User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
50 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Max. 21bine araç tavsiyesi

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Az daha çıkın, 25e 26ya punto 1.4 tjet alın.
    Stage 2 190hp, silindir kapağı dolu sıfır 1000tl.
    Hayırlı işler.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    K4m 1.6 16 vakf megane coupe olabilir düşük kilometreli hem konforlu LPG de az yakıtı var donanım olarakta sunrooflu olanı bulursanız memun kalırsınız

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Octane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az daha çıkın, 25e 26ya punto 1.4 tjet alın.
    Stage 2 190hp, silindir kapağı dolu sıfır 1000tl.
    Hayırlı işler.
    Abi bizde vardı yeni sattık Antalya'ya o rakamlara zor bulunuyor yada bulduğun leş oluyor. Bizimki de kozmetik olarak leşti, 25.500'e almıştık ama güzel gidiyor meret...
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

Brk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Han Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende arayış içersindeyim ve o paralar tam arası. Benim tavsiyem c2 olur. Tabi hot hatch sayilmaz ama bir fikir olsun üzmeyecek bir arac o fiyatlara
    Aslında C2'ler benimde dikkatimi çekti. 1.4 HDi alıp çıtırdan oynayıp dış görünümü rally edition'a çevirip binmeyi düşünmüştüm, fakat C2 hakkında hiçbir bilgim olmadığından çekindim açıkcası ama dediğim gibi eğer sorun yaratmayacak araçlarsa alınabilir.

Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbul için konuşayım ;

2 aydır kardeşime 20 bine kadar araba bakıyorum ; benzin dizel lpg düz otomatik herşeye baktım yok.
    sitede 20 bin tl olup istanbuldaki bütün araçlar ezberimde.

bir tane bulmuştum 120 binde orjinal openair li twingo onada 18500 istediler, cimriliğim tuttu,o paraya acıdım almadım.
    istanbulda 20 bine alacağın her araç binimum 3 bin tl masraflı...
    Aslında bahsettiğiniz durumdan dolayı konu açma gereği duydum. İlk yola çıktığımda hem HB olsun hem güçlü olsun diye yola çıkmıştım. Sonuçta evde sedan araç zaten var. Bu aracı bahsettiğim gibi şehir içinde sadece haftasonları stress atmak amaçlı kullanacaktım, fakat araba piyasaları çok fazla değişkenlik gösteriyor. Bu araba alınır dediğim araçlara gidip baktığımda ise hayal kırıklığı yarattı.

Alıntı hddsheriff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    palio sporting bakabilirsin, ne usta ne parça problemi yaşamazsın. 48 M plakalı kırmızı sporting arkadaşımın onunla esk'de roll de yaparsınız
    İşte konu açmamda ki ana sebep buydu. Palio'nun sproting modelini bilmiyordum. Şuanda siz dedikten sonra aracı inceledim, gerçekten şaka makinası olabilecek düzeyde eğerki 1.6 motoru ufak müdahalelere cevap verecek nitelikte ise bu araç alınır.

Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.0turbo 4x4 calibra da bakılabilir bence
    C20let + 4x4 tadından yenmeyecek bir araç aslında, özellikle Calibranın sedefli mor renginede hastaydım. Ama dönemimiz konumuyla hem C20let motoru hemde 4x4 sistemi beni çok fazla üzecektir.( yedek parça + usta ilişkisi)

Alıntı eregli42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    astra F bak o fiyatlara diğerleri seni her anlamda üzer efsane kasa corolla bulabilirsen(çok zor) o da olur. Piyasa çok uçuk 20-25 bandına bişey yok. ben bütçeyi 35e kadar çıkardım yine yok keyif alacağım beni üzmeyecek araç.
    İlk ehliyetimi aldığımda f kasa astra vardı, o dönemde çok severek kullandım. Aslında yıllar sonra nostalji yapmak adına 94 SFi GSi aramakla buralara kadar geldim. Şu anda ise SFi GSi aramaktan da almaktan da vazgeçtim, çünkü aradığım bütçedeki bütün araçların istediğim Sfi olması için ciddi paralar harcamak gerektiğini gördüm. Kafama yatan ecotec f kasa gsi olursa zaten almayı düşünüyorum.

Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    17-18e düzgün corsa gsi alınır geri kalan para köşede durur ne olur olmaz diye astra gsi'nın iyisi 25+ gerekir.calibra herkesin harcı değil bence gönül rahatlığı içi 2x calibra harcarsın.Corsa b 1.4 sport & 1.6 gsi ideal bence.
    Corsa GSi o konuda cepte fakat o fiyatlara Ecotec GSi bulamaz mıyız? Calibra için dediğiniz gibi sağlam bütçe ile girmek gerek

Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Temiz Clio RSi bulabilirsen alabilirsin, yada corsa gsi olabilir.
    Aslında Clio RSi yerine düzgün Megane Coupe F7R bulunmaz mı ki, duyumlarıma göre yakıt performans açısından efsane motor diyorlar.

Alıntı salih_560 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    K4m 1.6 16 vakf megane coupe olabilir düşük kilometreli hem konforlu LPG de az yakıtı var donanım olarakta sunrooflu olanı bulursanız memun kalırsınız
    Megane coupelerde çok fazla karşıma çıkıyorlar. Eğer uğraştırmayacak üzmeyecek araçlar ise kafama yatan araçlardan birisi.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Temiz F7R maalesef o paralara yok gibi artık. O yüzden 1.6 16v coupe bakabilirsin, tam genç arabasıdır. Bakımları ucuz, kroniği pek yok.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hafta sonu stress atmak için araba almaz, yapardım.
    bekarlar, zamanı olanlar ve 20 bin bütçesi olanlar için tarif veriyorum herkes not alsın ;

1.) 3 - 5 bin tl verip bi lada samara alıyorsunuz tek kapı çürüksüz.
    2.) muayeden geçicek hale getirip hemen yapıyorsunuz muayeneyi (kafa 2 yıl rahat).
    3.) komple için söküp saklıyorsunuz (satarken lazım olacak)
    4.) kapı eşiklerine ve arkaya çapraz 2 demir kaynattırıyorsunuz,rijitlik önemli. (karadüzen rollcage diyede adlandırabiliriz bunu)
    5.) G kasa 2.0 Gsi motor + şanzuman alıyorsunuz. Güzel bi egzoz sistemi + filtre + headers + laxmaul emme manifoldu ile 180 hp civarı oluyor.
    6.) bu speci ladaya 200 metreden atıyorsun ve cuk oturuyor.(bunu çok az kişi bilir)
    7.) sert custom bir coil yaptırıyorsun , teneke jant + semi slick bir lastik.

Sonuç = 800 kg 180 hp bir tabut.

Bu yukarda yazdıklarım hayal ürünü gelebilir ama buna bindim tarifsiz.
    médiocrité partout

ERY98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3-4 lira daha çıkabilirsen 2004 model SV paket (full yani) 2.0 HDI Peugeot 406 bakabilirsin. İlan fiyatlarına aldanma sen teklifini yap ertesi gün noter

2004 son üretim senesi ve tek makyajlı yılı, SV paket kapsamında da özet geçersek;

JBL Ses Sistemi, 6'lı CD Changer, Hız Sabitleyici, Sunroof, Elektr. ve Hafızalı Koltuklar, Koltuk Isıtıcıları, Yağmur Sensörü, Dijital Klima, Arka Perde, Far Yıkama, 4 Camda Elektrikli, Immobilizer, Otomatik Kararan Dikiz Ayna ve Otomatik Katlanır Aynalar mevcut..

Bence bu kadar donanım ve dizel olarak bana göre f/p aracı, şahsen bende düşünüyorum 2.kez almayı.
    ig: erayender

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biraz daha çıkabilirsen tam istediğin özelliklerde.
    http://www.techturkey.com/forum/otom...egane_f7r.html @KMR2-GT
    Alıntı .CeM. Nickli Üyeden Alıntı
    99 yaşında bi amcada vardı 99 model 99 binde noldu kimbilir bulupta müzeye koymak lazım aslında çok değerli

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kronik olarak sunroofları nazik biraz bakım yapılması lazım birde k4mlerde triger seti çok önemli olabiliyor değişimi zamanında yapılmazsa Sibop kesiyor birde airbag lambası yakar oda koltuk altındaki kablolardan kaynaklı oluyor ama çok pahalı zahmeti şeyler değil ...

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben olsam hiç maceraya girmezdim o paraya alınacak araçlar arasına belki girmez ama 1.4TDI İbiza bence en mantıklısı görünüyor
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hafta sonu stress atmak için araba almaz, yapardım.
    bekarlar, zamanı olanlar ve 20 bin bütçesi olanlar için tarif veriyorum herkes not alsın ;

1.) 3 - 5 bin tl verip bi lada samara alıyorsunuz tek kapı çürüksüz.
    2.) muayeden geçicek hale getirip hemen yapıyorsunuz muayeneyi (kafa 2 yıl rahat).
    3.) komple için söküp saklıyorsunuz (satarken lazım olacak)
    4.) kapı eşiklerine ve arkaya çapraz 2 demir kaynattırıyorsunuz,rijitlik önemli. (karadüzen rollcage diyede adlandırabiliriz bunu)
    5.) G kasa 2.0 Gsi motor + şanzuman alıyorsunuz. Güzel bi egzoz sistemi + filtre + headers + laxmaul emme manifoldu ile 180 hp civarı oluyor.
    6.) bu speci ladaya 200 metreden atıyorsun ve cuk oturuyor.(bunu çok az kişi bilir)
    7.) sert custom bir coil yaptırıyorsun , teneke jant + semi slick bir lastik.

Sonuç = 800 kg 180 hp bir tabut.

Bu yukarda yazdıklarım hayal ürünü gelebilir ama buna bindim tarifsiz.
    Merak ettim örnek proje var mı?
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak ettim örnek proje var mı?
    evet bir tane sarı vardı, sanıyorum 2006 yılları falandı.
    Hatta isterseniz satarız dediler ama o zaman araç sökük ve rollcage'li idi,yani satışı biraz dertti.
    sonra gsi motoru atıp araçla tırmanma yarışlarına girdiler.
    1 yıl sonrada nette gördüm 3500 tl ye satıldı , part out yapılıp yeniden normal arabaya çevrilerek.
    médiocrité partout

Burak Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emrecan-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hotch nedir hot hatch olcaktı
    hiiiç yadırgamadan okudum.. bence güzel olmuş.

Burak Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben uzun zaman severek k4m megane coupe kullandım. bence o paraya alınacak en mantıklı genç arabası..

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tech.te C2 sahipleri çoğaldı, onlara da danışarak orta halli bir C2 1.4hdi alınıp, zamanla eli yüzü düzgün hale getirebilirsiniz ...
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

Rew - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neden 1.4 is'in lafı pek geçmemiş merak ettim daha evvel kullananları bir kaç bilgi verebilir mi nedir ne değildir diye
    Araç gümrük girişli, Borusan çıkışlıdır...

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    21 -22 ye araba bakıyorsan demek ki bütçe 24 civarında diye anlıyorum.

sigorta + noter + bakım = en az 1500 tutsun.

Ben 1 sene kullanıp 20K km yaptığım 1.6 16V k4m motorlu Clio öneriyorum. Parçası ucuz, ustası bol, donanımlı (4 airbag, mercekli far, klima, otomatik ayna + cam)

Hatta rolantide durduğu yerde trigerim koptu 3K ya yaptırdım üst kapak alarak. Yürütme maliyetini de düşünmek lazım.

10 LT lpg yakar 100 km de yok ben basmam dersen 8-9 lt leri çok rahat görürsün.

tolga_55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Rew Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorulması gereken bir sürü soru var. Sen bunları kendine sorsan daha net cevaplar alabilirsin.
    Bahsettiğiniz fiyata temiz 106, 306, golf gti ve 1.6 si bulamayabilirsiniz. Bence baştan eleyin o araçları. Ha tabi alır kendim toparlarım diyorsanız alınabilir ama genelde astarı yüzünü geçer.
    Mesela çok gezerim diyorsanız 306 ve 106 yakıt konusunda yorar. Donanım isterim diyorsanız 1.7 dti size yaramaz. Bu soruları kendi kendinize sorup cevapladığınızda istediğiniz sonuca ulaşırsınız. Araçlar hakkında pek bilgi sahibi değilim derseniz yine yardımcı olurum.
    1.7 dti için 150 liraya hız sabitleyici

100 lirayada aynaları elektrikliye çeviriyosnuz maks 500 lirayada güzel yalıtım yaparsınız içine. 300 lirayada car pc yaptırınca tadından yenmez. aslında toplamda 1000 liraya piyasada donanımlı denilen araçlardan daha keyifli oluyor.
    Alıntı .*$#_06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    enteresan, ha gayret vtı acıcak arayı derken adam araya tır soktu
    (Corsa C 1.7 dti hız sabitleyici ve Follow me home .)

Rew - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1.7 dti için 150 liraya hız sabitleyici

100 lirayada aynaları elektrikliye çeviriyosnuz maks 500 lirayada güzel yalıtım yaparsınız içine. 300 lirayada car pc yaptırınca tadından yenmez. aslında toplamda 1000 liraya piyasada donanımlı denilen araçlardan daha keyifli oluyor.
    Haklısınız bunların hiçbirine sözüm yok istedikten sonra şahin bile konforlu hale gelebilir. Lakin bunlarla uğraşmak isteyen uğraşmayı seven insanlar var. O insanlara bende dahilim. Ama bazıları da sadece yağ değişip yakıt koyup binip gideyim modunda olduğu için orjinalden konforlu olsun isteyebilirler.
    Araç gümrük girişli, Borusan çıkışlıdır...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler