User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
42 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Boks&UFC&MMA Sporlarını Takip Edenler.

oguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Boks&UFC&MMA Sporlarını Takip Edenler.

Arkadaşlar, aramızda bu sporları takip eden , bilgi sahibi , yorumlarıyla bizide bilgilendirebilecek insanlar toplaşsak) Şahsen Hem ağır siklet hem orta siklet boks maçlarını takip ediyorum UFC ve One championship organizasyonlarını elimden geldiğince takip ediyorum. Ama özellikle bu sporla uğaraşan arkadaşların yorumlarıda önemli , bu başlıkta yada öncesinde buna benzer bi başlık varsa orda takip edip yorum yapabiliriz.
    Misal Mart ayında Ağır siklette iki güzel mücadele var.
    Wilder-Ortiz ve Joshua-Parker maçları..
    Beyin bedava...

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben ufc takip ediyorum.Bir kaç aydırda antreman yapıyorum gaza geldim Miocic Cormier maçını bekliyorum Cormier alırsa 2 kemere sahip olucak
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin parmağı tetikte

jokey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben boks maçlarını, her siklette güncel olarak takip ediyorum. Wilder-Ortiz maçı, wilder açısından güzel geçecek. 2018 içinde Joshua - Wilder maçı muhtemelen olur. Amaaa, 4 gözle beklediğim maç, Golovkin & Canelo rövanşı çok sıkı bir GGG hayranıyım, Canelo senelerce kaçtı, siklet değiştirdi, kemerden vazgeçti, sırf Golovkin karşısına çıkmamak için. Golovkin çok rahat kazanmıştı, hakem skandalı hâlâ unutulmadı. Golden Boy promotions, altın çocukları Canelo'nun kariyerini "beraberlik"le kurtardılar. Ama 5 mayısta Golovkin buna izin vermeyecektir. Düşündükçe heyecanlanıyorum geçen hafta Eubank Jr. ın Groves'a kaybetmesi de önemliydi. Eubank parlatıldığı kadar iyi boksör değilmiş, onu anladık

Tv 8.5 un anlaşması bitmiş bittiğim kadarıyla. Umarım Acun yapar bir güzellik, devam ederler yayınlamaya. O almazsa Aspor, o da olmazsa tivibuspor alır diye umuyorum

Böyle bir konu açılmasına sevindim dostum
    98 106 GTI 34 TJ 1247

Volkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    instagram üzerinden UFC takip ediyorum , standart takip ettiğin bir sporcu yok , genelde knockout sahneleri ilgimi çekiyor.
    99' ZN 106 GTİ
    14' SC İBİZA CUPRA
    94' MAM 106 XSİ (TU5 SWAP)
    16' FK2 TYPE-R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim en çok istediğim şey Gökhan Sakinin Hafif ağır siklet kemerini türkiyeye getirmesi
    Herkesin parmağı tetikte

Burak-Akın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buna benzer bir konu vardı vaktinde, bende 2,5 yıl karate 1 yıl fitness 2 yıla yakın kicboks yaptım. Kickboksa devam ediyorum hala aktif olarak. Ufc ve Glory kickboxing takip ediyorum ara ara.

Ufc takip edenler bilir büyük maçlar fight pass'e tabi değil, 30 dolar vermeniz gerekiyor maç başına o yüzden pek izleyemiyorum önemli maçları. Khabib Nurmagomedov ve Gökhan Sakiyi destekliyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ufc bu işte yükselen yıldız oldu. Çok ciddi gelirler elde etmeye başladılar. Ancak çoğu maç için ciddi rakamlar talep ediliyor ve canlı izlemek oldukça zor. Ağır siklette ise Aslında ciddi derecede yetenekli olan ( bana göre ) kimse yok. Favori görünen wilder ve Joshua eski dönem yıldızlarına göre yetenekten çok basarılı pr çalışmalarıyla öne çıktılar. Wilder'ın karşılaştığı rakipler içinde ilk defa Ortiz üst level görünüyor. Joshuada Wlad ı yenip hızlıca level atlamış oldu keza onunda yendiği rakipler içinde wlad hariç elle tutulan bir rakip yok. Mart ayı içinde ikiside önemli iki rakiple karşılaşıcak ve kazananlar da tüm kemerler için maç hakkı kazanmış olacak. ( çingene kral Fury var birde ancak deli herif trollemekten boksu unuttu ).

Ufc de Khabib Nurmagomedov nisanda kemer maçı var ( şu ana kadar 25-0 ) merakla bekliyorum.
    Beyin bedava...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oguz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ufc bu işte yükselen yıldız oldu. Çok ciddi gelirler elde etmeye başladılar. Ancak çoğu maç için ciddi rakamlar talep ediliyor ve canlı izlemek oldukça zor. Ağır siklette ise Aslında ciddi derecede yetenekli olan ( bana göre ) kimse yok. Favori görünen wilder ve Joshua eski dönem yıldızlarına göre yetenekten çok basarılı pr çalışmalarıyla öne çıktılar. Wilder'ın karşılaştığı rakipler içinde ilk defa Ortiz üst level görünüyor. Joshuada Wlad ı yenip hızlıca level atlamış oldu keza onunda yendiği rakipler içinde wlad hariç elle tutulan bir rakip yok. Mart ayı içinde ikiside önemli iki rakiple karşılaşıcak ve kazananlar da tüm kemerler için maç hakkı kazanmış olacak. ( çingene kral Fury var birde ancak deli herif trollemekten boksu unuttu ).

Ufc de Khabib Nurmagomedov nisanda kemer maçı var ( şu ana kadar 25-0 ) merakla bekliyorum.
    Dediğin gibi ağır sikletteki boksörler hayli vasatlar. Joshua , Eddie Hearn ün iyi PR çalışmaları ile bir anda ön plana çıktı. Ama onun da Klitschko karşısında nasıl defalarca grogi durumuna geldiğini, hatta knock down olduğunu gördük. Ki Klitschko eski performansının çok uzağında. Knock out edemeseydi, maç puana gitseydi farklı sonuçlar çıkabilirdi belki de. Cruiser weight'e bakıyoruz, alexandt Usyk dışında öne çıkan parlak biri yok. Artık boksta kalite, siklet düştükçe artan bir kavram haline geldi bence. Bu sebeple P4P ların orta ve daha düşük sikletlerde olduğunu görüyoruz. Golovkin, Keith Thurman, Terence Crawford, Lomachenko, Ward gibi. Düşünüyorum da, ne varsa eskilerde var Bir Juan Manuel Marquez & Pacquiao serisinin tadı hala damağımdadır
    98 106 GTI 34 TJ 1247

01ayk01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Maclari hangi kanallardan takin ediyosunuz peki abiler ? Genel olarak soruyorum.
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tatmin olan arkadaslar olarak elele tutuşup titreyerek boşalalım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 01ayk01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maclari hangi kanallardan takin ediyosunuz peki abiler ? Genel olarak soruyorum.
    Tv 8.5, aspor ya da tivibuspor veriyor. Maçın yayın hakkını hangisi alırsa artık.
    98 106 GTI 34 TJ 1247

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ülkede varsa yoksa futbol olunca kanallarda çok oralı olmuyor.. Çok güzel maçlar ve turnuvalar war ama izleyemiyoruz malesef..
    Beyin bedava...

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazilanlarin bilinenlerin dışında
    Bayanlarda ufc olarak İrem Akın'i takip ediyorum
    Boks erkeklerde Umut Çamkiran degisik bi stili var sinan samilide anımsatıyor
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu hafta güzel maçlar vardı. Groves ve smith finaldeler( Muhammet Ali Kupası). Ufc deki maçlarda iyiydi. Wilder ortiz maçına 10 gün kaldı bakalım beklenildiğine deyecekmi ?
    Beyin bedava...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu hafta güzel maçlar vardı. Groves ve smith finaldeler( Muhammet Ali Kupası). Ufc deki maçlarda iyiydi. Wilder ortiz maçına 10 gün kaldı bakalım beklenildiğine deyecekmi ?
    Değecek mi? sorusundan ziyade, canlı seyredebilecek miyiz? sorusu daha önemli bence )
    98 106 GTI 34 TJ 1247

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Wilder-Ortiz maçını bu gece sabaha karşı ntv spor da seyredebilirsiniz yayın 04:00 da başlayacak. Undercard maçlar var. Ana maç 06:00 da başlar
    98 106 GTI 34 TJ 1247

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jokey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wilder-Ortiz maçını bu gece sabaha karşı ntv spor da seyredebilirsiniz yayın 04:00 da başlayacak. Undercard maçlar var. Ana maç 06:00 da başlar
    Sabah 7 ye doğru sıra gelir diye düşünüyorum. Wilder 98 Ortiz 109 kilo çıkıyor. Wider seriliğe önem vermiş gibi ancak kilo düşük bence.. Umarım en az 8-9 raunt izleriz ikiside knock out becerisi yüksek adamlar. wilder gergindi Ortiz daha rahattı.
    Beyin bedava...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sabah 7 ye doğru sıra gelir diye düşünüyorum. Wilder 98 Ortiz 109 kilo çıkıyor. Wider seriliğe önem vermiş gibi ancak kilo düşük bence.. Umarım en az 8-9 raunt izleriz ikiside knock out becerisi yüksek adamlar. wilder gergindi Ortiz daha rahattı.
    Wilder daha ağır bir kilo ile maça çıksaydı ibre ortiz'e dönebilirdi. Ortiz gibi güçlü birine karşı en önemli silahı çeviklik olacak; bu sebeple bu kilo ile çıkması normal. Wilder çok fazla ön plana çıkarılıyor ama Ortiz, wilder'ın yere serdiği diğer rakiplere benzemez. Küçümserse hata eder.
    98 106 GTI 34 TJ 1247

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    size doesnt matter
    Herkesin parmağı tetikte

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    wilder Tekniği çok ii değil adam avuç içi ile vuruyor falan
    Ama tarzı kendini izletiyor, çok da yürekli dövüşüyor
    Böyle adamlar her zaman sevilir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler