User Tag List

Sayfa 20/27 ÝlkÝlk ... 101819202122 ... SonSon
503 sonuçtan 362 ile 380 arasý

Konu: Mersin MEGACHIPS rezilliði ve Maddi hasar

KingoAtmo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43
    Þehir
    Ankara/Nürburgring
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TDK daki esnaf tanýmýný okuyunca , chipci arkadaþa hak verdim
    208 gti by Peugeot Sport; Ýstanbul Park: 2:36.177 - 07.05.2023
    Saxo évo-2 0-402 : 13.821 sn.
    Powered By : Piston Garage
    Nazmi TOÇAK

GELDÝKLERÝ GÝBÝ GÝDERLER !!

tr_select - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36
    Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evimin hemen dibindeki bu firmayla iþim olmaz mesela. Aha bir müþteriniz gitti bile.

Yaþ
    36
    Þehir
    ...
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý Tbekler Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @rebelh

Ben hiç bir þekilde iade hakký vermiyorum, benim yaptýðým iþte benden kaynaklý bir problem oluþmayacaðýný biliyorum. Müþteri kaynaklý problemleri de bilgim var ise çözüyorum. Ücret almýyorum.
    Benim tasarýmlarým ve yaptýðým iþi önceden görme gibi bir durum söz konusu olduðu için müþteri ile mutabýk olmadýðýmýz yerlerde mutabýk olana kadar tasarýmsal, yazýlýmsal deðiþimler yapýyorum.

Arkadaþýn, abinin dediði kullandýðý kelimeye örnek olarak verdim;
    Ýade hakký sunduðum taktir de müþteri haklý olacak fakat "elle tutulur bir ürün satmayan" bizler maðdur olacak biliyorum.
    siz iade hakký vermiyorsanýz sizinle iþ yapan kiþiler bunu bilerek iþ yapýyorlarýdýr dolayýsýyla bir maðduriyet çýkma ihtimali yok
    eðer yazýlýmý sildirdiðinden bahsediyorsanýz bu iddaayý ortaya atan kiþi yazýlýmý ne zaman sildirdiðini söylemiyor

bir kaç yorumda þu var "konu açýldýðýnda gel kardeþim yazýlýmýný siliim paraný veriim deseniz haklý çýkardýnýz" demiþler
    hayýr yine haklý çýkamazdý firma
    adam 5. gün aramýþ red cevabý almýþ
    firma 10 gün iade hakkýný adamýn arabasýný kötüleyerek reddetmiþ
    ve iade etmeyeceðini üstüne basa basa söylemiþ

bu adam yazýlýmý 15. gün sildirip yine iade istemekte haklý
    çünkü burada sýkýntý 5. gün iade etmeyeceðinin net bir þekilde belirtilmiþ olmasý
    15. gün yazýlýmý sildirmenin firmayý haklý çýkaracak bir önemi yok

firma 5. gün yazýlýmý silip parasýný verecekti
    ya da iade hakký tanýmayacaktý
    firmada çok iyi biliyor ki iade hakký tanýmasa müþteri kaybecek
    bunu sitesine koyuyor ama iþ iadeye geldiðinde iade etmemek için üsluptan girip aracýn marka modelinden kmsinden çýkýyor
    "gafleti, zýlleti ve cehaleti tattýk. sýra sefalette."

free-hifi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41
    Þehir
    Vatan 59 / Mekan 34
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý KingoAtmo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    TDK daki esnaf tanýmýný okuyunca , chipci arkadaþa hak verdim
    Sayende 2 numaralý metni ezberlensin )

Aksel35 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36
    Þehir
    Ýzmir
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý yasindamar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben konudan ayri bir ornek vermek istiyorum ;
    Peki madem herhangi bir sebep belirtmenize gerek yok; o zaman yarýn media markt yada vatandan bi cep telefonu yada bilgisayar alýn. 5 gun Sonra aldiginiz urunu begenmeyin, telefon acýn ben bunu iade etmek istiyorum deyin. Paranizi direk telefonda hesabiniza isteyin, urunu goturmeyin.. olur mu tabiki olmaz. Yada urunu goturun, bakmicaklar mi acmis misiniz, kirmis misiniz diye? Guvenlik bandini actiginiz an direk yetkili servis sorumlu olmuyor mu? Arizasini duzeltiriz ama iade alamayiz bu saatten sonra demiyolar mi? Her urun icin bahsettiginiz iade kosullari gecerli olamýyor.
    Gidin sifir araba alýn, ertrsi gun iade edin. Edebilir misiniz
    Haklisiniz bizi zora sokan web sitemizdeki yaziyi istedigi yere ceken musterilerimizdir
    Zaten Bundan sonra ben bu konuda daha dikkatli olacagim Saglicakla kaýn
    Her firmanýn iade þartý farklýdýr Yasin bey,sizin yaptýðýnýz hepsini ayný kefeye koymaktýr.Sebebini kendi aðzýnla söylüyorsun iþte ama anlamamýþsýn.Sizin iade þartlarýnýz ile örnek verdiðiniz firmalarýn iade þartlarý bir deðil.

CorsaMer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    40
    Þehir
    mersin
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle þehirler arasý yolculuðum nedeniyle yazamadým kusura bakmayýn yazýlanlarý okudum anladým ki ben ortalýkta görünmeyince yasin bey çýkmýþ deliðinden yazýlar yazmaya baþlamýþ ben iadeyi 5 mart günü istedim red cevabýný çok aðýr bir þekilde aldým zaten araç bozuldu daha sonra yapýldý adanada mgremaps ta yaptýrdýðým ismi kendisi çok iyi bilir arabanýn sorunu haloldu 2 tane yeni sensör aldýk adanada arabanýn elektrik tesisatýný daha 1 hafta olmadý yapalý bilgisayara baðlandýðýnda haberleþme hatasý verdiði için sorup öðrenebilirsin kimseden biþey saklamam ben senin gibi ayrýca burda corsaya keyfi iade yapmýyorum diiyip oklarý üzerine çeken sensin bana en ufak bir bilgilendirme yada uyarýda bulunmadýn yazýlýmý yaparken ben seni arayýp iade istedim ve sen bana inatla yazýlýmla ilgili deðil diyip üzerine tehtidler hakaretler edip konuþþtun ben sana en ufak bir terbiyesizlik yapmadým sabahtan beri polo ile uðraþtýðýný benle uðraþamayacaðýný söyledin hani diyorsun ya mehmet gazihan a ben gösterdim konuyu diye oda yalan ben herþeyi biliyorum sen merak etme insanlarýn gözünü boyamaya çalýþma ben senin yanýna geldim sen bana 600 tl yazýlým dedin ben sana 1 tl bile pazarlýk etmeden paþa paþa verdim o parayý bana demedin corsaya atmýyorum arkadaþ aracýlýðý için geldin attým diye lafý kývýrma o yüzden benim en yakýn arkadaþýmý arýyýp BENÝM EKMEÐÝMLE OYNARSA BENDE ONUNKÝYLE OYNARIM diyerekde nasýl bir amaca ulaþmaya çalýþtýðýný anlayabilmiþ deðilim bu olayda para verip maðdur olmama raðmen senin hala sevimli ve masum kedi oyunlarýný da anlayabilmiþ deðilim üstüne üstlük yetmezmiþ gibi MEGACHÝPS in sitesindeki sýkça sorulan sorular kýsmýný kapatacak kadarda ucuz bir firmaymýþsýnýz ben esnaflýðý bilmeyen sadece mersin megachips sanardým ama meðerse tamamý rezilmiþ bu saatten sonra 600 lirayý geçti iþ zaten ben bu konuyu kapatsam bile insanlar neyin ne olduðunu gördü o yüzden içim rahat
    Konu FaBeRgE tarafýndan (04-04-2018 Saat 15:39 ) deðiþtirilmiþtir.
    -be yourself everyone else is taken.

rebeloghy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    31
    Þehir
    Ýzmir
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý Tbekler Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @rebelh

Ben hiç bir þekilde iade hakký vermiyorum, benim yaptýðým iþte benden kaynaklý bir problem oluþmayacaðýný biliyorum. Müþteri kaynaklý problemleri de bilgim var ise çözüyorum. Ücret almýyorum.
    Benim tasarýmlarým ve yaptýðým iþi önceden görme gibi bir durum söz konusu olduðu için müþteri ile mutabýk olmadýðýmýz yerlerde mutabýk olana kadar tasarýmsal, yazýlýmsal deðiþimler yapýyorum.

Arkadaþýn, abinin dediði kullandýðý kelimeye örnek olarak verdim;
    Ýade hakký sunduðum taktir de müþteri haklý olacak fakat "elle tutulur bir ürün satmayan" bizler maðdur olacak biliyorum.
    Sizinki gibi elle tutulur ürün olmayan konuda maðdur olacaksýnýz diye bir kesinlik yok bence, yazýlým firmasý araç üzerine yaptýðý yazýlým dosyasýný bir veri tabanýna kaydedip saklýyor olmalý diye düþünüyorum. Hem orijinal yazýlýmý hem de yapýlan yazýlýmý saklanýr bence.
    Siz de ayný þekilde yaptýðýnýz tasarým vs dosyalarý kendinize yedeklersiniz arþivinizde bulunmasý için, sitesinden silse dahi müþteriniz sizin dosyanýz sizde kalmýþ olur.

Yazýlým-tasarým gibi ürünlerde satýcý maðdur olacak diye bir durum yok bu þekilde düþünürsek ?
    -Fýrat

TLH - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    29
    Þehir
    Sakarya
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý CorsaMer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öncelikle şehirler arası yolculuğum nedeniyle yazamadım kusura bakmayın yazılanları okudum anladım ki ben ortalıkta görünmeyince yasin bey çıkmış deliğinden yazılar yazmaya başlamış ben iadeyi 5 mart günü istedim red cevabını çok ağır bir şekilde aldım zaten araç bozuldu daha sonra yapıldı adanada mgremaps ta yaptırdığım ismi kendisi çok iyi bilir arabanın sorunu haloldu 2 tane yeni sensör aldık adanada arabanın elektrik tesisatını daha 1 hafta olmadı yapalı bilgisayara bağlandığında haberleşme hatası verdiği için sorup öğrenebilirsin kimseden bişey saklamam ben senin gibi ayrıca burda corsaya keyfi iade yapmıyorum diiyip okları üzerine çeken sensin bana en ufak bir bilgilendirme yada uyarıda bulunmadın yazılımı yaparken ben seni arayıp iade istedim ve sen bana inatla yazılımla ilgili değil diyip üzerine tehtidler hakaretler edip konuşştun ben sana en ufak bir terbiyesizlik yapmadım sabahtan beri polo ile uğraştığını benle uğraşamayacağını söyledin hani diyorsun ya mehmet gazihan a ben gösterdim konuyu diye oda yalan ben herşeyi biliyorum sen merak etme insanların gözünü boyamaya çalışma ben senin yanına geldim sen bana 600 tl yazılım dedin ben sana 1 tl bile pazarlık etmeden paşa paşa verdim o parayı bana demedin corsaya atmıyorum arkadaş aracılığı için geldin attım diye lafı kıvırma o yüzden benim en yakın arkadaşımı arıyıp BENİM EKMEĞİMLE OYNARSA BENDE ONUNKİYLE OYNARIM diyerekde nasıl bir amaca ulaşmaya çalıştığını anlayabilmiş değilim bu olayda para verip mağdur olmama rağmen senin hala sevimli ve masum kedi oyunlarını da anlayabilmiş değilim üstüne üstlük yetmezmiş gibi MEGACHİPS in sitesindeki sıkça sorulan sorular kısmını kapatacak kadarda ucuz bir firmaymışsınız ben esnaflığı bilmeyen sadece mersin megachips sanardım ama meğerse tamamı rezilmiş bu saatten sonra 600 lirayı geçti iş zaten ben bu konuyu kapatsam bile insanlar neyin ne olduğunu gördü o yüzden içim rahat

Düzelttim.

Öncelikle þehirler arasý yolculuðum nedeniyle yazamadým kusura bakmayýn yazýlanlarý okudum anladým ki ben ortalýkta görünmeyince yasin bey çýkmýþ deliðinden yazýlar yazmaya baþlamýþ ben iadeyi 5 mart günü istedim red cevabýný çok aðýr bir þekilde aldým zaten araç bozuldu daha sonra yapýldý adanada mgremaps ta yaptýrdýðým ismi kendisi çok iyi bilir arabanýn sorunu haloldu 2 tane yeni sensör aldýk adanada arabanýn elektrik tesisatýný daha 1 hafta olmadý yapalý bilgisayara baðlandýðýnda haberleþme hatasý verdiði için sorup öðrenebilirsin kimseden biþey saklamam ben senin gibi ayrýca burda corsaya keyfi iade yapmýyorum diiyip oklarý üzerine çeken sensin bana en ufak bir bilgilendirme yada uyarýda bulunmadýn yazýlýmý yaparken ben seni arayýp iade istedim ve sen bana inatla yazýlýmla ilgili deðil diyip üzerine tehtidler hakaretler edip konuþþtun ben sana en ufak bir terbiyesizlik yapmadým sabahtan beri polo ile uðraþtýðýný benle uðraþamayacaðýný söyledin hani diyorsun ya mehmet gazihan a ben gösterdim konuyu diye oda yalan ben herþeyi biliyorum sen merak etme insanlarýn gözünü boyamaya çalýþma ben senin yanýna geldim sen bana 600 tl yazýlým dedin ben sana 1 tl bile pazarlýk etmeden paþa paþa verdim o parayý bana demedin corsaya atmýyorum arkadaþ aracýlýðý için geldin attým diye lafý kývýrma o yüzden benim en yakýn arkadaþýmý arýyýp BENÝM EKMEÐÝMLE OYNARSA BENDE ONUNKÝYLE OYNARIM diyerekde nasýl bir amaca ulaþmaya çalýþtýðýný anlayabilmiþ deðilim bu olayda para verip maðdur olmama raðmen senin hala sevimli ve masum kedi oyunlarýný da anlayabilmiþ deðilim üstüne üstlük yetmezmiþ gibi MEGACHÝPS in sitesindeki sýkça sorulan sorular kýsmýný kapatacak kadarda ucuz bir firmaymýþsýnýz ben esnaflýðý bilmeyen sadece mersin megachips sanardým ama meðerse tamamý rezilmiþ bu saatten sonra 600 lirayý geçti iþ zaten ben bu konuyu kapatsam bile insanlar neyin ne olduðunu gördü o yüzden içim rahat
    Alýntý MBALP Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sanýrým araç nazým hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanýnda ortak olarak aldýklarý ve Ataþehir gecelerine adlarýný altýn harfler ile yazdýrdiklari araç..

Yaþ
    40
    Þehir
    mersin
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ayrýca beni bir daha tehdit edersen sayýn YASÝN DAMAR savcýlýða suç duyurusunda bulunacaðým bilgin olsun

dj_batukaan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    42
    Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý Quantum Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yaþ kaç olursa olsun, tecrübe ne kadar olursa olsun mutlaka insan her zaman bir þeyler öðrenir. "Ders alma" yaþa/yýla baðlý olmaksýzýn her an yaþanýlabilir bir durumdur.

Aslolan itibardýr.

Dýþarýdan o itibarý lekeyeleyecek bilerek ya da bilmeyerek lekelemeye çalýþan kiþiler her zaman olacaktýr.

Ticari maharet; itibari lekelemeye sebep olan etkenleri bir an önce savuþturmak yani buna bilerek ya da bilmeyerek sebep olan kiþiyi memnun etmek,
    akabinde ise bir daha ayný þekilde bir durumla karþý karþýya kalmamak için gerekli önlemleri/kararlarý hýzlýca almak...

Daha net ifade etmem gerekirse, konuyu halledin, kapatýn, bu günden sonra da bu arkadaþýn aracý benzeri bir aracý asla iþyerinize sokmayýn.

Ticari itibarýnýz sizin için önemli ise boþuna uzatýyorsunuz Yasin Bey. Konuyu bir an önce kendi lehinize çevirin.
    Ama sizin önceliðiniz farklý konular ise ticari itibar daha sonraki maddelerde geliyorsa buraya kadar okudunuz zaman kaybettiniz kusuruma bakmayýn..

Sizi mutlaka çevrenizdeki insanlar çok daha iyi tanýr bunda hemfikiriz. Ancak internet ortamý öyle bir ortamdýr ki; olay dilden dile, kulaktan kulaða dolaþýr ve 2 ay sonra belki de haklý olmanýza raðmen konu bambaþka bir hal alýr.

Size önerim bu konu daha fazla uzamadan hýzlýca aksiyon almanýz. Emin olun böyle bir karar almanýz ticari anlamda her açýdan lehinize olur.

Bende iki tarafý tanýmam, ama en mantýklý cevaplardan birisi bu alýntý yaptýðým kýsým bence, yazan arakadaþýmý tebrik ederim. yani amaç kendimiz ve ticaretimizse bu doðrultuda haraket etmeli. farklý bir düþüncemiz varsada uzatmamamalý hatta cevap bile yazmamalýsýnýz.

Ancak firmanýn web sistesine yazdýðý koþulsuz iade için bende biþeyler eklemek istiyorum.
    Zaten elle tutulmayan bir ürün satýyosun ve hangi akla sebep böyle bir ifade kullanýyorsun ( mutlaka iade prosedürü detaylandýrýlmalý ) çünkü kullanýlmaya okadar açýk bir ifadeki ne yaparsan yap çýkar yolun yok. iadeni alacaksýn... yada bu iþi yapmayacaksýn.

Diðer taraftanda düþününce þimdi ben yazýlýmý yaptým emek harcadým memnun ettim vs. müþterim gitti gece eðlendi yarýþtý gazladý ve ben bunlarý biliyorum. 3 gün sonrada geldi ve ben iade ediyorum dedi

hepimiz insanýz yav, zoruna gider kiþinin lakin yapacak biþeyiniz yoktur dediðim gibi ucu açýk bir iade taahüttünüz olduðu için sineye çekeceksiniz ve Firmanýzla görüþüp prosedürü gözden gecirteceksiniz.

Yasin bey, bu yüzden,
    burada size düþen alýntý yaptýðým postaki durumdur. siz bir nevi bayisi olduðunuz firmanýn MAÐDURUSUNUZ ve Kendi ticaretinizin bekasý için iadenizi yapýn ve yolunuza bakýn. bildiðiniz yada duyduðunuz þeyler sizi üzecek ama Esnaflýðýnýzýda yüceltecektir.

yasindamar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36
    Þehir
    Mersin & Adana
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý CorsaMer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ayrýca beni bir daha tehdit edersen sayýn YASÝN DAMAR savcýlýða suç duyurusunda bulunacaðým bilgin olsun
    Ýnsan ekmeði, þeref ve namusu için yaþar Emre. Seni ben telefonda da tehdit etmedim kardes. Yapým geregi tehdit savuracak birisi de degilim. Konu benim icin de kapandi. Herkesin takdirine biraktim artik.
    Allah herkese hayýrlýsýndan iþler muþteriler versin.
    Artýk yazmak yada bu konuyla ilgili kafamý mesgul etmek istemiyorum. Selametle kalýn

fthdrn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Þehir
    Fikirtepe
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Yaþ
    33
    Þehir
    Türkiye / Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ýnsan ekmeði, þeref ve namusu için yaþar Emre. Seni ben telefonda da tehdit etmedim kardes. Yapým geregi tehdit savuracak birisi de degilim. Konu benim icin de kapandi. Herkesin takdirine biraktim artik.
    Artýk yazmak yada bu konuyla ilgili kafamý mesgul etmek istemiyorum. Selametle kalýn
    konu herkes için anlaþýldý. ben de son mesajýmý yazayým.

þu dünyada en uyuz olduðum þey de; böyle arkadaþlarýn aðzýndan Allah, kitap, dua vs. düþmemesi.

Yaþ
    40
    Þehir
    mersin
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gerçekten komik bana GEL BEN SANA ESNAFLIK NASIL OLUR ÖÐRETEYÝM ve EKMEGÝMLE OYNARSAN BENDE SENÝNKÝYLE OYNARIM kelimelerini iyi niyetim ile söyledim diyorsan biþey demem sana ne diyim ki sen bencede yazma yazdikca millet cephe alýyor sana çünkü uzun lafýn kýsasý burda 400 adet mesaj atýldý ve yüzde 90 beni haklý bulurken sen çýkýp Megachips in hak ký da hukukuda adaletide benim diyorsan gidip siteyi deðiþtirip kafana göre kural koyuyorsan yapacak biþey yok �� ne diyim ki çok þükür 600 lira beni ne batýrýr ne çýkarýr

Yigit-Y - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37
    Þehir
    ÝST
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alýntý fthdrn Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bunu buldum ama atmadým

Orjinalini bulamadým

Ýnsanlar ikiye ayrýlýr. Ýþine gelenler iþine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakýn için Kuran'ý oku, vatanýn için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnýz kalmayý göze alacaksýn...
    Dr.ECU

Berkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37
    Þehir
    -
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alýntý fthdrn Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Oo ince geldi ama siyaha boyaman lazim
    1881 - 193

fthdrn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Þehir
    Fikirtepe
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý Yigit-Y Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bunu buldum ama atmadým

Orjinalini bulamadým

Alýntý Berkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bende orjinalini bulamadým liptondu sanýrým

jokey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37
    Þehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok ince gördün Fatih
    98 106 GTI 34 TJ 1247

SekoLive - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37
    Þehir
    ÝstanbuL
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tbt gibi msj oldu bu siyah çay kutusu
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandý. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an 1 kullanýcý var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler