User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
75 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Tecavüzcü Sapıklara İdam Kampanyası

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Önce eğitim. Şimdiki nesli ve gelecek nesli kaybettik. Eğitimle bir sonraki nesli düzelteceğiz ki gelecekte bu olaylar yaşanmasın. Tecavüz, şiddet, cinayetler...

Bunu yapanınkini kesip cebine koyup ölene kadar hergün döveceksin.

-------

Önce eğitim. Birileri böyle çocuklar yetiştirdiği sürece idamda olsa bu olaylar yaşanır. Bu çocuk ileride tecavüzde edebilir, karısını kız kardeşinide sokakta gördüğü birinide öldürebilir her b.ku yiyebilir.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorumumu buradaki kimse şahsi algılamasın kimseden alıntı yapmıyorum belirteyim ;

Hastalık , saplantı adı her neyse artık bu konuyu da irdelemek istemiyorum , benim insanlık anlayaşımda bu yok

Suçluya ölene kadar tecavüz edilip , bilimum envanter sokulmalı ayrıca böyle kansız piçleri toprak dahi kabul etmeyeceğinden halka açık sansürsüz şekilde canlı canlı yakılmalı . Bence

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cb nisana kadar ab uyum yasalarını tamamen halledin talimatı vermiş. Böyle bir durumda idam çıkmaz. En iyisi kastrasyon.
    Önden ok gibi arkadan b.k gibi

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eskiden damat kogusu vardı şimdi f tipi serefsizler ölmesine bile izin vermiyor lar . İdam i geçtik.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Demek istediğimi bazıları yanlış anlamış.. Ben tecavüz hastalık demedim.. Pedofili hastalıktır dedim.İkisi çok farklı şeyler.. Tecavüz için çok iyi yasalar çıkarın , yapana 50 yıl verin baya baya azalır tecavüz vakası.. Ama pedofiliye idam verin 1 kişi bile azalmaz çünkü hastalık.. Grip olanı idam etsen diğer grip vakaları azalır mı ? Buda bunun gibi.. O yüzden hadım edilmeli başka çaresi yok..

Tecavüz ise en büyük cezalar verilebilir.. Ama sünnetin krallar gibi kutlandığı bir ülkede bu değişmeyecektir.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KemalHDH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cinsel arzuları için kadına kıza çocuğa tecavüz edenler ve teröristler ile vatan hainliği delillerle kesinleşmiş kişiler idam edilmeli bencede. Hem bu suçları işlemek isteyenlere karşı caydırıcı olur hem soyları azalır hemde bu sebeple insanlar bir nebzede olsa daha rahat sokaklarda parklarda gezer.
    dediğin gibi olursa kendi genel kurmay başkanını idam eden ülke olurduk. kendi başbakanını idam eden ülke olduğumuz gibi. neyse ki idam yok ta genel kurmay başkanımız asılmadan gerçekler ortaya çıktı.

çocuk sapıklarına gelince idam suça engel olmaz bence, ömür boyu ağırlaştırılmış hapis ve sürekli eğitim şart.

ayrıca şimdiki sapıkları bir şekilde çözsek bile gelecekteki sapıkları yani bugünün çocuklarını iyi eğitmemiz lazım sapık olmamaları için. bir kızın bacağını gördüğünde cehennemlik olursun diyerek eğitirsek 5 yaşındaki çocuğu geleceğin sapıkları şimdiden hazır.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz başbakanını asmış ülkeyiz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    he aynen ilkokuldan başlasın... Yahu çocukken eğitilecekti ve şimdiki çocuklar daha iyi eğitilmeli diyorum.. Nasıl anlıyorsunuz yazılanları ?
    yanlış yorumlamışım kusura bakmayın.

Hastayı eğitmeli olarak anlamıştım ben.
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yakaladığımızda idam edersek kurtulmuş olur ceza çekmesini sağlamak gerekli bence öyle bi ceza olmalıki caydırıcılığı olsun

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    belli kimsenin kizi yok.
    o adamin yedi sulalesini delerim ben allah gostermesin oyle bir sey oldugunda.
    biz boyle bir halkiz iste. uzaktan hersey normal geliyor basimiza gelince za zu. egitim sonrasi icin, boyle bir vahsete idamdan baska cozum olmaz. 3yasinda cocuga o goe bakan oc iflah olmaz.
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

dasemert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İdam edeceksin de ne olacak..
    Ölen öldüğünü bilmez, kalanlar ölenin öldüğünü bilir.
    Hadım et, öyle yaşamak zorunda kalsın.. Bir daha kalkmadan çükü, o hissiyatı yaşayamadan geçirsin her gününü. At hapse sonrasında da.. Çıldırsın pezevenk..
    En büyük ceza bu böyle tiplere
    Kesinlikle.Ölüm böyleleri için kurtuluş diye düşünüyorum ancak yazılan gibi hadım edip hapse atacaksın.Ölmeyecek,nefes aldığı her saniye sürünecek.
    dasestar

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    belli kimsenin kizi yok.
    o adamin yedi sulalesini delerim ben allah gostermesin oyle bir sey oldugunda.
    biz boyle bir halkiz iste. uzaktan hersey normal geliyor basimiza gelince za zu. egitim sonrasi icin, boyle bir vahsete idamdan baska cozum olmaz. 3yasinda cocuga o goe bakan oc iflah olmaz.
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu ülkede tacize tecavüze idam çıkarılırsa(çıkarılmasın demedin mötten anlamayın) , iş güzar - manyak kadınlar / kızlar çok ekmeğini yer bunun.okulda not vermeyen hocasını ; beni taciz etti diye şikayet eden kızlar / insanlar var la bu ülkede.belli kapsamlarda kesinleşmiş fiillere çıkarılmalı ****** cocuklarına özel olmalı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 yaşındaki çocuğun o an yaşadıklarını , korkusunu, acısını, dehşetini ........ ve o şerefsiz buna rağmen neyin tatminini, zevkini yaşıyor ona verilecek hangi ceza yeterli gelir. işkencenin her türlüsünü denerim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bana istediği gibi cani, ruh hastası diyebilirsiniz. Bu adamların idamdan önce özel bir muamele görmesini isterim.

Elektrik verilir, tırnakları çekilir, sonra malzeme kesilir. O durumdan sonra içeri atıp hücrede ışıksız ortamda delirene kadar acı çektireceksin ki bu bile az bence.
    Coğrafya kaderdir

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tecavüzcüyü pedofili diye hastalık sınıfına koyarsanız her sapık hastayım ben diye kendini savunur. Kellesini gövdesinden ayırıcaksın taksim meydanında kimse cesaret edemez.
    bu mantığa göre her suçtan sadece 1 kişiyi idam etsek dünya da suç diye bir şey kalmaz
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu mantığa göre her suçtan sadece 1 kişiyi idam etsek dünya da suç diye bir şey kalmaz
    Yoo sadece bu kadar pervasızca sapık zihniyetli insanlar kendi bedeninin içinde yaşar sapıklığını. Kendi çoluğumuzun çocuğumuzun başına geldiğini düşünün bir saniyeliğine bakın zihniniz nasılda kin doluyor hemen. O zaman da bu kafa yapısıyla hiç birşeyi halledemeyiz mi diyeceksiniz ? Yoksa verin o sapığı bana ellerimle cezasını kendim keseyim mi diyeceksiniz ?
    Bu hükümet zihniyeti ile bu ülkede hak hukuk hiç bir zaman sağlanamayacağı için buradan bir şey konuşmaya gerek yok. cemaat kurslarında erkek çocuklarına neler yapıldı. Aile bakanı bir kereden birşey olmaz diye açıklama mı ne yapmıştı. Yani neyi düzeltmeye çalışıyoruz ki artık game over olmuş durumda.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biri kızına tecavüz edecek
    yakalanacak
    yargılanacak
    ömür boyu hapse mahkum edilecek
    devletin hapishanesinde
    senin verginle
    krallar gibi bakılacak
    Ne güzel İstanbul beeee

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla usta fişi çekip gidilecek kıvama geldik , siz artık norveç'de ya da başka yerde olmadığınızın farkına varın ne eğitimi ? Türkçe'yi baştan yaz tekrar öğret istersen bitmişiz artık .

Daha geçen haftalarda gavatın biri köpeğe hallenmiyor muydu ? Belki daha neleri var o ibnenin bilmediğimiz ? Biz sadece haber yapılanı duyuyoruz.

Güzel bir işkence metotlarıyla bu ibnelerin hakkını vereceksin . Yok öyle ömür boyu müebbet falan aylarca acı çekecek sonra geberecek.

Yav hepsini geçtim kıyamet kopsun da bir an evvel rahatlayalım. Daha yeter baba yaşadığımızı yaşadık , göreceğimiz tüm kötülükleri gördük yeter yani . Daha ben tacize tecavüze uğramış insanların haberlerini görmek istemiyorum . Psikoloji kalmadı aq iki gün sonra evlenicez gördüğümüz yaşadığımız haberlere bak . Sen gel böyle bir dünyaya çocuk getir .

Kıyamet kopmalı.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler