User Tag List

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yakın zamanda yurtdışından multimedia sistemi getiren oldu mu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Yakın zamanda yurtdışından multimedia sistemi getiren oldu mu?

Başlıkta da belirttiğim üzere crsa d aracıma multimedia sistemi takmak istiyorum. Ülkemizdekiler(yada benim gördüklerim) eski nesil olanlar. Zenecler android değil ve 890 euro+kdv istediler kamera hariç bende çinde şöyle bişey buldum. Sizce alınabilir mi? Alırsak gümrük hariç ne bedelleri daha ödemem gerekir yada geri gönderilir mi? Yada bu özellikte ülkemizde cihaz satan ver var mı bildiğiniz.

Tahmini Teslimat Zamanı
    2011 Opel Corsa D 95 Hp Sunroof - Esp - Görüş Paket - Down Pipe - I/C Su sprey - Remap - H&R 35 mm - DIY arka kule gergisi - Hel performance çelik fren hortumları - Opc Line Remus son susturucu

Skyhawk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gümrük özellikle araç multimediasında çok akıllı davranıyor. Gümrük esnasında kesinlikle vergi bindiriyorlar. Sadece şunun tavsiyesini vereilirim çevremden aliexpress den muştimedia getirenlerden deneyimlediğimi aktarıyorum.
    Bu mesela 300 dolar ya. Bunu 70 -80 dolar ortalamasında yazılmasını isteyerek zaten çıkacak olan gümrük masraflarını en aza indirebilirsiniz.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    25 gün önce Ali Express üzerinden car play'li vag grubuna ait bir ünite aldık. Kodu neydi hatırlamıyorum çinde kullanılan mıdellerden birine ait. 5 gün önce gümrüğe takılmadan geldi.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gümrük olayı biraz şans zaman zaman atlayabiliyorlar ama takılırsa kdv ve trt bandrolu oder alırsın gümrükten

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbul Ozen Elektronik Yedek Parca, Aksesuar, Donanım & Tuning ilanları sahibinden.com’da!

burayı arayıp sor bi android corsa d vardır belki. buğra yönlendirdi dersen bişeler yaparlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugüne kadar araba yedek parçası yada modifiye parçası dahil 450 küsür ürün aldım.1000 euro üzerinde olanda vardı hiç takılmadı. Şimdi bunda anten vsolduğundan telefon gibi alğılarlarmı diye şüpheye düştüm. Çinli arkadaşa mesaj attım ekranı kapasitifmi diye cevaba göre ya bunu alıcam yada navmax marka.

Alıntı optimus_prime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul Ozen Elektronik Yedek Parca, Aksesuar, Donanım & Tuning ilanları sahibinden.com’da!

burayı arayıp sor bi android corsa d vardır belki. buğra yönlendirdi dersen bişeler yaparlar
    Mesaj attım kendilerine get açarlarsa alabilirim.
    2011 Opel Corsa D 95 Hp Sunroof - Esp - Görüş Paket - Down Pipe - I/C Su sprey - Remap - H&R 35 mm - DIY arka kule gergisi - Hel performance çelik fren hortumları - Opc Line Remus son susturucu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Navimex 7.1 alıp işlemi tamamladım montajıda kendim yaptım bir tek arka kamera için üniversal yollamışlar onuda plakalık kamerası alıp üniversal olanıda öne monte edince sistem tamamlanacak

Skyhawk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun nereden aldınız eğer yurtdışıysa işlemleri biraz anlatırmısınız ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Teşekkür ederim yurtdışıyla uğraşmak istemedim zamanım kısıtlı olduğundan Navimexten aldım

b.arica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ali expresste 200 tl ye ürün alanlar gördüm. Fb'da peugeot gruplarında paylaşıyorlardı kimse de kötü ürün dememiş herkes memnun.

Yeni cihazınız hayırlı olsun güle güle kullanın.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler