User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
71 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Apple Watch Series 1 alınır mı?

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim cihaz 2. el olduğu için bataryası yıpranmış gibi geldi biraz ama bakalım.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    42mm 3vers kullanıyorum
    şarjı 4 gun gıdıyor

ıphone kullanan bırısı ısenız cıdden cok senkron calsııyor
    kendi sitesinde 18 saat gözüküyor max sarj suresi. sırf bunun için almamıstım 4 gün çok iyi bir süre.
    "Vurur yuze ifadesi,emisyonda hilemi yaptin bitanesi" VW BLUEMOTİON

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    belkı ılk gunlerı dıye mı boyle
    apple zaman gectıkce pıl omru dusen bır sey
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben Apple Watch çıktığında ilk alanlardan olmuştum. Series 1 haliyle.. aldıktan sonra 5-6 kere güncelleme gelmiştir herhalde.. Hepsini de yaptım.
    Hala çok iyi, hala çok memnunum series 1 olmasına rağmen. Hala batarya sorunu yaşamıyorum. Yoğun bir günse o gün, akşam yatarken şarja koymak gerek. Bildirimleri gps kullanan uygulamaları vs kapatırsan 4 güne kadar çıkıyor şarjı.

Telefondan navigasyon açtığımda kolumda watch varsa sağa dönmem gerektiğinde farklı, sola dönmem gerektiğinde farklı titriyor.
    Telefonum yanımda değilse, ya da açamayacak durumda isem, ne iş yapıyorsam hem onu yapıyorum hem saat üzerinden telefonla konuşuyorum.
    Mail ve uygulama bildirimleri telefona gelmeden önce saate geliyor.
    Telefon çaldığında duymama şansın yok, saat de titriyor.
    Spor/Fitness vs yapıyorsan günlük anlık kalori harcamalarını, yürüme mesafelerini, anlık kalp atış hızlarını, vs herşeyi hem saat üzerinden hem de iphone daki sağlık uygulaması üzerinden takip edebiliyorsun.
    ve aklıma gelmeyen bir sürü şey..

Bu saatleri gereksiz bulanlar ya klasikten hoşlanıyordur, ya teknoloji ile barışık değildir beceremiyordur, ya da o cihaz nasıl/ne amaçla kullanılır, hayatını nasıl kolaylaştırır gibi konularda bilgi eksikliği vardır. Anlatırsın, yanında kanlı canlı kullanırsın, uzaydan gelmiş muamelesi görürsün.

Zandroid işletim sistemleri ile konuşan saatler hakkında bir fikrim yok, bilgim yok, kullanmadım hatta görme incelem ihtiyacı bile hissetmedim. O kadar fransızım.

Ancak Apple Watch ın bir üst versiyonuna geçmeyi de düşünmedim. İhtiyaç hissetmedim. Watch 1 ile çok mutluyuz.
    İdare ediyorum değil, bana gayet güzel bir şekilde ilk günkü performansına çok yakın bir şekilde bana hizmet vermeye devam ediyor.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla helal olsun nelere para veriyorsunuz
    imzasız..

SeRKaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    42mm seri2 kullanıyorum, şarjı rahat 2 gün gidiyor gps bildirimler vs açık olmasına rağmen.

TechTurkey M_PROJECT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Seri 1 kullaniyorum , gerci bir suredir kullanamiyorum dunyada cok az kiside gorulen bir bug a yakalandi saat , kolu hareket ettirdiginizde ekrani off yapiyor haliyle kullanmasi baya zor oluyor , apple napacak duzeltecekmi vsvs bekliyoruz
    Straights are for fast cars, but turns are for fast drivers!

McKrop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    seri 1 kullanıyorum. Diğer serilerin hiç bir kullanılacak özelliği yok benim için. iPhonelardaki klasik yeni modellerin şarjı ve hızı çok hafif daha iyi. Seri 3 ün tek özelliği cellular olması yani içerisene micro sim gibi bişey takılarak telefonsuz kullanılabiliyor fakat bizim ülkede o sistem yok ve bildiğim kadarıyla gelmeyecek. Operatör firmalarının o sistem için alt yapısı yok. Tavsiyen seri 1 stainless steel.... alüminyum çok ucuz duruyor

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik Siyah Fiyatı - Taksit Secenekleri

Sarji valla 1 ay gidiyor ben cok memnunum cok hafif bildirimleri logo ve titresim ile gosteriyor.

Saglik verileride var.Cevremde benden gorup alan 5 kisi vardir.
    Seat IBIZA FR

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik Siyah Fiyatı - Taksit Secenekleri

Sarji valla 1 ay gidiyor ben cok memnunum cok hafif bildirimleri logo ve titresim ile gosteriyor.

Saglik verileride var.Cevremde benden gorup alan 5 kisi vardir.
    Telefonun kullanım dilini Ingilizce yaparsanız arayanın ismi de çıkıyor
    Ben de 2 ay kadar önce aldım, benim de etrafımda benden görüp 2 kişi daha aldı. Ben uyku kalitesini daha hassas ölçmesi adına sürekli nabız ölçüm gibi bir özellik vardı, o özelliği kullanmama rağmen şarjı 10-12 gün arasında gidiyor. Apple watch'a tabi ki rakip olamaz ancak 10'da 1'i parasına alınabilecek en mantıklı seçenek bence bu.

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkanokan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefonun kullanım dilini Ingilizce yaparsanız arayanın ismi de çıkıyor
    Ben de 2 ay kadar önce aldım, benim de etrafımda benden görüp 2 kişi daha aldı. Ben uyku kalitesini daha hassas ölçmesi adına sürekli nabız ölçüm gibi bir özellik vardı, o özelliği kullanmama rağmen şarjı 10-12 gün arasında gidiyor. Apple watch'a tabi ki rakip olamaz ancak 10'da 1'i parasına alınabilecek en mantıklı seçenek bence bu.
    Valla dil olayini bilmiyordum.

Yanliz parasini hak eden bir saat hic pisman olmadim
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    toplantilarda falan baya işe yarıyor telefonla oynaşmadan wp msjlarını arayanı falan görebiliyorsunuz
    Romeo <3 Giulietta

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 300E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, saat ihtiyacım var ve almışken kombinasyonları değiştirilebilir ve teknolojik birşey almak istedim. Senelerdir Apple telefon kullanan biri olarak Apple Watch almak istiyorum ama kararsızım, 700 TL ye sadece kutusu açılmış sıfır 42mm gri Series 1 saat buldum ama, halen series 1 alınır mı? Aramızda series 1 watch kullananlar var mı?

Geçen 1079 TL ye sıfır Series 2 saattı Troy mağazası ama çok çabuk tükendi karar veremeden kaçırdım.

Yada watch yerine tam otomatik saat almak ne kadar mantıklı olur, adam akıllı bir saat yine en kötü 600-900 TL arası, çok kararsız kaldım, S1 Watch kullananların fikirlerine ihtiyacım var.

Biraz nakitim var, elimdeki 7+ u satıp X almayı düşünmüştüm ama şimdilik gereksiz bir hareket olacak sanırım.
    Aldım yaklaşık 2-3 ay kullanıp sattım. Bir kere saat dediğin, otomatik, akrepli yelkovanlı birşey olmalı
    Şaka bir yana olsa da olur olmasa da olur bir aksesuar akıllı saat. Mesaj bildirimleri vs. görebiliyorsun, işin kolaylaşıyor ancak elini cebine uzatıp telefonu çıkarmak ile arasındaki zaman farkı max. 3 sanyie. Bunun dışında her gün şarj etmek lazım. Ayrıca Apple Watch'n tipinin güzel olduğunu düşünmüyorum, her elbise ile gitmiyor. Alınacaksa illa çelik kasa olanını alın, kayışın ne oldugu önemli değil, AliExpress'ten kayış alırsınız istediğiniz kayışlar en fazla 60-70 TL.

Yine de ben olsam kaliteli bir analog saat alırdım.

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün Seri 1 ile ilk günümü geçirdim, gayet memnunum cihazdan. Öğlen 2 de sarjdan aldım, telefonla bağlantıdaydı sürekli, şuan sarjım %63 sarj olarak beni memnun edecek gibi, günü bile çıkarsa iyiydi benim için ama fazlasını bile gösterdi. Ama aktiviteler, kolu kaldırınca uyandırma vs tarzı şeyleri kapattım, 1-2 gün ölçeyim olmadı açarım, ayrıca saat kolumdayken telefona bildirim gitmemesi çok hoşuma gitti.

Ayrıca evde wifiye bağlı olduğum zaman, bluetooth kapalı cihazı kullanabiliyorum, oda çok hoşuma gitti.

Daha önce MiBand2 de almıştım, o hoşuma gitmişti, ondan ötürü Apple Watch'a geçmek istedim.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 300E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün Seri 1 ile ilk günümü geçirdim, gayet memnunum cihazdan. Öğlen 2 de sarjdan aldım, telefonla bağlantıdaydı sürekli, şuan sarjım %63 sarj olarak beni memnun edecek gibi, günü bile çıkarsa iyiydi benim için ama fazlasını bile gösterdi. Ama aktiviteler, kolu kaldırınca uyandırma vs tarzı şeyleri kapattım, 1-2 gün ölçeyim olmadı açarım, ayrıca saat kolumdayken telefona bildirim gitmemesi çok hoşuma gitti.

Ayrıca evde wifiye bağlı olduğum zaman, bluetooth kapalı cihazı kullanabiliyorum, oda çok hoşuma gitti.

Daha önce MiBand2 de almıştım, o hoşuma gitmişti, ondan ötürü Apple Watch'a geçmek istedim.
    Hayırlı olsun o zaman güzel günlerde kullanın

beratyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu aralar ben de ikinci el bir seri 1 alsam mı diye düşünüyorum açıkçası. İlgimi çekmeye başladı saatin teknolojik ve telefonla birebir senkronize çalışması.
    Tek rahatsız edici nokta ise şarj olayı. Telefondu, airpodsdu, macbooktu, powerbankti derken eve gelince bir anda 4 priz dolduruyorum..
    Hayır telefon ile aynı kabloyla şarj olsa yine bir nebze iyi.. Ama şimdi bir de saatin kablosunu taşımak lazım.

Var mı şu anda kullanan, yorumu olan? Hatta kendisi veya çevresinde satan varsa mesajla ulaşabilir de.

rcpyldz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı beratyuksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu aralar ben de ikinci el bir seri 1 alsam mı diye düşünüyorum açıkçası. İlgimi çekmeye başladı saatin teknolojik ve telefonla birebir senkronize çalışması.
    Tek rahatsız edici nokta ise şarj olayı. Telefondu, airpodsdu, macbooktu, powerbankti derken eve gelince bir anda 4 priz dolduruyorum..
    Hayır telefon ile aynı kabloyla şarj olsa yine bir nebze iyi.. Ama şimdi bir de saatin kablosunu taşımak lazım.

Var mı şu anda kullanan, yorumu olan? Hatta kendisi veya çevresinde satan varsa mesajla ulaşabilir de.
    imkan var ise ikinci el 3. seri bakın aksamları kapatıyorum 3 gün rahat gidiyor sarjı 1. serilerede az istemiyorlar fiyatları yakın
    Instagram: rcpyldz34 - otomobilya

beratyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rcpyldz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    imkan var ise ikinci el 3. seri bakın aksamları kapatıyorum 3 gün rahat gidiyor sarjı 1. serilerede az istemiyorlar fiyatları yakın
    Şuanda bir tane 1. seri buldum, 1 yıllık cihaz 650tl istiyor.
    Bu fiyatlara seri 3 görmedim henüz hiç.

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı beratyuksel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Hala 42mm S1 kullanıyorum. Özellikle hala diyerek anlatmak istedim çünkü üst seri olanına ihtiyaç duymadım henüz, stabil bir şekilde çalışmaya devam ediyor sarj sürem yoğunluğa bağlı olarak 1gün 1,5gün.
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler