User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
71 sonuçtan 58 ile 71 arası

Konu: Apple Watch Series 1 alınır mı?

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Batu-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu tekrar hortlatıyorum.

Apple Watch Seri 4, 44mm veya 5, 44mm düşünüyorum. İşim grafik tasarım, kalp vs gibi şeyleri veya yürüyüş yaparken ki yaktığım kalorileri vs görmek istiyorum bu sebepten dolayı bu cihaz tercih edilir mi ?

Mantıklı mı 2-3lira vermek ?
    169 TL ye Xiaomi Band 4 alıyorsunuz, bildirimlerden kalp atışına, müzik player kontrollerinden,yüzme kulaçlarına kadar sayan bir saatiniz oluyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teknolojiden anlamayan ya da kullanmayan adam değilim.

iPad ilk çıktığı zamanlarda "gimmick" olduğunu galiz bir şekilde iddia etmiştim. Neredeyse çarmıha geriyorlardı. Alana soruyordum " ne yapıyorsun tabletle" diye? "Maillerime bakıyorum" diyordu. Dedim o telefonda da var. Ekranı küçük diye geliyordu. Zavallım iPhone kullanınca büyük ekran ne bilmezdi. Pc nin yanına koyar mail haber vs bakarlardı. Ulan karşında PC var. Artizliğin kime. Almış modelde 3g de yok..... Tamamen hikaye yani. Tabletler çıktı Laptop satışları geriledi. Dediler laptop pazarı bitiyor. Noldu tablet satışları göçtü PC laptop pazarı büyüyor.... Bir şeyin oluru var olmazı var....

Çok mobil olan, ticari amaçarlar alıp sağda solda, şantiyede cartta curtta kullananları beri tutuyorum. Adam bir amaç için kullanıyor. İster tablet pc alır ister telefon ister tablet para kazanıyor. Her yerde işini görüyor. Ama hayatında günde 5 mail alıp 4ü reklam olan adamın "tabletsiz yapamıyorum abi" demesine kılım.

Note 1 çıktı ve aldım. Millet dalga geçiyordu. O cihaz kullanılır mı çok büyük vs diye. Bugün Note 1 çıksa küçük diye alacak tonla insan var. Bir devrin açılışını gördük resmen.

Saatlere gelecek olursak. Band aldım anneme. Sırf aradığımda duysun diye.. Ne oldu temzilik yparken ekranı düşürmüş. Ekranı nerde diyorum. Nolmuş ekrana diyor. Düştüğünün farkında değil
    Gelen whatsapp mesajını okumak, "aaa mesaj gelmiş -reklam o da-" demek, hava atmak için alacaksanız alın. Ama aşçı, eli yağlı işçi / mühendis değilseniz kıç cebinizdeki telefonla yapamayacağınız neyi yapacaksınız saatle. Sıradan bir insana katkısı nedir, "Bana katkısı ne olacak" sorusunu sorun. Mantıklı bir cevap bulursanız alın. Gerisi hikaye, yalan dolan, para tuzağı..... Samsung u huawei si apple ı Xiomi si farketmez. Hepsi aynı...
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ardicli2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teknolojiden anlamayan ya da kullanmayan adam değilim.

iPad ilk çıktığı zamanlarda "gimmick" olduğunu galiz bir şekilde iddia etmiştim. Neredeyse çarmıha geriyorlardı. Alana soruyordum " ne yapıyorsun tabletle" diye? "Maillerime bakıyorum" diyordu. Dedim o telefonda da var. Ekranı küçük diye geliyordu. Zavallım iPhone kullanınca büyük ekran ne bilmezdi. Pc nin yanına koyar mail haber vs bakarlardı. Ulan karşında PC var. Artizliğin kime. Almış modelde 3g de yok..... Tamamen hikaye yani. Tabletler çıktı Laptop satışları geriledi. Dediler laptop pazarı bitiyor. Noldu tablet satışları göçtü PC laptop pazarı büyüyor.... Bir şeyin oluru var olmazı var....

Çok mobil olan, ticari amaçarlar alıp sağda solda, şantiyede cartta curtta kullananları beri tutuyorum. Adam bir amaç için kullanıyor. İster tablet pc alır ister telefon ister tablet para kazanıyor. Her yerde işini görüyor. Ama hayatında günde 5 mail alıp 4ü reklam olan adamın "tabletsiz yapamıyorum abi" demesine kılım.

Note 1 çıktı ve aldım. Millet dalga geçiyordu. O cihaz kullanılır mı çok büyük vs diye. Bugün Note 1 çıksa küçük diye alacak tonla insan var. Bir devrin açılışını gördük resmen.

Saatlere gelecek olursak. Band aldım anneme. Sırf aradığımda duysun diye.. Ne oldu temzilik yparken ekranı düşürmüş. Ekranı nerde diyorum. Nolmuş ekrana diyor. Düştüğünün farkında değil
    Gelen whatsapp mesajını okumak, "aaa mesaj gelmiş -reklam o da-" demek, hava atmak için alacaksanız alın. Ama aşçı, eli yağlı işçi / mühendis değilseniz kıç cebinizdeki telefonla yapamayacağınız neyi yapacaksınız saatle. Sıradan bir insana katkısı nedir, "Bana katkısı ne olacak" sorusunu sorun. Mantıklı bir cevap bulursanız alın. Gerisi hikaye, yalan dolan, para tuzağı..... Samsung u huawei si apple ı Xiomi si farketmez. Hepsi aynı...
    Belli bir yere kadar katılıyorum. Aldığım 2 Apple Watch'i da sattım kısa süre içinde. Ancak spor yapan insanlar için Xiaomi Band öneriyorum. Fiyatı 170 TL, yaktığın kaloriden, attığın adıma, kulaça, kaç metre yüzdüğüne kadar herşeyi gösteriyor. Sadece spor ile uğraşanlar için ideal.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Apple Watch Seri 4, 44mm veya 5, 44mm düşünüyorum. İşim grafik tasarım, kalp vs gibi şeyleri veya yürüyüş yaparken ki yaktığım kalorileri vs görmek istiyorum bu sebepten dolayı bu cihaz tercih edilir mi ?

Sadece sağlıkla ilgili verileri kullanacaksanız fiyat performans ürünleri var. Onları söylemiş zaten arkadaşlar.

Ancak gelen maillerinizi, mesajlarınızı, aramalarınızı kaçırmamak, hatırlatmalarınızı, toplantılarınızı görmek, yönetmek istiyorsanız Apple Watch 1 bile olur.

Farklı odadan, iMac te spotify de çalan şarkıyı watch üzerinden değiştirmek, araç kullanırken navigasyon açıksa telefon ekranına bakmadan watchtaki titreşimlerle gideceğiniz yere gitmek vs yapılan şeyler.

Ben ilk çıktığı günden beri watch kullanıyorum. Olmasa yokluğunu hisseder miyim?
    Belki nabız atışlarım için arardım. Telefonda senkronize oluyor çünkü. Kaç kalori yakmışsın, kalp atışların vs. Telefonda history toplanıyor.
    Onun dışında yokluğunu hissetmezdim herhalde..

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Xiaomi Band bende önermiyorum
    alan herkes şikayetçi ölçümleri konusunda ...kafadan atıyor sanki.
    türkçe karakter desteklemiyor vs vs...

saat konusua gelirsek bende samsung frontier , eşimde apple 3 var.
    apple hakketen tırıvırı..
    klasik apple işte "sınırlı"
    sana ne veriyorsa o kadar , özelleştirme 0
    bi mickey'li saat var ekrana çift tıklayınca saati söylüyor o kadar

ben samsungu "saat yüzleri" için almıştım.
    iyikide almışım , saat 1 tane ama içi dizayn 316513531 tane seçenek var.
    bir saatte sayısız kombinasyon çıkıyor.
    2017 kasımda almama rağmen halada şarjı 4 gün gidiyor.
    özellikle arabada çok rahat ettiriyor..
    médiocrité partout

rcpyldz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

3 ve 4 arasında büyük farklar yok ama 5. seride ekran hep açık olayı var buda şarjı etkiliyor aksamları kapatmama ragmen 2 gün gitti şarjı 3. seride aynı kullanımla 3 gün gidiyordu. Kasa ve erkanı çok hassas mutlaka ekran ve kasa koruyucu kullanmak gerekir. Fiyat konusu bence degmez o kadar para vermeye aynı özellikleri garmin huawei vs. ile kullanabiliyorsunuz.
    Instagram: rcpyldz34 - otomobilya

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hadi ben de hortlatayım.

Mi 4 te Türkçe karakter sıkıntısı giderilmiş. Bence şahane bir saat fiyatına göre.. Apple Watch 4. seriyi çaldırdık, yerine aldım, gayet mutluyum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende huwai talk band aldım kulaklık için, apple s1 ilanda bakalım
    Romeo <3 Giulietta

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Seri 5 40mm hatuna hediye için mantıklı mı sizce? 40mm çok mu küçük kalır yoksa anlamını mı yitiriyor. 44 büyük geliyor bu sebeple aslında sorum şu 40mm Seri 5'te küçük ekranı ile kullanımı törpüler mi?
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BaRaN_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seri 5 40mm hatuna hediye için mantıklı mı sizce? 40mm çok mu küçük kalır yoksa anlamını mı yitiriyor. 44 büyük geliyor bu sebeple aslında sorum şu 40mm Seri 5'te küçük ekranı ile kullanımı törpüler mi?
    watch3 42 kullanıyorum.
    4 den sonra 38 i kaldırıp, 40-44 yaptı apple.
    40 gayet ideal, ne çok büyük ne çok küçük.

Sizin içinde ideal olanlar, kalori vs diyorsanız - garmin - suunto vs bakabilirsiniz.
    fenix serisine bakabilirsiniz. burada biraz bütçe devreye giriyor.
    bir de imkan varsa eğer yurt dışından almanızı öneririm burada x2 civarında hep fiyatlar yurt dışına göre..
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

Vintage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mağaradan yazıyor gibi olacağım ama Watch Series 1 var fakat ekranı kırık bulamadım tamirini yapacak bir yer bilen var mı
    04Punto 89CivicEF 81Golf 94CivicEG 97CivicEK 93Uno 05Corsa 98Starlet

darkred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçtiğimiz günlerde bende MiBand4 aldım eşime. Tek isteğim aradığımda telefonu açması.

Çok şükür ne zaman arasam açıyor artık. Duymadım demiyor. Bu bana yeter

Türkçe karakter sorunu giderilmiş sanırım bir sorun yaşamadık. Ölçüm konusunda biraz tutarsızlık sezdim gibi ama niyetim zaten aradığımda sesimi duyurmak olduğu için çok önemsemedim.

Memnunuz ailecek
    Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
    M.Kemal ATATÜRK

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçtiğimiz günlerde bende MiBand4 aldım eşime. Tek isteğim aradığımda telefonu açması.

Çok şükür ne zaman arasam açıyor artık. Duymadım demiyor. Bu bana yeter

Türkçe karakter sorunu giderilmiş sanırım bir sorun yaşamadık. Ölçüm konusunda biraz tutarsızlık sezdim gibi ama niyetim zaten aradığımda sesimi duyurmak olduğu için çok önemsemedim.

Memnunuz ailecek
    benim de anneme bir tane alıp bu sorunu çözmem gerekir, güzel bilgilendirme, Teşekkürler
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

u7kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2015 Apple Watch çıktığından beri kullanıyorum ilk seri hiç bir sıkıntısı yok ama özelleştirme yapmak zor iphone ve watch'a jailbreak yaparsanız çok memnun kalırsınız
    Belki sana göre ben delirmiş ve sorunluyum, ben senin varmak istediğim o yolun sonuyum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler