User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
40 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Bir ilaç arıyorum. Lütfen bulmama yardım edin.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mayday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @tolga_kaan

teşekkür ederim
    Sakaryada yok maalesef. Farkı bir ilden haber bekliyorum yeniden, yazacağım bilgi geldiğinde.

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Coco06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam özelden numaranı yazar mısın? Depoda var malzeme fazlasıyla.
    süper haber!!!

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu ilaç işi ne manyakça iş ben anlamıyorum. Burada olay eczanelerin mi halt etmesi yoksa ilaç firmalarının mıdır, bilenler aydınlatsın lütfen, ona göre sövecem

Geçende de bizim ufaklığa antibiyotik alıcam, bi kullandığımızın tadını sevmiyor diye doktordan farklı ilaç istedik, bunları yazayım ama bulamayabilirsiniz dedi. Dördüncü eczanede bulabildim. Bir de genelde hiçbir halt ile anlaşması olmayanlarda bulunuyor, diğerlerinde bulunmuyor ne hikmetse. İlla cepten ödeyip alıyorum.

Bir de girip soruyorum, yok dedikten sonra "onu bulamazsınız, çok satılıyor" gibi saçma salak laflar ediyorlar, dalacam birine. Ulan çok satıyorsa daha çok sipariş edersin, daha çok gelir. Olan eczanede nasıl oluyor? Demek ki adam 10 değil 100 tane istiyor.

Tabi bu benim düz mantık yaptığım tespit, o yüzden dedim, kimsenin de günahını almayayım ama... Yani ilaç firması üretimi durdurmadıysa bulmak nasıl mümkün olmaz? Böyle saçma iş mi olur? Bir ara diyorlardı, eczaneye devlet parasını geç ödüyor, şöyle yapıyor böyle yapıyor, adamlar da o ilaçları almak satmak istemiyorlar diyordu. Aynı mallık devam ediyor herhalde.

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada bulmanız sevindirici, geçmiş olsun...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese ilgi ve iyi dilekleri için teşekkür ediyorum. Şimdilik Coco06'dan haber bekliyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hadi hayırlısı. Geçmiş olsun...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ilaç işi ne manyakça iş ben anlamıyorum. Burada olay eczanelerin mi halt etmesi yoksa ilaç firmalarının mıdır, bilenler aydınlatsın lütfen, ona göre sövecem

Geçende de bizim ufaklığa antibiyotik alıcam, bi kullandığımızın tadını sevmiyor diye doktordan farklı ilaç istedik, bunları yazayım ama bulamayabilirsiniz dedi. Dördüncü eczanede bulabildim. Bir de genelde hiçbir halt ile anlaşması olmayanlarda bulunuyor, diğerlerinde bulunmuyor ne hikmetse. İlla cepten ödeyip alıyorum.

Bir de girip soruyorum, yok dedikten sonra "onu bulamazsınız, çok satılıyor" gibi saçma salak laflar ediyorlar, dalacam birine. Ulan çok satıyorsa daha çok sipariş edersin, daha çok gelir. Olan eczanede nasıl oluyor? Demek ki adam 10 değil 100 tane istiyor.

Tabi bu benim düz mantık yaptığım tespit, o yüzden dedim, kimsenin de günahını almayayım ama... Yani ilaç firması üretimi durdurmadıysa bulmak nasıl mümkün olmaz? Böyle saçma iş mi olur? Bir ara diyorlardı, eczaneye devlet parasını geç ödüyor, şöyle yapıyor böyle yapıyor, adamlar da o ilaçları almak satmak istemiyorlar diyordu. Aynı mallık devam ediyor herhalde.
    Devlet.
    Ben ameliyat oldum. 2 aşamalı bir iğne var. İlkini oldum. Birkaç ay sonra ikincisini olmam lazım. Gel gör ki piyasada ilaç yok.
    Üretici firmasına ulaştım, dediler ki "Devlet kurundan dolayı zarar ediyoruz, üretmiyoruz". Dedim "Paramla alacağım" dediler "Yok malesef". Rakip firma bilgilerini verdiler. Aldığım cevap yine aynı oldu.
    Neticede paramla ilacı alamadım memleketimde maaşının %15'ini SSK'ya veren, özel sağlık sigortası olan biri olarak.
    Okumadan imzalamam.....

Coco06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allahtan bir mani olmazsa yarın 11 gibi ilaç teslim edilecek. Hadi bununla geçmiş olsun diyelim
    ....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Devlet 5 AB ülkesinin ilaç fiyat ortalamasını alıyor, %70le çarpıyor,geçen yılki kurdan fiyat belirliyor, ilaç firmasının da işine gelmiyor o fiyattan satmak

kıvancr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sizin adınıza,ılacı buldugunuza kendı adıma sevınmıs kadar sevındım.
    Allah babanıza şifa versın. Gecmıs olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese iyi dilekleri için teşekkür ederim.

Coco06'nın sayesinde ilacı bulduk. Allahtan mani olmazsa yarın teslim alacağım.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam antep hedef alliance deposunda 1 adet var ama kitin miadı dolmuş. (11/2017)

Nev'ini bilmemekle beraber kullanılabilir onayı alabiliyorsanız iletişim bilgisi paylaşabilirim. (Dr'a danışmak gerek)

Acil şifalar tekrardan.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam antep hedef alliance deposunda 1 adet var ama kitin miadı dolmuş. (11/2017)

Nev'ini bilmemekle beraber kullanılabilir onayı alabiliyorsanız iletişim bilgisi paylaşabilirim. (Dr'a danışmak gerek)

Acil şifalar tekrardan.
    Kitin içeriklerinden en önemlisi özel bir tür filtre. Dolayısıyla onunda kullanma tarihi olacağını sanmıyorum. Eğer bahsettiğiniz kit çöe vs gidecekse ben almak isterim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar maalesef sıkıntımız çözülmüş değil. Coco06'nın yönlendirdiği yer sadece ilacı temin etmiş. Bizim için önemli olan ve aradığımız ürün ilacın uygulama kiti.

Arayışımız devam ediyor.

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mayday Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar maalesef sıkıntımız çözülmüş değil. Coco06'nın yönlendirdiği yer sadece ilacı temin etmiş. Bizim için önemli olan ve aradığımız ürün ilacın uygulama kiti.

Arayışımız devam ediyor.
    Biraz bakindim ama farkli farkli seyler gordum. Bu ilacin/kitin resmi, linki vs varmi?

dasemert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aradıgınız uygulama kiti bundan mı acaba?
    Link: http://slideplayer.com/5680511/18/im...ent+of+CNV.jpg

Özel göz klinikleri,hastaneleri gibi yerlere sorulsa bir sonuç alınabilir belki.
    dasestar

dasemert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Özel göz klinikleri,hastaneleri gibi yerlere sorulsa bir sonuç alınabilir belki.
    dasestar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz bakindim ama farkli farkli seyler gordum. Bu ilacin/kitin resmi, linki vs varmi?
    Alıntı dasemert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kiti bende hiç görmedim ama Novartis firmasının bize söylediği kit içeriğiyle paylaşmış olduğunuz resimdeki ürünler uyuşuyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    visudyne - Google-Suche

Bu da ilacın resmi ve açıklaması.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler