User Tag List

Sayfa 5/6 İlkİlk ... 3456 SonSon
98 sonuçtan 77 ile 95 arası

Konu: Yetkili servis bakım kararsızlığı

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motor'a yetkili dışında kimse dokunmasın yeter.
    Yağ bakımı yetkili, disk balata özel servis
    Triger yetkili, ön takım özel servis

Yağ bakımını dışarda yaptırırsan servis kayıtlarında gelmediğin gözüküyor ve iyi niyet bitiyor.
    Triger için gelmediğin çıkıyor ve iyi niyet bitiyor.
    tamam sabah 9.30'a randevum var zaten servisteyim,nerdeyse çekiciyle götürtücem arabayı illallah ettirdim adamları aracım da basık tekrardan kaldıramam o şekilde halledin dedim.

hep bu düğün masrafı beni böyle etti beee ah ulan.
    imzasız..

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam sabah 9.30'a randevum var zaten servisteyim,nerdeyse çekiciyle götürtücem arabayı illallah ettirdim adamları aracım da basık tekrardan kaldıramam o şekilde halledin dedim.

hep bu düğün masrafı beni böyle etti beee ah ulan.
    Geçer dayım bu günlerde geçer sabret instagramdan video attım bak

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    boş konuşma ya.
    alirim aklini akilli ol. bosu doluyu gosteririm. 05076974834 ara arabanin ust kapaginin saplamasi eksik oraya seni sokayim. Goy goy yapiyoruz ettigin lafa bak bizimde bir sinirimiz var forumda artistsiniz karsiniza gecince kardesim kardesim vay ..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oda bişey mi 80 bin fluence bakımı 1450 tl triger, bakım

mrwope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DoguErdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bir konu danışayım, ikinci el CC aldım 2012 model 1.4 Tsi dsg.
    Bu araç 45.000 km ye kadar yetkili servise gitmiş sonra özel servis. Şu an 95.000 de.
    Ben şimdi özel servisten mi devam edeyim yoksa yetkili servisten mi?
    Bende de ayni sey gecerli;90 binden sonra yetkili servise gitsem iyi niyet devam eder mi ? 60 bine kadar ozel servise gelmis.

mrwope - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrwope Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende de ayni sey gecerli;90 binden sonra yetkili servise gitsem iyi niyet devam eder mi ? 60 bine kadar ozel servise gelmis.
    Bende de ayni sey gecerli;90 binden sonra yetkili servise gitsem iyi niyet devam eder mi ? 60 bine kadar yetkili servise gelmis.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sadık Özyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alirim aklini akilli ol. bosu doluyu gosteririm. 05076974834 ara arabanin ust kapaginin saplamasi eksik oraya seni sokayim. Goy goy yapiyoruz ettigin lafa bak bizimde bir sinirimiz var forumda artistsiniz karsiniza gecince kardesim kardesim vay ..
    sadık'a bak bee telefondan telefona üst kapak saplıyor. Biz de işin goy goy kısmındayız sadıkcım hiç forumda başka gerçek hayatta başka olmadım,yaşanılan bir örneği gösterecek kimse yoktur herhalde .

öyle döte böyle yaprak diye laf var ,sen öyle yazarsan ben de boş konuşma yazarım alınacak bir şey yok o yüzden cooler sadık
    imzasız..

Suleyman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sadık Özyer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben arayabilir miyim Cooler Bey?

Konuya gelecek olursak, şanzımanın üstesinden gelebilecek bir usta varsa oralarda, özele götürürdüm yoksa yetkili devam.

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Suleyman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben arayabilir miyim Cooler Bey?

Konuya gelecek olursak, şanzımanın üstesinden gelebilecek bir usta varsa oralarda, özele götürürdüm yoksa yetkili devam.
    herkese mermi sana gul ♡

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Güncel olsun. 2015 passat 1.6 tdi manuel var bi yakınımda. İstanbul içi özel servis tavsiyesi olan var mı? 36 bin km de henüz araç,yetkili servise mi gidilmeli yoksa özel servise mi gidelim? İstanbul yabancı olduğum bi yer zonguldak olsa kendi dükkanımızda da hallederim ama ***** istanbul. Güven çok önemli

kurtbil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bostancı Sanayide VwTech (İlkan Usta)

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kurtbil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bostancı Sanayide VwTech (İlkan Usta)
    Fiyat konusunda nasıldır yetkili ile arasında fark var mıdır

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güncel olsun. 2015 passat 1.6 tdi manuel var bi yakınımda. İstanbul içi özel servis tavsiyesi olan var mı? 36 bin km de henüz araç,yetkili servise mi gidilmeli yoksa özel servise mi gidelim? İstanbul yabancı olduğum bi yer zonguldak olsa kendi dükkanımızda da hallederim ama ***** istanbul. Güven çok önemli
    Kadosan Özata VW, Anlaşmalı özel servis iyi niyet garantisi bozmuyor. Gayet yetkin ve donanımlılar, 2. kuşak sahibi arkadaşım olur. Filo/Servis tecrübeleri mevcut.

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arada fazla fark yok bencede yetkili servise git anıl ama özel servislerde de çok iyi anlayan servislerden çıkan kendi işini kuran ustalarımızı da unutmayalım..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

S.Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Murat Özcan- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arada fazla fark yok bencede yetkili servise git anıl ama özel servislerde de çok iyi anlayan servislerden çıkan kendi işini kuran ustalarımızı da unutmayalım..
    vw yetkili servisinden çıkıp kendi işini kuran usta öneriniz var mı? tercihim doğuş maslak çıkışlı olması

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cok yakin ve sevidigim bi tanidigim garantinin bitmesinin uzerine yillar gecmesine ragmen, bozulan ses kumanda kolunu iyi niyet garantisinden degistirtmisti Renault'ta. Net hatirlamamakla birlikte az buz bi rakam da degildi. Yalan olmasin; 500 TL.den fazla bi meblag idi galiba. Boyle boyle, farkli zamanlarda 3-4 tane birbirinden alakasiz net hatirladigim parca degistirtti.

Tabii gik dese servise gider. Ee bunun da cok kez faydasini goruyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    DSG parçaları ucuzlamadı mı hala ya.. Milyon adet DSG vardır.. Yok mu hala adam akıllı tamircisi parçacısı..

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok yakin ve sevidigim bi tanidigim garantinin bitmesinin uzerine yillar gecmesine ragmen, bozulan ses kumanda kolunu iyi niyet garantisinden degistirtmisti Renault'ta. Net hatirlamamakla birlikte az buz bi rakam da degildi. Yalan olmasin; 500 TL.den fazla bi meblag idi galiba. Boyle boyle, farkli zamanlarda 3-4 tane birbirinden alakasiz net hatirladigim parca degistirtti.

Tabii gik dese servise gider. Ee bunun da cok kez faydasini goruyor.
    Araç clio 3 müydü abi bende 3 kere yaktım o parçayı yanan aslında silecek kolu yani bende öyleydi komple değişiyor.
    2010 da aldım yetkilide ilk triger değiştirdim sonra ön disk balata sonra yağ bakımı yaptırdım 3.yılın içinde birşey için fiyat almaya gittim reno aracıma %30 indirim tanımlamış garantisi bittiği halde servise gittiğim için

Ondan sonra yağ bakımlarım triger debriyaj soğutma sıvısı fren hidroliği kaporta boya herşey yetkili serviste yaptırdım zaten yaptırırdımda %30 luk indirim iyi oldu satana kadar yetkili serviste yapıldı herşeyi sadece ön takım parçlarını yan sanayi taktırıyordum oda araba çok basıktı yazın kışın ayrı yay kullanıyordum her söküp takmaya kule takozlarını z rotlarını değiştiriyordum canım sıkılıyorduy gidiyodum z rot rot başı değişiyordum para değildi kule takozları 40 rot bşı z rot 15 tl falandı bikere kaldırıma çarptım tekeri rot kolu eğildi gittim ustama dedi rot kolu dedim abi komple değiş salıncak rot kolu rot başı 70 80 tl ye alınıyordu tek sıkıntı sürekli rot ayarı parası veriyordum ama 195 bin km de sattığımda bile ok gibiydi tık ses yoktu

Neyse çok uzattım clio 4 1.2 benzinli aldım servise muhbbet etmeye uğradım debriyajı sordum 2 ye geliyor dedi dedim vay ak herşey çok pahalılandı dedi triger 70 de değişmiş yağ bakımı hidrolik ön balata 80 de değişti şuan 85 binde bi aksilik olmazsa yağ bakımlarını yine servise triger servise ama debriyajı sanırım dışarda yaptırıcam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç clio 3 müydü abi bende 3 kere yaktım o parçayı yanan aslında silecek kolu yani bende öyleydi komple değişiyor.
    2010 da aldım yetkilide ilk triger değiştirdim sonra ön disk balata sonra yağ bakımı yaptırdım 3.yılın içinde birşey için fiyat almaya gittim reno aracıma %30 indirim tanımlamış garantisi bittiği halde servise gittiğim için

Ondan sonra yağ bakımlarım triger debriyaj soğutma sıvısı fren hidroliği kaporta boya herşey yetkili serviste yaptırdım zaten yaptırırdımda %30 luk indirim iyi oldu satana kadar yetkili serviste yapıldı herşeyi sadece ön takım parçlarını yan sanayi taktırıyordum oda araba çok basıktı yazın kışın ayrı yay kullanıyordum her söküp takmaya kule takozlarını z rotlarını değiştiriyordum canım sıkılıyorduy gidiyodum z rot rot başı değişiyordum para değildi kule takozları 40 rot bşı z rot 15 tl falandı bikere kaldırıma çarptım tekeri rot kolu eğildi gittim ustama dedi rot kolu dedim abi komple değiş salıncak rot kolu rot başı 70 80 tl ye alınıyordu tek sıkıntı sürekli rot ayarı parası veriyordum ama 195 bin km de sattığımda bile ok gibiydi tık ses yoktu

Neyse çok uzattım clio 4 1.2 benzinli aldım servise muhbbet etmeye uğradım debriyajı sordum 2 ye geliyor dedi dedim vay ak herşey çok pahalılandı dedi triger 70 de değişmiş yağ bakımı hidrolik ön balata 80 de değişti şuan 85 binde bi aksilik olmazsa yağ bakımlarını yine servise triger servise ama debriyajı sanırım dışarda yaptırıcam
    Yok kardesim. Bahsettigim araba Kangoo.
    Bence de su pahalilikta debriyaj isini servis disinda, ama iyi bi yerde hallettirmen daha mantikli gibi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler