User Tag List

Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon
143 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: VW Geyik Testleri Sonuçları Neden Böyle ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizde büyük bi anlama problemi var. Ep2 ile typer arasında fark olduğunu biliyosunuz kanımca.

2.si paylaştığınız videodaki aracın specleri hakkında bilginiz var mı acaba ?
    Adam özellikle sormuş "Ep3 golf7den iyi yol tutuyor bunun aksini mi savunuyorsunuz" diye ve gelen cevap "evet dediğim gibi aksini iddia ediyorum"

Şimdi de benim konuya eklediğim videonun başlığına bak bakalım aracın model koduna ne yazıyor? Golf 5 yıllık lastiklerle stok haldeki hangi hot hatch araçtan iyi yol tutacak? Lütfen saçmalamayalım.

Honda markasının adı geçince aynı kişiler sazan gibi lafa atlıyor ama nereye atladıklarını kendileri de bilmiyor. Tam bir sürü psikolojisi.

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Otodr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam özellikle sormuş "Ep3 golf7den iyi yol tutuyor bunun aksini mi savunuyorsunuz" diye ve gelen cevap "evet dediğim gibi aksini iddia ediyorum"

Şimdi de benim konuya eklediğim videonun başlığına bak bakalım aracın model koduna ne yazıyor? Golf 5 yıllık lastiklerle stok haldeki hangi hot hatch araçtan iyi yol tutacak? Lütfen saçmalamayalım.

Honda markasının adı geçince aynı kişiler sazan gibi lafa atlıyor ama nereye atladıklarını kendileri de bilmiyor. Tam bir sürü psikolojisi.
    ep3 e hiç bindin mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ep3 e hiç bindin mi?
    Bindiysem ben binmediysem sen mi kazanmış olacaksın?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    videodaki aracın speclerini biliyo musunuz diye sordum ben ? Stock mu sadece yay mı var ne yani ? Daha öncede izledik o aracı gtr falan kovalıyodu ringde çünkü

Alıntı Mivec_4G63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geyik testini falan bilmem de, bir keresinde 2014 golf 7 ile nakkaştepeden beylerbeyine inen viraja biraz sert gireyim dedim araba az kalsın bariyerlere giriyordu. Aynı şekilde viraja girerken 2010 passat ile arka tarafın kayması problemini de yaşadım. 2004 Model ep2 ile bu dediğim virajlara en ufak sapma olmadan girdim. VW'de var bir problem.
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bindiysem ben binmediysem sen mi kazanmış olacaksın?
    binmediğin belli hayat youtube dan ibaret değil burda boşuna yazışmayalım varsa ep2 gel söylediğimin arkasındayım arkadaşın döndüğü virajı dönelim

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gerilmedim aksine çok komik geldi. Demek 5 yıllık lastiklere sahip Golf ile Type-r'dan iyi yol tutacaksınız ha size kolay gelsin.

nasıl içerlendiyseniz gecenin 1 inde üşenmeden video falan eklemişsiniz ve eklediğiniz otomobilede bakın.

yav tamam kral sizsiniz,kral honda

bırakın artık her konuda ne bu honda savunmacılığını , kac yasına gelmişsiniz her postta savunmaya gecıyosunuz,honda muhendıslerı sız kadar yazmıyor , övmuyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    videodaki aracın speclerini biliyo musunuz diye sordum ben ? Stock mu sadece yay mı var ne yani ? Daha öncede izledik o aracı gtr falan kovalıyodu ringde çünkü
    Tek sorun videodaki aracın modifiye olması mı? EP3 stok olsa Golf daha iyi mi yol tutacaktı.

Videodaki aracı çok merak ediyorsan videonun açıklamalar kısmında bir link var tıklayıp google translate ile çevirebilirsin. Merak etmeyin modifiye araç ile stok aracı karşılaştıracak dünkü çocuk değilim.

Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    binmediğin belli hayat youtube dan ibaret değil burda boşuna yazışmayalım varsa ep2 gel söylediğimin arkasındayım arkadaşın döndüğü virajı dönelim
    Binip binmediğimi nereden biliyorsun? Ben binmedim demedim ki. Bindim deyince haklı mı olacağım dedim. İki aracın yol tutuşu karşılaştırılırken kimin hangi arabaya bindiğinin bir önemi yoktur.

Senin mantığınla biri gelir sen Citroen Picasso'ya bindin mi? Binmedin o zaman Citroen Picasso daha iyi yol tutuyor derse söyleyecek lafın kalmaz.

Bir kaç mesaj üstte Ep3 konusunda iddiada bulunuyordun bende yolda güvenli bir şekilde gitmesini esp'ye borçlu olan Golf'ün herhangi bir hothatch kadar yol tutmayacağını söylüyorum. Hele ki 5 yıllık lastikler ile bu mümkün değil. Limitlere çıkınca araba size bak limite yaklaşıyoruz yoldan kopacağım demediği için herhalde daha giderinin olduğunu zannediyorsunuz. Golf'te Esp devreye girmese bir anda önden kopar ne olduğunu anlamazsınız. MQB platformunun ne kadar dengesiz olduğunu gösteren bir konuda bari yol tutuyor diye iddialaşmayın.

Yok iddialaşacağım diyorsanız da kendiniz bilirsiniz size iyi yol tutuşları dilerim.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Dengesiz MQBleriniz ile Hondaya kafa tutmayın.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende Allah'tan sana akıl fikir dilerim klavye delikanlım

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Megane RS hepinizi döver. Renocular yetişin destek lazım
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

erdem325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya mide bulandiriyor artik bazilarinin su forumda yazdiklari......
    Araba mi aliyosunuz markaya ortak mi oluyosunuz belli degil...
    If you have no LAG, you have no turbo..

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sana bi soru @Otodr senin rs mi daha iyi yol tutar yoksa stock ep3 mü ?

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş herkesin tuttuğu kendine! Kardeşi kardeşe kırdırmaya çalışma Eeeyyy i-vitec misin nesin
    -Fırat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim tepki gösterdiğim konunun Civic RS ya da EP3 Type-r ile ilgili olmadığını anlayamıyorsunuz değil mi? Cidden şu ülkenin haline üzülüyorum fanatiklikten insanların gözleri kör olmuş. Şu şucu bu bucu diye herkes birbirine önyargı ile yaklaşıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebeloghy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeş herkesin tuttuğu kendine! Kardeşi kardeşe kırdırmaya çalışma Eeeyyy i-vitec misin nesin
    Seni lanet olası eski hondacı olm adam a iki hondayı karşılaştır diyince error verdi nasıl bi fanatiklikse

Benim tepki gösterdiğim konunun Civic RS ya da EP3 Type-r ile ilgili olmadığını anlayamıyorsunuz değil mi? Cidden şu ülkenin haline üzülüyorum fanatiklikten insanların gözleri kör olmuş. Şu şucu bu bucu diye herkes birbirine önyargı ile yaklaşıyor.
    Boş konuşuyosun,

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Honda geyiğin vakkosu.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Anu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ulen Honda daha iyi yol tutsa ne olacak veya Vw asfaltla bir olup F1 leri geçse ne olacak Şu ülkenin tek sorunu gereksiz fanatiklik. Futbol, siyaset, kıyafet alayında gereksiz fanatiklik var. İster yol tutsun ister bıraksın ben hangi arabayı kullanıyorsam keyfime bakarım.
    ''Halkını cehalet ve sefalete teslim eden yöneticiler yok olmaya, cehalet ve sefalete sürükleyen yöneticileri seçen halk ise köle olmaya mahkûmdur." Mustafa Kemal ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Seni lanet olası eski hondacı olm adam a iki hondayı karşılaştır diyince error verdi nasıl bi fanatiklikse

Boş konuşuyosun,

Dolar düşsün diye elindeki dolarları yakan, Coca Cola'ya tepki gösteriyoruz diye 20 litre kola satın alıp kanalizasyona dökenlerin olduğu ülkede birilerine laf anlatmaya çalışıyoruz. Hem bir halttan anlamıyorlar hem de karşısındakini anlamamakla filan itham ediyorlar. Kesinlikle ülkenin en büyük sorunu Türkçe konuşulanları ve yazılanları anlayabilmek. Bunlar kayıp nesil oldu ama ilk okuldan başlayıp lise bitene kadar okuma ve anlama dersi konulsa belki ilerideki nesiller Türkçe konuşup anlaşmayı başarabilir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Boş konuşmaya devam ediyosun ben ne diyorum sen ne diyosun? Reel dede böylemisin ? neyse; Bi yerlerde illaki denk gelir yüz yüze konuşuruz, klavyede fazla rahat oluyo insanlar...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler