User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Borsacılar bir yardım lütfen

emrekuzdere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Borsacılar bir yardım lütfen

Herkese merhaba;

Yaklaşık 3-4 yıldır Garanti bankası e-Trader uygulaması üzerinden borsa takibi yapıyorduk. (Aylık 60-70 TL gibi cüzzi bir ücret ödüyorduk)

Bu uygulamanın sevdiğimiz yönleri fiyatları ANLIK görebilmemiz,
    Ve kağıtların derinliğini görebilmemiz (hangi fiyattan kaç lot alım, kaç lot satış emiri olduğu)
    Ve uygulamanın basit ve yalın olması idi.

Şimdi bir güncelleme geldi ve hesaba girip alış satış ekranına gelmeden bu bilgileri göremez olduk. İlla hesaba şifreler ile giriş yapıp al veya sat dersek anlık fiyat görülüyor, derinlik ise hiç yok.

Şimdi sizlerden ricam sizler hangi uygulamaları kullanıyor, hangi bankalar ile çalışıyor ve hangilerinden memnunsunuz? Teşekkürler
    98'ies - 05'vtec2 - 93'Accord - 08'Accord - 05'Jazz - 98'Twingo - 05'vtec2 - FD6 - 07'Accord - E39 - G5Prelude - 99'Crv - 08'Auris
    Alıntı RR-V8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabayı biz mi getirelim yoksa siz gelip bağlar mısınız?

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben işbankası kullanıyorum.Garantinin geçmişi borsa nasıl bilmem ama selam vermeye kalksak borçlu çıkacağımız bir banka olduğu için hiç bakmadım.

İşbankası'da şuan garanti gibi aslında hesaba giriş yapıyorsun yatırım ordan görebiliyorsunuz ve aylık bir para bedel'de yansıtmıyor bedava.Garanti şuan bu işlem için bile para keser.
    Seat IBIZA FR

Volkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    garanti mi ?? Allah belalarını versin.
    99' ZN 106 GTİ
    14' SC İBİZA CUPRA
    94' MAM 106 XSİ (TU5 SWAP)
    16' FK2 TYPE-R

Onamdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birçok kurum java matriks ve e-broker uygulamasını ücretsiz sunmakta. Java matriksten piyasayı ücretsiz olarak anlık izleyebilirsiniz ama derinlik yok sadece alış satış fiyat bilgisi var. E brokerda alım satım için iyi bir uygulama. Aylık düzenli olarak 500 liradan fazla komisyon bırakıyorsanız kurumunuzdan lisanslı matriks yada foreks veri terminali talep edebilirsiniz ama garanti vermez muhtemelen. Banka harici nitelikli hizmet veren aracı kurumları tavsiye ederim tabi çalışacağınız kişiler önemli burada ama daha iyi hizmet alırsınız.
    Everyday I ** çapuling...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben kendi kullandığım sistemden bahsediyim düşünürseniz yardımcı olurum
    alb forex ile çalışıyorum 10binde 2 komisyon ödüyorum anlık veri ve idael data terminalini aylık 20 tl ücrete alıyorum (100 tl komisyona ücretsiz)
    full veri sistemi 10 kademe derinlik falan 120 tl ücret + 10binde 2 komisyon
    günlük trade ediyorsanız 10binde 2 güzel bir rakam aksi takdirde bazen 3-4 kademede çıktığınız komisyona gidiyor
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

emrekuzdere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tekrar merhaba herkese. Bu zamana kadar hiç forex veya harici herhangi bir kurum ile çalışmadık. Sürekli olarak bir miktar paramız borsada olur, çok hızlı hareketler ve geçişler yapmayız normal şartlarda.

Ziraat'in uygulamasından ücretsiz olarak anlık fiyatları görebildiğimizi fark ettik kurcalarken, eğer derinlik görebilme konusu da çözersek bizim sorun ortadan kalkmış olacak Mümkün olduğunca yalın ve basit ekranları tercih ediyoruz.
    98'ies - 05'vtec2 - 93'Accord - 08'Accord - 05'Jazz - 98'Twingo - 05'vtec2 - FD6 - 07'Accord - E39 - G5Prelude - 99'Crv - 08'Auris
    Alıntı RR-V8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabayı biz mi getirelim yoksa siz gelip bağlar mısınız?

lethaldoze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zİraat kullanıyordum, seçtiğiniz 10 adet kağıdı anlık izleyebiliyor fakat derinlik vs göremiyordum. 10 binde 15 komisyon oranıydı.
    A1 Capitale geçtim. 10 binde 7 komisyon oldu. Matrik program lisansı aldım. Anlık veri ve 10 kademe derinlik içinde 110 tl ödüyorum. İstersem matriksi bilgisayardanda kullanabiliyorum.
    Tabi telefondaki kapanıyor. Zaten telefon ve pc yi aynı anda kullanmaya gerek yok.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler