User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
23 sonuçtan 20 ile 23 arası

Konu: Ebay.com ' dan parça alma hakkında yardım

chatlaxs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Önce ücretsiz VPN programı windscribe yi indirip kurun İndir - Windscribe sonra amerika yada kanada vpn i ile paypal.com'a üye olun .Üye olurken amerika adresi isteyecek ebaypaketim amerikapostam vs amerika adresi alır eklersiniz. Ebay hesabım bölümünde adres kısmı var Sign in or Register | eBay burdan Primary shipping address kısmına TR adresinizi ekleyin. Alacağınız ürünün paypalla ödeme esnasında zaten gönderilecek adres kısmı çıkıyor onaylamadan önce ordanda kontrol edersiniz. Ben bu şekilde alışveriş yapabiliyorum sıkıntı yok
    Trafik & Kasko Sigorta işleri Yapılır

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı chatlaxs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önce ücretsiz VPN programı windscribe yi indirip kurun İndir - Windscribe sonra amerika yada kanada vpn i ile paypal.com'a üye olun .Üye olurken amerika adresi isteyecek ebaypaketim amerikapostam vs amerika adresi alır eklersiniz. Ebay hesabım bölümünde adres kısmı var Sign in or Register | eBay burdan Primary shipping address kısmına TR adresinizi ekleyin. Alacağınız ürünün paypalla ödeme esnasında zaten gönderilecek adres kısmı çıkıyor onaylamadan önce ordanda kontrol edersiniz. Ben bu şekilde alışveriş yapabiliyorum sıkıntı yok
    Paypal'da adres ABD seçili iken Ebay adresinin TR olması yeterli oluyor mu? Bazı ilanlarda Paypal ile Ebay adresinizin aynı olmasına dikkat edin shipping'de sorun yaşamayalım diyorlardı yanlış mı aklımda kalmış?

Eğer öyleyse çözüm basit, zira Türkmenistan paypal'ı da aynı şekilde oluyordu...

Peki paypal ile banka arasındaki ilişkilerden yana bir sorun oluyor mu?
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı chatlaxs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    paypal şüpheli işlem tespit edince telefon ile doğrulama istiyor onu nasıl hallettin?

chatlaxs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5-10 dolarlık şeyler aldım bişey istemedi henüz yüklü bişey alınca istermi bilemem. Receive SMS Online falan var amerikadan gsm online sms falan alınıyor öyle bişey denenebilir
    Trafik & Kasko Sigorta işleri Yapılır

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler