User Tag List

Sayfa 2/27 İlkİlk 123412 ... SonSon
503 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Mersin MEGACHIPS rezilliği ve Maddi hasar

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CorsaMer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın YASİN DAMAR araba beni yolda bıraktığında krank devir sensörü map sensörü ve zamanlama hatası adında 3 tane arıza kodu verdi araba marş almadı turbo kırıldı diye birşey demedim zaten ötmeye başladı dedim evet yazılım aksamida BMW ile yarıştım daha ilk yarisimdi ilk gazı kokleyisimdi zaten grubada attım yarışı ben sana 1 ay sonra arabam bozuldu para iadesi istiyorum demedim 5 gün sonra dedim bana neler dediğini ilk başta belirttim zaten ben sana en ufak bir argo veya tehdit içerikli bir söz söylemedim tek söylediğim gelim yazılımını sil paramı geri ver demekti bana sabahtan beri başkalarıyla uğraştığını benle uğraşacak vaktin olmadiginida soyledin eğer yaptığın işin arkasında değilsen insanları mağdur ediyorsan söyle burda herkes bilsin. Turbomun vakti gelmiş olabilir sorun çıkmış olabilir her şeyi geçtim ben sende. Turbo parası istemiyorum. Aracıma gerek kilometreden gerek başka etkenden olan ama sonucu yazılım akşamında gerçekleşen sorunu çözmek istiyorum. Bak ben sana saydığın lafları yazdım. Sende yaz madem argo konuşmuşum.
    baska garajda big turbo yapmican yani ? krank sensoru arizasinin yazilimla alakasi yok ya.

aga81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben olsam bende para ıadesı yapmam 1.7 lere senelerdır yazılım yapılıyor piyasada yenı bır arac deıl sonucta artıkbı kalıba oturmuş
    Alıntı ErHaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir arabaya şenolun eli değdiyse o araba olur kardeşim..
    USTAM DEMİR GARAJ DÜZCE
    SARAY EKMEK VE UNLU MAMULLERİ HİPERMARKET...

yasindamar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Saydıgın hatalardan dolayi beni arayıp iade istedin ya... hah iste o hatalar programdan olacak seyler degil. Ayrica kac zamandir o problemleri mi cozemedin sen? Yazdiklarinla celiskiye dusuyorsun. Bu yazdigin 3 arizanin birini sana zaten soyledim. Dedim ki mapı degistir, bulamazsan da temizlet. Krank devir sensoru arizaliysa zaten zamanlama hatasi da verir. Arizalari buraya yazman konu ile ilgili arkadaslarin daha saglikli yorum yapmasini saglayacak. Benden iade isteme sebebin zaten buyuk turbo projesi icin baska firmaya gitmek. Masrafini azaltmak istiyorsun. Uzgunum ben iade yapamam. Yazilimdan kaynakli hicbir sorunu yok senin arabanin.

modhib - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyi hafta sonları cümleten . Öncelikle yasin abiye belki 20 tane araba yaptırmışımdır . Yazılımdan dolayı olmayan problemlerde bile saolsun yardımlarını eksik etmedi yeri geldi işini gücünü bıraktı benimle Adanaya geldi problemi çözmek için . Ayrıca eğer aracınız 06 plakalı araç ise yazılımın atıldığı gün tesadüfen bende oradaydım nasıl rica minnet ile yaptırdığınız ortadaydı yazılım yüklenirken aracınızın kronik problemlerinden bahsettiğinide hatırlar gibiyim . Kısacası kendinden ya da aracın başka birşey probleminde yardımlarını eksik etmeyecek birisi yasin abi uslüp önemli .

CorsaMer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sadık boş muhabbet yapma. Ben turbomu buyuturum ufalırım. Ben turbo parası istemedim. Sorunsuz bindiğim arabanın SOFT yazılımdan sonra sorun çıkardığı icin tüketici hakkı olan iade hakkımı kullanmak istiyorum. Arabaya büyük turbo yapıp yapmamam seni ilgilendirmez. Ben MEGACHİPS BAYİSİNE yazılım yaptırdım aracım yazılımdan sonra problem çıkardı MEGAXCHİPS güvencesi ile iade istiyorum. Yazılımımı mehmet gazihan yaptı ise iade prosedürlerini açıklasın firma sahibi olarak. Yasin damarın bana kullandığı kelimeleri de açıklasın. Yazının en basında var. Bende hakaret etmişim yazılsın buraya
    -be yourself everyone else is taken.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sadık boş muhabbet yapma. Ben turbomu buyuturum ufalırım. Ben turbo parası istemedim. Sorunsuz bindiğim arabanın SOFT yazılımdan sonra sorun çıkardığı icin tüketici hakkı olan iade hakkımı kullanmak istiyorum. Arabaya büyük turbo yapıp yapmamam seni ilgilendirmez. Ben MEGACHİPS BAYİSİNE yazılım yaptırdım aracım yazılımdan sonra problem çıkardı MEGAXCHİPS güvencesi ile iade istiyorum. Yazılımımı mehmet gazihan yaptı ise iade prosedürlerini açıklasın firma sahibi olarak. Yasin damarın bana kullandığı kelimeleri de açıklasın. Yazının en basında var. Bende hakaret etmişim yazılsın buraya
    Dostum kusura bakma. Senin arabanda YAZILMLA ilgili hicbir ariza yok.
    1.7. Corsa herseyi ile bilinen bi araba. Edc17 1793 islemcili bi arac degil bu corsa. Beyinde map haritasi bile yok.
    Yillardir programlaniyor. Neyin ne oldugu belli. Ben son kez yazıyorum.
    Programla ilgili aracında hicbir sorun bulunmuyor. Tamamen keyfi olarak iade istiyorsun, baska yere gidip arabana turbo buyuteceksin, masrafini benden aldigin iade ile dusurmek pesindesin. Elbette turbo buyutup baska yere gitmen bizi ilgilendirmez. Bu konuda haklisin. Ancak ben iade yapamam uzgunum.

CorsaMer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    -be yourself everyone else is taken.

seran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Soft yazılım attırdım attırdığım günün akşamı 1 sefer gaza basıp arabayı denedim bütün arıza ışıkları yanıp turbodan ses gelmeye başladı
    Hocam kusura bakma da senin aracın zaten mekanik olarak arızalı gibi. Soft yazılımın akşamına gazlamayla bütün ışıkların yanması normal bir durum değil.

Oluşan sorunlar yazılımla alakası olsa eminim Yasin gerekeni yapardı. Corsa da bilindik araba. Sorunları, çözümleri herkesce bilinmiş durumda.

Ki Yasin’e Bir çok araç yaptırmış biri olarak söylüyor araba harici durumlarda bile çok yardımcı olmuş birisidir.

Mersin Adana herkes tanır birbirini. Firmaları, araçları vb.

Yasin dediğiniz gibi davranmış olsa, 5-6 yıl esnaflık yapacak duruma gelemezdi. Çoktan kapatırdı dükkanı..

İade durumu ise; denildiği gibi başka firmada turbo büyütmek için iade istemek hiç samimi değil. Ben olsam bende iadeyi kabul etmezdim. Dediğiniz gibi para kolay kazanılmıyor. Müşteri gibi esnafta kolay kazanmıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazilim kaynakli herhangi bir memnuniyetsizlikten bahsedilmis. Ben ne diyorum? Senin arabanda YAZILIM KAYNAKLI BİR ARIZA BULUNMUYOR. Ben napim simdi krank devir sensorun, map sensorun, akısmetren yada pompa beynin arizali ise. Emre son kez yaziyorum iyi oku.. Para iadesi yapamiyorum kardesim. Cunku arabanda bizi baglayan hicbir ariza bulunmuyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi bu arkadaş hiç bir sorun belirtmeden yazılımdan memnun değilim deseydi ücret iadesi olacak mıydı ?

Ücret iadesi corsalar için mümkün değilse en baştan bu arkadaşa belirtildi mi ? Belirtildiyse ekstrem bi durum olduğu için bu şartları müşterinin kabul ettiğine dair yazılı bir belge olması lazım çünkü

Harici olarak yazılım kaynaklı bir arıza / yazılım kaynaklı bir memnuniyetsizlik farklı konular

bomberr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İyi de nerede kaldı o zaman bu memnuniyetsizlik iadesi? Aracıma yazılım yaptırsam, hiç bir arıza falan da vermese. Ben memnun değilim iade etmek istiyorum desem iadesi olmuyor mu? İlla ki yazılımla alakalı bir arıza mı yaşamamız gerekiyor? Sitede herhangi bir memnuniyetsizlik demiş. Bunun kapsamı çok geniştir. Bunun yorumu yazılımı yapan yere bırakılırsa canının istediğine iade yapar istemediğine yapmaz. Ben koşulsuz şartsız belirli bir süre içerisinde iade alıyor Megachips diye biliyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi bu arkadaş hiç bir sorun belirtmeden yazılımdan memnun değilim deseydi ücret iadesi olacak mıydı ?

Ücret iadesi corsalar için mümkün değilse en baştan bu arkadaşa belirtildi mi ? Belirtildiyse ekstrem bi durum olduğu için bu şartları müşterinin kabul ettiğine dair yazılı bir belge olması lazım çünkü

Harici olarak yazılım kaynaklı bir arıza / yazılım kaynaklı bir memnuniyetsizlik farklı konular
    1.7 corsalar ile ilgili yazılımsal bi sorun cıkmayacagı, bu aracların yıllardır programlandıgı elbette ki söylendi.kronik problemlerinden bahsedildi.. hatta musteriyi bana getiren arkadaşım, Arac sahibinin çok titiz oldugunu, benim ayvayı yedigimi bile söyledi bana
    Zaten yazılanlardan da takdir edersiniz ki, aracın arızaları atılan programla alakali degil. İlk yazdigim yazida tarsuslu bi musterimden bahsettim. Okursaniz onu, beni daha iyi anlarsiniz. İade mevzusu sadece chiptuning sektorunde degil, cogu sektorde böyle. Aldiginiz bir cep telefonunu 5 gun sonra kosulsuz iade edemezsiniz mesela. Yada buna benzer baska ornekler verilebilir. Hata varsa duzeltilir. Ama iade farkli mevzu. Ayrica hatamiz da bulunmuyor bu işlemde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk postumda Tarsuslu bir musterimden bahsettim. Okuyunuz lutfen. Bahsettiginiz iade sekli olsa biz dukkanda amme hizmeti yapmis oluruz. Evin yolunu bulamayiz. Her firmanin iadesi mevcut ama iade şartlari da mevcut.

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim simdiye kadar yazilim yaptirdigim veya yaptirmayi dusundugum firmalar musterilerine yazilim ucretini alip yazilimi yaptiktan sonra. Gidip gezin kullanin 1 hafta 10 gun begenmezseniz gelin iade yapariz diye hep belirtirler. Hatta bizzat iade edildiginide gordum. Musteri neden sildirmek istedigini anlatirken bile hic aciklama yapmaniza gerek yok begenmemeniz yeterli dediler

Aracin sahibi ister buyuk turbo yapar, ister nos basar, isterse araci satar. 5 günlük işlem için benim düşüncem sebebi olmasa bile iade yapilmasi yonunde. En azindan ben istambulda bu sekilde gordum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben yazılım işinden anlamam, o yüzden de aracıma yaptırmam, ama yazılımdan kaynaklı olmayan bir nedenden dolayı iade saçma geliyor

21dc963 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tarsus ta yarış icin yazilim atan arkadasin videosu olmasa ucret iadesi yapilacak miydi
    Cevap evet ise bu arkadaşında iadesi yapilmali aksi halde inat var bu işte

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başlıktaki maddi hasar kısmını da anlayamadim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Vallahi ben onu bunu bilmem. Kurumsal bir marka olarak bu vaatte bulunuluyorsa ister yaptığınız işi amme hizmeti olarak görürsünüz, ister hayır kurumu olarak görürsünüz. Bu madde burada dururken sizin firma olarak kullanıcıya hiç bir soru sormadan iade yapmanız gerekir. İade şartları şunlardır diye bir belge sunuyorsanız kullanıcılara onu görmek isterim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bomberr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Vallahi ben onu bunu bilmem. Kurumsal bir marka olarak bu vaatte bulunuluyorsa ister yaptığınız işi amme hizmeti olarak görürsünüz, ister hayır kurumu olarak görürsünüz. Bu madde burada dururken sizin firma olarak kullanıcıya hiç bir soru sormadan iade yapmanız gerekir. İade şartları şunlardır diye bir belge sunuyorsanız kullanıcılara onu görmek isterim.

üstte ki resim çıkmamış.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler