User Tag List

4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Randevu iptal hakkında.

BAT9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Randevu iptal hakkında.

Herkese merhaba. Araba kullanırken uzağı göremediğim için gözlük kullanan biriyim. Gözlük kullanırken de gözümün biraz daha bozulduğunu fark ettim ve devlet hastanesinden 1-2 hafta öncesinden bugüne randevu aldım. Belki öncesinden girerim umuduyla 45 dakika - 1 saat öncesinden hastaneye vardım.

Kayıt olmak için kimliğimi verdim ve oradaki kadın bana randevumun gözükmediğini söyledi ve bende aldığımı söyledikten sonra 1 kişiye daha böyle oldu diyip bilgi işlemi aradı. Bilgi işlemde randevuyu göremediğini söyledi ve kadın bana bugün ki randevuya ait bir kağıt vs. kanıt gibi bir şey sordu. Ben de sizin hatanızdan dolayı ben niye mağdur oluyorum diye sordum. Zaten randevumu almışım sistemde gözüküyor açıkçası belge alıp giden varsa bilmiyorum ben hiç öyle yapmadım. Tabii kadın öyle sorunca ben de hemen telefondan girip randevu bilgime ulaştım. Görevliye gösterdim.

Bunun öncesinde kadın bana doktora girip durumumu anlatmamı istedi. Açıkçası bu bana saçma geldi. Zaten ben randevuyu öncesinden almışım bu hakka erişmişim milletin sırasını işgal edip neden doktora bir şey ispatlamakla uğraşacağımı anlamadım. Doktor gözükmüyor sistemde dese ne diyebilirim zorla tedavi ettirecek halim olmadığını düşünüyorum ve ayrıca böyle muhabbetlere girmeyi de sevmiyorum randevum belli saati belli niye dil dökeyim. Doktorun odasının önüne gittim kapı açık hastalar önünde sıra bekliyor ve içeriden doktorun sesi geliyordu asistan vs. de olabilir orasını bilemiyorum tabii.

Hemen sessiz sakin bir yere geçip 182'yi aradım ve durumu anlattım. Randevumun hekim tarafından iptal edildiği söylendi ve bana sms atılmış. Burada benim hatam olabilir çünkü gün içinde o kadar saçma smsler geliyor ki açıp bakmıyorum bile. İlgili mesajı buldum cumartesi akşamı 8.30 civarında atılmış. Büyük ihtimal dışardaydım ve ben de bir insan olarak bu smsi gözümden kaçırabilirim görmeyebilirim diye düşünüyorum.

Ben randevumu öncesinden alıyorum ilgili gün zamanımdan fedakarlık edip gidiyorum ve randevumun ertelenmeyip direk iptal edildiğini görüyorum. Doktorun odası açık, hastalar sıra bekliyor, kesin bir sebep sunulmuyor ve mağdur oluyorum. Doktorun kapısı açık olmasa, hastalar sıra beklemese kabul edebilirim ama neye göre iptal ediliyor mağdur oluyorum açıkçası bu duruma çözümcü ve sakin biri olsam da anlam veremedim.

Benim de hatalarım olabilir elbet ama böyle bir durumda ne yapmak gerekir? Başına gelen var mı şikayet etmek doğru mu olur, etsek nereye başvuracağız bilen kişiler bilgi verebilirse çok sevinirim.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim ablam devlet hastanesinde cilt doktoru, muayenesiz gelenlere saat 3'ten sonra bakıyorlar yoğunluk geçince. Mevcut durumunuzu nasıl çözersiniz bilemiyorum ama yarın deneyin Pazartesiye randevu alamıyorsanız öğleden sonra saatlerde gidip şansınızı deneyebilirsiniz

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neyi sikayet edeceksin? Randevun iptal olunca mesaj gelmis okumamissin. Erteleseydi diyorsun da o zaman da erteledigin zaman bana uyacak mi neye gore erteliyorsun diye kizacaktin. Asiri yogunlugu olan devlet hastanelerinde sistemi bi de gereksiz sikayetlerle mesgul etme bence. Randevunu alican gidicen olmuyorsa 3ten sonra doktora tatli dille rica edicen yine de almazsa kizmicaksin cunku alma zorunlulugu yok. Sekretere ve doktora da trip atma onlar sevgilin degiller
    Ex: '08 Legacy SportWagon

Next:
    '03 BMW E39 530i
    http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post8600936

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Madem yogunluk var randevu vermesinler.. Hani sira bekleme devri bitmisti, bir tikla hallediliyordu hersey??
    Ne zaman devlet hastanesine gitsem, ahatsizligimla ilgili bir ilerleme olmadigi gibi bir de sinir stres dolarak cikiyorum. Saglik sistemimiz inanilmaz duzeldi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler