User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
47 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Antalya hakkında bilgi verebilirmisiniz?

naci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı A.Kepez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun öncelikle arkadaşlar biraz bilgi vermiş bende ekleme yapayım. karayollarının hemen karşısında bayındır mah. var orası olur ya da eşinizin istediği bahçeli mah. de çok uzak sayılmaz. araba ya da motorla on dakikaya gidersiniz işe. bahçeli de meryem mustafa ege ve barbaros ortaokulları var köklü okullardır. bahçeli sosyal olarak biraz daha elittir diyelim kepez bölgesine göre. atatürk parkı konyaaltı plajları vs dip dibe sayılır. araştırma hastanesi yakın istediğiniz bölgeye. yine bahçeli için konuşursak nostalji tramvayı var şehir merkezine ulaşım rahat olur otobüs vs zaten var.kepez ilçesinde kara yollarının yakını olan mahalleler iyidir ama yok hayatımda heyecan olsun ankara çinçin, istanbul bağcılar gibi yerleri isterim diyorsanız ona da uygun tavsiyelerimiz olur tabi ki aklınıza takılan yerler olursa yardımcı oluruz elimizden geldiğince.
    Teşekkürler. Aman çinçin gibi olmasın, sakin nezih bir yer istiyorum. Bağcılar nasıldır bilmiyorum ama örnek vermişsen çinçin gibi bir yerdir.
    2 Temmuz 1993 unutma / unutturma

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kira olarak düşündüğüm rakam Ankara'da ki evimi kiraya vereceğim o kiradan 3-5 kuruş bana kalsın o yüzden 1000-1100 gibi bir fiyat olabilir en fazla.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EREN34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konyalatı civarında ev tutmak okul için iyi olur ancak kiralar yüksek kaçabilir.

İlkokul olarak Barbaros İlköğretim Okulu Antalya'nn köklü ve favori okullarından biridir.
    Teşekkürler.

Bu okul hangi semtte?

Bu arada arabam veya motor gibi bir aracım yok, bizim kurumun her bölgeye servisi var dediler tam olarak bilmiyorum. Okul eve yakın olsun ki kızlar fazla zorlanmasın mevsimsel şartlardan. Ben mecbur servis ile gider gelirim.

MatraX_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Özelden iletişime geçebilirsiniz abi,her türlü yardımcı olurum

dragon07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    antalya kalitesiyle yaşamıyla kültürüyle ilk 3'te olan bir şehirdir , tr'nin nüfus bakımından 4. büyük kentidir
    3 ay sıcak olur ama geriye kalan 9 ay ise mükemmeldir havası temizdir
    kalorifer yakıt derdin olmaz
    ortalama güzel ev 900-1000tl arasıdır
    ben tr'nin heryerini gezdim en kral yerlerine gittim toplam yaşam olarak Antalya her zaman favoridir .

EREN34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı naci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler.

Bu okul hangi semtte?

Bu arada arabam veya motor gibi bir aracım yok, bizim kurumun her bölgeye servisi var dediler tam olarak bilmiyorum. Okul eve yakın olsun ki kızlar fazla zorlanmasın mevsimsel şartlardan. Ben mecbur servis ile gider gelirim.
    Antalya’da konyaaltı caddesi üzerinde kalıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok teşekkürler sizlere.

HondatugraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cehenneme hoş geldiniz diyorum öncelikle Antalya da lüks bir daire istemedikten sonra kira oldukça makul düzeylerde, bahçeli ev olacaksa fiyat artar biraz yinede ısınmak için doğalgazdı vs gibi faturalarınız olmayacağından ısınma parasını kiraya sayabilirsiniz
    DR. OWL

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı naci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler. Aman çinçin gibi olmasın, sakin nezih bir yer istiyorum. Bağcılar nasıldır bilmiyorum ama örnek vermişsen çinçin gibi bir yerdir.
    çinçin =zeytinköy

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HondatugraL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cehenneme hoş geldiniz diyorum öncelikle Antalya da lüks bir daire istemedikten sonra kira oldukça makul düzeylerde, bahçeli ev olacaksa fiyat artar biraz yinede ısınmak için doğalgazdı vs gibi faturalarınız olmayacağından ısınma parasını kiraya sayabilirsiniz
    Herşeyin hayırlısını dilemekten başka yapacak bir şey yok

Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    20 gündür bende Antalya kepez e tipi kapalı cezaevinde askerlik yapıyorum biraz gezme fırsatım oldu buraları ama pek gelişmiş bir yer değil insanları güleryüzlü birazda apaçi yoğunluğu var şimdilik bildiklerim bu kadar Bunuda buraya yazayım atarsa 298
    13' 6R Polo "HLG"
    10' E60 "ETJ"
    14' F20 "FJM"
    13' Rocco "FEP"

18' Civic DTEC "BGD"

PROMINENT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Isinma dogalgaz var ama klima ile isinmak ta ayda 250 350 arasi tutuyor. 480 verdigimi biliyorum.
    Kork!!sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak...

HondatugraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PROMINENT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Isinma dogalgaz var ama klima ile isinmak ta ayda 250 350 arasi tutuyor. 480 verdigimi biliyorum.
    Abi yeni nesil yalıtımlı bir evde ısınma sorun olmuyor İzmirde okul hayatı yaşıyoruz 3 arkadaş havası antalya ile aynı bu kış ödediğimiz doğalgaz faturasının toplamı 20 tl etmez hep 3-4-2-5 tl geldi sadece 2-3 gün açtık kombiyi o ayda 50 tl geldi o kadar eski soğuklar yok artık
    DR. OWL

PROMINENT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi yeni nesil yalıtımlı bir evde ısınma sorun olmuyor İzmirde okul hayatı yaşıyoruz 3 arkadaş havası antalya ile aynı bu kış ödediğimiz doğalgaz faturasının toplamı 20 tl etmez hep 3-4-2-5 tl geldi sadece 2-3 gün açtık kombiyi o ayda 50 tl geldi o kadar eski soğuklar yok artık
    Benim oturdugum site yeni degil sanirim bu yuzden bazen soguk olabiliyor. Naci beyin de tutacagi ev 1000 lira civari olacaksa eski ev olacaktir. Sonuc itibari ile turkiyenin en yasanabilir sehrine geliyor bunlar ufak sorunlar
    Kork!!sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak...

özcan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    işe araç ile gidecekseniz konyaaltı bölgesini tercih edebilirsiniz araç ile 10 dk mesafede kalır pınarbaşı toros arapsuyu buralar yakın kalır sakin bölgelerdir kira olarak 1000tl civarı geniş 2+1
    1100 1200 gibi rakamlarda ise 3+1 temiz bakımlı daire bulunur genelde
    www.kaymaz.com.tr

"Bir saniyesine bile hükmedemediğimiz bir hayat için bu kadar fırıldak olmanın alemi yok"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Senin calisacagin yerin 500 metre yan tarafinda oturuyorum abicim. Amcamda karayollarinda gorev yapiyor 20 yildir. O vesile ile gider gelirim arada.
    Ev konusunda yakinlarda bahceli mustakil bi ev ariyorsaniz yok. Yani yakin derken 10 km capinda pek yok.

Halki icin konusmak gerekirse 5 parmagin 5 i de bir olmamakla birlikte 24 yildir bi sikinti yasamadim buyuk duzey.

Trafik sorunu neyim olmaz.

Sicaklar adami imanada getirebilir ataistte yapabilir.

Ama genel itibari ile yasanacak sayili yerlerden biri. Ufak cennettir benim gozumde.

Bi ihtiyacin falan olurda ozelden bi mesaj at abi ben yardimci olurum iyi kotu elimden geldigince.

sweap07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oncelikte yeni isiniz hayirli olsun cok guzel bi sehire geldiniz gezip gordukce anlicaksiniz.Bahceli mustakil ev konusunda tecrubeme dayanarak söylüyorum antalyada nem asiri fazla oldugu icin ozellikle mustakil bahceli evlerde rutubet meydana geliyor ve evdeki esyalar kullanilmaz hale geliyor bizzat yasadik 4 sene mustakil evde oturduk antalyada semt olarak bayındır temiz guzel yerdir hastaneye vb yerlere oldukca yakındır yardimci olabileceğimiz baska konu olursa pm atmaniz yeterli

MatraX_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Deepblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    20 gündür bende Antalya kepez e tipi kapalı cezaevinde askerlik yapıyorum biraz gezme fırsatım oldu buraları ama pek gelişmiş bir yer değil insanları güleryüzlü birazda apaçi yoğunluğu var şimdilik bildiklerim bu kadar Bunuda buraya yazayım atarsa 298
    sen yanlıs yerlerı gezmıssın abım

Emre-U - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Deepblue Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen sarampolden kapaliyola hızlı bir giriş yapmışsın anlaşılan. Askerler genelde o muhitte takılıyor pazar günü. Bir dahaki çarşı izninde gel çayımı iç hocam. Markantalya karsisindayim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler