User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
25 sonuçtan 20 ile 25 arası

Konu: İstanbulda Gezilcek Sakin Mekanlar Hakkında

fussy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    beylikdüzünden beylikdüzüne giderken trafik oluyor artık. Sabah erken saatte çıkıp gidiyoruz nereye gideceksek.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı emir91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bulursan bana da haber ver boğaz hattını bayramdan bayrama görüyorum pazar günleri yaz kış kıyamet yeri gibi sırf bu sebepten küçük bir motor almayı düşünüyorum en azından hafta sonları park derdi olmadan gider bir kenara çekerim sahilde dolaşırım diyerek
    Değişiklik olsun diye Kanlıca'ya sahlep içmeye, yoğurt yemeye gidelim diyorsun, hadi şanslıysan otomobili park edebiliyorsun ama iş sadece park yeri bulmak değil birde nakit çalışan ve adeta darphane olmuş müessede yer bulup oturabilmeyi başarman lazım.
    Hafta sonları sinir stres olmamak adına çok elzem değilse artık bir yere kıpırdamıyoruz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anadolu yakası olsa uzak sakin yerler tavsiye edebilirim, kurnaköyde nar ağacı mesela.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Garipçe Menekşe Bahçesi. Kesinlikle pişman olmayacağına eminim

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı eren_rc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba abiler Tekirdağda yaşıyorum arada kız arkadaşımla pazar günlerini değerlendirmek istiyoruz sakin salaş mekan istanbulda gezmeye görmeye değer yerler nereler vardır beylikdüzündede kalıyorum artık gına geldi esenyurt beylikdüzü nargile kafelerden yardımcı olursanız çok sevinirim aklımda garipçe vs var 3. Köprü manzaralı sizlerede danışmak istedim keyifli forumlar...
    Hocam selamlar. Geçen gün işten çıkarken (Kadıköy) kuzenimle uzun yol yapmayı sevdiğimiz için Yavuz Sultan Selim'den gidelim dedik eve (Bahçelievler)
    3. yoldan devam ettik baya bi, Çatalca'ya kadar yaklaşmısız neredeyse, hava inanılmaz sisli, farları yakıyorum beyaz perde iniyor gözüme, derken sağda Durusu Park Otel tabelası gördüm, siteye girer gibi girişi var ve 500 dönüm araziye sahip, içinde villalar var, en aşşağıda da otel var. Otel diyorum ama tatil köyü gibi biryer küçükte olsa. Otelci olduğumdan merak ederim otelleri hep incelerim. Neyse daha sonra burada konakladım arkadaşım ile beraber farklı bir zamanda. Odaların çıkışa çayıra doğru, otelin kenarında ayrı ayrı müstakil evler var. Bunlarda otele ait sanırsam ama sormayı unuttum. Terkoz gölü hemen kenarda ve onun arkası Karadeniz olduğu için çok güzel manzarası var. Akşam şömine başında gitar çalınıp, Karaoke parti felan yapıyorlar. Otel biraz bakımsız fakat oldukça temiz, pazar günleri açık büfe kahvaltı var. Ctesi gününüzü değerlendirebilirsiniz.

Google otel adını sorup bir bak derim, inanılmaz 90'ların o lüks ve sıcak havası vardı ya. Benim çok hoşuma gitti.

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İstanbulda sakin yer çok , TRUMP AVM nin p3 otoparkı mesela..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler