User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
51 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Bilgisayardan anlayan abiler notebook alacağım yardım

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

TLH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İşletim sistemi değişirse alınabilir, linux ile beraber geliyor.
    128gb ssd'ye win10, oynanacak 1-2 oyun yüklenir 1tb data olarak kullanılır, güzel cihaz.

Ev kullanıcısıysan dos alın, işletim sistemine o kadar para vermeyin, online olarak key alabiliyorsunuz fiyatları daha uygun.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

razzmatazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    notebook'da en önemli şey soğutma soğutma başarılı olmadıktan sonra en güçlü ekran kartıda olsa verimli çalışmaz almayı düşündüğünüz notebook un ön inceleme videolarını kullanıcı yorumlarını kesinlikle internetten araştırın soğutma sistemi ile ilgili yazılan yorumları göz ardı etmeyin ben HP aldım zamanında pişmanım cihaz çok ısınıyor sonra araştırdım soğutma sistemi başarılı değilmiş böyle oluncada dışarıdan nekadar soğutmaya çalışırsanız çalışın fayda etmiyor

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı razzmatazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    notebook'da en önemli şey soğutma soğutma başarılı olmadıktan sonra en güçlü ekran kartıda olsa verimli çalışmaz almayı düşündüğünüz notebook un ön inceleme videolarını kullanıcı yorumlarını kesinlikle internetten araştırın soğutma sistemi ile ilgili yazılan yorumları göz ardı etmeyin ben HP aldım zamanında pişmanım cihaz çok ısınıyor sonra araştırdım soğutma sistemi başarılı değilmiş böyle oluncada dışarıdan nekadar soğutmaya çalışırsanız çalışın fayda etmiyor
    Kesinlikle. O yüzden mümkünse çok hava giriş çıkışlı, oyun için üretilen bir laptopta fark daha fazla oluyor. Ancak yine de verilen tutarlar düşünülünce masaüstü performansı ile karşılaştıramıyor insan. Her ne kadar son Gtx 10** serisi notebook ve laptoplarda aynı performansı veren kartları kullansa da.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yerinde olsam o fiyatlara sıfır laptop alacağıma, i7, 980 GTX 'e sahip modellere bakardım. Alacağın 1050-1050Ti'dan çok daha önde bir GPU. 1060'a göre de sadece %10-12 civarında aşağıda kalıyor.

razzmatazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben olsam şayet oyun için düşünüyosam 4000 tl bütçenin 3500 ü ile masaüstü pc toplar kalan 500 e de ikinci el bir notebook alırdım yada masaüstü pc yerine konsol düşünebilirsin sırf oyun oynamak için ps4 pro gibi tabi bunun için birde tv lazım

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Acer, Asus, Msi, Casper..

Bedava gelse kullanmam, satarım..

Dell ( Latitude 5xxx / 7xxx ve XPS serisi ) gözüm kapalı alır kullanırım, eşe dosta tavsiye ederim..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Dell ( Latitude 5xxx / 7xxx ve XPS serisi ) gözüm kapalı alır kullanırım, eşe dosta tavsiye ederim..
    Oyun bilgisayarı olması öncelik abi

excellency23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı razzmatazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben olsam şayet oyun için düşünüyosam 4000 tl bütçenin 3500 ü ile masaüstü pc toplar kalan 500 e de ikinci el bir notebook alırdım yada masaüstü pc yerine konsol düşünebilirsin sırf oyun oynamak için ps4 pro gibi tabi bunun için birde tv lazım
    +1000

masaüstü candir. 3500 e toplayacagin pc ne isinma yapar ne takilma. o fiyata alacagin laptoptan da katkat performansli olur.

masaüstü veya dizüstü ne alacaksan ssd mutlaka olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Casper hariç saydığınız tüm markalar gaming konusunda en üst sıralarda markalar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dell'in oyun bilgisayarı olarak alınabilecek fiyat/performans makinesi dışında hiçbir kaliteli oyun laptopu yok.
    Alienware var onlara da o para verilmez.

Dell Inspiron 7577 FB70D128F81C Ci7-7700HQ 8GB 1TB+128SSD 4GB Vga 15.6 Linux(IPS) fiyatı- Notebook

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dell'in oyun bilgisayarı olarak alınabilecek fiyat/performans makinesi dışında hiçbir kaliteli oyun laptopu yok.
    Alienware var onlara da o para verilmez.

Dell Inspiron 7577 FB70D128F81C Ci7-7700HQ 8GB 1TB+128SSD 4GB Vga 15.6 Linux(IPS) fiyatı- Notebook

Gimifayf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Razer ın 1200-1300 dolar civarına notebookları var amazonda.Onlara da bakmanı tavsiye ederim.
    Bende Blade Pro var 3-4 yıl once almıstım Amerıkadan gelmıstı. Iyı mı dersenız ıyı ama sımdı alacak olsam tekrar razer almazdım. Benımle aynı anda arkadasım msi aldı %25-30 daha ucuz bır rakama ve ona bakarak soyleyebılırım kı msi varken razere sırf seklı ıcın fazladan para vermısım. Kucakta oynanmaz metal kasası yuzunden ısıyı dırekt ıletır 2. derece yanık olursunuz.
    Ben sarj aletımı kendı kullanım hatamdan dolayı bozdum aynı ozellıkte yenısını bulamıyorum yardım edebılecek olan varsa cok memnun olurum.
    Ya ölürüm ya da kaskodan para alırım kafası.

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ssd siz bir notebook alma .

dasemert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ///Mpower Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya özellikler bariz iyi ama monster hakkında pek iyi yorumlar duymadım güvenemiyorum kalite farkı da illa olacaktır
    4-5 aydır kullanıyorum gtx 1050ti ekran kartlı olanını.Bir sorun yaşamadım Call of duty son oyunu,gta 5 full de ses etmeden ısınmadan calısıyor saatlerce.Ömür boyu 6 ayda bir ücretsiz bakım hizmeti de veriyorlar.
    dasestar

Burak-Akın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bütçe biraz arttırılabiliyorsa bu cihazı önerebilirim Asus GL553VE Core İ7 Notebook Fiyatı - Vatan Bilgisayar

Bende geçen yıl gaming notebook aldım 4200tl ye asus. Oyun için pc istiyorsanız hiç notebook almayın derim, o paralara daha iyi masaüstü sistem toplanabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tbekler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşletim sistemi değişirse alınabilir, linux ile beraber geliyor.
    128gb ssd'ye win10, oynanacak 1-2 oyun yüklenir 1tb data olarak kullanılır, güzel cihaz.

Ev kullanıcısıysan dos alın, işletim sistemine o kadar para vermeyin, online olarak key alabiliyorsunuz fiyatları daha uygun.
    Tabiki değişebilir. İstedğinizi kurabilirsiniz. Ben genelde dos tercih ediyorum. Tek cihaz için orjinal keyler 30-40 lira internette. Tabi ev kullanımı için.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gimifayf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Blade Pro var 3-4 yıl once almıstım Amerıkadan gelmıstı. Iyı mı dersenız ıyı ama sımdı alacak olsam tekrar razer almazdım. Benımle aynı anda arkadasım msi aldı %25-30 daha ucuz bır rakama ve ona bakarak soyleyebılırım kı msi varken razere sırf seklı ıcın fazladan para vermısım. Kucakta oynanmaz metal kasası yuzunden ısıyı dırekt ıletır 2. derece yanık olursunuz.
    Ben sarj aletımı kendı kullanım hatamdan dolayı bozdum aynı ozellıkte yenısını bulamıyorum yardım edebılecek olan varsa cok memnun olurum.
    evet biraz şekil chroma tuşlar vs ama bence hak ediyor.. Diğer razer ekipmanlarıyla falan tamamlanınca muhteşem güzel oluyor.. Zaten amaç da eglence yani gaming laptop bu.O yüzden kucaga da alınmaz zaten business laptop değil.Metal kasa sebebi ise gaming laptop oldugundan sogutmayı diğerlerine göre daha rahat yapıyor kasa ile ısıyı dağıtıyor bu yüzden kucaga almak vs zor olur evet.Razer olmaz baska marka olur turkiyeye takılmasın diye söyledim.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler