User Tag List

Sayfa 11/11 İlkİlk ... 91011
193 sonuçtan 191 ile 193 arası

Konu: Evde beslenebilecek evcil hayvan

Coco06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muhabbet kuşu besleyen var mı ?
    Muhabbet kuşu uzun süre besledim hali hazırda evde var bir tane, kedi veya köpek gibi bir reaksiyon beklemeyin hayal kırıklığı olur.
    Daha önce evcil hayvan beslemediyseniz eğer, köpektense kedi daha iyi bir başlangıç olur. 2aydır şu minnak bizimle tüm stresi günün yorgunluğunu alıyor insanın üstünden.

....

b.arica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende de Muhabbet Kuşu var. Bizimki de öyle baya hisli hayvan ve siz ona kızdığınızda hissediyor resmen ona göre hareket ediyorum şuan 12 kelime konuşuyor kendisi 2 tane de küfür öğrettim komşular gelince güzel oluyor. Yaz aylarında kapağını açık bırakıyorum kafasına göre takılıyor evin odanın içinde. Çekirdek görünce dayanamıyor kafesten çıkartmayınca da küsüyor resmen Anneme resmen aşık, omzundan inmiyor resmen yanaktan falan öpüyor. bir de öpücük ver dediğimizde öpücük sesi çıkarıyor bir ara video çeker atarım buraya komik hayvan

ACTPK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Günkut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öldüğünde üzülmeyecek bir hayvan alın bence, balık olabilir 1 gün üzülüyor insan .
    1 hafta karantinada tutmama rağmen deniz akvaryumuna beyaz benek getiren Blue Tang cinsi balığım öldüğünde ve tüm canlılara bulaştırmasıyla tüm sistemi çökertmesinden dolayı açılan maddi zararla bir kaç gün uyuyamamıştım... Japon balığı beslenecekse orası ayrı Neyseki yeni evimde akvaryum koyacak yerim yok.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler