User Tag List

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
112 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: mtv yeni düzenleme motor gücü

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz mikro ölçüde sadece ötv yi tartışıyoruz bu da forumun kuruluş amacına uygun bir durum. Ama makro ölçüde durum gerçekten pek iç açıcı değil.

Siyasi olarak yorum katmak istemiyorum ama geçmiş siyasi değişimlere bakın çoğu ekonomik durumlar kaynaklıdır.

Şahsi olarak erken seçim de olsa sonuç değişmeyecek çünkü kılıfına uydurulup ittifak adı altında baraj altı kalması muhtemel partiyi destekçi olarak kullanıp yine (yaşanacak katakullileri saymıyorum bile) oyunu kendi lehine döndürecek bir durum ayan beyan ortada.

Elbet bunlar tahmin, yaşayıp göreceğiz ama gidişat iyi değil. Azıcık ekonomik verileri okumayı bilen ve yandaş medya kullanmayan adamlar zaten bunları görüyor.
    Abi valla babam bunu yazdığımı görse ne der bilmiyorum ama saadet + iyi parti olursa bi ihtimal var gibi duruyor. Saadetle iyi partinin birlesmesi iyi partinin üzerinden feto damgasını alır. Saadetin tabanı + chp'den biraz, mhp'den biraz, akp'den biraz olur diye dusunuyorum
    123d

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bize bir *** olmaz bu kadar koyun varken rahat olun.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi valla babam bunu yazdığımı görse ne der bilmiyorum ama saadet + iyi parti olursa bi ihtimal var gibi duruyor. Saadetle iyi partinin birlesmesi iyi partinin üzerinden feto damgasını alır. Saadetin tabanı + chp'den biraz, mhp'den biraz, akp'den biraz olur diye dusunuyorum
    22 Yaşındasın Babaya elbet saygı göster, ama kendi hür iradenle düşünüp karar alacak yaştasın. Anlaşamıyorsanız bu tür konuları paylşamayın birbirinizle bence.

Yazdığın yoruma açık o yüzden fikir beyan etmesem daha sağlıklı. Umarım ülkemiz için en hayırlı olan olur. Seçime katılan kullara akıl fikir ihsan eylesin rabbim.

zx-10rr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akp ye oy verenlerın bu durumu nasıl karsıladıgı,aramızda kı akp lı arkadaslar durustce yazabılır mı?
    Sorumun sebebı ıse,cıdden dusuncelerını merak edıyorum.
    murat abi merhabalar,

sordun cevaplıyım şahsım adına.ben akp ye hep oy verdim taki son 2 dönemlerine kadar(yurtdışındaydım bu nedenle oy kullanmadım ama vermiyecektim).ilk dönem yeniler sıkıntılı bir iktidar teslim aldılar katlanırım dedim ŞAHSIM adına fakat demez olaydım.hiçbir ekonomik politiklarını desteklemiyorum daha doğrusu artık hiçbirşeyde samimi olduklarına inanmıyorum.bunlar halkın kanını emer bir hale geldiler.kaynaklarımızı asla iyi yönetmiyorlar.bir ülke önce kendi vatandaşın refahından sorumludur.hani çıkıp tüm insanlık için vs konuşuyorlarya gülüyorum sadece.ERBAKAN haklı çıktı.o zaman küçüktüm anlayamıyordum onu ama şimdi anlıyorum.
    sonuç olarak şuan senin bildiğin tüm küfür ve argoları bende misliyle ediyorum bunlara.asla oy vermem.bu ülkenin ÖNCE VİCDANLI,HELAL-HARAM,KUL HAKKI BİLEN,HAK-HUKUK ODAĞI OLAN yeni liderlere ihtiyacı var.çok kabaca benim görüşüm bu.

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkes sizin kadar saydam olabilse bu konularda keşke, zaten öyle olsa bu şekilde rezil siyasiler tepemizde olmaz.Her partinin çoğu mensubu takım tutar gibi parti tutuyor.
    Koltuk makam sahiplerine yarıyor bu durum.Kendileri çalıp kendileri oynuyorlar ne adam akıllı muhalefet var ne doğru dürüst bir hükumet.

Faşist diye Türkler’e saldıranlar, Kürt milliyetçisi terörist destekçisine oy verir, bir kesim sırf Müslüman diye senelerce dinle alakası olmayan bir partiye oy atar, Atatürkçü geçinen partinin belediyelerinde rant gırla döner, milliyetçi parti milliyetçiliği ayaklar altına almış bir partiyle iş tutar, diğer ufak partilere girmiyorum bile, ama kimse benim yoğurdum ekşi demez...

Bu ülkenin önce aşması gereken şey bence bu.Birbirimizin damarına basarak konuşunca da durum daha sıkınılı bir hale geliyor, kısır döngüye giriyoruz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben AK Parti'ye oy veriyorum ; bugüne kadar görüşümü saklamadım , saklama gereği de duymadım .

Körü körüne savunma gibi bir huyum zaten yok buradan tanıyanlar da bilir kendi görüşüm olsa dahi eksiklerini aynı şekilde çekinmem söylerim .

Başa geldiği günden itibaren evet istikrarlı bir gidişhat göremedik buna bağlı olarak da net bir izlenim/değerlendirme yapılamıyor .

Yani tamamen gelişime açık bir ülke de olamadık ama yok herşey mahvoldu da diyemeyiz ( bazı durumlar için son viraj geçildi orada hemfikiriz) .

Asıl sorun da bana göre burası , istikrar olmadığı için sürekli bir SALLANTI söz konusu buna bağlı olarak da halkın yararına/zararına hiç bir uygulama rayına oturamıyor .

Ben hem mevcut iktidar hem de muhalif diğer görüşler için eskisi gibi politikanın içinden gelmiş bu işi hakkıyla yapacak siyasetçi kalmadığını düşünüyorum .

Diğer partilere oy veren arkadaşlarda burada objektif görüş paylaşırsa bu konuyu mantık çerçevesinde tartışabiliriz .

Bugün AKP'nin yerinde CHP veya MHP ya da IYI Parti'de olsa sonuç değişmeyecekti bana kalırsa ; çünkü geçmiş dönemlerdeki eğitimsizlikten öyle körelmiş bir toplum ve nesil yetişti ki siyaseti HALK , VATAN , MİLLET gibi ana unsurların yararı için değil tamamen kendi cebi , makamı ve menfaati için kullanan bir meclis ve yönetimine muhtaç bir toplum haline geldik .

Şikaet etmemiz gereken konu Parti'ler değil şahıslar olduğu sürece ve bir mucize eseri değişim olmadığı sürece de halk buna mahkum yaşamaya devam edecek gibi görünüyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kardeşim ak partiye oy veriyosun da profilinde cem uzanın resmi ne alaka merak ettim sadece ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı picasso Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim ak partiye oy veriyosun da profilinde cem uzanın resmi ne alaka merak ettim sadece ?
    Porsche logosu koysam kurucu Ferdinand Porsche'a mı oy verecektim ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    reisin ilk işi onu indirmek oldu ondan merak ettim akrabağan felan mı diye.

CVK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben AK Parti'ye oy veriyorum ; bugüne kadar görüşümü saklamadım , saklama gereği de duymadım .

Körü körüne savunma gibi bir huyum zaten yok buradan tanıyanlar da bilir kendi görüşüm olsa dahi eksiklerini aynı şekilde çekinmem söylerim .

Başa geldiği günden itibaren evet istikrarlı bir gidişhat göremedik buna bağlı olarak da net bir izlenim/değerlendirme yapılamıyor .

Yani tamamen gelişime açık bir ülke de olamadık ama yok herşey mahvoldu da diyemeyiz ( bazı durumlar için son viraj geçildi orada hemfikiriz) .

Asıl sorun da bana göre burası , istikrar olmadığı için sürekli bir SALLANTI söz konusu buna bağlı olarak da halkın yararına/zararına hiç bir uygulama rayına oturamıyor .

Ben hem mevcut iktidar hem de muhalif diğer görüşler için eskisi gibi politikanın içinden gelmiş bu işi hakkıyla yapacak siyasetçi kalmadığını düşünüyorum .

Diğer partilere oy veren arkadaşlarda burada objektif görüş paylaşırsa bu konuyu mantık çerçevesinde tartışabiliriz .

Bugün AKP'nin yerinde CHP veya MHP ya da IYI Parti'de olsa sonuç değişmeyecekti bana kalırsa ; çünkü geçmiş dönemlerdeki eğitimsizlikten öyle körelmiş bir toplum ve nesil yetişti ki siyaseti HALK , VATAN , MİLLET gibi ana unsurların yararı için değil tamamen kendi cebi , makamı ve menfaati için kullanan bir meclis ve yönetimine muhtaç bir toplum haline geldik .

Şikaet etmemiz gereken konu Parti'ler değil şahıslar olduğu sürece ve bir mucize eseri değişim olmadığı sürece de halk buna mahkum yaşamaya devam edecek gibi görünüyor
    Peki sonuc degismeyecek ve siyasilere guvenmiyorsaniz, neden digerlerine hic sans vermediniz?

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten şuan sistem o şekilde devam etmiyo mu ? Üretim yok, herşey vergiyle dönüyo, dış borç sürekli artıyo, bunun belli bi fiziksel sınırı var ve biz o sınıra yakınız.
    Ben de onu diyorum işte balon ne zaman patlayacak? Zaten suni bir atmosfer var etrafta. Ne ile ayakta duruyoruz? Yine de sadece vergi olamaz herhalde? Alabileceğimiz borcun limiti yok mu.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de onu diyorum işte balon ne zaman patlayacak? Zaten suni bir atmosfer var etrafta. Ne ile ayakta duruyoruz? Yine de sadece vergi olamaz herhalde? Alabileceğimiz borcun limiti yok mu.
    o borç olayı biraz farklı işliyo, ülke olarak verileri sürekli merkez bankasında yayınladığımız için yani verileri saklı tutmadığımız için kısacası, borç alabiliyoruz. Ama yüksek faizli ama değil. Birşeyler saklamadığımız için adamlar veriyo borç nasıl olsa mike mike çıkarıcaklra onu bizdne
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @MK8800 haklı olduğun noktalar illaki var. Ama ben şunu merak ediyorum, daha önce ülkenin bekası için her konuda her hatayı yapıp, kandırıldık diye kendini korumaya almak ne kadar mantıklı ?

Devralınan ülke krizden çıkmaya çalışan bir Türkiyeydi, ama bu kadar uzun zaman tüm yetkileri elinde bulundurup istediğin kararları alabilecek bir yürütme erkine sahip iken bu denli başarısız olmak nasıl kabul edilebilir ?

Defalarca eğitim sistemi değişti, ülkede özelleştirilmeyen yer kalmadı ( Karşı değilim özelleştirmeye ama hakkıyla olsun. En tipik örneği MEY içkinin satışı, alan adamlar kısa süre sonra aldıkları paranın kaç katına sattılar. Bu senin benim malımın peşkeş çekilmesi değil midir ? )

Özelleştirme gelirleri nerelerde kullanıldı belli değil. Sayıştay raporları yayımlanmıyor, kurumlar şeffaflıktan çok uzakta.

Örtülü ödenek diye bir kavram çıkartıldı içinden kimin nereye ne harcadığı belli değil. (devletlerin arka bahçesi olmalı ama bu pervasızca kullanılmalı mı? )

Dış politikada bir öyle dedik bir böyle dedik, iyi geçindiğimiz ülke kalmadı neredeyse. Dün ab hristiyan birliğidir denirken bu gün TR siz ab olmaz denmeye başlandı.

Yargı resmen yasamanın oyuncağı oldu, dün bu davanın savcısıyım diyenler bu gün o savcıları kırmızı bülten ile arattırıyor.

Zam yapılıyor bizleri salak yerine koyarak zam değil güncelleme deniyor.

Sağlıkta yola çıkarken ücretsiz hizmet dediler, GSS primleri yüzünden binlerce insan sıkıntı yaşıyor. Ortaya çıkan tapeleri söylemiyorum bile.

En son man adası davasında devletin bankası ortaya çıkan dekontlar için "gerçektir" dedi üstü kapandı gitti kimse konuşmuyor.

Tarım politikası desen çiftçi bitik durumda. Sışınmacıları aldılar evlerimizin dibine kadar soktular, kendi ülkemizde ülke vatandaşı olarak daha kısıtlı haklara sahibiz şuan. Oy kaygısı ile yanlış politikalar uygulanıyor bunu yok saymak mümkün mü ? Sınavsız üniversite, sağlık hizmeti vs.

Liyakatsız atamaları, görev değişikliklerini saymıyorum bile.

Bize lazım olan a partisi b partisi değil.

Bize dürüst, erdemli, ülke vatandaşının menfaatini kendi menfaati gibi savunacak, elindeki kaynakları kendi malı gibi kollayacak, eşini dostunu kayırmayacak adamlar lazım.

Bkz: Necdet Sezer adam köşk te oğluna yaptığı düğünde elektriğine kadar kendisi ödeyen bir adam. Ama bu ülkede sevilmiyor böyle adamlar.

Çünkü biz istiyoruz sıra beklemek yerine bir yere gittiğimizde A'nın selamı ile geldim diyip arkadaki 50 kişinin önüne geçmeyi.

Ve hak edildiğimiz gibi yaşıyoruz. Arada azınlık olarak hissedenler (ben gibi) üzülüyor sadece, başka alternatifi olanlar da (@semavi gibi) zaten gidiyor.

Hakkı adaleti doğruluğu şiar edinecek yöneticiler lazım. Doğru pozisyona doğru adamı koymak lazım.

Sen A partisine oy verdin gel kardeşim şu kalp ameliyatını yap diyebilir misin ? O işi eğitimini almış uzmanı yapmalı ki anlamlı bir sonuç doğursun.

Diğer taraftan bu muhalefet ile ne olur bence hiçbir şey olmaz. O koltuklara oturan büyüsüne kapılıp kalkmak istemiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son cümlemi unutmuşum ya Bence başkaları olsa hem biz bu kadar salak yerine konmazdık hem de durum bu kadar kötü olmazdı.

Ama bunu tabiki hiçbir zaman öğrenemeyeceğiz.

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün AKP'nin yerinde CHP veya MHP ya da IYI Parti'de olsa sonuç değişmeyecekti bana kalırsa
    Eve damacana su alırken tadını beğenmeyince diğerleride gelse aynı su demiyorsun hemen değiştiriyorsun fikrini de madem körü körüne desteklemiyorsun o kadar yanlışını gördükten sonra neden diğer partilere şans vermiyorsun? İstikrar yok ki istikrar bozulmasın diyesin. Yani diğerlerini denemeden kötü yönetimde ısrar etmek neden?
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eve damacana su alırken tadını beğenmeyince diğerleride gelse aynı su demiyorsun hemen değiştiriyorsun fikrini de madem körü körüne desteklemiyorsun o kadar yanlışını gördükten sonra neden diğer partilere şans vermiyorsun? İstikrar yok ki istikrar bozulmasın diyesin. Yani diğerlerini denemeden kötü yönetimde ısrar etmek neden?
    Mecliste birbirlerini hitap ettikleri kitleleri uyutmak için bağırışlar küfürler içerisinde sonuna kadar eleştiren zıt görüşlü siyasetçilerin iş bitirimi 400 milyon Ege’de ki X şehrine yapılacak stadyum ihalesinde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mecliste birbirlerini hitap ettikleri kitleleri uyutmak için bağırışlar küfürler içerisinde sonuna kadar eleştiren zıt görüşlü siyasetçilerin iş bitirimi 400 milyon Ege’de ki X şehrine yapılacak stadyum ihalesinde
    Eksik oldu

Stadyum ihalesinde sırf şirketleri kazandın diye el ele kol kola omuz omuza kardeşçe giren AKP,CHP,MHP’li siyasetçilerin oluşturduğu birleşim grubunun teklifini gördükten sonra kusura bakmayın meclistekş hiç bir kolpacıya güvenim yok

TorqueTuning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstikrar nasıl yok, 16 yıldır istikrarlı bir çöküş var memleketin her kurumunda, hukuk oldu guguk, eğitim oldu rezillik, dış politika o da ne?, ekonomi desen tüm dünya kıskanıyor, daha ne olsun??

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Az önce telefondan yazıyordum aslında tek örnekle anlatmak istediğim çok kritik bir durum anlaşılmadı kopukluk nedeniyle .

Daha net ve yalın şekilde devam edersek .

Ben AK Parti'ye oy veriyorum evet ve hadi çoğunluğa uyalım ilk gününden bugününe kadar tamamen zararlı bir partidir diyelim ortak görüşümüz bu olsun .

Madem böyleydi bende körü körüne savunmuyordum neden oy verdim ?

Öncelikle çok tanışıklığım olmayanlarında bildiği üzere zaten iktidara geldiği dönemden itibaren dedem Akp'de hem siyasi hem de dış işlerinde aktif rol aldı , şuan resmi olarak devamlılığını yaşı gereği bırakmış olsa da R.Tayyip Erdoğan'la belediye başkanlığı dönemi öncesi dostluğu olması sebebiyle de bilgi alışverişi ve çeşitli süreçlerin içerisindeki etkin rolü devam ediyor .

Bu sebeple iktidar partisine doğrusuyla yanlışıyla yakınlığım var ( izahını yapcağım sadece ailevi olmasından ziyade ) .

Fakat diyelim ki es kaza CHP veya MHP'ye oy verecek olayım ( hdp harici partiler de olabilir fakat karışmaması adına örnekleri bu 2 partimizden vereyim )

Yakın döneme bakalım CHP/MHP koalisyonu ile aday Ekmeleddin vardı hatırlarsınız ? Vasıflı mıydı ? Siyasetçi miydi ? Mevcut durumdan daha iyi olabilir miydi ?

Bunların cevabı her seçmene göre olumlu-olumsuz farklıdır evet ama asıl dikkat çekmemiz gereken noktaya gelelim kimin adamıydı? CHP/MHP , o dönem AKP ile kanlı bıçaklıydı bu koalisyon yanlış mıyım?

Şimdiye dönelim birlikteliklere bakalım halkın gördüğü , bildiği AKP/MHP değil mi ? Bu yarın isimler değişse de aynı şahıslarla devam edecek değil mi ? Evet . Istikrar var mı şimdi siyasetçilerde ? Hayır .
    Bu birlikteliğin yanı sıra televizyonlarda , kürsülerde bas bas bağıran bir de CHP var .

Devam edelim . Parti isimler farklı , görüşleri farklı , kuruluş amaçları farklı değil mi ?

Sorun Logo veya Parti değil tamamen içerideki şahıslar demeye getiriyorum oy pusulasında farklı logoya basmanın bu memlekete bir yararı olmayacak ŞAHISLAR aynı olduğu sürece .

Şahıslara neden mi bu kadar takıldık ?

Şimdi TV'yi açıyorsun MHP'lisin örnek veriyorum x vekil konuşuyor vatan,millet,sakarya, yedirmeyiz vs vs lan ne güzel diyorsun adamların ideolojisi benim kafa yapıma uyuyor yolsuz akp değil de MHP oranlarda varlığını belli etsin diyorsun basıyorsun oy'u MHP'ye

Ya da M.Kemal'in partisi CHP diyorsun mantık,akıl,ulusal kimlik,laiklik diyorsun vekillerimiz de öyle konuşuyor hepsi aklı başında nasılsa bizim hakkımızı yedirmezler diyorsun basıyorsun CHP'ye

E Meclis dışı durum öyle mi sorsana,araştırsana bu kadar partini görüşünü savunuyorsun icraat var mı yok mu bir takip etsene

Halk da bu yok ama , yukarıdaki X vekil napıyor halk dili ile anlatayım ; AKP'li CHP'li veya MHP'li aslında herşeyleri SÖZDE birbirine zıt görünen ve seçmen kitlesine bu şekilde lanse edilen diğer vekillerimiz mevcut iktidar ve tamamen sana ters görüşün vekilleri ile ortak ticari faaliyetleri adına sırf cebi ve koltuğu sallanmasın diye İHALELERE GİRİYOR senin hakkını yiyor ?

Akp seçmeni çomar , cahil , onları sorgulayamazsın yargılayamazsın denesen de elle tutulur sonuç elde edemezsin zaten bilgi yok fikri var ( ne yazıkki eğitim ana sebep defalarca yazdım )

E sen çok akıllısın hiç AKP'ye oy vermedin , verdirmedin , savunmadın değil mi ?

Hani senin görüşünü savunan memleket çıkarlarını savunan şans verdiğiniz TV'lerde kürsülerde cayır cayır şov yapan siyasetçileriniz nerede ?

Ana Muhalefet yan partilerin AKP bu kadar ipi yargı , yasama , yürütme , hukuk düzenini ele alırken çok AKTİF VEKİLLERİ neredeydi siz oy vermediniz mi neden müsaade ettiler de bugünlere getirdiler ?

Tek cevap basit bence ; Partisi ne olursa olsun siyaset camiasi seçmenini değil cebini,makamının düşündü bugün de karakterini makam ve mevki için sattı geçti .

Burada bu kadar uzun yazıyorum çünkü en azından kapasitemizi ve örneklerimizi mantıklı olarak savunabiliyoruz . Sadece bizim şu forumda klavyede konuşabildiğimiz ya da sokakta beyan edebildiğimiz kadar mantıklı görüşlere sahip olan bir iktidar , muhalefet ile dolu / donanımlı bir meclis olsaydı emin olun durum bu da olmazdı .

* Yazılarımda örneklendirme ve empati yapılsın diye karşıtlı terimler kullandım kimsenin üzerine alınmasına gerek yok
    @Schumi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler