User Tag List

8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: E-tebliğ olarak gönderilen cezalara itiraz yöntemi

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

E-tebliğ olarak gönderilen cezalara itiraz yöntemi

Arkadaşlar; araçlarımdan f30 u şirketim adına aldım. Bu sebeple taşıtlar vergi dairesi ceza olduğu zaman bana direkt e-tebligat yapıyor. Yalnız geçtiğimiz hafta öyle tatsız birşey yaşadımki anlatamam. 2Gün arayla bana tam 4 adet ceza tebliği yaptı. Malesefki tebliğde size neyden yediğinizi belirtmiyor sadece bedeli belirtiyor. Elime yazılı birşeyde ulaşmıyor. 4 cezanın toplamın1000 tl den fazla birde hepsi alakasız tarihler. Bunlara itiraz etmek istiyorum. Nasıl bir yöntem izlemeliyim?

En erkeni nerreyse aracı aldığım güne ait yani 8 aylık peryottaki 4 ayrı zamanlı cezayı nasıl 1 günde gönderebiliyorlar??
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Ömer Musaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cezaların kodları nelerdir ?
    Sohc me beautiful

Mitsubishi Lancer SportSedan 1.6 AT
    Mitsubishi Carisma 1.6 Avance SR MT
    Mitsubishi Colt 1.3 Instyle SR Amt (sold)

oabayram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üzerinde ceza maddesi falan yazmıyor mu? Normalde madde yazması gerekir
    leyleğiz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e-tebliğde malesef sadece ceza miktarı yazıyor. O sebeple neyden yediğimi bilemiyorum. Ayrıca aynı gün 4 adet ceza gönderilmesi cezalarında her birinin arasında 2-3 ay olması hepten beni şüpheye düşürüyor. Ne yani Taşıtlar vergi dairesi içerde bir yerde benim cezalarımımı biriktiriyordu? Bir anda gönderme kararımı aldı. Kırmızı ışıkta geçmeyse yada EDS ise bile bana bunu görüntülü kanıtlamakla yükümlü değilmi?
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Ömer Musaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e-tebliğde malesef sadece ceza miktarı yazıyor. O sebeple neyden yediğimi bilemiyorum. Ayrıca aynı gün 4 adet ceza gönderilmesi cezalarında her birinin arasında 2-3 ay olması hepten beni şüpheye düşürüyor. Ne yani Taşıtlar vergi dairesi içerde bir yerde benim cezalarımımı biriktiriyordu? Bir anda gönderme kararımı aldı. Kırmızı ışıkta geçmeyse yada EDS ise bile bana bunu görüntülü kanıtlamakla yükümlü değilmi?
    İnternet vergi dairesinden bı bakın derim. E devlet de ki bilgiler çok güncel olmuyor.
    Sohc me beautiful

Mitsubishi Lancer SportSedan 1.6 AT
    Mitsubishi Carisma 1.6 Avance SR MT
    Mitsubishi Colt 1.3 Instyle SR Amt (sold)

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnternet Vergi Dairesi

Burada girip trafik para cezası sorgulama diyerek üzerine olan tüm araçlar (diğer borçlar vs) için sorgulama yapabilirsiniz.

Benzer bir ceza bana da geldi, tutanak no vs bularak emniyet sitesinden cezanın sebebini öğrenmiştim.

EGM - Trafik_Sorgulari

Şu siteden de girip bakabilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar yeni aldığım bilgiyle neden cezaların cuma günü ardınsıra geldiğini öğrendim. Sevgili devletimiz Pazartesi Ticaret Odaları aracılığı ile kobilerine 200 er bin tl lik nefes al kredisi verdirmeyi uygun görmüş. Bilin bakalım ilk kriter ne?? tabiki vergi dairelerine borcun olmaması. Eeeee itirz edilmiyecek bolca vergi lazım değilmi kasaya!!!! haram zıkkım olsun

dragstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e-tebligat olarak gelen cezalar bana normal posta yoluylada geldi, posta geldiğinde cezaların ne olduğuna baktım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler