User Tag List

Sayfa 15/27 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
503 sonuçtan 267 ile 285 arası

Konu: Mersin MEGACHIPS rezilliği ve Maddi hasar

yasindamar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yani arkadaşlar dün ögrendigim bilgiye göre, arkadaş buraya konu açmadan çok önce, benimle telefon görüşmesi yapıp kendisini isyerime cagirdiktan hemen sonra gidip Megachips e ait yazılımını sildirip, başka firmaya yazılım yükletmiştir. Konu actigi tarihte meger arabasinda bize iade edecegi bi yazilimi bulunmuyormuş.
    Yani tamam gel hadi iadeni yapalim desek, işler degisecekmis

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yasindamar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani arkadaşlar dün ögrendigim bilgiye göre, arkadaş buraya konu açmadan çok önce, benimle telefon görüşmesi yapıp kendisini isyerime cagirdiktan hemen sonra gidip Megachips e ait yazılımını sildirip, başka firmaya yazılım yükletmiştir. Konu actigi tarihte meger arabasinda bize iade edecegi bi yazilimi bulunmuyormuş.
    bunu demek lazım elbette yapmanız gereken oymuş, 600 lira için değmezdi, ben olsam isteksizce yazılım atacağıma atmaz, memnun olmadığında da gel kardeşim silelim al paranı derdim...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunu demek lazım elbette yapmanız gereken oymuş, 600 lira için değmezdi, ben olsam isteksizce yazılım atacağıma atmaz, memnun olmadığında da gel kardeşim silelim al paranı derdim...
    Onu herkes diyemez işte

Dr a bayçuya selam olsun burdan
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

ErkanCanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adam 5. gün ben memnun kalmadım , paramı iade edin diyor. Gerisi önemli mi acaba ? Yine bir sürü şey yazdınız internet sitesinin değiştirilmesine hiç girmediniz. Mehmet Gazihan bu olaylardan haberdar mı ? Haberdarsa neden konuya bir açıklama getirmiyor.. Siz bir inat içerisine girmişsiniz de firmanın marka değerini ayaklar altına alıyorsunuz şu anda.
    DÜNYADA İKİ BİLİNMEYEN VARDIR.BİRİ KUTUPLAR , DİĞERİ TÜRKLER.. Albert Sorel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ErkanCanS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam 5. gün ben memnun kalmadım , paramı iade edin diyor. Gerisi önemli mi acaba ? Yine bir sürü şey yazdınız internet sitesinin değiştirilmesine hiç girmediniz. Mehmet Gazihan bu olaylardan haberdar mı ? Haberdarsa neden konuya bir açıklama getirmiyor.. Siz bir inat içerisine girmişsiniz de firmanın marka değerini ayaklar altına alıyorsunuz şu anda.
    Gerisi de önemli tabi. Bunlar telefonda olacak isler degil, gel kardesim konusalim dedik. Nasil bi iade bekliyosunuz siz? Telefondan sonra hesabina mi aktarilmaliydi? Kaldı ki yanimdan agzi kulaklarinda memnun ayrilan birinden bahsediyoruz. Duydugum kulagima gelen seylerin tamamini degerlendirerek konusuyorum, artniyetli davranış varsa ben kendimi enayi yerine koyduramam ki öyle iş mi olur?

Firmanın 6 yillik bayisiyim. 10 gun degil 1 ay sonra iadesini yaptigim musterim de var, firmadan iadesini almadan parasinin tamamini verdigim musterim de var. Gerektigi sekilde işimin her turlu arkasinda durdum ve dururum. Ama iade sebebi olarak musterinin kakasının gelmesini yada canım sıkıldı veya sebebi yok gibi seyleri de kabul edemeyiz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün öğrendiğim bilgilere göre demişsiniz fakat bu başlığa 31 mart ta zaten reddettiğinizi yazmıştınız. Yani siz çok önceden adamın koşulsuz iade teklifini red etmiştiniz. Yani reddetmeniz le dün öğrendiğini söylediğiniz bilgilerin bir bağlantısı yok.
    Kimsenin size o sorunlu gördüğünüz arabaya yazılımı zorla yaptırttığını düşünmüyorum. Madem araç sorunluydu, daha önce de dedim bu araç sorunlu deyip yapmayacaktınız. Ayar yapıyorsanız ücretini alıyorsanız problem çıktığında zaten araç sorunluydu demeyeceksiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dayı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün öğrendiğim bilgilere göre demişsiniz fakat bu başlığa 31 mart ta zaten reddettiğinizi yazmıştınız. Yani siz çok önceden adamın koşulsuz iade teklifini red etmiştiniz. Yani reddetmeniz le dün öğrendiğini söylediğiniz bilgilerin bir bağlantısı yok.
    Kimsenin size o sorunlu gördüğünüz arabaya yazılımı zorla yaptırttığını düşünmüyorum. Madem araç sorunluydu, daha önce de dedim bu araç sorunlu deyip yapmayacaktınız. Ayar yapıyorsanız ücretini alıyorsanız problem çıktığında zaten araç sorunluydu demeyeceksiniz.
    Ben zaten en basından iade almayacagimi yazdim okumadiniz mi? Araba geldiginde krank devir sensoru ve akismetresi ariza gosteriyordu. Akismetre degistirildi, gec calisma yaparsa krank devir sensorunu degistir parani bosuna harcama dedik. Arac zaten sorunlu. Geneli boyle bunlarin. Soft bisey istiyoruz fazlasinda gozumuz yok, eksigi neyse yaptiririm denildi biz de bildigimiz tum olabilecek sorunlarini anlattik bilgilendirdik. Daha ne yapalim?

bomberr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Siz zaten alıcının ilk talebinde olumsuz dönüş yapmışsınız. Yazılımdan kaynaklı bir sorun yok iade yapmam demişsiniz. Sonradan başka bilgileri öğrenmeniz mesele değil ki. Burada ki mesele sizin Web sitenizde yazan taahhüdü yerine getirmem deyişiniz. Son mesajınızda da halen keyfi iade yapmam diyorsunuz zaten. Madem öyle web sitesi neden apar topar değiştirildi. Bir de bunu açıklasanız?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sitenizde yazana göre müşterinin kakasıda gelse iade almak zorundasınız
    ha siz sitenizdeki taahhütleri laf olsun diye koyduysanız o da sizin iş ahlakınız
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Okudum elbette hatta okuduğumu yukarda gayet güzel anlattığımı düşünüyorum.

Ben zaten en basından iade almayacagimi yazdim okumadiniz mi? Araba geldiginde krank devir sensoru ve akismetresi ariza gosteriyordu. Akismetre degistirildi, gec calisma yaparsa krank devir sensorunu degistir parani bosuna harcama dedik. Arac zaten sorunlu. Geneli boyle bunlarin. Soft bisey istiyoruz fazlasinda gozumuz yok, eksigi neyse yaptiririm denildi biz de bildigimiz tum olabilecek sorunlarini anlattik bilgilendirdik. Daha ne yapalim?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadas buraya konuyu ne zaman acmis bi bakin? Konuyu actigi tarihte bana iade edecegi bir megachips yazilimi yok arabasinda diyorum? Farzedin ki biz konuyu gorduk okuduk, dedik ki tamam dostum gel iadeni yapalim? Proseduru uygulamak icin dosyasini okuyup gondericem, Mehmet Gazihan orjinale cevirecek. Demeyecek mi Yasin bunda bizim yazilimimkz yok kardesim diye. Mart ayının basında arabasindan sildirdigi bi yazilim icin mart sonunda buraya ben nasil iademi alirim diye konu aciyor.
    Ben hergun yeni birsey ogreniyorum o aracla ilgili. Bakalim daha neler ogrenecegim. Arastirmaya devam ediyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayrıca yine dedim ki ; Kimsenin size o sorunlu gördüğünüz arabaya yazılımı zorla yaptırttığını düşünmüyorum. Madem araç sorunluydu, daha önce de dedim bu araç sorunlu deyip yapmayacaktınız. Ayar yapıyorsanız ücretini alıyorsanız problem çıktığında zaten araç sorunluydu demeyeceksiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sitenizde yazana göre müşterinin kakasıda gelse iade almak zorundasınız
    ha siz sitenizdeki taahhütleri laf olsun diye koyduysanız o da sizin iş ahlakınız
    Hayır bence kakası gelenin ahlâksızlığı... kusura bakmayın yani. 30 yaşındayım- 12 yıldır esnafım. Acemi degilim, salak hiç degilim. Yazan maddeyi suistimal etmeye gerek yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayrıca yine dedim ki ; Kimsenin size o sorunlu gördüğünüz arabaya yazılımı zorla yaptırttığını düşünmüyorum. Madem araç sorunluydu, daha önce de dedim bu araç sorunlu deyip yapmayacaktınız. Ayar yapıyorsanız ücretini alıyorsanız problem çıktığında zaten araç sorunluydu demeyeceksiniz.
    İsyerimizde mekanik destek de veriliyor. Telefonda iade isteyecegine isyerimize gelip arızaları icin yardım isteseydi olmaz miydi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu açtığı tarih değil size ilk iade talebin de bulunduğu tarihten bahsediyoruz, sizin deyiminizle bu cümleyi kaç kişi yazdı ama okumuyorsunuz herhalde

Arkadas buraya konuyu ne zaman acmis bi bakin? Konuyu actigi tarihte bana iade edecegi bir megachips yazilimi yok arabasinda diyorum? Farzedin ki biz konuyu gorduk okuduk, dedik ki tamam dostum gel iadeni yapalim? Proseduru uygulamak icin dosyasini okuyup gondericem, Mehmet Gazihan orjinale cevirecek. Demeyecek mi Yasin bunda bizim yazilimimkz yok kardesim diye. Mart ayının basında arabasindan sildirdigi bi yazilim icin mart sonunda buraya ben nasil iademi alirim diye konu aciyor.
    Ben hergun yeni birsey ogreniyorum o aracla ilgili. Bakalim daha neler ogrenecegim. Arastirmaya devam ediyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    maalesef yaşınız çok genç ve 12 yıllık bir esnaflık... 10 gün içinde talep halinde iade edilir yazan bir maddeye, iade etmek istiyorum demenin neresi suiistimal.

Hayır bence kakası gelenin ahlâksızlığı... kusura bakmayın yani. 30 yaşındayım- 12 yıldır esnafım. Acemi degilim, salak hiç degilim. Yazan maddeyi suistimal etmeye gerek yok

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu açtığı tarih değil size ilk iade talebin de bulunduğu tarihten bahsediyoruz, sizin deyiminizle bu cümleyi kaç kişi yazdı ama okumuyorsunuz herhalde
    Ben de diyorum ki konunun basinda yazdigimi okuyun. İade isteyene telefonla olmaz bu isler gel burda konusalim bu işi dedik. Bu arabalarda yazilimsal ariza olmaz, arızan mekaniktedir dedik. Dedik de kendimiz dinledik sadece

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam bakın bana okumuyormusunuz diyorsunuz ama siz okumuyor gibi yazıyorsunuz. ben sizin işyeriniz de mekanik destek verimiyor demiyorum. diyorum ki Kimsenin size o sorunlu gördüğünüz arabaya yazılımı zorla yaptırttığını düşünmüyorum. Madem araç sorunluydu, daha önce de dedim bu araç sorunlu deyip yapmayacaktınız. Ayar yapıyorsanız ücretini alıyorsanız problem çıktığında zaten araç sorunluydu demeyeceksiniz.

İsyerimizde mekanik destek de veriliyor. Telefonda iade isteyecegine isyerimize gelip arızaları icin yardım isteseydi olmaz miydi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neyse boşverin Yasin Bey, çünkü farklı mantıkla konuşuyoruz. Size kolay gelsin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler