User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
61 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Araç satış sonrası problem

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamam biirader kusura bakma alıyorum geri arabayi dicen
    Notere gidecen alacan parayi verince kalan 1500u ay başında veriyim biraz yedim senin parayi dicen. Sonra çamur yapacan yok bu ay yok bidaki ay yok babannemin kaynanasinin cenazesi var yok doğmamış çocuğum hasta vs.
    Ona onun silahiyla saldir
    SWAT

furkane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam 2 kapida mi boya var ?

Can1993 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arka tarafı bırak şimdi, sen 2 kapı boyalı dedin mi adama demedin mi ? Tramer mramer laf çevirme.

Adama 1400 trameri var, arka köşeden kazası var diyip boyalı olan 2 kapıyı baya baya söylememişsin.

Bence suç alıcıda..Adam 1.400 tl hasar var demiş neresinde sorun olduğunu bilmiyor olabilir 5 sene önce hangimiz aldığımız aracı doğru düzgün expere sokuyorduk. 2 kapısı boyalı oldugunu bilmeyebilir.Alıcı kabak gibi atlayıp biz cok araba aldık sattık expere gerek yok demiş olay kapanmış 50 tane araba alıp sattıysan alırsın kendine bi boya makinası bakarsın ne olduguna. Cok bilmişlik iyi değildir. 1.400 tlye serviste cam da değişir iç aynada değişir dış aynada değişir boyada olur 500 tl degil bu tramer 1.400 tl bakacaksın ne olduguna.bide 17 yasında araba boyasız olduguna inanmak elde değil.

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ucuza yaptırıp tramer bedeli cepte kalacaktı,2500'ü de vermeyecekti.Hesap yüksek çıkınca dümen bozuldu bence.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İki taraf da suçlu. Sen öncesinde 1400 trameri var ama nerenin boyalı olduğunu söylememişsin. Muhtemelen biliyordun da söylemedin.
    Onun da expere gitmesi gerekiyordu almadan önce.
    Muhtemelen karşı taraf 2500ün üstüne yatacak,

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Siz açıkca ilanda ya da herhangi bir yerde boyasız diye belirtip satmadıysanız, istediği davayı açsın. Hiçbirşey kazanamaz. Ama eğer ortada ilan varsa boyasız diye, geri almanız lehine daha sonuçlanır.
    Instagram: mutusgarage

EnesAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşlar arabayı ilana koymadan kendi geldi 31.000 tl satın aldı. Velhasıl arabayı geri aldım. Zaten satasım yoktu.
    İşin özü 250 yaptırırım dediği olay 2500 patlayınca bahane buldu. Aracı geri aldım, komple boyatma kararı aldım. Kazınarak içime sinecek şekilde boyacı arıyorum. 3,5 yapması mühüm değil adam akıllı usta arıyorım binecğim çünkü
    Ben böyle ufak şeylere takılan bir insan değilim. Üç kuruş peşindede değilim. Benim buraya yazmamdaki amaç üç kağıtcılık yaptım görün diye değil başınıza gelirse tesbirli olun diye. Kimi söylemememişsn filn dediği için açıklamada bulunma durumnda kaldım.

dragstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sen söylemişin, araç sahibi çok merak etseydi gider baktırırdı

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EnesAksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar arabayı ilana koymadan kendi geldi 31.000 tl satın aldı. Velhasıl arabayı geri aldım. Zaten satasım yoktu.
    İşin özü 250 yaptırırım dediği olay 2500 patlayınca bahane buldu. Aracı geri aldım, komple boyatma kararı aldım. Kazınarak içime sinecek şekilde boyacı arıyorum. 3,5 yapması mühüm değil adam akıllı usta arıyorım binecğim çünkü
    Ben böyle ufak şeylere takılan bir insan değilim. Üç kuruş peşindede değilim. Benim buraya yazmamdaki amaç üç kağıtcılık yaptım görün diye değil başınıza gelirse tesbirli olun diye. Kimi söylemememişsn filn dediği için açıklamada bulunma durumnda kaldım.
    komple kazınarak araç boyatmak çok saglıklı değil.zımpara yapılmadan zaten araç boyanmaz. bırak zımpara yapılıp boyanır , kazınsın diye yer arama bulsanda kazındıktan sonra macun cekılmesı gerekır onada sen yanasmazsın. dolayıısyla araç kazıtma hurafesini lugattan cıkartsak super olacak .
    hicbirimiz 1950 model klasik toplamıyo çunku.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benzer bir olay başıma geldi. Kayın pederimin aracını 35 bin TL'ye sattık. Aracı satarken tramer hakkında bilgimiz yoktu alıcıya da söyledik trameri bilmiyoruz ekspere götürelim diye. Alıcı eksperin kapısından geri döndü gerek yok araç zaten temiz görünüyor falan filan. Akabinde satış gerçekleşti ve aradan 1 hafta geçti aracı alan kişi bizi aradı ve aracın tramerinde 14 bin TL hasar olduğunu bildirdi ve aracı geri vermek istediğini belirtti. Biz tramere bakmadığımızı söylemiştik ve hasar hakkında bilgimiz olmadığını beyan etmiş ve ekspere gitmesi için ısrar etmiştik. Aslında hiçbir girişimde bulunmamamız gerekiyordu ama vijdanen rahatsız olduğumuzdan dolayı aracın hasar kayıtlı rakamını baz alarak aldığımız ücretim 5 Bin TL sini iade ederek işi tatlıya bağladık.
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kiraccemal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benzer bir olay başıma geldi. Kayın pederimin aracını 35 bin TL'ye sattık. Aracı satarken tramer hakkında bilgimiz yoktu alıcıya da söyledik trameri bilmiyoruz ekspere götürelim diye. Alıcı eksperin kapısından geri döndü gerek yok araç zaten temiz görünüyor falan filan. Akabinde satış gerçekleşti ve aradan 1 hafta geçti aracı alan kişi bizi aradı ve aracın tramerinde 14 bin TL hasar olduğunu bildirdi ve aracı geri vermek istediğini belirtti. Biz tramere bakmadığımızı söylemiştik ve hasar hakkında bilgimiz olmadığını beyan etmiş ve ekspere gitmesi için ısrar etmiştik. Aslında hiçbir girişimde bulunmamamız gerekiyordu ama vijdanen rahatsız olduğumuzdan dolayı aracın hasar kayıtlı rakamını baz alarak aldığımız ücretim 5 Bin TL sini iade ederek işi tatlıya bağladık.
    oyle durumda karşı taraf ekspertiz yaptırmıyorsa ben satmıyorum arabamı yarın oburgun bu tarz şeylerle uğraşamam

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

AyrtonSenna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1400 hasarı var dedim. İlla boyası olacak. Benim merak ettiğim konu hukuken yaptırımını merak ediyorum. Yoksa 2500 tl söke söke alırım.
    Sen araçta boya veya değişen tanımını belirtmemişsin yada 1400 tl ufak bir meblağ birşey değildir diye kendince bir yorum katmış olabilirisin aracı satarken her zaman ne arızası ne tarafında boya değişen olduğunu belirttiğine dair kendince bir sözleşme yaz araç alımı yaparken aynı kurallarla ama sen burda haksızsın çünkü birşey belirtmemişsin ve kusurlu mal satışına girer araç alım ve satımı yaparken şeffaflık önemli.
    Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 2.0Tquattro Manuel B7-Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 1.8Tquattro Manuel B6
    Garanti Otomotiv Bosch Car Service
    Kaporta&Mekanik&2.EL

Mümin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet sonunda en doğru kararı vermişsin.
    35 NFR 34 Seat Leon FR 1,4 TSI
    42 HJ 932 Honda Civic 1,6 I-VTEC
    42 FR 957 Seat Leon FR 1,4 TSI
    42 FN 709 Honda Civic 1,6 IES
    42 DSH 05 Honda Civic 1,6 IES

fore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı suk3b3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonra çamur yapacan yok bu ay yok bidaki ay yok babannemin kaynanasinin cenazesi var yok doğmamış çocuğum hasta vs.
    Ona onun silahiyla saldir
    Günlük hayatta da bunu kullanıyorsanız bence kullanmayın.....

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı furkane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sene olmus 2018 araba 2001 halen boya kavgasi , bizim toplum cidden dengesiz hale geldi ...
    bizde boya firması olarak hala anlamış değiliz bu kadar boyayı kime satıyoruz diye bütün arabalar boyasız
    74 model sehpa...

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizde boya firması olarak hala anlamış değiliz bu kadar boyayı kime satıyoruz diye bütün arabalar boyasız
    Öyle demeyin,"çizikler" çok yiyor.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 220T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle demeyin,"çizikler" çok yiyor.
    Keyfe keder bel altilarida unutmayalim

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fore Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günlük hayatta da bunu kullanıyorsanız bence kullanmayın.....
    Şükür yapmadk öyle bisey. O kadar ticaretim oldu. Ben olayi baştan kapatirim. Abicim ticaretimiz gerçekleşti bana satmak istersen bu paraya geri aliyim derim. Yükselecek varsa bende ona yükselirim ancak piyasada okadar yamuk adam var yalanlarla is yapiyorlar. Neymiş teyzesini uzaylilar kaçırmış mesela
    SWAT

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    insanlar hasar kaydı ile kafayı yemiş. 2001 model arabada hasar kaydı olsa ne ? olmasa ne ? çok ilginç valla.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler