabileceği bozmaktan korkmayacağı bir arabası olması lazım. Hem hobi hem aile bir arada çok zor oluyor. Ben şu anda bu ikiliyi bir arada yürütmeye çalışıyorum zorlansamda. Ama eşime açtım durumumu döktüm içimde ne kadar kurt varsa. Maddi durumumdan tutta aldığım zevke kadar. Nihayetinde benim mutluluğum evdekilere yansıdı. İnanmazsın ben her gün kızacak bişeyler bulan adamım 3 gündür (yeni arabamı aldım alalı) dünya umrumda değil. eve gidince gülüyorum etrafımdakilerinde yüzü gülüyor.

Aldığın araç iyi hoş ama amaç olacak karakteri yok. Amaç dediğin şeyde kendince sağını solunu söküp boyatmak değiştirmek diğer bir tabirle ama basit ama detaylı modifiye etmek. sonra bozup farklısını yapmak. Çünkü yakışır gider yapacağın her şey. ilk arabanın coupe kasa olmasıda bu sıkıntıyı yaşamana sebep bence. O kasa araçlar karakterli ve trafikte diğerlerinden hemen sıyrılıp ben burdayım farklıyım diyor. Bizleri temelde mutlu eden şey farklı olmak. sokakta 50 tane clioyu 10 dk lık yürüyüşte farklı renklerde görebilirsin ama coupe nadiren karşına çıkar çıktığındada şöyle bir kafayı çevirip bakmadan edemezsin. Babam bile nefret eder arabamdan ama yolda başka görse bi döner bakar. Benim en nefret ettiğim şeydir akıl almak ki akıl almayı bıraktım özellikle maddi konularda. Lakin sorduğun için söyleyeyim naçizane fikrimi. Yapacağın şey gayet basit. Sen uçan kaçan arabadan ziyade gideri orta halli olsun ama karakterli olsun yoldaki teneke yığınlarından farklı olsun istiyorsun. Öylede bir araba alacaksın. Ama 1,6 coupe olur ama f7r olur ama rsi rs vti gti vs olur. karakterli ve öyle sağda solda mantar gibi karşına çıkacak arabalardan almamak senin ilacın. Ben 6. kez f7r aldım. Biliyorum yine uğraştıracak şeyler olacak. Belki ot kadar bişeyi göremeyen ustalar yüzünden sövüp sayacağım ama finalde direksiyonuna geçince mutlu edecek beni. Allah hakkında hayırlısını versin.
    Kelimesi kelimesine özetlemişsin be abi kaç yıldır tanışıyoruz az çok tanıyorsun. Ama tez zamanda döneceğim tekrar bir Coupé kasa otomobile Ağzına eline koluna sağlık. Bu arada yeni "makine" hayırlı olsun Kazasız belasız günlerde kullan abi

Emre911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @PULAT abi okurken yaşlandım tekrar gençleştim bi gittim geldim senin citroeni de beşirli de görüyorum oraya mı satıldı?

0M42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarını görebileceğimiz meçhulken sevdiğiniz şeyleri yapın.
    Kesinlikle kardeşim, sadece otomobil olarak değil hayata tümden böyle bakmak gerek aslında..
    Ya örs olacak sağlam duracaksın, yada çekiç olacak zamanında vuracaksın..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre911 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @PULAT abi okurken yaşlandım tekrar gençleştim bi gittim geldim senin citroeni de beşirli de görüyorum oraya mı satıldı?
    Emekli bir abla ile eşi gelip beğenip aldılar. Kasasını bende onlarda göstermedik alırken. Motoruna baktılar test ettiler gösterdiler sonra verdim hayırlısıyla. Trabzonda halen araç

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FreeCaptiv3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kelimesi kelimesine özetlemişsin be abi kaç yıldır tanışıyoruz az çok tanıyorsun. Ama tez zamanda döneceğim tekrar bir Coupé kasa otomobile Ağzına eline koluna sağlık. Bu arada yeni "makine" hayırlı olsun Kazasız belasız günlerde kullan abi
    Bizler aynı bkun farklı renkleriyiz Onurum normaldir Makinayı toparlamaya başladık hayırlısıyla. Bakım işleri haricinde bi masrafı yok. Yazın belki bir döşeme işine girerim tekrardan. Şimdilik trigerdi ön düzendi frenlerdi yağıydı suyuydu bunları halledip "sakin sakin" kullanacağım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizler aynı bkun farklı renkleriyiz Onurum normaldir Makinayı toparlamaya başladık hayırlısıyla. Bakım işleri haricinde bi masrafı yok. Yazın belki bir döşeme işine girerim tekrardan. Şimdilik trigerdi ön düzendi frenlerdi yağıydı suyuydu bunları halledip "sakin sakin" kullanacağım
    Umarım "sakin" kalabilirsin abi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FreeCaptiv3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım "sakin" kalabilirsin abi
    Onur şöyle diyim ön farları angel yapıp jantları siyaha boyamışlar. Haricinde arabaya filitre dahi takılmamış. Koşturulmamış sağda solda dolaşmamış bir araba. İnan kıyıpta gazına yüklenemiyorum Bu arada kendiler Emre Belezoğlunun eski aracıymış. İlk sahibi oymuş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Onur şöyle diyim ön farları angel yapıp jantları siyaha boyamışlar. Haricinde arabaya filitre dahi takılmamış. Koşturulmamış sağda solda dolaşmamış bir araba. İnan kıyıpta gazına yüklenemiyorum Bu arada kendiler Emre Belezoğlunun eski aracıymış. İlk sahibi oymuş.
    Vay vay vay bir görmek isterim şu "makine"yi

SK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne marka abi araç
    16’Bmw 320i 40th Year Edition
    23’Dacia Duster 1.33tce Journey

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SK10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne marka abi araç
    megane f7r

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ahhh be abicimm dert ettiğin şeye bak allah tren kazası vermesin
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahhh be abicimm dert ettiğin şeye bak allah tren kazası vermesin
    Amin amin de tren kazası?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler