User Tag List

Sayfa 27/27 İlkİlk ... 17252627
503 sonuçtan 495 ile 503 arası

Konu: Mersin MEGACHIPS rezilliği ve Maddi hasar

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabikide geri alırım 7 gun kosulsuz sekılde deneme hakkı sunuyorum
    dosyam zaten ıstanbul merkezden gelıyor
    ne yazıp veya neyı orjınale cevırdıgımı sıstemden goruyor

ama ne yazkkı corsa ıcın oyle bır sey yok anlatıgım sekılde yazılımı kopyalandıgı ıcın ne yazıkkı uygulama yapmıyorum
    tamam abi sende kural net işte, keşke bu firmada da her şey bu kadar net olsaydı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cogunu okumaya calıstım konunun şahsi fikrimi belirtmek isterim;
    yasin insanları mağdur edecek yapıda bir insan asla degil , kendisine hiç yazılım yaptırmadıgım halde kendisine ihtiyacım oldugu her zaman destegini esirgememiş ve içtenlikle yardımcı olmustur.
    kendisininde belirttiği üzere art niyet sezdiği için(karsıda ki şahıs art niyetli yada degil diye kesin hükümlü olmak istemiyorum) böyle bir durum hasıl olmustur kanaatindeyim.parayı geri iade etmeyip kendisi art niyetli davranıp 300-500 liranın üzerine yatacak bir insan değil samimi söylüyorum bunu.
    küçük rakamlara tamah edecek yada ihtiyacı olan bir insan da değil, maddi durumu hali, vakti yerinde bir insandır yasin.
    nacizane görüşümü belirtmek istedim kimseyi kırmak incitmek değil niyetim, umarım davasında haklı olan hakkına kavuşur..selametle..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    birde su var sanıyorum iş biraz gurur,onur meselesine dönüştü bundan dolayı çözlemiyor problemler..
    bazen firma kurumsal dahi olsa kişilerin müşteri kesimiyle restleşmesi söz konusu olabiliyor..
    bu demek değildir ki şahıslar kurumsal firmanın gereklerini yerine getirmeyecek..
    umarım demek istediğimir izah edebilmişlimdir..
    sorunun 2 taraflıda çözülüp gönül rızası noktasına gelebilmesini temenni ederim..

CorsaMer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ümitech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cogunu okumaya calıstım konunun şahsi fikrimi belirtmek isterim;
    yasin insanları mağdur edecek yapıda bir insan asla degil , kendisine hiç yazılım yaptırmadıgım halde kendisine ihtiyacım oldugu her zaman destegini esirgememiş ve içtenlikle yardımcı olmustur.
    kendisininde belirttiği üzere art niyet sezdiği için(karsıda ki şahıs art niyetli yada degil diye kesin hükümlü olmak istemiyorum) böyle bir durum hasıl olmustur kanaatindeyim.parayı geri iade etmeyip kendisi art niyetli davranıp 300-500 liranın üzerine yatacak bir insan değil samimi söylüyorum bunu.
    küçük rakamlara tamah edecek yada ihtiyacı olan bir insan da değil, maddi durumu hali, vakti yerinde bir insandır yasin.
    nacizane görüşümü belirtmek istedim kimseyi kırmak incitmek değil niyetim, umarım davasında haklı olan hakkına kavuşur..selametle..
    Keşke banada anlattığın gibi davransaydi lakin o beni Madur etmeyi 600 TL için hem kendini hemde markayı rezil etmeyi seçti olan herşeyi yazdım sitedeki essek kadar yazan iade hakkımı 5 gün sonra memnun olmadığım için güzel bir dille talep ettim kendisi firma adına karar verip bu yola girmeye karar verdi
    -be yourself everyone else is taken.

CorsaMer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabikide geri alırım 7 gun kosulsuz sekılde deneme hakkı sunuyorum
    dosyam zaten ıstanbul merkezden gelıyor
    ne yazıp veya neyı orjınale cevırdıgımı sıstemden goruyor

ama ne yazkkı corsa ıcın oyle bır sey yok anlatıgım sekılde yazılımı kopyalandıgı ıcın ne yazıkkı uygulama yapmıyorum
    Eğer bana soyleseydi corsaya iade yapmıyorum diye en başta belki olaylar bu boyuta gelmezdi corsada yazılım kopyalanır kopyalanmaz bilmiyorum fakat zaten corsanin nerden bilgisayara bağlandığını ben o gün öğrendim zaten kendisiyle birçok ortak arkadaşımız var herkes bilir benim nasıl biri olduğumu ve yazılım kopyalama tarzı şeylerden anlamadığımıda bilir
    -be yourself everyone else is taken.

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CorsaMer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer bana soyleseydi corsaya iade yapmıyorum diye en başta belki olaylar bu boyuta gelmezdi corsada yazılım kopyalanır kopyalanmaz bilmiyorum fakat zaten corsanin nerden bilgisayara bağlandığını ben o gün öğrendim zaten kendisiyle birçok ortak arkadaşımız var herkes bilir benim nasıl biri olduğumu ve yazılım kopyalama tarzı şeylerden anlamadığımıda bilir
    600 tl çok ciddi bir para değil senin içinde tecrube oldu

iki tarafa da geçmiş olsun

Ne yazkki tuning sektörü böyle zamanla her şey öğreniliyor
    Daily Drive : VW Polo 1.6 TDI
    Race : Honda Civic TypeR FK2

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KOÇ:) Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    26. Sayfanın son cümlesine kadar okudum.
    Sistemin işleyişinin yanlış olduğunu düşünenler tarafındayım. Nadide yorumların hepsini bilgisayar aracılığıyla foruma giriş yaptığımda üşenmeden tek tek etiketleyip tebrik edeceğim.
    Ve diyorum ki;
    ‘Reklamın iyisi kötüsü olmaz’
    Bir vaka daha yakındır.
    "KOÇ'um" benim, bekliyoruz paylaşımını....
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konunun ilk sayfalarını okuduğum kadarıyla diyebilirim ki "km si zaten çok ilerlemiş arıza yapması normal" denilen arabaya yazılım atmamanız lazım o zaman.Klasik sanayici kaçış noktasına dönüyor iş,benim aracıma da lpg takıldı 200 küsür binde araç,takıldıktan sonra bazı sorunlar yaşadım lpg cinin ilk dediği şey bu araba bu km de bu sorunu yapar o zaman km sınırı koyup daha üstüne lpg takmayacaksın takıyorsan da bazı şeylerin sorumluluğunu/riskini alman lazım veya ona göre fiyat belirleyeceksin.Km çok ondan bunu yapmış her sanayicinin klasik bahanesidir.

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tam da kitap okurken denk geldim ve aklima burasi geldi.

Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler