User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
68 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: 60 Yaşında Dedeyi Nasıl Kafalarsınız:D

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    İnek önerisine ufak bir tavsiye noterden önce alma amca vaz geçer falan meslek edinirsin Bendende kız arkadaşım arabasının modelini istemişti burdurdan buldum aldım ayrıldık elimde patladı baktıkçada aklıma geliyor sşnir krizleri geçiriyorum seninki birde inek
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

razzmatazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O arabayla sütçülük yaptıysa illa içine süt dökmüştür süt kokusuda hayatta çıkmaz
    İlla dede’den corci istyorsan gürsel dede’nin corciyi al oda aruba blue hem
    olsun abi süt kokusunu severim ben

Alıntı Faruk'S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hatay da orijinal boyasız değişensiz 50k kmde bir doğan var. Dede bahçeli evinde bi garaj yapmış orada saklıyor yazın yaylaya gidiyormuş sadece. Şahin doğan sevmem ama araç o kadar iyi ki döşemeleri, plastik aksamı aşık olunur cinsten. Lpg si bile yoktu. Ne yaptıysam olmadı bence ihtiyar delikanlıları kafalamak çok zor
    işte öyle bi arabayı görünce insan ister istemez aşık oluyor araba ne olursa olsun

Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dede bekar ise evlendirme vaadiyle al arabayı bul bi suriyeli yada bulgar göçmen..arabanın üstüne para bile alırsın
    tutar onlarda dedeyi dolandırmaya kalkar al başına belayı

Alıntı KaanBRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi rahat bırakın be kardeşim,sen zaten burda ikna ederim diye sorman gereken yerde kafalamaktan falan bahsediyorsun bes belli o kabiliyet sende yok,inşallah yaşlandığımda benden araba almaya senin gibi tipler gelmez de dedeliği bırakıp velet tokatlamam.
    normalde ikna ederim diye yazıcaktım zaten bilerek kafalamak yazdım burda bu uslupla konuşuyorsam forumu samimi bulduğum kendimi rahat hissettiğim için. Evet ikna kabiliyetim pek yok olsa zaten şuanda corsa yı almış biniyordum burda fikir danışma gereği duymazdım. ayrıca ben sizi tanımam siz beni tanımazsınız kişiliğim hakkında ne biliyorsunuzda bu tarz bi yorum yaptınız çok merak ettim ? velet demenizide doğru bulmadım sizi şiddetle kınıyorum..

Alıntı Bar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    60 yaşında biri nasıl dede oluyor orasını çözemedim ben.
    torunu olunca otomatikman dede oluyor benim gözümde

Alıntı r3dkit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    royal blue corsa ? bildiğim kadarıyla dti da fabrika çıkış öyle bi renk yok.
    hususilerde oluyor bildiğim kadarıyla bu araçta hususi bildiğimiz metalik lacivert işte

Alıntı oguz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O adam için o araba kıymetlidir. süt satarak almışsa alın teri varsa senin benim gibi düşünmez çok para versende vermez.
    Bir tane abimiz e 200 için gidiyor piyasanın 10 fazlası -15 fazlası teklif ediyor sonra amca demişki belliki sen parayı kolay kazanmışsın ben sana vermem. ben çok zor kazandım durdukça kapının önünde emeklerim geliyor gözümün önüne deyip abimizi yamultmuş.
    Hala duruyormuş kendisinde.. Bide Dede kafalamak nedir ? Kafa mı atıyoruz dedeye ?
    aynen öyle o yüzden fazla para teklif etmek elbette ilk akla gelen şey ama köylü emekçi insan için öyle değil malesef direk aklımdan çıkardım fazla para teklif etmeyi daha yaratıcı şeyler arıyorum. Aynen abi tekme tokat giriyoruz dedeye allah ne verdiyse döve döve alıyoruz arabayı tövbe tövbe şaka bi yana ikna etmek anlamında makara olsun diye öyle açtım başlığı

Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Toyota Corona takası sun dedeye
    neden corona

Yok çocuğunun çocuğu olması şeklinde dedelik modeli değil 60 yaşında birisi günümüzde gençtir benim babam 62 yaşında kimse dede demez yani onu kastediyorum dedelik 75> oldu günümüzde. 60 ta dede oluyorsak bitmişiz ülke olarak. Emeklilik 62 ...
    valla orası öyle ama bugün baktığında kaç insan 75 i görebiliyo günümüz şartlarında yaşam kalitesi çok çok düştüğü için sağlıklı yaşayıp o yaşları görebilmek çok zor bence

Alıntı powERS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E tamam işte anladım zaten seni

benim pederde 63 baksan dede demezsin yani ama gel görki 7 8 yaşında torun var Dede mi dede ahueheuhe Türkçenin şeysi bunlar hep salla boşver
    aynen fazla takılmamak gerek abi

Alıntı bilalMW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dedeye güzel bir gece yaşat.
    pezevenklik +3 oldu yokmu arttıran

Bu arada dededen amcadan Corsa hele Dti olsa ne olmasa ne onu da anlamadım Isuzu motorlu araba..
    piyasada temiz kurcalanmamış yorulmamış nadir bulunan her araba değerli benim gözümde 1.7 dti da az yakıp çok kaçma konusunda iddialı bir araba olduğu için yeri daha bi ayrı ve ısuzu motoru diye küçümsediğiniz motor bugün ki şartlarda çoğu motordan daha sağlam (bence)

olur mu ? Nasıl prim yapılacak ? "İyi mal kapıda durmamalı çünkü arabacılık bunu gerektirir."
    arabacı değilim al satçı değilim bugüne kadar bindiğim her arabayıda tamamen kendi zevklerime göre yaptım bindim. Sattığım hiç bi arabadanda kar etmemişimdir ya kafa kafaya yada çok ufak karlarla satmışımdır ben zevkime bakıyorum.

Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu corsaları bırakın artık yolda görünce arkasında kalmamak için hızlanıyorum çevre ve şehircilik bakanlığına 1.7 corsacıları ve çakma yazılımcıları şikayet etmek istiyorum
    bende aynı düşüncedeyim dumana karşıyım kesinlikle çok rahatsızlık verici bir durum ben soft yazılımla minimum dumanla binmeyi düşünüyorum

Alıntı osmanaydo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O arabanın içi kokuyodur.
    Ayrıca, yollara s.çmış gibi kapkara mazot artığı bırakan corsalardan tiksinti geldi.
    sıkıntı yok garajım var evimin altında baştan sona tüm döşemeleri söker dezenfekte ederiz bi şekilde
    dumana karşıyım

Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen dedenin numarasını bana ver.Genç bir kardeşimizin hayali bu araba değeri 1'se o 5 vermeye razı sende yap bi büyüklük derim alırım
    piyasanın baya üzerinde olur ama olsun sen hayallerine kavuşur binersin.Kimse kimseyi kandırmadan amacına ulaşmış olur hikaye mutlu sonla biter
    abi ben adama fazla para teklif etme fikrini çıkardım aklımdan farklı fikirler arıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samanlikta yatan nsx fln sandim bi an .
    Alıntı Emrecan-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kalsın dedede araba satmıyorsa zorlamaya gerek yok
    Alıntı Emre911 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dayı yaşın olmuş bi milyon spor araba biniyosun de aç ilanları göster dızo setap olanları soğur o 124 kasa merso ne yakışır şimdi ona
    Alıntı kado Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dededen corsa dti az km sadece 35000tl coming soon on ***** site
    Alıntı Burak K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rahat bırakın dedeyi binsin arabasına, memlekette dti mı kalmadı
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dede Sütçü ise bayan zaafı olabilir. Üstüne gidin.

"Cem yılmaz sutcu"
    Alıntı hddsheriff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    paranın açamayacağı kapı yoktur. Madem bu kadar çok istiyorsun 5-10 bin fazlasını ver
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bebekler bebeği, amcadan kurcalanmamış, dededen oynanmamış dti
    Cıncık spec
    Hata bulana aracı bedavaya veririm!!!!
    Alıntı Yasindavulcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gece ticareti,iyi mal kapıda durmadı xxxxxx dededen hatasız corci hanemize hayırlı olsun

(Hayırlı olsun pozu +15hp)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sütçüye inek vericen kardeşim parayla işi olmaz
    Alıntı MaCuN21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam akilli cikmis. O arabayi satip yerine ne alabilir? Gecmisini biliyor ve dusuk km de iken. Birakin kalsin adam isine devam etsin. Yok illa alicam hastasiyim diyorsanizda. 10 lira fazla teklif edin.
    Alıntı tylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O arabayla sütçülük yaptıysa illa içine süt dökmüştür süt kokusuda hayatta çıkmaz
    İlla dede’den corci istyorsan gürsel dede’nin corciyi al oda aruba blue hem
    Alıntı Faruk'S Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hatay da orijinal boyasız değişensiz 50k kmde bir doğan var. Dede bahçeli evinde bi garaj yapmış orada saklıyor yazın yaylaya gidiyormuş sadece. Şahin doğan sevmem ama araç o kadar iyi ki döşemeleri, plastik aksamı aşık olunur cinsten. Lpg si bile yoktu. Ne yaptıysam olmadı bence ihtiyar delikanlıları kafalamak çok zor
    Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dede bekar ise evlendirme vaadiyle al arabayı bul bi suriyeli yada bulgar göçmen..arabanın üstüne para bile alırsın
    Alıntı KaanBRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi rahat bırakın be kardeşim,sen zaten burda ikna ederim diye sorman gereken yerde kafalamaktan falan bahsediyorsun bes belli o kabiliyet sende yok,inşallah yaşlandığımda benden araba almaya senin gibi tipler gelmez de dedeliği bırakıp velet tokatlamam.
    60 yaşında biri nasıl dede oluyor orasını çözemedim ben.
    şimdi sen kendinden mütevelllit konduramadın ama

benımde baba 60 yasında allah uzun omurler versın yeğen var 7 yaşında dolayısıyla babam dede teknık olarak.

ha bakınca ole cok ta dedelık durum degıl.

dede: babanın babasıdır
    Alıntı r3dkit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    royal blue corsa ? bildiğim kadarıyla dti da fabrika çıkış öyle bi renk yok.
    Alıntı oguz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O adam için o araba kıymetlidir. süt satarak almışsa alın teri varsa senin benim gibi düşünmez çok para versende vermez.
    Bir tane abimiz e 200 için gidiyor piyasanın 10 fazlası -15 fazlası teklif ediyor sonra amca demişki belliki sen parayı kolay kazanmışsın ben sana vermem. ben çok zor kazandım durdukça kapının önünde emeklerim geliyor gözümün önüne deyip abimizi yamultmuş.
    Hala duruyormuş kendisinde.. Bide Dede kafalamak nedir ? Kafa mı atıyoruz dedeye ?
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Toyota Corona takası sun dedeye
    Yok çocuğunun çocuğu olması şeklinde dedelik modeli değil 60 yaşında birisi günümüzde gençtir benim babam 62 yaşında kimse dede demez yani onu kastediyorum dedelik 75> oldu günümüzde. 60 ta dede oluyorsak bitmişiz ülke olarak. Emeklilik 62 ...
    E tamam işte anladım zaten seni

benim pederde 63 baksan dede demezsin yani ama gel görki 7 8 yaşında torun var Dede mi dede ahueheuhe Türkçenin şeysi bunlar hep salla boşver
    Dedeye güzel bir gece yaşat.
    Bu arada dededen amcadan Corsa hele Dti olsa ne olmasa ne onu da anlamadım Isuzu motorlu araba..
    olur mu ? Nasıl prim yapılacak ? "İyi mal kapıda durmamalı çünkü arabacılık bunu gerektirir."
    Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu corsaları bırakın artık yolda görünce arkasında kalmamak için hızlanıyorum çevre ve şehircilik bakanlığına 1.7 corsacıları ve çakma yazılımcıları şikayet etmek istiyorum
    Alıntı osmanaydo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O arabanın içi kokuyodur.
    Ayrıca, yollara s.çmış gibi kapkara mazot artığı bırakan corsalardan tiksinti geldi.
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen dedenin numarasını bana ver.Genç bir kardeşimizin hayali bu araba değeri 1'se o 5 vermeye razı sende yap bi büyüklük derim alırım
    piyasanın baya üzerinde olur ama olsun sen hayallerine kavuşur binersin.Kimse kimseyi kandırmadan amacına ulaşmış olur hikaye mutlu sonla biter
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnek önerisine ufak bir tavsiye noterden önce alma amca vaz geçer falan meslek edinirsin Bendende kız arkadaşım arabasının modelini istemişti burdurdan buldum aldım ayrıldık elimde patladı baktıkçada aklıma geliyor sşnir krizleri geçiriyorum seninki birde inek
    aynen çok haklısın inek muhabbetinde pazarlığı one göre yapmak lazım elimizde patlamasın en kötü kurban geliyo kurbana kadar bakar sonra keseriz

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kazasız, değişensiz, yeniden boyanmış paneli olmayan, modifiye edilmemiş ve düşük km'li impreza GT kullanan (mavi veya gri renk tercih sebebidir) sütçü dede varsa lütfen haber verin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kazasız, değişensiz, yeniden boyanmış paneli olmayan, modifiye edilmemiş ve düşük km'li impreza GT kullanan (mavi veya gri renk tercih sebebidir) sütçü dede varsa lütfen haber verin.
    off be nerdee olursa mutlaka haber veririm abi

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sen istedikçe daha da kıymete biner, bence zorlamak boşa böyle durumlarda.

Ayrıca yaştan dolayı da muhatap görmezler.

Ailedeki büyükle konuş, baba olur amca olur enişte olur. Eve süt siparişi verin. Geldiğinde senin araba da güzelmiş böyle bir şey istiyorum ben de bizim çocuğa kaç para istiyorsun diye sorup konuya girsin. Kaç derse pazarlık etmeden alın. Olsun bitsin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen istedikçe daha da kıymete biner, bence zorlamak boşa böyle durumlarda.

Ayrıca yaştan dolayı da muhatap görmezler.

Ailedeki büyükle konuş, baba olur amca olur enişte olur. Eve süt siparişi verin. Geldiğinde senin araba da güzelmiş böyle bir şey istiyorum ben de bizim çocuğa kaç para istiyorsun diye sorup konuya girsin. Kaç derse pazarlık etmeden alın. Olsun bitsin.
    amcanın olduğu köyden tanıdık bulmaya çalışıyorum şuanda laf arasında söylesin öyle pat diye söylemesin dediğiniz gibi kıymete biner sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adamı neden kazıklamaya çalışıosunuz kendi emelleriniz için. Adam temiz bakmış temiz temiz binio.Siz kendi emeliniz için adamı arabayı satmaya zorlayacaksınız sonra adam bi daha nereden bulacak o kadar temiz araba.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamı neden kazıklamaya çalışıosunuz kendi emelleriniz için. Adam temiz bakmış temiz temiz binio.Siz kendi emeliniz için adamı arabayı satmaya zorlayacaksınız sonra adam bi daha nereden bulacak o kadar temiz araba.
    Adam belki gidip sıfır araba alıcak ne biliyorsunuz ayrıca kazıklama zorla sattırma falan yok üst postlardada dediğim gibi gönülsüz satarsa ben almam zaten

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 araba alabilecek olsa sence hala o arabaya biner miydi?
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    0 araba alabilecek olsa sence hala o arabaya biner miydi?
    Orasını ben bilmem satmak isterse satar istemezse satmaz ben illada alıcam demiyorum satarsa alıcam sadece nasıl bi yaklaşım göstereyim diye fikir almak istedim görende arabayı çalıcaz sanır

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    buyur dededen corsa

39999 getir corsayı götür
    PROSTOCK GARAGE

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yukarıda ben mi yanlış okudum yoksa corsaya spor araba mı denildi

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı razzmatazz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abiler köyün birinde 60 yaşında sütçü bi dede var bu dede de royal blue 1.7 dti var araba full orjin km düşük fabrikadan çıktığı gibi sizin anlıycağınız samanlıktan ya 1. Sahibi yada 2. Araba hep kapının önünde yatar kırkta yılda bir kullanır öyle genç çoluk çocukta yok bi arkadaşım tanıyo aracılık edip konuşturucak 2 sene evvel arkadaşım sormuş satmam demiş şimdi ben bu dedeyi nasıl kafalarım siz olsanız neler dersiniz ne konuşursunuz lütfen yardımcı olun akıl verin bana ha bu arada arabayı alıp öyle üstüne kar koyup satma niyetim yok yıllarca kullanıcam ufaktan ufaktan bişeyler yapıcam çok hard olsun istemiyorum niyetim ciddi gönül eylendirmiycem
    Köydeki camiye git 2 üç vakit yanyana namaz kıl adamla. Sonra aa bu araba senin mi amca flan derken tamam iş
    SWAT

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buyur dededen corsa

39999 getir corsayı götür
    MAŞALLAH abi o sana daha çok yakışıyo

Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok şimdi yaşlı amcalara sor hangi tek kapı arabayı görse spor araba der o bakımdan

Alıntı suk3b3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Köydeki camiye git 2 üç vakit yanyana namaz kıl adamla. Sonra aa bu araba senin mi amca flan derken tamam iş
    güzel fikir değerlendirilebilir ama amca namaz kılmıyosa

yigitblr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı suk3b3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her şey iyi güzel hoşta sizin yazdığınız dini kullanmak gibi oluyor ve bence hoş bir durum değil

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yigitblr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her şey iyi güzel hoşta sizin yazdığınız dini kullanmak gibi oluyor ve bence hoş bir durum değil
    Bu şekilde memleket yönetiyorlar ama o hoş mu

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nie senşindi benim sipor arabamı begenmiyosunn
    PROSTOCK GARAGE

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu şekilde memleket yönetiyorlar ama o hoş mu
    sorsan tayyib babamız derler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler