User Tag List

Sayfa 1/4 123 ... SonSon
71 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Apple Watch Series 1 alınır mı?

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Apple Watch Series 1 alınır mı?

Merhaba, saat ihtiyacım var ve almışken kombinasyonları değiştirilebilir ve teknolojik birşey almak istedim. Senelerdir Apple telefon kullanan biri olarak Apple Watch almak istiyorum ama kararsızım, 700 TL ye sadece kutusu açılmış sıfır 42mm gri Series 1 saat buldum ama, halen series 1 alınır mı? Aramızda series 1 watch kullananlar var mı?

Geçen 1079 TL ye sıfır Series 2 saattı Troy mağazası ama çok çabuk tükendi karar veremeden kaçırdım.

Yada watch yerine tam otomatik saat almak ne kadar mantıklı olur, adam akıllı bir saat yine en kötü 600-900 TL arası, çok kararsız kaldım, S1 Watch kullananların fikirlerine ihtiyacım var.

Biraz nakitim var, elimdeki 7+ u satıp X almayı düşünmüştüm ama şimdilik gereksiz bir hareket olacak sanırım.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    118 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Tavsiye etmem akıllı saatleri..
    Aradan 1 sene geçtikten sonra pil performansı epey düşüyor.
    Gear S3 almıştım, dolapta duruyor uzundur. 1 günü çıkarmıyor pili

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben s1 kullanıyorum hatta sıfırına sıkılırım diye cesaret edip ikinci el aldım. sarjı 2 gün gidiyor. pek bi özelliğini kullanmıyorum ekran görüntüsünü değiştiriyorm keyfime göre memnunum iyi ki almışım diyorum. s2 ler suya dayanıklılık açısından güzel s1 suya dayanıklı değil. ama keşke s2 yada s3 alsaydım demedim henüz
    Romeo <3 Giulietta

mechanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    apple watch alinir mi peki? once bunu soralim.
    --
    her geçen yıl bir önceki yılı aratır hale geldi zaman...

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben seri 1 42 kullanmistik. Kayislarinin ve arka planin degismesi guze bir secenek. Al expresste dunya kadar kayis cesidi var 15-20 usd ye. Pili 1,5 gun gidyordu. Benim icin tek kotu yani evden baska yerde kalinca ertesi gun ogleden sonra saat isi iptal oluyor Hele 2-3 gun uzaktaysaniz bos bos kolunuzda tasiyorsunuz Pil isini bir sekil cozmeleri lazim. Yada en azindan iphone ile ayni sarj aletini kullanmasi lazim. Diger turlu bir daha almayi dusunmuyorum.

PaSHa-brk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Seri 3 42mm kullanıyorum.İşim gereği telefon ile çok uğraşıyorum.telefonun cebimden çıkarmadan çoğu işi halletmeme çok yarıyor.şarjı 2 gün gidiyor.ben çok memnunum

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni nesilde pil bitmeye yakınken saatin fonksiyonları kapanıyor sadece saat olarak çalışıyor. 1. Nesilde pil bittiğinde eksan kapanıyor ve kolunda bileklik olarak kalıyor. Suya dayanıklı olmaması ciddi dezavantaj bana göre.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evvela akilli saat ihtiyaci mevcut mu onu belirlemek lazim
    En iyi ihtimalle 2 gun civarlari sarjlari gidiyor gunluk kullanmak icin surekli sarjini kontrol etmek takip etmek gerekiyor
    Ben mesela hergun kullanmiyorum telefonun sarjini zor takip ediyorum bide onu edemem
    Ote yandan zevk meselesi elbette ama ben apple watch u asla kullanmazdim bebek oyuncaklarina benziyor saat ile alakali bi tasarimi yok
    Bende gear s3 frontier var akilli saat niyetine degilde aksesuar niyetine kullaniyorum cunku bildiginiz şık bi saat iste goruntuyu degistirerek binlerce farkli model saatiniz olabiliyor
    Kisacasi apple telefonum olsa guzel şık bi saat alirim ama apple watch almazdim cunku cok ise yarar acayip bi ozellikleri yok

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Apple Watch, iPhone'lar ile gerçekten çok stabil ve düzgün çalışıyor, günlük işlemlerde kolaylık sağlıyor. Şarjı ortalama 1,5-2 gün gidiyor. Bende Series 2 42mm kullanmıştım ancak telefonun şarjına büyük etkisi var, resmen yarıya kadar düşebiliyor. Ayrıca dışarıda şarj bittiği zaman hiç bir anlam ifade etmiyor. Saat sever olarakta tasarımı gerçekten bir saat gibi değil. iPhone ile Gear 3 Classic kullandım ve kayışlarını da değiştirdim. Gerçekten o zaman hem aksesuar, hem de akıllı saat olarak kullanmak güzel oldu ancak bir Apple Watch kadar uyumlu değil tabiki.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni nesilde pil bitmeye yakınken saatin fonksiyonları kapanıyor sadece saat olarak çalışıyor. 1. Nesilde pil bittiğinde eksan kapanıyor ve kolunda bileklik olarak kalıyor. Suya dayanıklı olmaması ciddi dezavantaj bana göre.
    s1 dede pil bitmeye yakın sadece saate çevirebiliosunuz.
    Romeo <3 Giulietta

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkes çok güzel bilgiler yazmış, normalde otomatik saat alacaktım ama, almışken özellikli birşey olsun dedim, apple watch dediğiniz gibi kolda pek saat gibi durmuyor ama, iOS cihazlar ile senkronize olması çok güzel bişey, daha önce Xiaomi Mi Band 2 vardı, o bile çok hoşuma gidiyordu, ondan apple watcha yöneldim, 700 liraya da 1 aylık S1 bulmuştum sadece kutusu açılmış aktif edilmiş ama kullanılmamış, oda satıldı, ama yine ucuza bulursam bi watch alma düşüncem var, amaç aksesuar olarak takmak, takmışkende ekstaları olsun diyor yine insan.
    1994 Opel Astra F GSi

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o paralara aliexpress den çok daha güzel akıllı saat alınır bence
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

oytn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 yılı geçti series 1 kullanıyorum. Pil kesinlikle bir sorun olmaya başladı ve yukarıda da yazıldığı gibi ya şarj aletini yanında taşımak gerekiyor ya da saatin bazı özelliklerinden kısmak gerekiyor. Son güncellemelerden sonra şarjı neredeyse 1 günü bile çıkarmayacak hale geldi özellikle bileğini döndürdüğünde ekranın açılması özelliğini kapatırsanız şarjı 2 günlere kadar çıkıyor ama diğer türlü de saati görebilmek için ekrana dokunmak gerekiyor. s1 yerine s2 ve ya s3 alsam mı diye de çok düşündüm ama bana çok büyük özellik farkları varmış gibi gelmedi. Bence uygun fiyatlı bulursanız alın deneyin en kötü geri satarsınız

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki android bazli telefon (samsung s8) icin ne marka model akilli saat onerirsiniz?

volkan_gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Series 1 kullanıyorum, series 3 nike edition vardı arkadaşımda, beraber aldık bir hafta sonra satmayı teklif etti. Şöyle söyleyeyim, 1 yıllık series 1 + 200 TL' ye 1 haftalık series 3 nike edition alabiliyordum ama almadım

Gerçekten pratikte benim işime yarayacak bir fark göremedim, 50m su geçirmezlik, dahili gps vs bir şey ifade etmiyor benim için, ekran vs aynı fotoyu açıp karşılaştırdık gözle görülür bir fark olmadı.

Kısaca, ilk seri kullananlar için upgrade çok gerekli gelmiyor bana, ama yeni alacaksanız series 3 alın, sonuçta daha uzun süre destek alacaktır yazılım anlamında, illaki batarya ömrü vs daha iyidir.
    diyemedim ya la

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ayku82 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki android bazli telefon (samsung s8) icin ne marka model akilli saat onerirsiniz?
    bende s8+ kullanıcısıyım ve saat olarak samsung s3 frontier kullanıyorum.Ben saatten çok memnunum yaklaşık 4 gün şarjı gidiyor.Bütün bildirimleri alabiliyorsun,kordonu 22 mm olduğundan dolayı kordon bulmakta hiç sıkıntı yaşanmıyor tavsiye ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    42MM Space Gray Watch Sport 1 aldım bugün 2. el bakalım biraz tecrübe edeyim, beğenmezsem satıcam.
    1994 Opel Astra F GSi

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 300E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    42MM Space Gray Watch Sport 1 aldım bugün 2. el bakalım biraz tecrübe edeyim, beğenmezsem satıcam.
    42mm 3vers kullanıyorum
    şarjı 4 gun gıdıyor

ıphone kullanan bırısı ısenız cıdden cok senkron calsııyor
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

volkan_gs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 gün çok iddialıymış ya, benim 2. günü zor bitiriyor.
    Nabız, kalori vs aktif olduğunda daha çabuk bitiyor.

Bu arada Apple kendi sitesinde Series 1 ve Series 3 her ikisinde de 18 saate kadar gözüküyor pil ömrü.
    diyemedim ya la

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler