User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Jant alacaklar bu götleğe dikkat!

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Jant alacaklar bu götleğe dikkat!

Selamlar
    Geçtiğimiz hafta sahibindende borbet jant arıyordum ve 528721714 nolu ilandaki jantı satan adamdan jantları aldım almadan önce dedim kaynak çatlak varmı diye yok dedi anlaştık ambarla verdi jantlar geldi bende kontrol ederken birinin ofset tarafı kaynak yapılmış ve iç tarafında kaynak ta var bide üstüne bildiğimiz macun çekmişler kaynak görünmesin diye sonra aradım abi valla bilmiyodum dikkat etmedim kem küm etmeya başladı
    O zaman ya bana tek bir jant bul gönder yada iade al dedim tamam ben bi bakayım sana haber verecem dedi ve bidaha da telefonlara bakmadı.
    Sitede 15 e yakın ilanı var yer adana bu şahısla alışveriş yapmayın yukardaki ilan no ile giriş yaparsanız diğer ilanlarıda var.
    Benim anlamadığım 3 kuruş için 7 sülalene küfür ettirmeye ne gerek var. Boş vaktim olsa onu o jantın içine otutturup adana sokaklarında tur attırırım. Ama iş güç herşeyden önemli
    Siz siz olun bu godoştan bişey almayın
    Hayırlı akşamlarınız olsun
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

STHL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    isim - numara vs eklersen konu belki bir işe yarar. ulan şehir dışına birşey satarken en ufak kusurlarına kadar söylüyoruz. böylelerinide görünce . . .
    MKIV TDI

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İsmail aras ilanda yazan ama ismail askar diye hesabına para yatırdım 0 (534) 733 30 24 telefonuda bu galiba öğrenci dersim var öğleden önce yatırabilirmisin parayı diyordu
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

HondatugraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnsanın kanında şerrrrrrefsizzlik varsa her halt beklenir. Adamım diye geziyordur sorsan, zannediyor ki o para bana yarar, yarın bir gün lastiğin patlar geberir gidersin söyleriz pamuk yerine o parayı tıkarlar.
    DR. OWL

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence konu basligi degistirilmeli baslikta ismi gecmeli. Google bizim siteden direkt indexler. Boylece sanal alem serefsizligini ilan eder.

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben bir ürün satarken gereksiz derecede detayları bile söylüyorum, herifler almıyor. Bu tip kauçukların da işleri hep rast gidiyor, ben anlamadım bu işi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler