User Tag List

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
78 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Birileri benim telefon faturamı ödüyor ???

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulan ******cocugu beni savclığa şikayet etmiş kredi kartımı kullandı faturasını ödedi diye yarın ifadeye gidiyorum

ya İĞRENİYORUM BU MEMLEKETTEN İNSANLARDAN
    Konuyu da ifadenizde belirtin en azından,belki bi yararı olur

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu da ifadenizde belirtin en azından,belki bi yararı olur
    arayan polis memura üstün körü biraz anlatım.adam çözdü zaten
    benle beraber bi mağdur daha var oda ilknur
    herifler faturayı ödeyip ödeyip parayı alamayınca kartımı çaldı diye şikayette bulunuyor

ORTADOĞUDA DOĞDUĞUM BU GÜNEDE LANET OLSUN
    médiocrité partout

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vay aq ya işe bak, bu dolandırıcılık yöntemi ayyuka çıkmış olmasına rağmen, aradan kaç ay geçmiş, hala operatör de bu ödeme yöntemine izin veriyor yani ha öyle mi?

Çok komik memleketiz valla ya, millet istediği gibi at koşturur, yine düzeltmesi normal vatandaşa kalır.

Şeylere çok gülerim bi de, adam resmi kayıtlarda "ölü" görünür, hiç bi halt ettirmezler ya, oraya başvurur "sen ölüsün" derler, buraya gider "sen ölü görünüyosun" derler. Ama hiç bi kurum düzeltemez-düzeltmez.

E be anasını bilmemne ettiklerimin evlatları, orada bi tane onun bunun çocuğu memurun işi bu, onun hatası, onun mok yemesi, ama yoooooook, normal vatandaş uğraşacak çilesini çekecek.

Allah vermesin diyorum kimseye...

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulan ******cocugu beni savclığa şikayet etmiş kredi kartımı kullandı faturasını ödedi diye yarın ifadeye gidiyorum

ya İĞRENİYORUM BU MEMLEKETTEN İNSANLARDAN
    muhtemelen çalıntı karttan yapıldı ödeme, kart sahibi de o dönem çekilen paralarla alakalı suç duyurusunda bulunmuştur...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay aq ya işe bak, bu dolandırıcılık yöntemi ayyuka çıkmış olmasına rağmen, aradan kaç ay geçmiş, hala operatör de bu ödeme yöntemine izin veriyor yani ha öyle mi?

Çok komik memleketiz valla ya, millet istediği gibi at koşturur, yine düzeltmesi normal vatandaşa kalır.

Şeylere çok gülerim bi de, adam resmi kayıtlarda "ölü" görünür, hiç bi halt ettirmezler ya, oraya başvurur "sen ölüsün" derler, buraya gider "sen ölü görünüyosun" derler. Ama hiç bi kurum düzeltemez-düzeltmez.

E be anasını bilmemne ettiklerimin evlatları, orada bi tane onun bunun çocuğu memurun işi bu, onun hatası, onun mok yemesi, ama yoooooook, normal vatandaş uğraşacak çilesini çekecek.

Allah vermesin diyorum kimseye...
    Yanlışlık hayatın her alanında var. Kusursuz iş yapan yok. Onun bunun çocuğu demeniz tuhaf.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    muhtemelen çalıntı karttan yapıldı ödeme, kart sahibi de o dönem çekilen paralarla alakalı suç duyurusunda bulunmuştur...
    çok büyük ihtimalle abi.
    bakalım yarın gidip ifade vericez ne çıkıcak..
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Demek ki faturası ödenen kişi gidip şikayette bulunmalı "tanımadığım biri faturamı ödemiş" diye. Kimin aklına gelir.
    Bu yöntem, ilamsız icra takibi, telefon yerine salatalık gönderme vs vs vs
    Okumadan imzalamam.....

lider-58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    savcılıkta bir şey çıkacağını sanmam sizin açınızdan en büyük problem çaldıkları zamanınız ve muhtemelen şikayetçi ile telefonda muhatap olduğunuz ben askerim diyen aynı kişi değil kart sahibide mağdur olabilir

fakat fatura ödeme sistemlerinde bir açık var o yüzden kurumlardan fatura ödemesi yaparken bazen şu ifadeyi duyarsanız nakit limitimiz bitti ödemeyi kendi kartıyla yapıp sizden nakit almak isteyen kurum personellerine itibar etmeyin ya kendi kartınızla ödeyin veya nakit tahsilat sisteminden ödeme yapın , sizden nakit para alıp kendi veya müşteri kreti kartı kullanan bayi çalışan veya sahipleri daha sonra bu ödemeleri iptal edebiliyor ve ortaya bir mağduriyet çıkıyor

sizi arayan uyanık bu durumu ve açığı biliyor kendi kartı ile veya çalıntı kartla fatura ödemeyi yapıp işlemi iptal ettiğinde nakit çarptığı para komple cebine kalıyor

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün veya ondan önceki gün bankadan müşteri temsilcisi aradı.

''Size acil borçlarınız veya ihtiyaçlarınız için 900TL verelim, geri ödemesi 12ay vadeli 970tl olarak, sadece 70tl faiz'' filan filan överek bişeyler anlattı.

Bende dedim ki kredi kartına zaten borcum baya var, kartı kullanmamak için yanımda taşımıyorum, borçlarım anca böyle azalır dedim olayı kapattım.

Ardına başka bi teklif geldi, bütün fatura ödemelerinizi otomatik ödeme talimatıyla yapın her ay 30tl mi ne bonus kazanın filan dedi.

Yok sağolun ben kendim manuel ödeyince daha bir içim rahatlıyor, 30 40tl kazancam diye kafamın rahatlığını bozamam deyip kapattım.

Bazen gereksiz arayıp boş yere meşgul ediyolar, bu talimatlara uysak, ahanda örnekleri görünüyor, borrrrrrossssssbu evlatlarına gün doğuyor.

Bi de askeriz diyolarmış, askerler b'ananızı tiksin
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanlışlık hayatın her alanında var. Kusursuz iş yapan yok. Onun bunun çocuğu demeniz tuhaf.
    Yani adam zaten tek şey olan işini iyi yapmayacak, üstelik hatasını kendisi düzeltmeyecek, vatandaş uğraşacak, ama küfür edince TUHAF oldu öyle mi?
    Kusursuz iş elbette yapan yok, herkes hata yapabilir ama basit basit malca hatalar için de bu olmamalı.

Hayırdır, sen de böyle hatalar mı yapıyorsun da zoruna mı gitti eksiyi bastın? Hadi tüm ülkenin sisteminde bi "ölü" görün de, bak bakalım nasıl çözüyorsun.

Forumlarda bazılarını anlamak cidden güç.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani adam zaten tek şey olan işini iyi yapmayacak, üstelik hatasını kendisi düzeltmeyecek, vatandaş uğraşacak, ama küfür edince TUHAF oldu öyle mi?
    Kusursuz iş elbette yapan yok, herkes hata yapabilir ama basit basit malca hatalar için de bu olmamalı.

Hayırdır, sen de böyle hatalar mı yapıyorsun da zoruna mı gitti eksiyi bastın? Hadi tüm ülkenin sisteminde bi "ölü" görün de, bak bakalım nasıl çözüyorsun.

Forumlarda bazılarını anlamak cidden güç.

Benim birilerini ölü gibi gösterme yetkim yok,kendi hatasını kendi düzeltememe işini sistemi bilen birine anlatmak lazım,zira anlayacağını düşünmüyorum. - vermem küfür etmene,ben alınmadım,sadece neye , kime sövdüğün belli değil, bu hakkı da sana kimse vermiyor.

Sistemin problemine değil,ettiğin küfürlere eksiyi bastım,bunu da anlamamış olman manidar zaten.

Aynen forumda " ormanci " nickli daha dün kayıt olmuş kişileri anlamak güç.

Siz yokken biz vardık diyim de hoş gözüksün

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hı hı.. eyi günneeeeer....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün gittim ifadeye...

şikayet eden bu tezgahı kuranmı yoksa gerçekten kartı çalınan vatandaşmı belli değil.
    ben olayı anlattım turkcelle konu hakkında mail atmıştım 2-3 tane şikayet kayıdım var savcılık yolu ile istebilinir dedim..

2-3 sürermiş bu tatava..
    senide şüpheliden tanığa çekerler bişey çıkmaz dendi..

iğreniyorum bu ülkede yaşamaktan
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun, insanımız zekasını yanlış yerde kullanıyor, bilime eğitime harcasalar şu zekayı dünyanın ilk 5 ülkesinden biri olurduk. Turkcell ve diğer operatörlerin bu konu ile ilgili bir düzenleme getirmemesi ayrı bir komiklik, ya parayı iade etme ya da belli bir sınır getir. Böyle iş mi olur!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

muhahahahahah

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim birilerini ölü gibi gösterme yetkim yok,kendi hatasını kendi düzeltememe işini sistemi bilen birine anlatmak lazım,zira anlayacağını düşünmüyorum. - vermem küfür etmene,ben alınmadım,sadece neye , kime sövdüğün belli değil, bu hakkı da sana kimse vermiyor.

Sistemin problemine değil,ettiğin küfürlere eksiyi bastım,bunu da anlamamış olman manidar zaten.

Bence isini savsaklayan ya da yetkisini kotuye kullanan kisilere yeteri kadar sovulmedigi icin ulke bu durumda. Herkes herkesi Allah'a havale ediyor, hic bir sey olmuyor tabi ki. Biz 5cm yaya gecidinin ustunde dursak gelip ceza yazan, ama kendileri kaldirimda motosiklet kullanip bi de cekil lan diyen polisler gibi ornegin.
    Herkes isini dogru durust yapsin, kimse kimseye sovmesin dovmesin. Ama nerde...
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Octane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence isini savsaklayan ya da yetkisini kotuye kullanan kisilere yeteri kadar sovulmedigi icin ulke bu durumda. Herkes herkesi Allah'a havale ediyor, hic bir sey olmuyor tabi ki. Biz 5cm yaya gecidinin ustunde dursak gelip ceza yazan, ama kendileri kaldirimda motosiklet kullanip bi de cekil lan diyen polisler gibi ornegin.
    Herkes isini dogru durust yapsin, kimse kimseye sovmesin dovmesin. Ama nerde...
    Bir de "rahatsız" oluyor işte adamlar.

Bu ülkenin yarısı gereksiz yaşıyor, ülke kaynağımızı falan tüketiyor ha söyleyeyim. 40 milyona insek kişi başı gelir 50.000 Dolar

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    İşini düzgün yapmayan insanlar yüzünden hem iş hayatımızda hem günlük hayatımızda abuk subuk işlerle uğraşıyoruz, kaliteli hayat süremiyoruz.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bu ülkede yaşamak şans iken

Kaliteli hayat beklemek mucize babba
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler