User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
75 sonuçtan 58 ile 75 arası

Konu: Tecavüzcü Sapıklara İdam Kampanyası

OmerAkdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yorumuma ek olarak bir yorum daha yapmak istiyorum. Madem ülkemizde cinsiyet değiştirme ameliyatları var. Bu soysuz namussuzlara bu ameliyatı yapıp ( hormonlara dokunmadan ) salalım koğuşlara? Nasıl bir duyguymuş nasıl bir hismiş en zerresine kadar yaşasın ***çocukları..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir annenin feryadı vardı yakın geçmişte. Böyle bir suç muydu başka bir suç muydu ne. Kadıncağız "Cezaevinden adalet bekliyorum" türünden bir istekte bulunmuştu verilen ceza çok az olunca.
    Bu adamların koğuşu ayrı bildiğim ama illa ki suçu duyulup, diğer mahkumlarla karşılaşıyorlardır.
    Adalet bakanı "Ben de iyi hal indirimine karşıyım" dedi geçenlerde. Yaw bunu değiştirecek olan yine sensin mecliste. Bunu söyleyen tek gazeteci yok ama karşısında.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gul: 'İyi hal indirimi' bir hukukcu olarak beni uzuyor - Son Dakika Haberler

Ne acı ama gerçek bu memlekeimde.
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İdam en kolay ve hızlı çözüm olur, onun yerine bu acıyı ömür boyu çekecek olan ailelerin eline teslim etsinler. En güzel cezayı bu acılı insanlar hakkı ile verecektir.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son yaşanan olayda anlatılmadığını düşündüğüm boşluklar var. Bir anne kendi çocuğunun o durumunu 1.5 sene fark etmemezlik edemez.

3 yaşının içinden giden bir kız evladım var, eşimle ayrı olduğum için bende kaldığı zaman altını alıp banyosunu ben yaptırıyorum çoğu zaman.
    Özel bölgesinde ya da herhangi bir yerinde ufacık bir kızarıklık şişiklik olsa hemen fark ediliyor.

O yüzden bu şerefsizliği yapan o.ç kadar buna önlem almayan, karşı durmayan annesi de suçlu benim gözümde.

Diğer taraftan hukuk'un olmadığı bir ülkede evet idam gerçekten ağır sonuçlar doğurabilir.

Nasıl ki mevcut sistemde suçsuz olanlar siyasi ya da farklı kaygılar ile içeri atıldı suçsuz yere infaz edildi ise idam gelmesi durumunda
    (sahte kanıt/şahit, GK Başkanı pkk lı birinin tanıklığı ile içeri atıldı bu ülkede) benzer şeyler yaşanır mutlaka.

İdama karşı değilim ama sadece önce hukuk ve adil yargı sonrasında idam gelmeli. (Bunu kısa vadede olası görmüyorum)

Hayvanları nasıl terbiye ediyorlar ödül ve ceza. Hayvanlar bile bu tür insanlar dan daha şereflidir, dürtüleriyle hareket etmelerine rağmen istemeyen bir hayvan ile birlikte olmazlar. Bkz: Köpekler.

Bir diğer taraftan bu insanların hapse atılıp zaten az olan ülke kaynaklarını kendilerine özel tek kişilik hücrelerde yaşayarak tüketmeleri ağrıma gidiyor. Hümanist bir adamım ama benim hümansitliğim buraya kadar s.ke s.ke öldürülebilirler bundan zerre kadar mutsuzluk duymam.

Ama fakat lakin ancak diyecek hümanist kardeşlerim lütfen anneleri, kardeşleri ve eğer varsa kendi evlatlarını getirsin.

Yukarıda da yazdım kız evladım var allah esirgesin biri saçına dokunsa parçalarım. Hiçte pişmanlık duymam.

Evet "Yaşam hakkı" anayasa ve İnsan hakları sözleşmesi ile garanti altına alınsa da şu aşağıda paylaşacağım kısım oldukça doğru.

Yaşam hakkını elde etmek isteyen insan toplum içinde buna uygun davranır.

Bir insan zorda kalır hırsızlık yapar anlarım, kazara cana kıyar anlarım.
    Ama bir insan kaza ile tecavüz etmez. Bu konuda bir "kasıtsızlık" o-la-maz.

Tevacüzü çocuk-yetişkin olarak ayırma kısmını da hiç anlamış değilim. Tecavüz tecavüzdür!!!

Nikahındaki eşinin bile rızası olmadan birlikte olman tecavüzdür bu kadar net!

1. Herkesin yaşam hakkı yasayla korunur. Yasanın ölüm
    cezası ile cezalandırdığı bir suçtan dolayı hakkında mahkemece
    hükmedilen bu cezanın infaz edilmesi dışında, hiç
    kimsenin yaşamına kasten son verilemez.

http://www.danistay.gov.tr/upload/av...sozlesmesi.pdf
    Son olarak doğru eğitim ile cinselliğin afrikası olan ülkemiz belki bir adım öne gidebilir ama imamların çocukları taciz ettiği, (iyileri tenzih ediyorum)

Milletin iradesinin yansıması olan bakan koltuğunu işgal eden insanların "bir kereden bir şey olmaz" mantığıyla tecavüzün üstünü örttüğü ülkede.

Tabiri caizse g.tüne teneke bağlayıp gezecek karına kızına sahip çıkacak gözünü üstünden a-yır-ma-ya-cak-sın.

Kimseye güvenmeyeceksin, sürekli takibinde olacak, ve bu eğitimi aile içinde önce kendin vermeye çalışacaksın.

Ben artık okullarda çocukların bir şey öğrendiğine inanmıyorum. Çünkü öğretecek insan kalmadı.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ama fakat lakin ancak diyecek hümanist kardeşlerim lütfen anneleri, kardeşleri ve eğer varsa kendi evlatlarını gözlerinin önüne getirsin.
    Eksik yazmışım yukarıda bu şekilde okuyun lütfen.

Mehmet Gazihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla usta fişi çekip gidilecek kıvama geldik , siz artık norveç'de ya da başka yerde olmadığınızın farkına varın ne eğitimi ? Türkçe'yi baştan yaz tekrar öğret istersen bitmişiz artık .

Daha geçen haftalarda gavatın biri köpeğe hallenmiyor muydu ? Belki daha neleri var o ibnenin bilmediğimiz ? Biz sadece haber yapılanı duyuyoruz.

Güzel bir işkence metotlarıyla bu ibnelerin hakkını vereceksin . Yok öyle ömür boyu müebbet falan aylarca acı çekecek sonra geberecek.

Yav hepsini geçtim kıyamet kopsun da bir an evvel rahatlayalım. Daha yeter baba yaşadığımızı yaşadık , göreceğimiz tüm kötülükleri gördük yeter yani . Daha ben tacize tecavüze uğramış insanların haberlerini görmek istemiyorum . Psikoloji kalmadı aq iki gün sonra evlenicez gördüğümüz yaşadığımız haberlere bak . Sen gel böyle bir dünyaya çocuk getir .

Kıyamet kopmalı.
    Norveç derken?

Norvec'te şok eden tecavuz raporu! | GAZETE VATAN
    Ne kadar iyi olursan ol, Kabiliyetin Müşterinin Memnuniyeti ile Sınırlıdır..! M.Gazihan

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmet Gazihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalnız orada ki tecavüzlerin %90 ı müslüman mülteciler tarafından yapılıyor yerel halk değil.. Şuradaki araştırmayı okuyabilirsiniz

ResearchGate

veya şuradan

Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmet Gazihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haberin kaynağı var mı?

Haberde diyorki her 10 kadından 1'i tecavüze uğruyor.

Dünyada tecavüz istatiklerinde birinci grupta ortalama her 100 bin kadından 60'ının tecavüze uğradığı Afganistan, Hindistan, Pakistan, Suudi Arabistan, Yemen, Irak, Suriye, Ürdün, İran, Sudan ve diğer Afrika ülkeleri geliyor.Sayılan ülkeler aynı zamanda Çin ve ABD dışında idam cezasının en yaygın olarak uygulandığı ülkeler. Burada birinci gruptaki oran 0.00006.

Bu en doğru istatisklerden biri. Womenstats.org tarafından hazırlanan.

[IMG] http://www.womanstats.org/vlbMAPS/im...alrape2011.jpg [/IMG]

Yukarıda Yiğit abi eklemiş zaten video olarak. Norveç ve İsveç teki plansız göçmen ve mülteci politikaları anlatılıyor. Tecavüz ve taciz olaylarının çok fazla artış gösterdiği, bunun %90'ından fazlasının müslüman mülteciler tarafından gerçekleştirildiği söyleniyor.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Yukarıda eklediğim resim olmamış tekrar ekliyorum.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İmzalandı umarım faydası olur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim çözümüm çok geniş kapsamlı hatta biraz faşistçe bir çözüm ama ben bazı genlere yapay seçilim uygulanmasını düşünüyorum bu ara
    hitler gibi katletmek değil tabiki ama bazı genlerin soyları devam etmemeli diye düşünüyorum
    kötü sorumsuz ve cahil soylar yüzünden insanlığın sonu gelebilir bu ciddi bir ihtimal
    ha buna kim karar verir nasıl karar verir ciddi bir muamma
    fakat böyle giderse cahil toplumların seçtiği kişiler dünya toplumlarını yok edebilecek güce ulaşacaklar
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim çözümüm çok geniş kapsamlı hatta biraz faşistçe bir çözüm ama ben bazı genlere yapay seçilim uygulanmasını düşünüyorum bu ara
    hitler gibi katletmek değil tabiki ama bazı genlerin soyları devam etmemeli diye düşünüyorum
    kötü sorumsuz ve cahil soylar yüzünden insanlığın sonu gelebilir bu ciddi bir ihtimal
    ha buna kim karar verir nasıl karar verir ciddi bir muamma
    fakat böyle giderse cahil toplumların seçtiği kişiler dünya toplumlarını yok edebilecek güce ulaşacaklar

zaten pedofili hastalıgı genelde küçükken yaşanan trauvmalardan kaynaklanıyor.. Genelde aile içi taciz vakaları mesela.. Ben psikolog değilim ama ailemde psikologlar var ve iç içe yaşadım az çok biliyorum bu tarz hastalıkların hep geçmişinde çocukken yaşanan büyük olaylar yatıyor.Mesela baba taciz ediyor oğlunu o travma ilerde adamında cinsel tercihinin cocuklara kaymasını saglıyor gibi atıyorum yani.Bir zincir gibi birşey bu.. Adamı asacaksanız önce ailesinden baslayın kaynagı ora çünkü..

İkinci olarak toplumsal etkiler.. Diyanet çıkıyor 9 yaşına giren kız cocugu evlenebilir diye fetva veriyor.Bunu duyan adam pedofili olmasa bile halleniyor 8-9 yaşında cocuga mesela.. Yani devlet birkere pedofiliye insanları sürüklüyor.Erkek cocuklarına taciz vakası oluyor , aile bakanı 1 kereden birşey olmaz diyor.. Ama eşcinsellere , feminen giyinen erkeklere sapık diyorlar.. 1 tane eşcinsel göster bana ki bir cocuga tacizde bulunsun. Ülkü ocakları ne bilim akp gençlik kolları Eşcinseller yürüyüşüne yani onur yürüyüşüne saldırıyorlar.Toplanıp onur yürüyüşünü protesto ediyorlar bizim kültürümüzde bu yok diye.. Yahu senin kültüründe oğlancılık ve pedofili var o zaman ?? Bir kere bile sen bu grupların Cocuk istismarına hayır diye pedofiliye hayır diye yürüdüğünü gördün mü ?

E yani pedofili senin milletine devletine işlemiş bir kere.. Yani o gerçekten travma sonrası hasta olanların yanında bunu bilerek isteyerek arkasını devlete din adamlarına yaslayıp yapanlarda var.. Pedofili cocuk istismarı vs bunlara idam gelecekse ülke nufusu %50 azalır.Bütün 18 yaş altı ile evlenen herkesi asman lazım onlarda istismar çünkü.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zaten pedofili hastalıgı genelde küçükken yaşanan trauvmalardan kaynaklanıyor.. Genelde aile içi taciz vakaları mesela.. Ben psikolog değilim ama ailemde psikologlar var ve iç içe yaşadım az çok biliyorum bu tarz hastalıkların hep geçmişinde çocukken yaşanan büyük olaylar yatıyor.Mesela baba taciz ediyor oğlunu o travma ilerde adamında cinsel tercihinin cocuklara kaymasını saglıyor gibi atıyorum yani.Bir zincir gibi birşey bu.. Adamı asacaksanız önce ailesinden baslayın kaynagı ora çünkü..

İkinci olarak toplumsal etkiler.. Diyanet çıkıyor 9 yaşına giren kız cocugu evlenebilir diye fetva veriyor.Bunu duyan adam pedofili olmasa bile halleniyor 8-9 yaşında cocuga mesela.. Yani devlet birkere pedofiliye insanları sürüklüyor.Erkek cocuklarına taciz vakası oluyor , aile bakanı 1 kereden birşey olmaz diyor.. Ama eşcinsellere , feminen giyinen erkeklere sapık diyorlar.. 1 tane eşcinsel göster bana ki bir cocuga tacizde bulunsun. Ülkü ocakları ne bilim akp gençlik kolları Eşcinseller yürüyüşüne yani onur yürüyüşüne saldırıyorlar.Toplanıp onur yürüyüşünü protesto ediyorlar bizim kültürümüzde bu yok diye.. Yahu senin kültüründe oğlancılık ve pedofili var o zaman ?? Bir kere bile sen bu grupların Cocuk istismarına hayır diye pedofiliye hayır diye yürüdüğünü gördün mü ?

E yani pedofili senin milletine devletine işlemiş bir kere.. Yani o gerçekten travma sonrası hasta olanların yanında bunu bilerek isteyerek arkasını devlete din adamlarına yaslayıp yapanlarda var.. Pedofili cocuk istismarı vs bunlara idam gelecekse ülke nufusu %50 azalır.Bütün 18 yaş altı ile evlenen herkesi asman lazım onlarda istismar çünkü.
    aynen katılıyorum
    ensar vakfında erkek çocuklara taciz skandalını hatırlayın
    turkcell gibi bir grup hala sponsorluğa devam etmiyor mu?
    hükümet vakfın arkasında değil mi?
    hala vakfa araziler binalar peşkeş çekilmiyor mu?

hala bu tarz davalarda iyi hal indirimi uygulan mıyor mu?
    hala tacize uğrayan çocukların ailesine 3-5 kuruş para verilip susturulmuyor mu?
    reşit olmadan doğum yapan kızlar ortaya çıkardı diye uzman hekim sürgün edilmiyor mu?
    ya da buna göz yuman doktora terfi verilmiyor mu?

bunlar hepimizin gözü önünde yaşanıyor kaçına ne tepki gösterildi kaçı ne şekilde çözüldü?
    bırakın şimdi idam istiyorum yaygarasını bu sorunun çözümünün idam olmadığını hepimiz biliyoruz
    idam istemekle vicdanınızı rahatlatıyorsanız onu bilemem
    toplumu yapılandırmak lazım önce
    buna hükümetten başlamak lazım
    hadi buyrun başlayın gücünüz yetiyorsa
    öyle sosyal medyadan çözülecek konular değil bunlar
    devlet politikası olmalı ama önce o devleti yönetenlerin halkın cahilliğinden beslenmemeleri lazım
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum
    ensar vakfında erkek çocuklara taciz skandalını hatırlayın
    turkcell gibi bir grup hala sponsorluğa devam etmiyor mu?
    hükümet vakfın arkasında değil mi?
    hala vakfa araziler binalar peşkeş çekilmiyor mu?

hala bu tarz davalarda iyi hal indirimi uygulan mıyor mu?
    hala tacize uğrayan çocukların ailesine 3-5 kuruş para verilip susturulmuyor mu?
    reşit olmadan doğum yapan kızlar ortaya çıkardı diye uzman hekim sürgün edilmiyor mu?
    ya da buna göz yuman doktora terfi verilmiyor mu?

bunlar hepimizin gözü önünde yaşanıyor kaçına ne tepki gösterildi kaçı ne şekilde çözüldü?
    bırakın şimdi idam istiyorum yaygarasını bu sorunun çözümünün idam olmadığını hepimiz biliyoruz
    idam istemekle vicdanınızı rahatlatıyorsanız onu bilemem
    toplumu yapılandırmak lazım önce
    buna hükümetten başlamak lazım
    hadi buyrun başlayın gücünüz yetiyorsa
    öyle sosyal medyadan çözülecek konular değil bunlar
    devlet politikası olmalı ama önce o devleti yönetenlerin halkın cahilliğinden beslenmemeleri lazım
    al geçen haftanın haberi

Buda turkiyenin en büyük vakıflarından biri.. Takip edin bakalım ne olacak o adama.. Bırakacaklar..

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kimyasal hadım geliyormuş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Soyle bir okudum yazilanlari 1 2 sayfada.
    Kisasa kisas isteyenler, idam gelsin diye can atanlar.
    Bos konusuyonuz bos. Bu ulkede idam gelmrsi ne demek biliyormusunuz. Rte abimize tek yanlis kelime edince vatan haini damgasi yeyip kellenizin alinmasi demek..
    Siz nerde yasadiginizi unutmussunuz abiler kardesler

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kendi görüşüm, idam çıkmasa bile alternatif; Bunların hepsini bir odaya kapatacaksın. Orda seksinler birbirlerini ölene kadar, devlet ortamda yaratsın bunlara imkanda versin. Ama sadece o odada kalacaklar, gün yüzü yok.
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    umarım kısa sürede hayata geçer. Bu ahlaksız sapıkları yaşatmamak lazım
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler