User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
55 sonuçtan 1 ile 19 arasý

Konu: ÝÞ konusunda fikir ve yorum ??

i-vtec07 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    29
    Þehir
    Antalya
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ÝÞ konusunda fikir ve yorum ??

abilerim kardeslerim hepinize selamlar öncelikle, uzun süredir forumdayým bu tür çok konu açýldý güzel fikirler verildi, benimde fikirlerinize ihtiyacým var

sžimdi ben normalde kendi isimizi yapýyordum, bi yandanda üni okuyorum suan. Elemanlarýmýz olduðu için elle tutulur bi is yapmýyorum gün içinde yani haftada 2 yada 3 gün tam manasýyla çalýþýyorum diyebilirim, ha tembel bi insanmýyým diðilim o 2-3 gündede ciddi isler olabiliyo bazen, sera isini bilen bilir zordur. Gece halde oluyorum, uykusuz kalýyorum ama kendi isim olduðu için insana zor gelmiyo.

Neyse konuya döneyim karar verdim dedim bi maaslý is bulayým kendi yoluma bakayým kendi isimizi ailem halleder.

Sonra arkadas aracýlýðýyla aradaðýmm isi buldum, F,i,a,t showroom unda test sürüslerini yaptýrýyorum ve ufak tefek evrak isleri yada test arabalarný yýkamaya götürmek gibi kolay isler .. bos vaktimde oluyo gün içerisinde ..

Ama burda beni çok önemsiyolar neden derseniz beni bayi deðilde de direk t,o.f.a.þ iþe aldý, eðitime gittim bursaya ve resmen el üstünde tuttular çok iyi davrandýlar ve gerçekktende kaliteli iyi yerlere gelmis insanlardý, eðitmenlerimiz . Satýs danýþmaný olama ihtimalim de var, Tabi sevmeyen de var bayide arada gerginlik oluyo kýskançlýk vs

Gelelim size danýþmak istediðim konuyu sabah 6.30 da uyanýyorum 7 de gidiyorum akþam 7-7:30 da evdeyim en erken .

Sadece pazar tatil ama oda ay sonlarýna denk gelirse çalýsýlýyo. Cumartesi tam mesai .

is ev arasý totalde 74 km . Servis güzergahý problem bazen aracýmý yarý yolda býrakýp servisle devam ediyorum . Bazen aracýmla .

ise çok mu ihtiyacým var hayýr yok , ek gelir ve tecrübe olsun diye girdim ama çok vaktimi alýyo bu is. özel hayat sýfýrlandý, yol çok yorucu .

Siz olsanýz ne yaparsýnýz ? özel sektör tabi ki çok rahat olmaz hiç bi zaman bunu bende kabul ediyorum ama aksam sadece 3 saat im bos .bu da çok az bence . Birde en büyük sorunlardan birisi izin almak, 30 dakika isim var deseniz izin alma ihtimaliniz yok gibi bisey .

maas: yaklasýk 1700 . Gelin bi konusalým ;

Tesekkürler simdiden .
    Konu M_PROJECT tarafýndan (27-02-2018 Saat 14:17 ) deðiþtirilmiþtir.

Yaþ
    29
    Þehir
    Antalya
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Edit: yazýda sorun var neden oldu anlamadým, düzeltebilirseniz sevinirim.

Yaþ
    29
    Þehir
    Antalya
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abilerim kardeslerim hepinize selamlar öncelikle, uzun süredir forumdayým bu tür çok konu açýldý güzel fikirler verildi, benimde fikirlerinize ihtiyacým var

sžimdi ben normalde kendi isimizi yapýyordum, bi yandanda üni okuyorum suan. Elemanlarýmýz olduðu için elle tutulur bi is yapmýyorum gün içinde yani haftada 2 yada 3 gün tam manasýyla çalýþýyorum diyebilirim, ha tembel bi insanmýyým diðilim o 2-3 gündede ciddi isler olabiliyo bazen, sera isini bilen bilir zordur. Gece halde oluyorum, uykusuz kalýyorum ama kendi isim olduðu için insana zor gelmiyo.

Neyse konuya döneyim karar verdim dedim bi maaslý is bulayým kendi yoluma bakayým kendi isimizi ailem halleder.

Sonra arkadas aracýlýðýyla aradaðýmm isi buldum, F,i,a,t showroom unda test sürüslerini yaptýrýyorum ve ufak tefek evrak isleri yada test arabalarný yýkamaya götürmek gibi kolay isler .. bos vaktimde oluyo gün içerisinde ..

Ama burda beni çok önemsiyolar neden derseniz beni bayi deðilde de direk t,o.f.a.þ iþe aldý, eðitime gittim bursaya ve resmen el üstünde tuttular çok iyi davrandýlar ve gerçekktende kaliteli iyi yerlere gelmis insanlardý, eðitmenlerimiz . Satýs danýþmaný olama ihtimalim de var, Tabi sevmeyen de var bayide arada gerginlik oluyo kýskançlýk vs

Gelelim size danýþmak istediðim konuyu sabah 6.30 da uyanýyorum 7 de gidiyorum akþam 7-7:30 da evdeyim en erken .

Sadece pazar tatil ama oda ay sonlarýna denk gelirse çalýsýlýyo. Cumartesi tam mesai .

is ev arasý totalde 74 km . Servis güzergahý problem bazen aracýmý yarý yolda býrakýp servisle devam ediyorum . Bazen aracýmla .

ise çok mu ihtiyacým var hayýr yok , ek gelir ve tecrübe olsun diye girdim ama çok vaktimi alýyo bu is. özel hayat sýfýrlandý, yol çok yorucu .

Siz olsanýz ne yaparsýnýz ? özel sektör tabi ki çok rahat olmaz hiç bi zaman bunu bende kabul ediyorum ama aksam sadece 3 saat im bos .bu da çok az bence . Birde en büyük sorunlardan birisi izin almak, 30 dakika isim var deseniz izin alma ihtimaliniz yok gibi bisey .

maas: yaklasýk 1700 . Gelin bi konusalým ;

Tesekkürler simdiden .

Yaþ
    29
    Þehir
    Antalya
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    düzelttim birisi ilk mesaja tasýrsa sevinirim .

pirasa - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38
    Þehir
    Bursa
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maaþý görene kadar herþey güzeldi. 1700 nedir abicim ?
    turbocuk istiyoruz

barakuda26 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    33
    Þehir
    Sakarya-Eskiþehir
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Türkiye genelinde sömürü düzeni mevcut olduðu için ben maaþa þaþýrmadým normal yani ülke þartlarýný göz önüne aldýðýmýz da. Ama verilen emek ve zaman kaybý göze alýndýðýnda gerçekten evet az bi maaþ. Bu parayý kendini bu kadar yormadan da baþka bir iþten kazanabilirsin diye düþünüyorum.

mechanic - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44
    Þehir
    Рос&#10
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tabi abi 1700 nedir. yeni baslamissin 6500 yapip mudur yapsinlar sizi. calis bi 5 sene bakalim.
    --
    her geçen yýl bir önceki yýlý aratýr hale geldi zaman...

PiscocuK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43
    Þehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gençler iyi köyü geleceðinizi de düþünün sosyal güvenlik önemli
    Ayrýca þunu belirteyim bir iþ veren olarak tecrübesi olmayan iþi bilmeyen birine en fazla asgari ücret öderim.Kiþi birazda maaþýný kendi belirler zamanla kendini geliþtirip satýþ müdürü de olabilir

klasik olacak bende nefret ediyorum ama o paraya ev geçindirmeye çalýþan insanlar var.Babanýzýn þirketi deðilse (ki olsada baba akýllýysa vermez) kimse gökten zembille inen adama al þu 2500 TL maaþý þu da masan kafana göre takýl demez
    Ülkede yükselmeyen tek þey araç KM leri

Yaþ
    29
    Þehir
    Antalya
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý pirasa Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    maaþý görene kadar herþey güzeldi. 1700 nedir abicim ?
    abi suan yeni baslayan kimseye çok bi para vermiyolar malesef ki ben isin maas kýsmýný geçtim zaman kýsmý çok kafama takýlýyo ve bi anda mantýksýz gliyo bu durumda is .

Alýntý barakuda26 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Türkiye genelinde sömürü düzeni mevcut olduðu için ben maaþa þaþýrmadým normal yani ülke þartlarýný göz önüne aldýðýmýz da. Ama verilen emek ve zaman kaybý göze alýndýðýnda gerçekten evet az bi maaþ. Bu parayý kendini bu kadar yormadan da baþka bir iþten kazanabilirsin diye düþünüyorum.
    Bende bu sekilde düsünüyorum ayrýlmak mantýklý yani .
    Alýntý mechanic Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tabi abi 1700 nedir. yeni baslamissin 6500 yapip mudur yapsinlar sizi. calis bi 5 sene bakalim.
    sayýn abicim ben maasý beðenmiyorum demedim dikkatli okursan vakit kaybýndan bahsettim ister istemez giden vakite karsýlýk maasta mantýksýz geliyo, yorumlarýnýza deðer veriyorum... amacým müdür olmak deðil yani .

Alýntý PiscocuK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gençler iyi köyü geleceðinizi de düþünün sosyal güvenlik önemli
    Ayrýca þunu belirteyim bir iþ veren olarak tecrübesi olmayan iþi bilmeyen birine en fazla asgari ücret öderim.Kiþi birazda maaþýný kendi belirler zamanla kendini geliþtirip satýþ müdürü de olabilir

klasik olacak bende nefret ediyorum ama o paraya ev geçindirmeye çalýþan insanlar var.Babanýzýn þirketi deðilse (ki olsada baba akýllýysa vermez) kimse gökten zembille inen adama al þu 2500 TL maaþý þu da masan kafana göre takýl demez
    abi tesekkür ederim yorumun icin maas beðenmeme durumu yok aslýnda neticede okulum bitmedi henüz ve aðýr bi is yapmýyorum ama zamaným çok çalýnýyo ...

allah o paralarla ev geçinderenlere sabýr versin.

Emrecan-R - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    24
    Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi þimdi herkese ters yorum olabilir ama daha þimdiden bu tempoda çalýþýrsan ilerde erken sýkýlabilirsin hayattan.Gençsin ihtiyacým yok diyorsun kendimi senin yerine koyuyorum ben yapamazdým.Hayatýda yaþamak lazým.Ýhtiyacýn olsa zaten mecbur kalýrsýn bende þuan çalýþýp ek gelir elde edebilirim ama ailemin verdiði para yeterli oluyor.Birikim yapmak yerine o boþ zamanlarýmý deðerlendiriyorum sevdiklerimle.Hayat boyu bu iþi yapmak istiyorsanda mecbur katlanýcaksýn yükselmek için.
    Alýntý fthdrn Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Herkesin parmaðý tetikte

CloudGrey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36
    Þehir
    .: Beþiktaþ :.
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    23 yaþýndasýn yahu , çok oku , az biraz iþlerin ucundan tut , dost biriktir , anýlarýn olsun bol bol.
    okulun biter,bi hayat bir aile kurma fikrin canlanýrsa girersin bu streslere...
    médiocrité partout

razzmatazz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Þehir
    Bursa
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Þahsen senin yerinde olsam kendi iþim varken elalemin iþinde çalýþmam boþ zamaným varsa o boþ zamanlarýmýda kendi iþim için harcarým milletin hammallýðýný yapýcaðýma kendi iþimin hammallýðýný yaparým sera tarým vs. sektöründen hiç anlamam ama elbet kendinden biþeyler katýpta firmaný daha iyi yerlere taþýyabileceðin birþeyler vardýr yoksada bulmaya çalýþýrsýn tabi yaptýðýn iþi seviyorsan. sevmiyorsanda yol yakýnken sevdiðin sektöre yönel kendini geliþtir en azýndan kendini nerede mutlu hissediyorsan orada çalýþ.

Yaþ
    29
    Þehir
    Antalya
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý Emrecan-R Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    abi þimdi herkese ters yorum olabilir ama daha þimdiden bu tempoda çalýþýrsan ilerde erken sýkýlabilirsin hayattan.Gençsin ihtiyacým yok diyorsun kendimi senin yerine koyuyorum ben yapamazdým.Hayatýda yaþamak lazým.Ýhtiyacýn olsa zaten mecbur kalýrsýn bende þuan çalýþýp ek gelir elde edebilirim ama ailemin verdiði para yeterli oluyor.Birikim yapmak yerine o boþ zamanlarýmý deðerlendiriyorum sevdiklerimle.Hayat boyu bu iþi yapmak istiyorsanda mecbur katlanýcaksýn yükselmek için.
    teþekkür ederim kardeþim bakýþ açýn çok doðru aslýnda benim en büyük sýkýntým kendime vakit ayýramamak deselerki 5 gün gel iþyerine 2 gün tatil yap eyvallah hatta daha verimli çalýþýrým ama bazen pazar günü bile çaðýrýyolar, buda çok saçma geliyo bana, muhtemelen gelicek ay sonu yada nisan ortasý gibi ayrýlýrým hemen þimdi yüz üstü býrakmak istemiyorum insanlarý . sanada abi tavsiyesi üniversite yaþýndasýn bölümünü çok ama çok iyi seç kimsenin yönlendirmesine kulak asma araþtýr ve kendine göre karar ver bende onunda piþmanlýðý var biraz ..

Alýntý CloudGrey Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    23 yaþýndasýn yahu , çok oku , az biraz iþlerin ucundan tut , dost biriktir , anýlarýn olsun bol bol.
    okulun biter,bi hayat bir aile kurma fikrin canlanýrsa girersin bu streslere...
    Galiba haklýsýn abi

Alýntý razzmatazz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þahsen senin yerinde olsam kendi iþim varken elalemin iþinde çalýþmam boþ zamaným varsa o boþ zamanlarýmýda kendi iþim için harcarým milletin hammallýðýný yapýcaðýma kendi iþimin hammallýðýný yaparým sera tarým vs. sektöründen hiç anlamam ama elbet kendinden biþeyler katýpta firmaný daha iyi yerlere taþýyabileceðin birþeyler vardýr yoksada bulmaya çalýþýrsýn tabi yaptýðýn iþi seviyorsan. sevmiyorsanda yol yakýnken sevdiðin sektöre yönel kendini geliþtir en azýndan kendini nerede mutlu hissediyorsan orada çalýþ.
    teþekkürler fikriniz için bizim iþin iyileþmesi ülkemizin tarým politakasýna baðlý ama oda ortada görüyoruz, þuan çok þükür akmasada damlýyo, kendini döndürüyo þimdilik

Gökhan Bilgin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    30
    Þehir
    Bursa
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olum geldiðinde bizim tofaþta çalýþan arkadaþlarý gördün adamlar ölmüþ gibi zorla mesaiye býrakmalar zorla iþe erken çaðýrmalar hani karþýlýðýný alsalar kendileride söylenmiycek aga bilmem kaç mesaiye kalýyoz yarýsý nerdeyse vergiye gidiyo bilmem ne hallerini kendin gördün biþey söylemeye gerek yok baþka yer dahamý iyidir mutlaka deðildir ama bilmiyorum ayný kafa karýþýklýðý bendede mevcut

Yaþ
    29
    Þehir
    Antalya
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Olum geldiðinde bizim tofaþta çalýþan arkadaþlarý gördün adamlar ölmüþ gibi zorla mesaiye býrakmalar zorla iþe erken çaðýrmalar hani karþýlýðýný alsalar kendileride söylenmiycek aga bilmem kaç mesaiye kalýyoz yarýsý nerdeyse vergiye gidiyo bilmem ne hallerini kendin gördün biþey söylemeye gerek yok baþka yer dahamý iyidir mutlaka deðildir ama bilmiyorum ayný kafa karýþýklýðý bendede mevcut
    ne biliyim olum ya esnaflýk güzeldi

kanka þaka maka zamaným heba oluyo baþka biþey deðil tek sorunum bu .

Grimlord - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    32
    Þehir
    Ankara
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kendi iþim varken asla o iþte çalýþmazdým, o kadar söyleyeyim Kendi iþinden 1700 lira kazansan bile dokunmaz sana çünkü.

meganes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36
    Þehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o maaþa daha çalýþma milletin gazýna gelipte seni þuraya getiricez seni böyle yapýcaz diyenlerede inanmayýn
    aracý yüksek fiyata satmam için elinizde 'jdm' yazýsý varmý ??

EOZDAG - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    28
    Þehir
    Prag
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý i-vtec07 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    simdi ben normalde kendi isimizi yapýyordum, bi yandanda üni okuyorum suan. Elemanlarýmýz olduðu için elle tutulur bi is yapmýyorum gün içinde yani haftada 2 yada 3 gün tam manasýyla çalýþýyorum diyebilirim, ha tembel bi insanmýyým diðilim o 2-3 gündede ciddi isler olabiliyo bazen, sera isini bilen bilir zordur. Gece halde oluyorum, uykusuz kalýyorum ama kendi isim olduðu için insana zor gelmiyo.
    Ben bu kýsýmdan yola çýkarak ve ileride bu iþleri devralmayý hedeflediðinizi düþünerek yorum yapýyorum. Ben sizin yerinizde olsam ayný sektörde daha büyük oynayan baþka bir firmada çalýþýrdým, koþullarý ve ücreti de staj standartlarýna indirgerdim. Böylece ne vakit heba etmiþ olursunuz, ne sosyal hayatýnýzdan vermiþ olursunuz ve buna ek olarak yarýn öbür gün iþlerinizi büyütmek istediðinizde karþýlaþacaðýnýz durumlarý, insanlarý vs. sentezleme fýrsatý bulursunuz.
    123d

mert_can 41 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    29
    Þehir
    KKTC
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Kendi iþin her zaman kenarda olmasa iyi ama bir o kadarda risk ***** Türkiye þartlarýnda. Tofaþýn direk iþe almasý oldukça iyi bence az daha diþini sýk daha sonra daha yakýn bir bayiye geçersin satýþ danýþmaný olarak. Yok ben çalýþmýcam dersende az daha yine sýk diþini cv inde iyi bir kaþe olsun ilerde nolur nolmaz çok faydasýný görürsün.
    Alýntý MBALP Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sanýrým araç nazým hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanýnda ortak olarak aldýklarý ve Ataþehir gecelerine adlarýný altýn harfler ile yazdýrdiklari araç..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an 1 kullanýcý var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler